Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mu zależy to wytrzyma bez seksu?

Polecane posty

Gość gość
23:01 A co niby ma stanowić filar związku, jeśli nie miłośc? A ponieważ miłość bez seksu to nieporozumienie, więc i seks jest filarem związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko jej nie kochasz bo robisz problem z powodu braku seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:01 Aseksualni to właśnie ten margines, o którym pisałem. Nie doczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość a seks to dwie różne rzeczy. Jedno bez drugiego jak najbardziej może istnieć. Pieprzysz farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 A niby kogo nie kocham? Co ty bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś 22:55 Bo ty tak twierdzisz? Jeśli ludziom jego brak nie przeszkadza to negujesz to że się kochają? Seks wam wyzarl mózgi. Zwłaszcza facetom. Każdy sam sobie ustala priorytety ale pisanie że to podstawa miłości jest śmieszne. Współczuje wam." X Jestes kobietą czy mezczyzną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 Sama pieprzysz głupoty. Można uprawiać seks bez miłości. Ale miłość bez seksu to nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość bez seksu jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:08 A co to za ludzie, którzy niby się kochają, a nie pragną seksu? Jeśli nawet istnieją, to jest to jakiś margines ogółu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej wiesz, że jest szczera, a nie zastanawiasz się czy może przypadkiem jest z Tobą tylko dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieporozumienie bo? Bo ty tak uważasz? Weź się nie ośmieszaj. Twoje rozumienie świata niekoniecznie musi być jedynym słusznym. Seks to seks miłość to miłość. Jedno bez drugiego ma rację bytu. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:12 A miłość z seksem wiele razy piękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś W tym przypadku facet nie kocha kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:15 Pewnie, lepiej żeby była z facetem dla szmalu niż dla seksu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli kocham to czekam jeżeli moja kobieta tego oczekuje i nie stanowi to dla mnie problemu. Dzięki czekaniu kobieta ma pewność, że jestem z nią bo kocham ją, a nie jej dolną część ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:16 Jaki facet? Taki co chce seksu? To kocha taki co seksu nie chce. To może podasz jakieś przypadki takiej miłości z literatury czy z historii? Tylko proszę o przykłady ludzi zdrowych fizycznie i psychicznie. Nie jakichś przykościelnych zbójów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 I nie chcesz seksu z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sobie czekać 5lat na seks jak kochasz to za czekasz jak nie kochasz to odejdziesz tak można odróżnić zakochanego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kocha ten który potrafi czekać z seksem i nie robi problemu z braku seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:22 Tak można odróżnić faceta, który zakochał się w nieodpowiedniej kobiecie. Która nie odwzajemnia jego uczuć. Tak jak w przypadku Wokulskiego i Izabeli, jeśli wieś, o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:22 Tylko dlaczego ktoś ma czekać 5 lat z seksem? Nie widzę racjonalnego powodu dla takiego czegoś. Zarówno ci którzy twierdzą tak jak powyżej jak i ci a właściwie te które czekają chuj wie ile lat są dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna na milion ma coś z głową i dowartosciowuje się że jest niby lepsza od innych bo nie uprawnia sexu, do tego dorabia do tego ideologię. Facet ma wytrzymać? Jak zagaduje to zależy mu tylko na sexie, rozumowanie idiotki. Mam sobie latami odmawiać przyjemności w imię "bo ja tak kùrwa chce". Każdy mężczyzna będzie "nie ten jedyny", wróżę spokojna samotna starość z kotem i z błoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:24 Tyle, że jeśli musi czekać nie wiadomo jak długo, to znaczy, że kocha nieodpowiednia kobieta, która robi sobie z niego zabawkę, albo nie odwzajemnia uczuć. Przykład z literatury podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo chce być z tym jedynym facetem a nie 50 z którym sypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się czy będąc z kimś pięć lat wytrzymasz bez seksu. Od razu wiadomo że jesteś oziebla albo zwyczajnie cię nie podnieca ten ktoś. Wyjątkowo c*****y musi być ten ktoś. Zenuja mnie zarówno cnotki święte jak i faceci dla których seks to podstawa czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:27 Więc jeśli uwaza, że ten nie jest odpowiedni, to niech mu to powie, a nie wykorzystuje jego czasu a może i pieniędzy. Bo jeśli tak róbi, to jest zwykła oszustką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak najbardziej odwzajemnia uczucia tylko ty inaczej to widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,23:29 Wytrzyma, wytrzyma. Nawet i dziesięć lat. Bo jeśli ktoś boi się seksu, albo uważa go za coś złego, to może tak przeżyć i całe życie. Są przykłady z historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś??? O nie wiem czy pisać i radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty dlaczego nie możesz za czekać? Coś ci się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×