Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów wojew opolsk

szokujące dane polska zaraz po Rumunii i Bułgarii ma najniższe zarobki w UE

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk

Radio ZET Wiadomości RadioZET Polska Najnowsze dane Eurostatu. Wyliczyli średnie zarobki Polaków i reszty Europy 26.03.2018 13:26 Z najnowszych danych Eurostatu wynika, że mniej za pracę od Polaków dostają tylko Rumuni i Bułgarzy. Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wynosi ponad 23 euro (97 złotych). Tymczasem w Polsce wynosi ono 6,3 euro (27 złotych). Zarobki w Polsce fot. Shutterstock Ponuro dla Polaków prezentują się dane Eurostatu za 2017 rok, według których w Polsce zarabia się średnio około 6,3 euro za godzinę (27 złotych). Dla porównania w Luksemburgu jest to 43,8 euro za godzinę (185 zł), w Danii 38,7 euro (164 zł), a w Belgii 37,9 euro (160 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co pisurki napiszo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
http://innpoland.pl/142225,dane-eurostatu-zarobki-w-polsce-na-tle-europy-srednie-wynagrodzenie kliknijcie w ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość, że g****o zarabiamy to jeszcze dużo więcej czasu spędzamy w robocie. Polacy są niewolnikami we własnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie 23 euro ja mam 10,5zl na godz to bedzie ze 3 euro skąd wy macie k***a takie zarobki w polszy?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
gość dziś jakie 23 euro ja mam 10,5zl na godz to bedzie ze 3 euro skąd wy macie k***a takie zarobki w polszy?smiech.gif xxx skąd wziąłeś 23 euro?xxx Ponuro dla Polaków prezentują się dane Eurostatu za 2017 rok, według których w Polsce zarabia się średnio około 6,3 euro za godzinę (27 złotych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest średnia- zawyżona przez sędziów, prezesów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×