Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Serio dziecko wam nie pozwala się umyć?!

Polecane posty

Gość gość

To jakieś jaja chyba. Trafiłam ostatnio na temat, że matka nie może wziąć prysznica, bo dziecko jej nie pozwala. No litości... Jaka niemowle, to jakaś karuzele wlaczyc, czy cos albo jak spi, bo takie dziecko jednak dużo śpi, a starszemu bajkę włączyć i się umyjecie... Ja mam dwoje, 1,5 roku i trzy lata i jakoś myje się codziennie, włosy co drugi dzień, nawet codziennie obiad zrobię, ogarnę dom, zrobię lekki makijaż. A dzieci nie są aniołkami, szczególnie starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam jak corka spala. a wieczorem nawet w wannie lezalam. a ktoregos razu corka miala moze z 9 miesiecy. corka spala- tak myslalam ja poszlam do toalety tylko siku zrobic. a tu slysze huk. corka wspiela sie po drabince i spadla na podloge. naszzcescie nic jej sie nie stala. od tamtej pory zawsze mialam corke na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie wkurzaja matki grzecznych dzieci co jadą po majtkach dzieci wymagających. Jak miałaś dziecko leżące w łóżeczku to się cieszę, moje leżało bez wrzasku w łóżeczku jedynie jak nad nim stałam. Wykąpać jak śpi?pierwsze pół roku spało obok mnie bo gdy wstawalam od razu sie budzilo , kolejne pół roku budziło się gdy przewracalam kartkę książce, a co tu mówić o prysznic usytuowanym tuż zaściana pokoju dziecka.wychowaj dziecko wymagające i potem się wymadrzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.57 miałam to samo i też mnie wkurwiają takie debilki jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dziecko poplacze 5minut to coś się stanie ? Głupie wymówki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak nauczyłaś tak miałaś. Nie dziecko "wymagające" tylko ty głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.57 to po cholere uczylas dziecko od malenkiego spania z toba w jednym łóżku? Trzeba było odłożyć do łóżeczka. Płakałoby? Trudno, zasneloby za chwilę. A tak ledwo dzieciak zakwili a wy lecicie jak wariatki i tak dzieci uczą się rządzić wami, skaczecie jak te małpki wokół dzieci. Kiedyś kobiety miały po 10 dzieci i nie było czasu stać nad lózeczkiem najmłodszego i wszystkie zyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poplacze 5minut tylko sie wydziera jak opetane ze zaczyna brakować mu tchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dbam o dziecko. Poczytaj O wyplakiwaniu i o wpływie na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeczne jako przeciwienstwo wymagajacego. A moze to wymagajace staje sie grzeczne, a wasze jest po prostu rozwydrzone, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o high need baby i przestań gadać glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle,ze to wymowki. Przeciez dziecko czasem spi, mozna wlaczyc mu bajke i posadzic w lozeczku czy w foteliku i zapiac pasem zeby nie wypadlo, ew. posadzic je przy sobie w lazience mnie rozbraja moja znajoma, ktora ma 4 letnie dziecko, nie pracuje bo jest w drugiej ciazy, maja opiekunke ktora jest z nimi w domu i ona wiecznie nie ma na nic czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plakalo by 5 min bo mysle ze wiecej nie stalabys pod tym prysznicem. Nie dziecko wymagajace, tylko ty niemota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wy mamuski spokojnych dzieci, miałam jedną taka przemadrzala znajomą. Potem urodzila drugie i dalo jej do wiwatu. Pozalowala że krytykowala inne, karma wróciła. Mimo że pierwsze to aniołek to drugie typowe hnb. Moja córka ma rok, mogę zrobić przy niej wszystko ale nie krytykuje matek, które maja dzieci wymagajace, nie zawsze to ich wina tak jak wy ograniczone kobiety myslicie. Naprawdę oby los wam nosa nie utarł kiedyś. Czy planujecie kolejne czy też będzie wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilki a słyszałyscie o hnb???? Nawet nie wiecie jaki to koszmar. I nie gadajcie o uczeniu, jak miesięczne dziecko niby można czegoś nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam w bujaczku do