Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciewczynka24

Moj facet wyjechał na 3 miesiące...

Polecane posty

Gość ciewczynka24
no mój jak dzwoni to tez tak 20-30 min ...ale jak to szybko czas biegnie wtedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mój tak z raz(rzadko dwa) x w tygodniu... poza tym e-maile z 2, 3 x w tyg.......... ech.............jakbym chciala się w niego wtulić..... wkoło tyle par:0 ........ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolgirl
Mój dzwoni raz w tyg 20 min, ale to tak mało czasu... Jak tam dzisiaj się trzymacie? Ja nawet ok. Przypomniało mi się jak rok temu wrócił po 3,5 m-ca i trochę się jednak od siebie odzwyczailiśmy, na początku było tak "dziwnie", nawet trochę mi przeszkadzał hihi no i musiałam się na nowo przyzwyczaić do spania we dwójkę, jakiś niedźwiedź koło mnie leżał i wytwarzał ciepło:)))) Ale tak po ok 2 tyg wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawa
mój pierszwy raz wyjechał odkad jestesmy razem, to opisz mi jak było jak wrócił wtedy po 3,5v miesiaca? mowisz ze dziwnie? ja nie moge sie doczekac strasznie czuje ze sie troche zblizylismy do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolgirl
Na początku był taki jakiś "obcy" dla mnie ( a jesteśmy razem długo bo 4 lata), po prostu jak wyjechał, to znalazłam sobie dużo innych zajęć, żeby zapełnić pustkę jak go nie ma no i przyzwyczaiłam się do tych zajęć bardzo, a jak wrócił to byłam zła,że muszę zrezygnować z paru rzeczy, bo dzień ma tylko 24 na dobę. Na początku kłóciliśmy się, on nie mógł znaleźć tutaj pracy, itp, ale potem wszystko wróciło do normy i jest cool. Teraz w tym roku jak wyjechał, to jest mi łatwiej to przeczekać i jemu też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawa
no ale najwazniejsze ze wszystko wróciło do normy:) wydaje mi sie ze mimo ze sie zblizylismy, przez ten tel zaczelismy rozmawaiac tak jak wczesniej nie, czego mi brakowało, ale z drugiej strony tez niewiem jak to bedzie jak wroci, tzn jak ochłonie to pierwsze wrażenie ze on juz jest rozumiesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawa
ale bardzo sie ciesze ze juz za miesiac wróci, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolgirl
Rozumiem Twoje obawy Szawa, miałam to samo, ale uwierz, będzie dobrze. Rzeczywiście te telefony i sms-y są inne, też mi tego trochę przedtem brakowało. Taka rozłąka to naprawdę ciekawe doświadczenie a nawet powiem,że urozmaicenie w związku. Mały smsik cieszy jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-dziunia
hej, Josephine, napisz troche wiecej o tym programie SCAPE, jak moge go sciagnac. Dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciewczynka24
smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciewczynka24
bardzoooooooooooo mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś z rana swiat wydaje się piękniejszy, lepszy... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich dziewczyn czekających z utęsknieniem na swoją druga połówkę :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciewczynka24
ja tam przesypiam... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolgirl
Mnie od wczoraj wzięła chandra i tęsknota :( Dobrze chociaż, że dzisiaj będzie dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawa
dzwonił i jakoś strasznie smutny sie wydawał:( mówi ze już ma dość... ale wraca za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciewczynka24
a moj nie dzwoni, nie pisze i zadko puszcza strzałki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum bum bum kolejny samotny dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję zarejestrowanego nicka ;) Ja na pocieszenie poczęstuję ciebie czereśniami, takimi słodziutkimi.... mniam! :D..... proszę........ wiesz, zmdrzemnęlam się po południu i obudziłams ię zlana potem, bo śniło mi się że coś się dzieje złego mojemu Tomkowi :0 mam nadzieję, że dziś się ze mną skontaktuje Mam nadzieje, ze ty takich koszmarów nie doświadczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolgirl
A mnie jakoś dzień zleciał, właśnie wychodzę z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pare dni miesiąc będzie...:( przykre że dostaję dwa sygnały dziennie... :(:(:( nie wiem co mam myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój komórki nie ma.... to jest dopiero przykre- nie dostaję tak jak ty bączków codziennie :0 Dzwonił raz w tyg. a pisał z 2 razy e-maile... chociaż już od5 dni nie daje znaku zycia... to jest przeje.....bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolgirl
A mój wysyła codziennie sms-a, ale jak go nie było rok temu i przez dwa dni nic nie pisał to też byłam cała chora i teraz już wie, że ma pisać codziennie, bo się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulcia
moge do Was dolaczyc?moje kochanie wyjezdza w sobote-co prawda (tym razem) na miesiac...ale bez niego czas tak wolno plynie:( nie mam tak komfortowej sytuacji, ze dzwoni 1 czy 2x w tygoniu :( zostaja nam jedynie sygnalki i meski od czasu do czasu (bo przeciez stamtad tu meski drogie), do netu tez nie ma dostepu:( ehhh-juz dola zalapuje jak pomysle, ze wyjezdza lada dzien....bedzie strasznie ciezko. jestesmy razem 3 lata-moje kochanie wyjezdza co roku w wakacje-wiec odkad jestesmy razem nie spedzilismy nigdy wspolnych wakacji:(ehhh jak ja nie lubie pozegnan😭 pozdrawiam wszystkie babeczki:) bede tu teraz czesto zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_82
mój chłopak wyjechał na 5 tygodni z czego 3 tyg. już mineły:) cymajcie się dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wczoraj dzwonił. Mało pracy ma...jeszcze 2 miesiące :( i wszystko będzie jasne. On mówi że mu szybko czas leci tam...a dlaczego mi tak powoli :(. BYli w niedzielę na jakiejś wycieczcce...teraz w niedziele tez gdzies jadą. a ja w domu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu bbuuuuuu buuuu buczeć mi się chce :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×