Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Serio dziecko wam nie pozwala się umyć?!

Polecane posty

Gość gość
ale wy macie problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie w mojej obecności dziecko NIE placze, placze jak go nie dotykam i mnie nie ma. Pewnie twoje sie drze a ty pazury malujesz. Wyobraź sobie, że nawet do kibla ide z dzieckiem w chuscie bo inaczej sasiedzi zadzwonia na policję, taki jest wrzask. Nie masz pojecia jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zazdroscimy wam ze wasze dzieci dużo śpią, lubią sobie leżeć na macie czy na bujaku. Znam takie dziecko, mama kładzie je na macie i idzie gotować obiad, dziecko bawi się samo na macie 30minut. Też byśmy tak chciały. Moje dziecko położone na macie nie leżało beze wrzasku jeśli obok nie siedziałam. Ta mama tego dziecka co wspomnialam pewnie też uważam mnie za nieudolna, bo przecież mogę jak ona położyć dziecko na macie i iść się kąpać czy robić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykam temat, bo matki niemowlaków co leżą same na macie czy w bujaczku a mama może wszystko zrobić nie zrozumieją matki dziecka które po włożeniu do bujaka się wydziiera czy na macie leży tylko jak mama to zabawia.Tak znam dziecko przy którym matka może zrobić wszystko bo to dziecko grzecznie samo leży, ta matka na pewno ma mnie za nieudolna bo moje dziecko minuty nie polezy samo. Znam to dziecko i swoje dziecko. One tak miały od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 Mylisz się. KAZDE dziecko chce od narodzin przede wszystkim matki. Te, co tal grzecznie leżą, są po prostu zrezygnowane- bo wiedzą, że mama nie lprzyjdzie... Poczytajcie o stylach przywiazania. To są dzieci unikajace, zranione od niemowlectwa obojetnoscia matki. Żadne dziecko, co czuje sue kochane, nie leży samo na macie pol godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie te dzieci są po prostu przystosowane od niemowlaka, że matka też musi w około siebie coś zrobić a nie tylko w około dziecka. I tym dzieciom tak zostaje już potem. To jest przyzwyczajenie, jak z kotem, psem i innym zwierzątkiem, którego się coś nauczy (może porównanie kogoś oburzyć). Jak pozwolicie ryczeć od małego o byle co i wymuszać to będzie Wam tak do 12 lat ryczeć i machać nogami bo jest coś nie po jego myśli. Potem może zacznie stosować bardziej drastyczne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknąć to możesz swoją tłusta gębę a nie temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:17 Co ty chrzanisz? Moje od urodzenia mało płacze a jest kochane, po prostu nie potrzebuje mnie obok siebie non stop- bo wie, że wrócę. Nie piszę tego, by komuś ( opróxz 13:17) dokopać- dzieci są różne, ja trafiłam tak, podobno byłam taka sama. A hajnidy istniały od zawsze- moja mama nim była. Wyła non stop do 1 roku zycia. Babcia mowi wprost, że to dlatego mama została jedynaczką- bo bala się, że przy drugim talim zwariuje. Moja babcia to bardzo zorganizowana osoba, księgowa, dobra w logistyce- a przy mamie nie miala czasu na nic. Oboje z dziadkiem pracowali, byli wiecznie niewyspani. Latali z mamą po lekarzach- zdrowa. Moja matka darla sie dzien i noc, babcia nie zwariowała tylko dlatego, że odciążali ją mój dziadek i jej babcia, bo mieszkała kilka przystanków tramwajem. Podobno to był horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej te tępe dzidy nie ogarnia ja ze dziecko trzeba uczyć małymi kroczkami wszystkiego, bycia samemu przez 5 minut też. Taka rola matki. Wy tylko umiecie hodować te dzieci, jeść, srac, ssać, tylko tyle wasze dzieci potrafią z wami. Mija pół roku i się nic nie zmienia, kolejne pół itp itp. I wyrasta niedorozwoj umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:29 Jak niby babcia pracowała i byla niewyspana skoro twoja matka byla rzekomo DO roku wrzaskliwa? Macierzynski sam trwa rok... A w czasach naszych babć mało która kobieta szla do pracy, chyba tylko wdowy i samotne matki... Bajka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja cię, teraz się dowiaduję że hnb to norma, a nie hnb to dzieci z depresja. Niemowlak z depresja!! :D no to jest chyba ostateczny dowod z jakim sortem ludzi my tu dyskusje prowadzimy. Szkoda języka strzepic na takie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie badania udowadniają że dzieci hnb to dzieci których matka nie dbala o sobie wystarczająco w ciąży. Nie dbala o wyeliminowanie dostatecznie stresu, o zdrowe jedzienie, o wystarczająca ilość snu i odpoczynku. I co durne panie? Trzeba było dbać o dziecko już w łonie matki. To wasza wina ze macie takie dzieci. Same to im zrobilyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróć do podstawówki. Nikt nie powiedział że hnb to dziecko z depresją. Czytać taka nawet nie umie a się mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicie dzieci z nerwica, więc nic dziwnego że wyja cały dzień nie wiadomo za czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczepcie się od nas matki dzieci idealnych. Nic wam nie zrobilyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wroc do podstawówki i naucz się czytać. Sama piszesz źle na matki dzieci normalnych. Rzeczywiście NIC k***a nie zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ty się madrzysz wywodami na temat zrezygnowanych dzieci. Wg nie ma takiego słowa jak madrzyc matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nic złego nie robicie. J***e od was na ulicach, w tramwajach. Zatruwacie powietrze swoim niemytym kroczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej od zula w autobusie j***e tylko od matki z dzieckiem w wózku. Jak widzę że taka się wtacza do autobusu to aż mi się rzygać chce. dresy na tłustej d***e z odcisnietymi majtkami, tłuste włosy, świecacy, spocony ryj. Plany po pachami. Fuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamy *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie slownictwo... Jak z rynsztoka. Współczuje takich patologicznych matek waszym dzieciom. I to chyba wy macie nerwicę i nie planujecie nad emocjAmi. Brak słów, kto tu siedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywam się do ciebie takim słownictwem na jakie zasługujesz. No, zamiast zająć się tym super hiper wymagającym dzieckiem brudasie to siedzisz na necie. Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko słownictwa w rynsztoka, ty jesteś cała z rynsztoka. Ja mogę to zmienić , ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko hnb madralo ma już 4lata i jest w przedszkolu, więc mam czas pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:10- hahaha, Ty masz 10lat? Takie Malo wyszukane odzywki wskazują na to że masz 10lat lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HNB, ADHD potoczna nazwa rozwydrzonych bachorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, moje dziecko hnb było do roku, teraz ma 5 lat i jest super samodzielnym ulozonym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie jest, zresztą skąd ty możesz wiedzieć co to ułożone dziecko skoro go nigdy nie miałaś. NIE MIAŁAŚ WIĘC NIE ROZUMIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież hnb to dzieci opóźnione w rozwoju. Lekko ale jednak. Widać potem to w szkole, rozwój umysłowy i emocjonalny jest zaburzony. W dorosłym życiu maja często fobie, zaburzenia itp. Co wy p*********e najlepszego. Wasze dzieci nie są normalne. Skoro jesteście takie oczytane w temacie to może już czytajcie wszytko, a nie tylko te wygodne dla siebie fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko hnb miało 11miesięcy samodziielnie chodziło, mając 1.5mówiło zdaniami. Ma 2,5roku i jest dużo bardziej rozwinięta niż rowiesnicy, więc Twoja teoria leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×