Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
Po co brałeś ślub? Po co brałeś ślub kościelny skoro nie chcesz dzielić życia i trosk z żoną, nie chcesz mieć dzieci i Jesteś egoistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona chce Tobą rządzić bo marzy o dziecku i zaproponowała sprawiedliwy podział obowiązków i wyjść z domu? Gdzie w tych Twoich planach rozwoju jest miejsce dla niej i jej marzenia o macierzyńśtwie, byciu razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bill Gates wszystko robił razem ze swoją żoną, Melindą, fundacja to ich wspólne dzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on nie jest bilem gejtsem on jest narcyzem z wygorowanym mniemaniem o sobie, kazde traktowac sie jak mlody bog kolezanka go doceniala, teraz wielu takich facetow jest to sa zaburzenia narcystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuj się, autorku bo provo Ci się zaczyna sypać ;-) Każdy Cę doskonale rozumie, masz plany,ambicje, chcesz być jak Elon Musk, spoko. Nie rozumiem tylko po co , mając takie marzenia, aspiracje,związałeś się z kobietą o potrzebach, spojrzeniu na życie zupełnie odmiennym od Twojego. Po co było klękać z pierścionkiem, latać na nauki przedmałżeńskie, ślubować przed ołtarzem i potem gorzka vodka gorzka vodka :-D :-D trzaśnij rozwód i podbijaj do koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 Tak wiem ;-) ale skoro wspomina,że chciałby być jak on to chciałabym mu przypomnieć, że jego idol ma żonę i trójkę dzieci i dlatego osiągnął tak wiele, że oparcie znalazł właśnie w rodzinie i dzieleniu tym co ma a nie w byciu egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra nie chce mi sie wiecej z wami gadac, Bill Gates nic nie osiagnal z zona ozenil sie jak juz byl kims, nie mam slubu koscielnego, mam was dosc to co soba reprezentujecie to chamstwo, ja jestem tu chyba jednynym przedstwicielem inteligencji w tym temacie oprocz tych ktorzy mnie rozumieja i popieraja Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligent pisze humor przez ''ch'' i pyta na forum czy ma się rozwieść. Jak Ci się nie podoba prawda to nie zakładaj tematów na publicznym forum. Kilka osób, PiotrusiówPanów podobnych Tobie Ci przyklasnęło ALE TO WSZYSTKO. Ciau. Powodzenia na rozprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe. Udaje wielce obrażonego bo nie chce odpowiedzieć na zadane ostatnie pytania. Jesli z żoną się tak fochujesz to już wiadomo skąd Wasze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''oprocz tych ktorzy mnie rozumieja i popieraja'' :-D Zapomniałeś jeszcze o koleżance, leć do niej popłakać o tym jak żona Cię nie rozumie, żałosna cipko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narcystyczna osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że jesteś dobrze wykształcony to nie oznacza że jesteś bogiem, a il e Ty zarabiasz a ile Twoja kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie odebrał 100 połaczeń od żony, a gdyby coś się stało ? Postawa mam wyj****e, jestem alien. Druga sprawa wątpię ,żeby przykładowo był tak za wolnośćią i przestrzenia, gdyby żona chciała wypruć do Tajlandii, a sam miał ( przykład) warować trzy miechy z dzieckiem. Po trzecie żona pewnie czuje się odsunięßa , bo Pan i władca decyduje , kiedy da jej odrobinę zainteresowania, no bo on musi mieć przestrzeń. Temat pewnie prowo , ale idealnie podkreśla debilizm facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że ślub nie był kościelny nadal nie wyjaśnia dlaczego go brałeś i to z osobą, któa kompletnie do Ciebie nie pasuje. Dobry seks i spacerki po lesie to trochę za mało by zbudować trwałe, szczęśliwe małżeństwo. Pamiętasz treść przysięgi w USC? Pprzypomnę Ci : ''"Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z ...i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe." Robisz wszystko? