Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córce obcięto w szkole włosy

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Myślisz, że błysnęłaś elokwencją, ale wyszła na jaw jedynie twoja głupota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli od dziś mam już pewne wyobrażenie o radcach prawnych, którzy dla srebrników pozbawią z igły zrobią widły nawet kosztem spokoju dziecka. Powodzenia w udowadnianiu o "dyskomforcie", "trwałym oszpeceniu" etc.. wstyd by mi było patrzeć w lustro będąc taką hieną czyniącą z siebie błazna przed wysokim sądem smiech.gif xxxx ale przecież masz idealne, wrodzone cechy do tego- błaznem juz jesteś, hejterem też. Zresztą poznaje ciebie po sposobie pisania, zawsze każdy temat swoim g.. zepsujesz. Spokojnie sie nadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
pamiętam jak kiedyś koleżanka z ławki zaraziła mnie wszami ,miałam włosy do pasa a mama musiała obciąć mi włosy ,czułam się strasznie ,chodziłam i płakałam ,czułam się upokorzona i jak chłopak bo jednak to nas od mężczyzn odróżnia właśnie te włosy ..nie dziwcie się że stanowią one wartość dla kobiety czy dziewczynki bo budują nasz osobisty wizerunek ,nawet w Biblii jest napisane że ozdobą kobiety są jej włosy.Dziewczynka dbała o nie a ktoś to zniszczył bo taki miał kaprys czy tak ma być? co to za kraj bezprawia?wychowujecie synów że wszystko im wolno? szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiarygodne ile spie*dolenia umysłowego wśród współczesnych madek , żal dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślisz, że błysnęłaś elokwencją, ale wyszła na jaw jedynie twoja głupota oczko.gif xxxx uczę sie od ciebie:)jesteś w tym mistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zabrakło Ci argumentów, co nie? :) Zgadzam się całkowicie z cytowaną wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 Mentalnie wciąż w przedszkolu, widzę :) cóż... mam nadzieję, że nie masz dzieci, albo że się leczysz chociaż, za duzo już patologii w społeczeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zabrakło Ci argumentów, co nie? usmiech.gif Zgadzam się całkowicie z cytowaną wypowiedzią. xxxx nie , spadam do domu, czas rozrywki minął, teraz trzeba sie zająć czymś lepszym. Nie będę dla ciebietłuc nadgodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 Mentalnie wciąż w przedszkolu, widzę usmiech.gif cóż... mam nadzieję, że nie masz dzieci, albo że się leczysz chociaż, za duzo już patologii w społeczeństwie xxxxx świetnie sie orientujesz w swoich ograniczeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
15 ,32 dokładnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś przyszedł by ojciec chłopaka w szkole przy wszystkich wpieprzył gówniarzowi dziewczynce kupił czekoladę i obie strony były by zadowolone. A teraz madki chowają bezstresowych ulomow którym wszystko wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i to grubo skornym w pelni slowa znaczeniu,mam gdzies dzieci i ogolnie wszystkich mam gdzies,ale gdybym byl swiadkiem takiej akcji lub nie daj Boze ojcem dziewczynki to zlamalbym gnojowi dłon naturalnie bez swiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułomy chowają ułomów. Wystarczyłoby słowo przepraszam. Lepiej ucięte pasemko niż wszy . Ciekawe jaką karę wymierzyłby gruboskórny facet, który ma problem z poskromieniem agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 a twój Sebuś nie będzie w tym czasie na siłowni? Sam unikał szkoły to i do szkoły Brajanka mu raczej nie po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:02 Nie, na Twojej budowie gdzie szalejesz z pianką montażową farjerku za dyszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpuściłabym. Chłopak naruszył nietylalność cielesną Twojej córki. Jak sprawa by wyglądała, gdyby coś takiego zrobil dorosły mężczyzna dorosłej kobiecie? Sprawa zapewne trafiłaby do sądu. Chłopak powinien ponieść konsekwencje. Gdyby chociaż jego rodzice zachowali się jak należy, wysłali go do Twojej córki zprzeprosinami i kwiatami, możnaby tę sprawę inaczej potraktować, ale jego rodzice są pewnie pokroju niektórych kafeterianek, że "oj, co to się stało, matka przewrażliwiona". Dziś obciął włosy, a za 10 lat zgwałci. Chłopak musi mieć jasny komunikat, że nie wolno naruszać niczyjej nietykalności cielesnej: nie ważne czy chodzi o obcięcie włosów, czy włożenie ręki pod bluzkę. Twoja córka musi poczuć wsparcie w Tobie i dorosłych. Idź do dyrektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem facetem i to grubo skornym w pelni slowa znaczeniu,mam gdzies dzieci i ogolnie wszystkich mam gdzies,ale gdybym byl swiadkiem takiej akcji lub nie daj Boze ojcem dziewczynki to zlamalbym gnojowi dłon naturalnie bez swiadkow xxx Skoro masz problemy z kontrolą agresji jesteś ewidentnym zagrożeniem dla społeczeństwa. Twoje miejsce jest albo w wariatkowie albo w psychiatryku. Na pewno wskazana jest terapia. I nie napinaj się tak, bo ile razy taki kogucik jak Ty groził innym a później się okazywało, że zawsze znalazł się mocniejszy i prawdopodobnie ojciec tego chłopaka - również bez świadków - bezproblemowo zrobiłby Ci krzywdę. Naucz się dyplomatycznych sposobów rozwiązywania sporów w tym również aby nie panikować histerycznie gdy "księżniczce córuni" właściwie nie przydarzyła się żadna straszna historia. W ten sposób hodujecie zahukane, dramatyzujące potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@16:08 Poprawka: albo w wariatkowie albo w wiezieniu oczywiście. Nie potrzeba nam psycholi na ulicach polskich miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bezstresowi rodzice gnoja nie potrafią go wychować to ktoś musi. Też bym złamał łapę gnojowicy by więcej jej nie podniósł na inne dziecko. I to nie ma nic wspólnego z agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
