Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mu zależy to wytrzyma bez seksu?

Polecane posty

Gość gość
"Myślicie, że faktycznie przemyślał, kocha i poczeka? " X Ale jak długo ma czekać? No jeżeli Ty po spotykaniu się przez rok nie wiesz czy Cię kocha to skąd ma to wiedzieć ktoś kto nawet nie wie jak wyglądają wasze relacje. A to, że chce z Tobą uprawiać seks to nie jest nic dziwnego - w związku dorosłych ludzi uprawia seks (ni chyba, że są to osoby aseksualne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mój mąż wytrzymał, szybko się oświadczył. Zauważyłam, że ci czekający szybko się oświadczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość wczoraj Rescator555 dziś A Ty czego nie zrozumiałeś w pytaniu o to, czy facet dowiaduje się nagle, że seksu nie było tyle czasu? Chodził sobie miesiącami do panny w przeświadczeniu, że uprawia z nią seks? .<< To ty nie zrozumiales, ze pisalem nie o tym co robi facet, tylko jak postepuje wredna baba. Ktora testuje wytrzymalosc faceta na jej kaprysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś Autorko mój mąż wytrzymał, szybko się oświadczył. Zauważyłam, że ci czekający szybko się oświadczają.<< Facet zakochany ma ograniczona poczytalnosc. Wiec mozna go tez sklonic do slubu, mimo, ze powinien poczekac. Otrzezwienie przychodzi, gdy jest juz po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorko mój mąż wytrzymał, szybko się oświadczył. Zauważyłam, że ci czekający szybko się oświadczają." X Autorka ma 20 lat - ma już za mąż wychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś Autorka ma 20 lat - ma już za mąż wychodzić? ..<< Skoro autorka tkwi mentalnie w sredniowieczu, to powinna postepowac konsekwencje. A w tamtych czasach 20 latka byla stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten facet dopiero co od niej odszedł, myślicie, że po powrocie nagle będzie chciał się oświadczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny zwykle trzymają cnotę do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49 - 1. Cały czas piszesz nie na temat, co oznacza, że nie jesteś zbyt błyskotliwy. 2. Poza tym kobieta zawsze bardziej ryzykuje, chociażby ciążą - poczytaj sobie co piszą panowie chociażby na tym forum o samotnych matkach. Kobieta nie da, to wredna baba, da facetowi i zajdzie w ciążę (nigdy nie ma 100 zabezpieczenia ),kochający facet ją zostawi - to nagle otoczenie robi z niej puszczalską szmatę, a ona zostaje sama z dzieckiem. Więc to kobieta musi myśleć podwójnie, bo facet zabawi się i sobie pójdzie, zwłaszcza w jej wieku, który facet chce pakować się w pieluchy ? 3. Wejdź do kościołów - wciąż są pełne, a to oznacza, że jeszcze spora część ludzi nie sypia ze sobą bez ślubu (wiem, istnieją też religijni hipokryci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.12 - A Ty jesteś taki nowoczesny ? Ta nowoczesność to najczęściej efekt wypranego mózgu, przez m.in. forum takie jak to. Zero umiejętności samodzielnego myślenia, totalne zdziczenie i upodabnianie się do zwierząt. Ta super nowoczesność doprowadziła do tego, że coraz mniej dzieci wychowuje się w pełnych rodzinach - wszędzie rozwody, nowe mamusie i nowi tatusiowe i nowe rodzeństwo, nie biologiczne, tylko przez nowe związki mamusi z nowym tatusiem, również z dzieciakami. Koszmar. W ogóle nie rozumiem współczesnych mężczyzn - jak wam nie pasują kobiety, które wam nie dają, to sobie dziewczyn szukajcie w agencjach towarzyskich. Tam macie piękne wizualnie i odpowiednio doświadczone kobiety. Jak macie dużo kasy, to może jakąś na wyłączność wam się uda kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52, 15:12, dobrze wiedzieć, że są jeszcze osoby, które mają normalne podejście do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 O twojej "błyskotliwości" nie chce mi się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:12 Nie wiem, co oznacza "nowoczesność", być może właśnie wypranie mózgu przez kościelną i feministyczna propagandę. Za czasów mojej młodości, która przypadała na lata po rewolucji seksualnej, trzymanie cnoty do ślubu raczej nie występowało. Pewien seksuolog napisał w tym czasie, że nie wierzy, by jakąkolwiek para, doczekała do ślubu bez doświadczen seksualnych. Było normie, że młodzi ludzie uprawiają seks, a nie czekają do usranej śmierci. Dopiero później różni Pulikowscy wyprali wam mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:12 Jesteś mało inteligentna, jeśli facetom którym nie pasują niedajki udzielasz takich rad. Oni po prostu szukają kobiet, dla których seks nie jest problemem. I na szczęście jeszcze mogą takie znaleźć. Tylko niestety niektórzy dają się złapać kobietom pokroju autorki tematu i marnują sobie życie. Więc trzeba ich ostrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 