Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

By mężczyzna dał kobiecie szczęście trzeba pozwolić mu być mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
zgłoszone za bicie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale twój "przykład z doświadczenia" Jest tak żałosny że lepiej gdybyś tego nie pisał bo dowodzi on raczej na Twoją niekorzyść. Serio, wybić kobiecie zęby to powód do dumy? I opowiadasz to wśród ludzi? Pozatym po co kogokolwiek nazywasz "podrobką". To jak piszesz i ten obrzydliwy "przykład z życia" którym się chwalisz raczej dowodzą że masz coś nie tak z głową. Przez ciebie nawet osoby popierające autorkę mogą sie zniechęcić do tematu. Ty musisz być obleśnym patolem i ciekawe czy masz jakąkolwiek kobietę. Facet z twojego przykładu raczej sie Ośmieszył i bardzo mu daleko do Mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet od przykładu z UDERZENIEM KOBIETY i nazywający kobiety PODRÓBKAMI powinien trafić do psychiatryka albo zakładu zamkniętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zwolennikiem bicia . ale byłem świadkiem awantury którą zrobiła kobieta nikt nawet policja nie mogła jej uspokoić , zwyzywała nawet ich ,kopała drapała ,zawlekli ja siłą do radiowozu .ludzie są różni i wierzcie lub nie ale nieraz poprostu się nieda inaczej jak strzelić w pysk . psioczycie że są argumenty tylko na głupotę i chamstwo nie ma . kolegę pobili gówniarze w parku 4 chłopaków i 3 dziewczyny , wylondował na miesiac w szpitalu to dziewczyny zaczeły zaczepkę. innym razem w pociągu grupa mieszana pobiła kobietę i konduktora który chciał pomóc i uspokoić młodzież . nieraz to właśnie kobiety przejawiają wiekszą agresje nie wiem czemu was to dziwi , mnie samego zwyzywała starsza kobieta jak wychodziłem z małego sklepiku a ona pchała sie by wejść na siłe , nie pozwoliłem i zwróciłem uwage że kultura mówi że napierw się wychodzi dopiero wchodzi na coona cham itp nie warto dyskutować z takimi , to samo dotyczy zapchanych autobusów wychodza a babka pcha sie by wejść to tylko głupie przykłady ale one są nagminne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajime Sugoroku
Nie jestem feministką, ale... [dowolna feministyczna gadka]. 00 Każdy kto stosuje przemoc godzi się na to, że zwróci mu się w tej samej monecie. Kobieta to żaden wyjątek od tej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia zawsze będzie patologią. Ktoś kto jest mądry nie zniży się do ich poziomu, ani nie da sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaba
to co innego ,agresywna bijąca innych babka zalicza się do bijących i może oberwać a nawet powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli sie tylko awanturuje a nie bije to odejsc , i tak przeciez można unieszkodliwic bez bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio był filmik w sieci jak trzy gówniary biją jedną i kopią , żadna szumowina nie zareagowała, i takie powinny dostać w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wam opowiem inną historię. W jednym pubie imprezowała ekipa znanego polskiego kabaretu. Wszyscy pili dosyć ostro. Przypadkowo był tam też Mariusz Pudzianowski. I w pewnym momencie jeden z gości z kabaretu, ostro już nawalony wystartował do Pudziana z tekstem " wyjebać ci w ryj". I co na to Pudzian. Popatrzył, odwrócił się i odszedł, chociaż mógłby delikwenta zabić jednym ciosem i nie musiałby zasłaniać się równouprawnieniem. ale to męski bokser, nie damski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajime Sugoroku 2018.04.12 To nie feministyczna gadka ale napisałam tak bo wielu imbecyli oskarża o to normalne kobiety które po prostu bronią swojej płci.Nie od dziś wiadomo że mężczyzną przeszkadzają pewne siebie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam silnych samczyków którzy pragną silne samice :P różni ludzie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×