Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
Autorze napisz proszę jaki masz znak zodialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze w znaki zodiaku autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze: porozmawiaj w końcu szczerze i spokojnie z żoną, tak na poważnie. Tylko najpierw przemyśl jak sobie wyobrażasz dalej wasze małżeństwo. I przestań się zachwycać tak swoją koleżanka i żalić się jej na żonę bo nawet nie zauważysz jak będzie po małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja wierzę a Tobie przecież nic nie szkodzi napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do tego znak zodiaku? To głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po prostu strasznie ciekawa,przecież napisanie zajmie sekunde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym wpisem na krytykę potwierdza tylko że jesteś pajacem i idiotą i nie znasz życia pewnie całe życie spędziłeś przed kompem i na imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas piszesz tylko: Ja, ja i ja, zamiast MY. Nie umiesz przyjmować krytyki, odmiennego zdania to nie zakładaj tematów. Nie znasz własnej żony, nawet rozmawiać z nią nie umiesz a oczekujesz super rad od obcych ludzi i nawet na chwilę nie zastanowisz się,że ta krytyka jest nie bez powodu a wynika z Twojego zachowania względem niej. Twierdzisz,że wszystko robisz dla niej ale tak naprawdę nie rozumiesz jej w najważniejszych kwestiach, ważniejszych niż sprzątanie domu czy lizanie cipki. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdanie, w którym piszesz, że ona za dwa lata będzie chciała rozmawiać o dziecku i gdzie w tym miejsce na Twoje aspiracje, jest po prostu straszne. Biorąc ślub, nie wiedziałeś że ona zechce zostać kiedyś matką? Ma wyrzec się macierzyństwa bo ty chcesz kolejne studia robić? Wytłumacz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra rozumiecie że masz aspiracje w porządku w takim razie po co się wożeniłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć swoją przestrzeń, zgadzam sie z tym, ale SAM do Tajlandii na 2 tygodnie????!! Chyba cie pogieło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne smutne smutne smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koziorozec chyba, ale nie wierze w te bzdety autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamten temat to nie moj temat, nie wiem czyj, pojawil sie wczoraj moj wczesniej autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo pomimo ze jestesmy malzenstwem to przeciez kazde z nas ma swoje zycie, czy to oznacza ze wszedzie mamy chodzic razem za raczki? robic wszystko razem i zrezygnowac z planow i marzen? malzenstwo oznacza koniec zycia prywatnego? tylko MY jedno wielkie MY autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam że panna albo koziorożec Panowie spod tego znaku są bardzo kulturalni i generalnie uroczy,ale mają bardzo dużo koleżanek i wogole znajomych Moja siostra miała chłopaka koziorozca i już nie są razem.Ona znalazła chłopaka który okazuje jej bardzo dużo zainteresowania,a on ma już żonę której nie przeszkadza jego obojętność.Nie dobraliscie się i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ona marzy o dziecku,stabilizacji a Ty o studiach,podróżach, bogatym życiu towarzyskim to nie widzisz naprawdę tego,że wasze otrzeby się rozmijają? Jest duża przepaść między byciem bluszczem a samotnym wyjazdem do Tajlandii na dwa tygodnie. Sytuacja, w której masz sto połączeń nieodebranych dla mnie jest z kosmosu. Ciężko Ci cokolwiek wytłumaczyć bo nie rozumiesz w ogóle jej potrzeby uwagi,okazywania miłości. Typowy Koziorożec, żona to tylko dodatek do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.Jestescie tak różni,że aż dziwne że się pobraliscie.Ty nie jesteś idiota ani ona bluszczem,po prostu inna wizja.jak to się stało że się pobraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale nie wierze w znaki zodiaku, sa one tak skomponowane aby kazdy znalazl cos do siebie, srodowisko i poglady ksztaltuja czlowieka, mam kolege koziorozca i prawie z nikim sie nie zaznajamia ma zone i on jest bluszczem wokol niej i tylko z nia spedza czas, a mam jeszcze innego kolege tez koziorozca i jest okropnie imprezowy z tendencja do uzywek Znaki zodiaku nie moga istniec i nie maja wplywu na zycie ludzi, po prostu jak na razie mamy inne priorytety Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale narcyzem na pewno jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem.Zauwazylam dużo wspólnych cech pomiędzy tymi samymi znakami,ale może to przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle tez ze powinienies pogadac z zona i powiedziec jaka jest jej rola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hydraulik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 nie odebranych polaczen?? Nie jestem bluszczem, ale moj jak zobaczy trzy nieodebrane polaczenia, to panikuje ze nie widzial a moglo cos sie stac/ moglam bardzo tesknic:). Bardzo wazne jest dla niego to co czuje (chociaz czasem tego nie rozumie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten temat od początku i widzę że za bardzo nask oczywiście na autora facet potrzebował rap A dostał masę hejtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na skoczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tak naprawdę nie słucha rad. Zamiast porozmawiać z żoną na temat ich problemów, to potrafi z żoną tylko grać o glupotach i bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory nie odniósł się do tematu dziecka ani nie wytłumaczył dlaczego o intymnych, małżeńskich srawach rozmawia z koleżanką, która na niego leci. Z koleżanką łątwiej o tym gadać? z żoną można jedynie o bzdurach? W małżeństwie priorytetem jest rodzina i oczywistym jest ze mogą pojawić się dzieci. Mając inne priorytety nie należało brać ślubu. Autor chce rad tylko od tych osób, które mu przyklaskują. Wszedł tu na forum i założył temat ny przeczytać: ''tak, jesteś dobry,wspaniały, żona cię nie docenia''Nie może pojąć że ktoś może mieć odmienne zdanie i to te osoby być może będą miały rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaki maja wpływ ale cały człowiek składa się z różnych znaków tak naprawdę i ten urodzeniowy wcale nie musi wpływać na ogólny zarys człowieka. Stąd różnice u ludzi z tym samym znakiem. Widocznie jakiś inny dominuje. Panna i koziorożec to raczej poukladani jak skarpety w szufladzie pedanta i poważni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×