lazienki. Jak mozna sie nie myc tylko dlatego ze sie ma male dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam o HNB i uważam, że to kolejny wymyśl współczesnych psychologów i szurnietych matek. Jakoś kiedyś tak jak napisał ktoś wyżej kobiety miały po kilkoro i więcej dzieci i żadne nie było HNB, bo nikt się nie cackal jak teraz. I większość pokolenia naszych dziadków pozwalała wypłakiwac się dzieciom i nikt nie robił z tego sensacji i badań mózgu. Moja babcia 8 dzieci miała i pozwalała się wypłakać, nie było latania na zawołanie i WSZYSCY są NORMALNI. A teraz to wszystko wg psychologów odbija się negatywnie na mózgu dziecka. Dobrze, że brudna matka się mu nie odbija na psychice :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dla Was jest normalne puszczanie bajek niemowlakowi to nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przy moim oglądam seriale, maluje paznokcie, kapię się dwie godziny, dom wysprzatany na błysk i cała noc seksu z mężem. Do tego obowiązkowo kafeteria. Haha. Wy tak dobrze nie macie bo jesteście nieudolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla Was normalne jest puszczanie bajek niemowlakowi to nie mam pytań. Niezła patologia umysłowa tu siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.14 może dzieci twoja babka miała normalne ale wnuki już nie bardzo.... Puszczacie bajki niemlwlakowi a potem te bachory są agresywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te dzieci bie spia wcale? Ze nie macie czasu sie umyc brudaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że wezmę w bujaczku do łazienki jak się drze w łazience aż się zanosi? Ludzie są normalni? Aha, pokolenie naszych rodziców ma mega problemy emocjonalne. Ci ludzie są znerwicowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.15 dokładnie.... Cieszę się że są jeszcze inteligentne kobiety, które wiedzą jak zając się dzieckiem, co mu szkodzi a co nie a nie same damulki które puszcza bajkę bo przecież paznokcie trzeba pomalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wasze dzieci ojców nie mają? Współczuję... I faktycznie, teraz to już się namnożyło nie wiadomo czego, najpierw "high need", potem "adhd", "dysleksja" i inne "dysmózgie... A wystarczyłoby nie lecieć do tego dziecka za każdym razem i nie uczyć go, że matka z toalety z papierem przy dvpie do niego leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Kazdy ma inna sytuację i nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka przeciez to logiczne. Ale niestety nie wszyscy to rozumieja:/ ja rozumiem Pania ktora napisala ze nie mogla umyc wlosow bo prysznic budzil dziecko. Ja mam tak samo. Dlatego nie myje teraz wlosow wieczorem tylko jak dziwcko nie spi. W ogolw jak spi to bedac z mezwm w drugim pokoju rozmawiamy szeptem heh żenada. Takie dziecko to masakra jest prawdziwa Wam mowie. Rozumiem tez Panią ktora napisala ze jak zostawi dziecko na 5 minut to dziecko sie drze itd. Ja akurat moge swoja zostawiac ale za to w nocy jak zacznie plakac to jest koniec, nie przestanie:( sprawdzalam i po 20 minutach juz poszlam, nie idzie tego wrzasku sluchac:/ i tez mnie wkurza jak ktos ma dziecko aniolka/zamuła i wymądrza sie. Troche tolerancji. Jak macie takie super dzieci to siw nimi zajmijcie a nie innych tu wyzywacie i jedziecie. Kazdy niech sie zajmie swoimi sprawami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak śpi to jadę wózkiem. Śpi jedynie gdy wózek jest w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz że są dzieci które nie spią pajacu. Ciekawe co bys zrobiła jakby twoje dziecko dusilo się tym placzem. Pewnie bys to olała bo masz je w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie - też się nad tym zastanawiam: dlaczego dawniej nie było żadnych hajnidów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.16 a gdzie ja napisałam o bajkach dla niemowlaków :-D? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Moja babcia wnuki ma normalne, ja na pewno nie jestem taka sfrustrowana jak ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×