Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mu zależy to wytrzyma bez seksu?

Polecane posty

Gość gość
"Wiadomo, że jak jest seks, to mężczyzna zaraz zostawi." X Bo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzyma a w razie co to do czasu, kiedy "mu dasz" to zawsze z jakąś panną z roksy dyskretnie umówić się może. On będzie miała a ty docenisz jego chastity - taka gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 Ja chcę poznać twoje zdanie na temat: czy zostawienie dziewczyny która nie chce uprawiać seksu, jest sprzeczne z zasadami moralnymi. Więc nie wstawiaj mi głodnych kawałków na ten temat, tylko odpowiedz jeśli potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno burza o kawałek skory między nogami. Jak kobieta chce ja trzymać do ślubu to jest jej wybór i niech szuka takiego mężczyzny, któremu to odpowiada. Chłopak autorki jeszcze jest w niej zakochany i dlatego zrobi wszystko aby z nią być ale jak mu motyle w brzuchu przejdą to poszuka innej lub znajdzie innna na boku. Ludzie o tak rozbieżnych poglądach nie powinny sie wiązać bo po pewnym czasie będą tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest problem z seksem już przed ślubem, to później będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:45, sprzeczne z zasadami moralnymi jest namawianie kobiety do seksu. Tak samo jak zdrada też nie jest prawnie zabroniona, ale czy to znaczy, że możesz zdradzać swoją kobietę? Jeżeli odchodzi nie zdradzając jej i nie namawiając do seksu to nie jest to niemoralne, jednak jeżeli facet odchodzi od kobiety z takiego powodu, to dla mnie jest już skreślony i całe szczęście, że postanawia odejść, bo jak widać nigdy na tą kobietę nie zasługiwał. Niech poszuka takiej, której jest wart. Autorka jest kobietą z najwyższej półki i powinna związać się z mężczyzną z tej samej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:54, jeżeli dla Ciebie dziewictwo to tylko błona dziewicza to naprawdę wyjątkowo jest mi Ciebie szkoda. Dziewictwo to świadomość czy kobieta była dotykana przez jakiegoś faceta, a nie to czy ma błonę czy też nie. Jak najbardziej rozumiem autorkę i kobiety dla których dziewictwo jest ważne i takie kobiety mają u mnie bardzo duży szacunek. Nie twierdze, że kobiety które uprawiają seks z osobami, z którymi są w związku są puszczalskie. Puszczlaskie to są te, które bzykają się w toalecie w klubie. Dla mnie jako mężczyzny dziewictwo jest bardzo ważne, gdyż sama świadomość, że moja kobieta nie była wcześniej nigdy przez nikogo dotykana zbliża mnie do niej jeszcze bardziej. Tylko niestety wydaje mi się, że takie coś potrafią docenić tylko te osoby, które interesuje małżeństwo, a jak widać większość z Was szuka tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo zabawki szybko się nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo zabawki szybko się nudzą. X Jakoś ja uprawialam seks a po 6 latach pobraliśmy się i jesteśmy małżeństwem ponad 17 lat - najwyraźniej ani nie byłam zabawką, ani się nie znudziłam. Jeżeli ktoś się spotyka z facetem, który traktuje kobiety jak zabawki to po co się z nim spotyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:19 Mogę powiedzieć tylko tyle, że na szczęście są jeszcze kobiety, dla których propozycja seksu nie jest naruszeniem zasad moralnych. Ale trzeba uważać, aby nie trafić na podobną do ciebie czy autorki tematu, wychowana prawdopodobnie na bredniach różnych przykościelnych Pulikowskiego. Bo wtedy facet może mieć naprawdę przegrane życie. No chyba, że jest impotentem. Życzę sukcesów w szukaniu takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie rżnij głupa, bo nikt tu nie pisał o propozycji, tylko nachalnym namawianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:25 Jeśli dla ciebie dziewictwo jest taka wartością, to współczuję facetowi który zwiąże się z tobą. Chyba, że będzie impotentem albo ukrytym homo. To odpowiedni partner dla tych, które robią z piczki kapliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po to, żeby założyć rodzinę? Mężczyźnie dziura między nogami zawsze będzie przesłaniać człowieczeństwo kobiety, więc przeważnie specjalnie wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No tak, bo jak kobieta nie daje się zaliczyć przed poznaniem imienia, to robi z piczki kaplicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:05 To ty nie rżnij głupa, tylko przeczytaj co sama piszesz. W którym miejscu pisałaś o nachalnym namawianiu. I co to w ogóle znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:08 Po roku znajomości jeszcze nie poznał jej imienia? Pozna imię dopiero biorąc ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tu piszę pierwszy raz, po prostu nikt nie robiłby problemu z jednorazowej propozycji, gorzej wypadają szantaże emocjonalne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:11 Udajemy, że nie wyłapaliśmy o co chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:13 A ile razy można powtórzyć, żeby nie było problemu? To powiedzenie, że się rozstaniemy jest szantażem? Bo facet ma potulnie znosić babskie kaprysy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:14 Nie mam zamiaru bawić się w łapanie o co ci chodzi. W takie gierki baw się z psiepsiulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:18 O zaliczanie, ZA LI CZA NIE, łapiesz? Jak nie da sie zaliczyć, to robi z piczki kaplice, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie wiem, ludzie raczej gadają o takich sprawach, więc się wie, na co człowiek się pisze. Tak, powiedzenie, że się rozstajemy to szantaż, bo to to samo, co zabawa w udowadnianie miłości, żeby wywrzeć nacisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:05, jakbyś dokładnie przeczytał to zauważyłbyś, że jestem facetem a nie kobietą, ale jak widać Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, więc wybacz ale nie będę rozmawiał z kimś takim jak Ty, ponieważ dla mnie rozmowa z Tobą jest poniżająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie dziewice robią z piczki kaplice. Nachalne naleganie na seks nawet nie-dziewicy jest żałosne. Wielu mężczyzn nie chce mieć dziewczyny dziewicy bo to już nie te czasy, ze ślub po roku chodzenia a chodzić za rączkę z kobieta przez 5 lat czy więcej to może tylko impotent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po to, żeby założyć rodzinę? Mężczyźnie dziura między nogami zawsze będzie przesłaniać człowieczeństwo kobiety, więc przeważnie specjalnie wyjścia nie ma." X Masz chyba jakieś dziwne doświadczenia z mężczyznami jeżeli tak piszesz. W każdym razie Twoja teoria cyt "Wiadomo, że jak jest seks, to mężczyzna zaraz zostawi." w moim przypadku się nie sprawdziła- więc nie ma wszystkich wsadzić do jednego kotła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To przecież napisałam, że przeważnie. Wskaż mi mężczyznę, który wytrzyma bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:27 A jak się łazi przez rok z facetem i każe mu się czekać na seks do usranej śmierci to co się robi z piczki, jeśli nie kapliczkę? Przedmiot handlu? Nacisku na faceta? Czy jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale w czym problem? Taki facet ogarnia po roku, że jeszcze nie było seksu, czy jak? Jak ktoś nie ma ochoty na seks, to go nie uprawia, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tak się tu dziwią, że facet nie wytrzyma tyle itd, ale przecież otwór gębowy istnieje wbrew waszemu przekonaniu do czegoś innego, niż oral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamtaką jedną, wszystkim swoim chłopakom dawała analnie bo trzymała cnotę dla męża :D. W końcu znalazła takiego nawiedzonego jełopa, chodzi dumny jak paw że dziewice wyrwał. Nikt nie ma serca go uświadomić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×