Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mu zależy to wytrzyma bez seksu?

Polecane posty

Gość dlugowlosa na szpilkach
Nie otwiera sie ta stronka ..mozesz wkleic ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
gosc 9.50 Chyba jestes pierwsza osoba na tym forum ,ktora pisze do rzeczy ..(To komplement) Mam nadzieje ,ze jestes kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie już pogodziłam z tym, że dla męża jestem prostytutką, po co tak sie podniecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaci i wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice maja największe szanse na długie małżeństwo, bo zazwyczaj są osobami bardzo religijnymi i biorą ślub kościelny. Sprawę traktują bardzo poważnie i robią wszystko, żeby nie dopuścić do rozwodu. To cytat z tego artykułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mentalność katolicka czy leje po mordzie czy chleje wodę lub sypia z każda co na drzewo nie ucieka to przecież moj ślubny mąż i zrobię wszystko aby niedopuści do rozwodu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07, ludzie mają rożne podejście i niestety nie zmienimy ich myślenia. Ja w pełni się z Tobą zgadzam i z tym co napisałaś. Jeżeli ktoś szuka poważnego związku, bo chce wziąć ślub i założyć rodzine, to dziewictwo kobiety jest bardzo ważne. Dziewice zazwyczaj mają poważne podejście do związków i małżeństwa, na szczęście wiem, że są jeszcze takie kobiety i mam nadzieje, że kiedyś ułożę sobie życie z tą która właśnie ceni takie wartości. Nie ma co się szarpać z tymi ludźmi, bo im nie przegadasz, oni po prostu zazdroszczą, bo wiedzą, że kobiety takie jak autorka nawet by na nich nie spojrzała. Ten kto kocha i jest mężczyzną na poziomie będzie potrafił docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy y tym temacie piszą również dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Dzieki za ponowne wklejenie linku ,te badania byly robione przez Uniwersytet w Utah ,dokopalam sie do orginalu I fakt ,ze dziewice maja najmniejsze statystycznie tendencje do rozwodu ,ale kobiety ,ktore mialy 1-2 partnerow rowniez maja duze szanse na szczesliwy zwiazek , wydaje mi sie ,ze to zalezy od osobowosci i tego czy dana osoba jest wierzaca (wierzaca dziewica z reguly rzadko podejmuje jakiekolwiek ryzyko-"nie przespie sie z nim bo mnie zostawi i zostana sama ze skalana pipka ","nie moge isc do lozka z nim bo bog mnie ukarze" )Chyba nikogo nie dziwi ,ze dziewczyny majace ponad 10 partnerow statystycznie najczesciej sie rozwodza ..Wklejam link jak ktos sie tym interesuje niech sobie poczyta: https://unews.utah.edu/u-researcher-more-sex-partners-before-marriage-doesnt-necessarily-lead-to-divorce/ Trzeba wziasc poprawke na to ,ze badania byly robione w stanach ,reasumujac kazde ma inne podejscie do sexu ,jesli autorka jest przygotowana na to ,ze sex moze byc beznadziejny po slubie to jest to jej wola ,pyta czy partner wytrzyma i to pytanie powinno byc skierowane do niego ,moim zdaniem jesli obydwoje sa zagorzalymi katolikami to tak ,ale jesli to tylko zamysl autorki to cienko to widze..Z wlasnego doswiadczenia znam pare -on prawik ,ona 3 partnerow ,ale nagle teraz zagorzala katoliczka nie uznajaca rozwodu -efekt on jej nie szanuje i prawie wali po rogach ,a ona po mojej radzie zeby sie rozejsc zdecydowala sie na terapie po 3 miesiacach od slubu .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do tych, co zaprzeczają, że miłość kobiety i mężczyzny bez seksu nie ma sensu. To może powiecie, czym taka miłość bez seksu, różni się od miłości siostrzano- braterskiej? Bo ja widzę jedną różnice: brat nie będzie finansował nawet najbardziej kochanej siostry. Chyba, że w jakimś wyjątkowym przypadku. Więc o to właśnie chodzi kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kasę i władze. Cipka to władza i umiejętne z jej korzystanie jest sukcesem. Mężczyźni dla cipki wojują, dla cipki chorują jak woły, dla cipki zrezygnują ze swoich pragnień. Cipka to potęga a taka nieruszona to już ma władze najmocniejszą oczywiście do momentu aż mezczyzna trafi na inna cipke mniej wymagającą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie sprawdza trwałość związków ale nie ich poziomu szczęścia i zadowolenia. Wiadomo,.ze osoby wierzące chocby mury sie waliły do rozwodu niedopuszczą ale to nie znaczy, ze ich małżeństwo jest szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro tylko penisem wyraża się miłość, to może zostawcie truchło żony w domu i okazujcie jej nadal miłość. To by był dowód dozgonnej miłości! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo sobie pobzykał w ciągu tego miesiąca i wrócił teraz może spokojnie poczekać kolejny rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś To skoro tylko penisem wyraża się miłośc... A czym wyraza milosc kobieta? Ale tak w zyciu codziennym, nie jakiejs sytuacji krancowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiątko
