Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

WITAM! CO TO SIE DZIEJE ZE NIE MA TU NIKOGO??? :( JA JUZ DOSZLAM DO SIEBIE I CZUJE SIE JUZ DOBRZE :) ZANIEDLUGO WYCHODZE DO PRACY WIEC ZAWIATALAM TU NA CHWILE! WIECZORKIEM TU WPADNE. TRZYMAJCIE SIE ,PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie z wami dzieje? czy nikt tu juz nie wpada :( ? ja wrocilam z pracy ide cos zjesc odpoczac i wpadne tu jeszcze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wpadam tylko czytać - pisze juz na nowym forum, bo chyba nie ma sensu zebym Wam marudzila i tu i tam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Ja swojego faceta nie widze od ponad 3 miesięcy jest w Niemczech ale niedługo przyjedzie :)i też jest mi ciezko,bo nie ma go przy mnie,dzwoni 1,2 razy w tygodniu ale to mi też nie wystarcza bo przez telefon to nie to samo:( a zresztą również miałam głupkowate mysli że tam z kimś sie zabawia,ale chyba zawsze tak jest w takich sytuacjach,teraz odliczam dni do Jego przyjazdu i juz nie moge sie doczekać!!! a więc życze wszystkim wytrwałości i cierpliwosci TRZEBA BYĆ TWARDYM A NIE MIĘKKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
witam kochane ;) juz wrocilam do naszego swiata ;) zarejestrowalam sie na naszym nowym forum i czekam na wpuszczenie mnie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
no i co tam u Was ?? wszystkie zamilkly ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FREE 77_. jak widzisz nas juz tu nie ma zaszylysmy sie na naszym forum :) wpadnij koniecznie do nas.jak juz wejdziesz to sie zoorientujesz ze jest tam klika tematow ale wejdz na PRPOPZYCJA i tam sie juz tylko wpisujemy bo tak sie gubilysmy nie wiadmo co czytac a tak to wejdz na PROPOZYCJA i tam sa nasze wpsiay na biezaco. zapraszmy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free77
wiecie co??? pogubilam sie na tamtym forum ;( caly ciag tematow ;( tu podoba mi sie bardziej, ale Was tu nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tu u was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskniaca
to juz jest koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koniec tesknienia:))))) moje szczescie jutro wraca, tz juz jedzie a jutro bedzie w domku:)))) teskniłam ponad 5 miesiecy!! Wy równiez dacie rade!! trzymam mocno kciuki:))) buziaczki!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tamdo swiat zapraszamy serdecznie;0 Korka na penno Cie chce wpuscic tylko pewnie cos sie tamwali :/ - zreszta mi ostatnio cos to naszeforumkiepskochodzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tam do swiąt
witaj DROGIDA,no niestety ale dostałam maila ,że moja prośba o wejście została odrzucona od Korki :( mam założoną pocztę na inny nick ALE NAPISAŁAM kim jestem itd. mhhh nie wiem co mam myśleć:( ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
gdzie tam do świąt wskakuj Kochana, powinnas miec dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
gdzie tam do świąt wskakuj Kochana, powinnas miec dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
gdzie tam do świąt wskakuj Kochana, powinnas miec dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
gdzie tam do świąt wskakuj Kochana, powinnas miec dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
gdzie tam do świąt wskakuj Kochana, powinnas miec dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
gdzie tam do świąt wskakuj Kochana, powinnas miec dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
"gdzie tam do świąt" wskakuj Kochana, powinnaś mieć dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka77