15.44 gratuluję inteligencji,! jak ty nic nie rozumiesz! nie uzależnienie tylko atut o który dbamy .Tak jak facetów dowartościowują mięśnie czy,, bryka'' tak nas kobiety dowartościowują nasze włosy ,są elementem urody ,każda kobieta chce i ma prawo czuć się pięknie i kobieco.Niech by tak któraś wielkiemu macho spróbowała porysować furę to co się będzie działo...oj joj a dziewczynce włosy obciąć można!tak?uczycie od małego że facetom wszystko można a potem gwałty i przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie córce kazał bym wybić mu zęby jakimś ciężkim przedmiotem, najwyżej dostała by uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że niektóre z was nie rozumieją.Nie chodzi o kawałek włosów tylko o naruszenie własności oraz przemoc.Takie zachowanie trzeba tępić w zarodku.Jak teraz zostanie to kolokwialnie mówiąc olane to zachowanie tego chłopaka będzie coraz gorsze.Konsekwencje zachowań trzeba ponieść od małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Problemy z kontrolą agresji to ma ten chłopak machający nożyczkami, a nie pan, którego cytujesz. Ten pan stanąłby w OBRONI dziewczynki. Za nic by mu paluchów nie wyłamał. Chłopakowi przydałaby się solidna nauczka. Litujecie się nad jakimiś agresywnymi dziećmi, nie dajecie im komunikatu, że tak nie wolno, dorosną, będą silniejsze i dopiero będzie problem. Właśnie dlatego, że to jest jeszcze dziecko, powinien ponieść konsekwencje, aby nie utrwaliły się u niego takie agresywne zachowania. Przecież to co on zrobił to zwyczajna przemoc. Ciekawe co by powiedzieli jego rodzice, gdyby ta dziewczynka pocięła mu nożyczkami oryginalną bluzkę addidasa? Pewnie rodzice musieliby płacić. A włosy to przecież sprawa poważniejsza, bo naruszył nietykalność cielesną tej dziewczynki. Kobiety broniące go tutaj to psycholki, które zapewne mają agresywnych synów. Nie można takich rzeczy zamiatać pod dywan, chłopak powinien przy całej klasie z kwiatami przeprosić dziewczynkę i mieć obniżone zachowanie. A jego rodzice także powinni przeprosić i kupić coś tej dziewczynce. Gdyby mój syn zrobił coś takiego, zaraz bym go wysłała z kwiatkami i prezentem, a sama także dodatkowo przeoprosiłabym dziewczynkę, jako jego matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smarkacz powinien zostać ukarany za to, co zrobił, bo na tym się nie skończy. Będzie sobie pozwalał na coraz gorsze wybryki. Nawet nie macie pojęcia do czego zdolne są dzieci. Byłam dzieckiem jeszcze nie tak dawno i na zimowisku koleżanki ucięły włosy takiej jednej jak spała. Była z tego afera, bo pokrzywdzona miała rodziców lekarza i prawniczkę. Nasikały do słoika i wlały nie lubianej koleżance do łóżka, a następnie ją wyśmiały, że się zlała. W czwartej klasie podstawówki takie akcje się zaczęły. Najgorsze, że hołota i menelstwo zawsze mogły liczyć na poparcie ze strony tych bardziej prymitywnych dzieci, a te spokojniejsze, dobrze wychowane na tym ucierpiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
16.08 bez obrazy ale problemy rozwiązuje się mózgiem a nie pięściami ,era nearldentańczyków się skończyła dawno temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
16.18 dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde miałam taka sama sytuacje ... ale wstałam i chłopak stracił przez to polowe zęba ;) mama jego panikowała ze jak tak można ale mogła co najżywiej pocałować mnie w doopke wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieję się kiedy czytam wpisy histeryzujących dorosłych ludzi. Dajcie spokój! To są dzieci z pierwszych klas podstawówki. Wygłupy a nie złośliwość. Ktoś z was wolałby żeby dziecko przyniosło ze szkoły wszy, czy może jednak kosmyk obciętych włosów ? Jakim trzeba być złośliwym człowiekiem żeby małego chłopca traktować jako potencjalnego przestępce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że agresywne dzieci mają ciche przyzwolenie od swoich rodziców i tacy prymitywni rodzice zawsze uważają, że co to takiego się stało. I dlatego tym bardziej trzeba tępić takie zachowanie i żądać ukarania, bo rodzice takiego gnojka nic nie zrobią. Powinien miec obniżone zachowanie jak nic i trafić z rodzicami na dywanik do dyrektora. Na takich rzeczach jak np. obcięcie komuś włosów się nie kończy - OD TAKICH RZECZY SIĘ ZACZYNA coraz większa przemoc! Trzeba tępić coś takiego, chłopak musi poczuć, że nie ma akceptacji społecznej na takie zachowanie. Ciekawe co by było, gdyby dziewczynka w odpowiedzi na jego atak złamała mu nos -jak zachowaliby się jego rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:19 O nie, nie ma tu mowy o szlachetnych pobudkach pseudorycerzy w dresach ortalionowych. Mylisz pojęcia. Omawiany pan absolutnie nie stanąłby w obronie malutkiej pokrzywdzonej niuni, gdyż nie byłby świadkiem tego czynu i nie interweniowałby na czas popełnienia tej straszliwej zbrodni. Z zemsty zrobiłby drugiemu dziecku krzywdę po czasie np. dzień później. I to jeszcze znęcając się nad dzieckiem jak najgorszy zwyrodnialec. Za takie cos powinno grozić odizolowanie od społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×