Ja uważam, że jeśli kocha to poczeka. A jak nie - to trudno. Ja nie czekałam do ślubu, nie zależało mi na tym, bo byłam od początku pewna, że to ten jedyny, a i nie chciałam czekać, nie czułam takiej potrzeby. Ale rozumiem Cię :). Jeśli to jest Twój świadomy wybór i jest naprawdę TWÓJ, a nie mamy czy taty, to go dotrzymuj i nie przejmuj się gadaniem innych ludzi, że powinnaś mu to czy tamto zrobić jako "substytut", albo żebyś brała z nim ślub skoro chcesz poczekać do ślubu, to bez sensu. Tak, wcześniej ludzie brali śluby w wieku 19-20 lat, i to niestety głównie dlatego, że mieli ochotę na "legalne" dymanie. Ile z tych związków było czy jest szczęśliwych? Niewiele. Dlatego, że nie wystarczy rok czy dwa, aby się dobrze poznać, by podjąć racjonalnie decyzję, czy jesteśmy gotowi poświęcić swoje życie tej osobie, budowania z nią wspólnoty i rodziny. Tym bardziej wśród młodych ludzi. Pamiętaj, słuchaj rad, ale decyzję podejmuj ZAWSZE w zgodzie z własnym sercem, sumieniem i własnymi zasadami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Dlaczego zawsze odnosisz się do wygodnych fragmentów? Jak do grobowej, deski, to to pokazujcie, a nie tylko gadacie, puki c****o żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś Rescator555 dziś Dlaczego zawsze odnosisz się do wygodnych fragmentów? Jak do grobowej, deski, to to pokazujcie, a nie tylko gadacie, puki c****o żywe. << Dlatego, ze reszta wpisu jest bez sensu. Jakie tr***lo? Tym bardziej, ze milosc "dozgonna" znaczy do smierci, a nie z trupem. Wiec cos bredzisz. >> gość dziś To skoro tylko penisem wyraża się miłość, to może zostawcie truchło żony w domu i okazujcie jej nadal miłość. To by był dowód dozgonnej miłości!<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Miłość z reguły jest odwzajemniona, więc tylko martwa strona dochowała tego warunku, żywej to nie zwalnia, powinna tym bardziej udowodnić, co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob jak uawazasz i nikogo tutaj nie sluchaj ,sluchaj wlasnego serca i rozumu ,co ci podpowiada czy cie kocha. jesli cie kocha to ,to okazuje ,chce sie spotykac regularnie zawsze z toba, zrezygnuje z kolegow,rzuci dla ciebie palenie papierosow ,klupuje kwiaty bez okazji ,sprawdzaj jego zachowanie do ciebie a potem sama zadecyduj czy mozesz mu sie spokojnie rozlozyc.badz cierpliwa i go obserwuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobieta ma prawo dłuższy czas nie mieć ochoty na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że miłość między kobietą a mężczyzną to miłość romantyczna, której częścia jest erotyzm i seksualność. Wbrew wszystkiemu co niektórzy tutaj wypisują, seks to JEST okazywanie miłości, czułości i bliskości. Bliżej siebie już się nie da być. Nie ma czegoś takiego jak miłość romantyczna bez seksu, bo seks jest jej nieodłącznym elementem. Chyba, ze ktoś jest aseksualny, ale to już inna historia. Normalne jest, że dwójka kochających się ludzi odczuwa do siebie pociąg seksualny i chce uprawiać seks. To brak tego pociągu jest nienormalny, bo to zwykle znaczy, że para nie kocha się nawzajem jak para, ale jak zwykli przyjaciele. To seks jest tym co odróżnia miłość pomiędzy partnerami od miłości do matki, siostry, brata czy przyjaciela. I możecie sobie czekać na seks nawet i latami, nic mi do tego, ale nie opowiadajcie bzdur, że seks się w ogóle nie liczy i że najpiękniejsza miłość to ta bez seksu. Bo miłość bez seksu to nie jest miłość ale jej zaprzeczenie, przynajmniej w sensie romantycznym. Seks był, jest i będzie nieodłączną cześcia miłości pomiedzy kobietą i mężczyzną. Jeśli kochasz kogoś ale nie odczuwasz wobec tej osoby ani grama pociągu seksualnego to znaczy, że kochasz tę osobę jak brata/siostrę. Taka jest prawda wbrew wszystkim "oświeconym" osobom, którym ktoś wmówił, że seks jest zły i nieczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22 Każdy ma prawo nie mieć ochoty na seks, ma prawo nie mieć ochoty wstawać z łóżka wcześnie rano, iść do pracy, kąpać się, zmieniać odzieży i mnóstwo innych rzeczy. Czy w życiu robimy tylko to, na co mamy ochotę, to juz odpowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego normalnego faceta z popędem płóciowym nazywacie debilem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto uprawia seks jest zboczeńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy kto uprawia seks jest zboczeńcem. xxx Twoi rodzice również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks służy do regulacji emocji i zaznania egoistycznej ulgi, a nie pieprzenia o miłości i tyle w temacie. Jeśli miłość i seks, to to samo, to w takim razie gwałciciel kocha swoją ofiarę, w końcu stosunek się odbył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×