Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja koleżanka zrobiła z siebie kurę domową i w końcu się doigrała !

Polecane posty

Gość gość
15.26 Faceci nie walczą o związki bo łatwiej posuwać kochankę na boku niż szczerze pogadać z żoną i powiedzieć co się myśli naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14.35 Ale p********z:O ładną można być i bez tuszu na rzesąch i pomalowanych paznokci.Zadbanie to przede wszystkim bycie czystym,świeżym z obciętymi równymi pazkonciami,gładkimi piętami i czystymi zębami. Makijaże i lakiery do paznokci to DODATEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te biedne żony skrzywdzone przez facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak facetom sie nudzi rodzina i czesto odchodza. To kobieta zostaje z dziecmi. Czy ma je tez zostawic? Jaka matke na to stac? Ja nie jestem ani zaniedbana ani nie zawlaszczam dzieci i widze ze mezowi juz sie nudzi i robi sie nieszczesliwy, bo starsze dziecko bunt nastoletni a drugie niespelna dwulatek. Dzieci juz go nie bawia, a sam bardzo chcial je miec. Nie lubi z nimi spedzac czasu.Ja tez nie z tych kucht sluzacych. Najbrzydsza tez nie jestem. Zaraz koncze wychowawczy i wracamdo pracy czego maz tez sie boi, bo podzial obowiazkow i maluch na karku. Przy pierwszym dziecku taki nie byl. Teraz dobil 38 urodzin i mu szajba odbija. Przestal byc moim przyjacielem i wsparciem liczy sie tylko jego bol istnienia. Rozmawialam z nim nie raz i juz nie bede, najwyzej ja go zostawie i niech idzie szukac szczescia. Mam 35 lat i jeszcze troche zycia przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły. Babka może być brzydka jak noc, gruba, nawet starsza od niego o 20 lat (znam taki przypadek!) i facet z nią żyje wiele lat. A można być ładnym, zadbanym, a facetowi i tak będzie za chwilę źle, bo po protu nie kochał szczerze. Normalnie dochodzi do ściany - sam nie wie, czego chce od życia i czuje się nieszczęśliwy. Tym bardziej, jeśli ty też czujesz, że "nie ten, to inny", to tym bardziej odejdź od tego aktualnego, nie ma sensu się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma być zrobiona i tyle. Ładna to może być mała dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mija żona też była nieszczęśliwa bo jej nie rozumiałem i nie chciałem rozamwiac rozmowa według nie to ja miałem wszystkiego słuchać . Rozmowa musiała się tak skończyć że to ja byłem winny i musiałem przepraszać za wszystko . Ja byłem ten głupi a ona talepsza i mądrejsza aż do czasu jak wyczaiłem że spotyka się z facetem na boku a ja z*********m na nią ponad siły. No cóz sprawa się wydała wydawało mi się że się dogadaliśmy i powiedziała że nie będzie więcej się spotykać. Ale nie za chwilę jeszcze większe awantury po czym złąpałem ją na tym że wcale nie zerwała ze swoim kochankiem . Kochałem chciałem żeby było nam jak najlepiej i co g****o. Po ostatniej akcji straciłem do niej szacunek i nie wierzę a ani jedno słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15.42 Mam identycznie! Tylko ja mam 2 nastolatków 14 i 16 lat i 4 latkę.Mąż rownież jest znudzony rodziną.Niedawno powiedział mi,że z córką nie czuje żadnej więzi,a synami jest zmęczony i wymyślają sobie problemy,gadają głupoty itp.W dodatku zaczął gadać,że jego życie mogło się inaczej potoczyć,mógł podróżować itp.Zgroza :O bo to mąż naciskał na dzieci,zwłaszcza na 3 ciążę. Planuje go zostawić niedługo,ale boję się czy poradzę sobie z 2 nastolatkami w fazie buntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet naturalnie najpiękniejsze i najseksowniejsze kobiety świata miały rozpady związków/małżeństw. Często wszystkie ich "romantyczne" relacje w końcu się kończyły, bo nie były nawet funta kłaków warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to ty naciskałas na dzieci a teraz odwracasz kota ogonem. Nie widziałem faceta który chce mieć mnóstwo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wiesz, że twoje horyzonty są bardzo ograniczone? W Ameryce była rodzina, która miała ponad 20stkę dzieciaków. Facet był szczęśliwy i spełniony. Wyglądał na takiego. Odszedłby po trójce-czwórce, gdyby było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pieprzenie o horyzontach Ameryka to kraj trzeciego świa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.58 Taa jasne. Oczywiście wina kobiety,bo zmusiła biednego biedaka żeby ją zapładniał.Zawsze wina kobiety;a facet niewinny.