"gdzie tam do świąt" wskakuj Kochana, powinnaś mieć dostęp do naszego forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja mam swojego faceta przy sobie ale caly czas w oddali majaczy mysl, ze bedzie musial wyjechac. Wiem, ze wkrotce ten dzien nadejdzie, ostatnio cos wspominal o kwietniu ale poprosilam, zeby pojechal najwczesniej po wakacjach. To wszystko jest bardzo niepewne, ale moze lepiej szybciej, bo wtedy szybciej wroci. Niestety jak wyjedzie to nie na 3 miesiace tylko na rok :( Smutno mi i nie wiem jak to wytrzymam, wiec lacze sie z wami i czekam na to co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec raz sie tu juz wpisalam,ale duzo nowych wypowiedzi sie pokazzalo,ja jestem w troszke innej sytuacji bo to ja wyjechalam na rok.Tesknie straszliwie i naprawde jest mi bardzo ciezko w obcym kraju gdzie nie mam ani jednego polaka i ta tsknota.. co prawda polowa ju za mna zostalo mi jeszcze 166 dni i ja i moj chlopak codziennie odliczamy dni.. CIezko mi na maxa :( Ale ktokolwiek jest w takiej sytuacji,nie przejmujcie sie jesli to prawdziwa milosc to przetrwa a co to jest kilka miechow calego zycia .. Dacie rade tak jak ja daje,i pociesze was ze lepiej czuje sie ten kto czeka niz ten kto wyjechal uwierzcie mi wiem to po sobie.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec raz sie tu juz wpisalam,ale duzo nowych wypowiedzi sie pokazzalo,ja jestem w troszke innej sytuacji bo to ja wyjechalam na rok.Tesknie straszliwie i naprawde jest mi bardzo ciezko w obcym kraju gdzie nie mam ani jednego polaka i ta tsknota.. co prawda polowa ju za mna zostalo mi jeszcze 166 dni i ja i moj chlopak codziennie odliczamy dni.. CIezko mi na maxa :( Ale ktokolwiek jest w takiej sytuacji,nie przejmujcie sie jesli to prawdziwa milosc to przetrwa a co to jest kilka miechow calego zycia .. Dacie rade tak jak ja daje,i pociesze was ze lepiej czuje sie ten kto czeka niz ten kto wyjechal uwierzcie mi wiem to po sobie.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l-e-o
Mała tylko nie myśl że facet cię zdradzi - to jest dołująca myśl i nie jest prawdą że wszyscy faceci zdradzają - ja gdzy musiałem na 4 miesiące wyjechać to nigdy nie myślałem o zdradzie i nigdy nie mógłbym zdradzić kogoś kogo kocham Życzę wiary w miłość i dużo cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDUSKA
hej, moj facet wczoraj wyjechal na 4 miesiace na stypendium zagraniczne.. strasznie ciezko mi juz dzisiaj... ech... po jakim czasie przyzwyczailyscie sie do tego ze oni wyjechali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaHaine23
POSLUCHAJCIE!!! Nie pozwalajcie swoim partnerom wyjezdzac za granice...wiem wiem Powiecie ze to ograniczanie kogos,jego planow,marzen..itd. Ale ja to przeszedlem.Bylem z nia 3 lata..wyjechala do Francji zarobic na studia...zycie tam za bardzo jej sie spodobalo...Miedzy nami sie wszystko ukladalo,ona byla madra dziewczyna,nie leciala na kase...ale zostala na 3 rok...Tam jest latwiej,zyczylem jej szczescia,rozstalismy sie w zgodzie,...Byla w Polsce 3 razy przez 1,5 roku...nie zdradzilem jej...ona mnie na pewno tez-tego sie nie balem bo znam ja bardzo dlugo...balem sie jednego ....ZE ZOSTANIE!!! I tak sie stalo... ZASTANOWCIE SIE!!! Znam tylko dwie pary ktorym sie udalo (choc to byly gora 3-4 miesiace) my wytrzymalismy 1,5 roku...i okazalo sie to za trudne dla nas:( Wiem ze ona mnie kocha ...nawet teraz...ja tez nie wiem czy kiedykolwiek bede w stanie czuc do kogos to samo...ale ZABILY NAS POLSKIE REALIA..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :P :)))))))) I moja \"gehenna\" rozpoczyna się na nowo :0 Mój chłopak(tak, tak ten sam ;P ) wyjeżdza za kilka dni do US do pracy legalnej... Postanowiłam odświeżyć topik, bo jestem z nim uczuciowo związana :D :P :D 👄 autorkę topiku 🌻 -->----->---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×