Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja koleżanka zrobiła z siebie kurę domową i w końcu się doigrała !

Polecane posty

Gość gość
Żadna skrajność nie jest dobra, to oczywiste. Ja znam małżeństwo, juz oczywiście byle, gdzie ona była dama, pracowała w urzędzie (nadal pracuje zreszta), miała wszystko co chciała, zawsze swietnie Ubrana, uczesana, zreszta bardzo ładna kobieta; zycie w luksusie, wakacje za granica to norma itp itd... Całe zycie mieszkała z nimi jej mama. Maja jedna corke, ktora zreszta ta mama im wychowała (nie maja raczej za dużej więzi), ta jejmama tez prowadziła dom od A do Z przez lata. Az pewnego dnia ten maz jej oświadczył, ze odchodzi (chociaz moim zdaniem zdradzał ja wcześniej juz - wyglad i pieniadze jednak daja władze) i na odchodne jej powiedział, ze nigdy mu nawet obiadu nie ugotowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kosmetyczka mogę powiedzieć że coraz więcej coraz najlepszych da etos przychodzi na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl, tak juz jest ułożony świat, ze makijaż jest dla kobiet, a faceci dbają o siebie inaczej. Facet sie goli badz zapuszcza zarost, moze sobie wyregulować brwi, jesli ma mega krzaki, używać kremow, nosić najróżniejsze fryzury, dbać o ciało u kosmetyczki, faceci tez czesto depilują pachy, miejsca intymne, czy klatkę, moga tez dbać o rzeźbę ciała. Właściciwie jedyne co nas różni to to, ze "kolorówka" jest przeznaczona dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez wariatko, piszemy o normalnych ludziach zdaje sie, a nie celebrytach po setce operacji plastycznych. O jakich 60 latkach dobrze wyglądajacych bredzisz? chciałabym zobaczyc jaki facet by był zainteresowany umowieniem sie z 60 latką- chodzi mi o faceta na tyle młodego, ze by powiedzmy miał faktycznie do wyboru 60 albo 18, i rozumiem przez to kogos nie po operacjach plastycznych, tylko normalnym wyglądzie w tym wieku. A swoja droga tamta p***a na zdjęciu ma wygląd taniej dziwy, współczuje gustu - operacje plastyczne... nic o niej nie wiesz, ale zaraz chcesz coś komuś wmawiać. Współczuje patologii na chacie. Wielu młodych chciałoby z nią się umawiać, bo dostawała masę propozycji, ale ona nie chciała, bo nie interesują ją dzieci. ;) Patologia, syf, kiła i mogiła - wszystko to, co sobą prezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety które mają stanowiska to nie chodzą w szpilkach. I co k***a z tego? Nie chodzą bo weszły do męskiego świata i muszą być jak faceci. Po 10000 proc wolę "nie na stanowisku " ale w szpilkach niż taka na stanowisku. Co mi z kobiety na stanowisku, sam mam stanowisko i jakby mnie to nadal i to bym sobie duże lustro kupił. Od kobiety chce czegoś czego sam nie mogę mieć, m.in. szpilek. Kobiety umarły, teraz są faceci w kobiecym ciele. Może jakbym był gejem lub bi to by mnie to kręciło ale tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Od kobiety chce czegoś czego sam nie mogę mieć" - Dlatego zawsze będziesz szukał, szukał, ale nie znajdziesz. Nawet, jeśli jakaś będzie codziennie paradować przed Tobą w mini i w szpilkach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szpilki są niewygodne i baaardzo niezdrowe dla stóp i przede wszystkim kręgosłupa. Kto mądry świadomie szkodzi swojemu zdrowiu? Chcesz więc głupiej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ty tak na serio??? Gdzie byłas kobieto jak Bóg rozumy rozdawał... widac ze ta twarz jest zrobiona, zreszta wszyscy to mówią. Na pewno piersi tez sa sztuczne bo nie wyglądaja w ogóle na naturalne. Poza tym jest sto innych zabiegów typu modelowanie twarzy tłuszczem, wstrzykiwanie kwasów, które na pewno były robione. a te z djęcia sa zawsze retuszowane w photoshopie. https://teleshow.wp.pl/christie-brinkley-dobre-geny-czy-dobry-chirurg-6026625056051841g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież widomo, że facet podświadomie chce zapładniać kobiety. Niezależnie od tego czy ma 20, 40 czy 60 lat. Dlatego mężczyznom zawsze będą podobać sie kobiety płodne, czyli raczej nie 60-letnie. Na szczęście mężczyźni nie wiążą się z kobietami tylko dla płodzenia i dlatego może się zdarzyć, że 60-latek jako towarzyszkę życie wybierze rowieśniczkę a nie 18-latkę. Nie ma jednak co się oszukiwać, że 60-latka może być ardziej atrakcyjna fizycznie od 18-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 20:17. Od 12 lat jestem żonaty więc raczej znalazłem to czego szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kobiety chce czegoś czego sam nie mogę mieć, m.in. szpilek. xxx Ależ możesz mieć szpilki. Wystarczy kupić i zacząć w nich chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 Haha masz racje, dokąd zmierza ten świat, ze trzeba komuś tak oczywiste