Żal mi takich idiotek jak ty. P.S.mój mąż też chciał mieć dużą rodzinę i 4 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta wcale nie interesuje kto mu posprzata albo kto mu ugotuje. Kto dba o dziecko chyba dla nich tez wcale sie nie liczy. Najważniejsze to nie marudzić, zawsze dawac d u p y i tyle. Nie gderac. Bron boze. Tyle. Kazdy facet jest taki sam. Ps. Tak, jestem nieszczesliwa mezatka i czekam tylko na to zeby sie uwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia też? ;) Idź trollować gdzieś indziej, zgorzkniały typie. Jesteś z tych, co wiecznie mu było i będzie źle. I nikt ci w życiu nie dogodzi. A już szczególnie ty sobie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kazdy facet jest taki sam. Ps. Tak, jestem nieszczesliwa mezatka i czekam tylko na to zeby sie uwolnic" No widać, bo biadolisz strasznie. Twój facet nie jest jedynym na całej kuli ziemskiej i nie mierz wszystkich jego miarą. Zgorzkniałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o prawda...w wielu przypadkach to właśnie facet naciska na dzieci, nawet jeśli się nimi potem nie zajmuje...zwłaszcza wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.04 Odezwała się mieszkanka kraju 1 świata :-D skoro USA to 3 świat to pochwal się gdzie ty niby mieszkasz :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak uwalniaj się facet na pewno zczeźnie z tęsknoty za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06 NO ZOBACZ..nie marudziłam, zawsze chętna i gotowa a dla męża i tak było za mało i tak było źle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawiam mieszkaniec a ja mieszkam w Polsce to jakiś problem sądziśz że Ameryka Anglia i nnne kraje rzekomo wysoko rozwinięte wyglądają tak jak na filmach od granicy do granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pustą głowę masz. Oni nie mieszkali w zabitej deskami norze na jakimś za*upiu, tylko w ładnym domu. Nawet nie mieli żadnego kredytu, co jest rzadkością. Wiem, że nie przyjmujesz niczego takiego do siebie, bo jesteś intelektualnym i mentalnym betonem. Moje kondolencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie,ze wiekszosc facetow mysli,ze po przyjsciu na swiat dziecka oni nadal beda w cenrum uwagi kobiety i wszystko bedzie robione i organizowane pod nich a tak nie jest i nie bedzue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.14 Skoro to kraje wysoko rozwinięte to nie są krajami 3-swiata.Pojmujesz tłuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betonem to ty jesteś. Utarczki małżeńskie i wychowanie dzieci więc mam za sobą. Powodzenia w szukania frajera który będzie becylował na nieswoje dzieci s słuchał zrzedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam wrazenie,ze wiekszosc facetow mysli,ze po przyjsciu na swiat dziecka oni nadal beda w cenrum uwagi kobiety" A czemu oni nie mają być RÓWNIEŻ w centrum uwagi? Nie rozumiem? Jak najbardziej dziecko nie powinno przysłaniać ukochanego. To nie może być tak, że facet pójdzie w odstawkę, bo to znaczy, że chciałaś tylko najbardziej tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisalam ze szukam innego? Mam kilka kolezanek po rozwodach i dopiero odzyly, gdy wykopaly swojego wiecznie niezadowolonego pana. I nie rozgladaja sie za kolejnymi portkami. Tatusiowie roku w d***e maja dzieci. Tak jak ktos pisal- facet zadowolony gdy zona pod dyktando nie biadoli, do dzieci nie goni i d**y da na zawolanie. Sprzatanie sprawa drugorzedna, wazne ze jeszcze zarcie przygotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żal mi ciebie, bo nazywanie ciebie betonem to obraza dla betonu... do ciebie nic nie dociera, nawet podstawowe zdania, bo jesteś tak zapatrzony w siebie, w dodatku imbecylem. Masz IQ na poziomie jednokomórkowca, o ile w ogóle. Szkoda, że przekazałeś tak marne geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×