Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie fantazje erotyczne macie o poranku?

Polecane posty

Gość gość
panzkafe@wp.pl 13.02 czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam ostatni raz o 9:28; Rzeczywiście może trochę się zmieniłam od czasu przysięgi, ale ja akurat o bliskość dbam, bo skoro tego potrzebuję to daję też od siebie. Inicjuje seks często, mąż nigdy nie jest obojętny, ale to nie o sam seks chodzi, chociaż też nie jest dla mnie w pełni satysfakcjonujący, ale o relacje na co dzień. Mąż jest chłodny, ja uwielbiam bliskość, dotyk, czułość. On jest praktyczny i przewidywalny, ja lubię spontan, szaleństwo, niespodzianki. Ma swoje zalety, nie mówię o nim źle, ale marzę o innej codzienności. W łóżku nigdy nie leżałam jak kłoda, nie jestem zaniedbana, mam może kilka cm więcej niż kiedyś, ale jestem szczupła i dbam o siebie. Często słyszę od męża, że jestem piękna, że jest zazdrosny, że mu się podobam i tyle, nie idzie za tym nawet przytulnie czy całus. Do czułości jest zdolny tylko w sytuacji łózkowej i to zanim osiągnie zadowolenie. Jak widzę facetów obejmujacych kobiety, przytulajacych na powitanie to zazdroszczę, mój chwyta walizkę i już siedzi w aucie. Podobnie pożegnanie, rano pa i już słyszę silnik. Telefon na kilka sekund, na zakończenie tekst "całusy", zupełnie odrealniony... mogłabym pisać i pisać, ale nie o tym temat. Marzę o delikatnym, czułym facecie, ciepłym i kochanym, który chciałby ze mną być, blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wyglądają tak, że najpierw robię loda mojemu ukochanemu, potem on we mnie wchodzi i jedzie jak najszybciej, aż krwawię. Ja potem biorę palec i zaczynam nim penetrować jego odbyt, a on mnie masturbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×