Antykoncepcja jest nie mniej skuteczną niż była powiedzmy trzydzieści lat temu, a wtedy trzymanie błony do ślubu raczej nie występowało. A w ostateczności była możliwość legalnej i bezpiecznej aborcji. Tylko, że wtedy kościół nie rządził tym krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50, na szczęście są jeszcze takie kobiety jak autorka, które nie rozkładają nóg przy każdej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 To niech tym "szczęściem" obdarzają impotentów albo ukrytych homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23, tak jak ja rozumiem to, że dla Ciebie takie rzeczy nie maja znaczenia, tak samo Ty zrozum, że są na tym świecie zarówno kobiety jak i mężczyźni dla których kobiety takie jak autorka są największym skarbem. Zrozum to i uszanuj. Każdy pragnie czegoś innego i niech to dostaje. Jestem mężczyzną i nie jestem ani homo ani impotentem, a doskonale rozumiem autorkę i w pełni popieram jej stanowisko. Zauważ tylko, że osoby popierające autorkę nie ubliżają osobom, które mają inne zdanie, za Wy wszyscy próbujecie nam ubliżać, co świadczy tylko o braku Waszej kultury i argumentów. ,,nie dyskutuj z głupcem, bo ktoś mógłby was pomylić” tym o to cytatem pragnę zakończyć tą dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:31 A niech sobie będą takim skarbem, ale niech nie łapią w pułapkę naiwnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:31 A co do ubliżania: jak nazwiesz twierdzenie, że kobiety myślące inaczej niż autorka tematu, rozkładają nogi przy każdej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.41. Skoro piszesz o seksuologach i nauce to ja też napiszę Ci , że wg. jednej z teorii powstawania dewiacji jest to, że dewiantowi nie wystarcza, że sam jest dewiantem, ale też musi zapewnić sobie grono tych, którzy robią to co on, musi uzyskać wsparcie społeczne swojego zachowania, co upewnia go w przekonaniu, że robi dobrze. Ty wszedłeś na to forum, nie odpowiadasz autorce na temat, tylko wygłaszasz swoje teorie na temat życia seksualnego, a tych którzy się z Tobą nie zgadzają w pewien sposób poniżasz. Po co to robisz ? Do czego jest Ci potrzebne przekonanie kogokolwiek do Twojego sposobu na życie ? Żyj jak chcesz, Twoja sprawa, ale prawo do swoich poglądów, swojego życia daj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.50. 1. Nie ma czegoś takiego jak dać się komuś złapać. Nikt nie jest bezwolny, albo do drugiej osoby przykuty łańcuchem. 2. Ale jeśli już upierasz się, że ktoś został przez kogoś złapany, to raczej kobieta, która zaszła w nieplanowaną ciążę i została sama z dzieckiem. Takich przykładów są tysiące. Znam osobiście takie dziewczyny, które zobaczyły drugą twarz swoich kochających chłopaków , Więc życie potwierdza to co napisałam. Chcesz bez zobowiązań się bawić, to się baw, ale nie zmuszaj innych do tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na szczęście są jeszcze takie kobiety jak autorka, które nie rozkładają nóg przy każdej okazji" X Ja nie byłam taką kobietą jak autorka (czekanie z seksem do slubu), a nie rozkładałam nóg przy każdej okazji (teraz jestem już od dawna żoną więc dla męża mogę rozkładać przy każdej okazji ) - tak więc proszę nie zbliżać kobietą, które myślą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Wejdź do kościołów - wciąż są pełne, a to oznacza, że jeszcze spora część ludzi nie sypia ze sobą bez ślubu (wiem, istnieją też religijni hipokryci)." X Akurat najwięcej religijnych hiporytow to można spotkać w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być nie zbliżać kobietą, które myślą inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.59 - 1. 30 lat temu mnóstwo par czekało do ślubu, nawet 20 lat temu dużo par czekała do ślubu :) 2. Antykoncepcja nie jest skuteczna w 100 %, a tabletki mają mnóstwo ubocznych skutków. No, ale co Ciebie obchodzi zdrowie kobiety. 3. Jeśli dla Ciebie aborcja to takie nic, to tutaj naprawdę nie wiem co napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.45 - Akurat najwięcej religijnych hiporytow to można spotkać w kościele. X To jest akurat oczywiste i wynika z logiki. Hipokrytę religijnego można spotkać tylko w miejscu kultu. Nie da się być ateistą i być równocześnie hipokrytą religijnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie nikt tu autorce na pytanie nie odpowie. A czy dobrze postępuje czekając do ślubu to już życie zweryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że autorka nie pytała o to czy dobrze postępuje czekając do ślubu, tylko pytała czy dobrze postępuje dając kolejną szanse temu chłopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wrócił to może przemyślał i warto mu dac szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×