rzeczy tłumaczyć:D i, ze ten ktos i tak sie wykłóca dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda kobiet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwne kobiety mysla ze chwycily szczescie ;D a tu obowiazki na glowe spadaja ,z ktorymi musza radzic sobie same . Mezczyzn interesuje glownie seks to jest ich milosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Przecież widomo, że facet podświadomie chce zapładniać kobiety. Niezależnie od tego czy ma 20, 40 czy 60 lat. Dlatego mężczyznom zawsze będą podobać sie kobiety płodne, czyli raczej nie 60-letnie. Na szczęście mężczyźni nie wiążą się z kobietami tylko dla płodzenia i dlatego może się zdarzyć, że 60-latek jako towarzyszkę życie wybierze rowieśniczkę a nie 18-latkę. Nie ma jednak co się oszukiwać, że 60-latka może być ardziej atrakcyjna fizycznie od 18-latki" - bzdury kompletne, w które wierzysz i powielasz tę głupotę. Ludzie są różni i mają różne priorytety. Ewentualnie niektórzy są kosmitami (dla ciebie nimi są z pewnością, bo nie masz żadnej wiedzy). Nie czytałaś komentarzy samców pod jej zdjęciami itd. Znam też parę, gdzie facet jest młodszy o 20 lat od kobiety i żyją już długo razem. Nie mają dzieci, nie chcieli ich mieć. Robisz z facetów niewyżyte zwierzęta. Coś jest z tobą mocno nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze super Gilf bedzie lepszy od grubej albo bardzo brzydkiej zapuszczonej i zaniedbanej nastolatki ktora np. tylko cpa, pije, pali i puszcza sie na dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze super Gilf bedzie lepszy od grubej albo bardzo brzydkiej zapuszczonej i zaniedbanej nastolatki ktora np. tylko cpa, pije, pali i puszcza sie na dyskotekach. - ooo jakby mialby wybierac z kim pojsc do lozka to wybor jest prosty - ten Gilf z fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A zauważyłaś, że napisałam, że faceci nie wiążą się na szczęście tylko dla płodzenia? I tak. Jesteśmy zwierzętami. Kobiety również. Kierują nami instynkty. Dlatego się rozmnażamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz z facetów niewyżyte zwierzęta. Coś jest z tobą mocno nie tak. x ile sama masz lat? Człowiek jest zwierzeciem, i kieruje nim instynkt. Tylko po prostu z wiekszosci rzeczy sobie nie zdajemy sprawy. nie bez powodu sie podoba skóra gładka, dobra cera, płaski brzuch, lsniące włosy, a nei zmarszczki, siwizna, garb. Bardziej sie podobaja osoby zdrowe, młode, bo maja jescze zdolnosci reprodukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest dla facetów, miłość dla kobiet mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości. kobieta powinna byc Konkretna, ostra, nawet drapieżna czarująca, dystyngowana, piękna. Niekoniecznie ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś To ja z 20:17. Od 12 lat jestem żonaty więc raczej znalazłem to czego szukałem" No cóż... czas pokaże. Ewentualnie źle się wyraziłeś - tak, że ktoś mógł opatrznie coś zrozumieć. ;) Nie zabrzmiało to dobrze, stąd też mój komentarz. Ale no... jeszcze raz powtarzam - czas pokaże, czy to naprawdę były tylko zbyt szybko wyciągnięte wnioski. Życzę Wam wszystkiego najlepszego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie szukam a mezczyzn jest pelno wokolo mnie :) i nie widze zadnego problemu w tym ze mezczyzni sa tacy jacy sa po prostu kocham ich wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile sama masz lat? Człowiek jest zwierzeciem, i kieruje nim instynkt. Tylko po prostu z wiekszosci rzeczy sobie nie zdajemy sprawy. nie bez powodu sie podoba skóra gładka, dobra cera, płaski brzuch, lsniące włosy, a nei zmarszczki, siwizna, garb. Bardziej sie podobaja osoby zdrowe, młode, bo maja jescze zdolnosci reprodukcji. - Bądź sobie zwierzęciem, którym rzeczywiście jesteś. Nie będę z tym dyskutować, ale nie mieszaj w to wszystkich na tej planecie, okej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że większość osób goni za tym czego nie ma. Człowiek po prostu nie lubi nudy, szuka nowości, adrenaliny, nowych doznań. Rutyna zabija, wysysa z czlowieka energię i chęć do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i kieruje nim instynkt" Dobrze, że mną nic nie kieruje. ;] A ty to zwierzak, chorągiewka. Pójdziesz tam, gdzie instynkt nakaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie ludzie-zwierzęta, mają ciężki żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu kocham ich wszystkich usmiech.gif kochasz pier....ć - ich, ale nie tylko. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - skończyłas chociaz podstawówkę, miałas biologię? Człowiek nalezy do królestwa zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci też się zaniedbują i starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×