Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Autorka90

Psychoterapia.

Polecane posty

Gość Autorka90
Tak, można tak powiedzieć. Chcemy spróbować być razem, wczoraj padły od niego słowa bardzo poważne, ja też chce, więc nic nie stoi na przeszkodzie. Warto spróbować, mam nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy i w końcu ułoży mi się. Ten człowiek jest tego wart, dam mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Życzę Ci, Wam powodzenia! Ale to życie jest nieprawdopodobne i nieprzewidywalne. Poszłaś po pomoc, byłaś zagubiona i patrz jak to się skończyło. Teraz może być już tylko lepiej. A więc głowa do góry, nie odpuszczaj, żeby Cię nie ominęło coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90
Dzięki. Tym razem na pewno nie odpuszczę :) zaangażowałam się, także już poszło ;) kto by pomyślał, co? Ehh, sama w to nie dowierzam, ale widocznie tak musiało być. Dziękuję Ci za wszystko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przystojnego lekarza i chcialabym go poderwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Cała przyjemność po mojej stronie :) 13.49 Tylko nie podrywaj go podczas wizyty w gabinecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co te kobiety widza w tych lekarzach eeee? Ale psychoterapeuta to chyba nie lekarz ;) którejs udało się w ogole poderwać pana doktora? Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.52 to kiedy jak nie w gabinecie? Nie wiem gdzie mieszka, gdzie lubi przebywać. W gabinecie to jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19
Podczas wizyty w gabinecie musi zachować dynstans, więc nawet jakby był zainteresowany, to odrzuci Twoje zaloty. Chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się to uda niebawem. Ja już się o to postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj potem znać jak Ci poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który to taki mily pan terapeuta? Chetnie skorzystam z jego uslug hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o porządną psychoterapię to polecam z własnego doświadczenia www.marioladumicz.pl z Milanówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u Ciebie autorki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90

5 listopad.

Ktoś wtedy pytał mnie co u mnie 🙂 jak jeszcze tu zaglądniesz, to jestem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19

Siemaneczko 🙂 jak jeszcze tu zajrzysz, to odezwij się. Sto lat nie byłam na kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90

noceidnie19

 

Witam Cię! Ja też nie byłam tutaj tyle czasu, kompletnie zapomniałam. Wczoraj mnie coś naszło, żeby tu zajrzeć 🙂 jak miło, że jeszcze tu bywasz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19

A no zajrzałam, bo gdzieś mi mignął ten temacik 🙂 a kiedy to było? Hmm jakoś latem, a już zimę mamy. Co tam u Ciebie w ogóle? Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że nerwica Cię opuściła na dobre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90

Tak, latem powstał ten temat 😉 co poradzimy, czas leci i to zdecydowanie za szybko. A my dalej piękne i młode 😂 moje samopoczucie w porządku, czuję się rewelacyjnie już od dłuższego czasu, a po nerwicy nie ma śladu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19

Haha ja się czuję stara jednak, bo boli mnie kręgosłup! Wczoraj robiłam prześwietlenie i zobaczymy co tam wyjdzie 😉 jejku, jak się cieszę, że wyszłaś z tego cholerstwa i czujesz się dobrze 🙂 jak widać terapia zadziałała. No właśnie. Co z nim??? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka90

Widocznie za dużo się schylasz 😉 ja mam katar drugi tydzień, zatoki zawalone i nic nie pomaga. A do soboty muszę się wykurować, bo moja siostrzyczka bierze cywilny 🙂 i idę na ślub z nim. Tak, jest cały czas w moim życiu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noceidnie19

Albo za mało haha! Nie wiem, zobaczymy jak będzie wynik prześwietlenia. Na razie jestem na zwolnieniu i mam zastrzyki w zadek 😢 ale daję radę 😉 inhalacje są dobre na zatoki, na mnie zawsze działały. Zwykła sól morska i wszystko ładnie schodziło. Ooo czyli jednak spotykacie się! Wiedziałam że to się tak potoczy, trzymałam kciuki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Nie wiem dlaczego ale nie moge jakos w to wszystko uwierzyc. Sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przyznam, że dzięki psychoterapii przełamałem się, aby spełniać własne marzenia o podróżowaniu. Przekwalifikowałem się na instruktora sportów wodnych i obecnie jeżdżę po świecie. Wcześniej miałem kiepską, stresującą sytuację życiową, a wręcz początki depresji. Nie przypominam sobie nawet, co mnie skłoniło do psychoterapii. Jakiś czysty przypadek. Gdzie chodziłem? W Szczecinie Psyche Gabinet Psychoterapii. Przede wszystkim od samego początku skupienie na pacjencie. Wiem, że była nawet możliwość przekierowania do innych specjalistów, chociażby mediatorów, czy coachów, więc dość kompleksowe podejście do zmiany życia. Tak, trzeba trochę wydać, ale się opłaca. Dla mnie psychoterapia to był przełom, bo przestałem się dołować, tylko wziąłem sprawy w swoje ręce. Potrzebowałem takiego pozytywnego impulsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja również korzystałem z pomocy  gabinetu Psyche ze Szczecina i na prawdę muszę przyznać że mi tam pomogli w moim problemie. Jeszcze raz dziękuję . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiówka 505

Ja też chodzę na psychodynamiczną i terapeutka mnie zawsze przytulała na do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ja też chodzę na terapię i jestem zadowolona. Bardzo pomógł mi psycholog z Przystanku Empatia w  Warszawie. Było ze mną już nie ciekawie, nie mogłam wstać z łóżka, z byle powodu płakałam. Teraz jest już dobrze własnie zmieniam pracę, kogoś poznałam. Dlatego polecam terapię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Też jestem w trakcie terapii u doktora Dariusza Rudasia i widzę poprawę. Co prawda nie jest to takie hop siup, że jedno spotkanie i już czuje sie lepiej, a gdzie tam. Chodzę do niego już parę miesięcy i caały czas pracuję nad sobą. Zaczęłam się już lepiej czuć sama ze sobą, także jest to poprawa duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółka jest terapeutką we Wrocławiu i pracuje tym nurtem psychodynamicznym właśnie. Zapytam ją, bo rzeczywiście wydaje mi się takie zachowanie dziwne. Sama nigdy z czymś takim się nie spotkałam, niezależnie od nurtu w jakim terapeuta pracuje. Swoją drogą dziwne, że zaproponował ci przytulenie... to chyba złamanie pewnych granic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Kolbisz

Psychoterapia to nie żadna ujma , czytając niektórych wpisy aż smutno debowypark.waw.pl poczytajcie trochę obyście zmienili zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli terapia, to tylko u dr Dariusza Rudasia z Krakowa, wiem że przyjmuje na ul Łobzowskiej. Gość na prawd zna się na rzeczy, tym bardziej ze jest sprawdzony i ma 15letnie doświadczenie w branży, więc warto mu zaufać. Na pewno będziesz zaddowolona z jego metod i mega podejścia do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×