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie musi być prowo, była z facetem dokładnie jak autor, i jego argumentacja i żale były bardzo podobne, i też miał się za zbawce świata i przyszłego Billa Gatesa, skończył jak administrator sieci w szpitalu z tego co wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież on sam jest dzieckiem, jak miałby się zająć niemowlęciem? :-( Jak urodzi się dziecko to dopiero zaczną się narzekania o braku wolności i przestrzeni i chęć wyjazdów. Poza tym on pisze: ''Plus ona za 2 lata chce dziecko i bedzie chciala o tym rozmawiac, ale gdzie w tym wszystkim moje ambicje,(...)'' Ja tu nie widzę chęci do bycia ojcem w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.02 bardzo masz wysoka potrzebe samotnosci, ktora realizujesz przez IMPREZY ze znajomymismiech.gifsmiech.gifsmiech.gif tekst w punkt, oplułam monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość 2018.09.03 No z poczatku bylem taki sobie ale zonie sie podobalo potem obeje zaczelismy sie edukowac w tej dziedzinie, ona namowila mnie na kurs online wywolywanie orgazmow i wytryskow pochwowych i robie tak jak chce, pieszcze ja tak zeby miala orgazmy, nie jest tak ze mam jej potrzeby w doooopie, ale mam tez potrzebe samotnosci Autor xx niech zgadnę seks najlepiej też samotnie ci uprawiać? "D Mam coraz większą bekę z tego tematu. Albo genialne prowo, albo facet na pograniczu debilizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz ogolnie mimo ze to zburzylo moj chumor szybko zmienilismy temat i wieczor odzyskal magie, pogadalismy, zarty, pojechlismy na spacer do lasu, popatrzec jak liscie opadaja w samochodzie zaczelismy sie calowac i... nie wiem ale gdyby nie tamte rzeczy to ogolnie jestesmy swietnie dobrani jest mniedzy nami taka magia taki czar i przyciaganie ... zaczelismy sie piescic i kochac, potem po powrocie do domy, sedzilismy noc na gadaniu o bzurach, droczeniu sie przeplatanym z seksem i bylo cudownie, ale ona nadal napiera na to abym zrezygnowal z czesci swojego zycia i zamienil sie w domowego robola ktory nigdzie nei moze wyjsci i pojechac co jest dla mnie nie do przyjecia Autor HUmor Po 2 to prowo , z umiejętnie podsycaną fabułą. Autor stosuje typowe dla kafe systemu.Pojawia się rzadko , nie nadąża z odpisywaniem ( btw programiści szybko piszą) , i pozwala tematowi się rozwijać. I trzeci aspekt : rzekoma logika autora. Lpogicznie prowokatorze informatycy są w stanie sobie wyobrazić architekturę programowania, a ty biedaku nie rozumiesz podstawowych cefch definiujących przyczyny i skutki. Wytłumaczę , bo źle poprowadziłeś narrację. Jako osoba logiczna, pracująca w pokrewnej branży pracuję, lub jestem zajęta 16 godzin na dobę. Świadoma tego, i fakty, że żaden facet tego nie wytrzymuje nie wchodzę w zawiązki. Proste. A teraz poczekam na spiętrzenie sytyacyjne, które będzie budować flow twojej opowiastki. Tylko się nie pomyl w kłamstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to bluszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a faceci to c***je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówię krowo czy nie ale byłam z takim samym facetem i myślę że jest to całkiem realne autor ma tak nasrane w głowie ale mam nadzieję że to jednak prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj mnię w doopę tępa świnio , nic dziwnego, że z takim byłaś, boś głupia jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że autor nie ma doświadczenia z kobietami i przez to Taki bigosik wychodzi nie mieszkał wcześniej z żadną kobietą nie wie jakie kobiety są upierdliwe Myślę że będzie tak samo jak przed ślubem plus seks ja myślałem tak jak byłem 20 letnim prawiczkiem teraz wiem że kobiety to problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj, peszek ;-) Pewnie uważa, że to wina innych ludzi bo nie potrafią się na nim poznać i docenić tego jakim jest geniuszem :-D Chyba Januszem. Autor to samo, wrodzona skromność i łaskawość. Taki dobry, wrażliwy człowiek a żona i źli ludzie wokół go nie doceniają, jedynie koleżanka pompuje ego. Nawet ona strzeliła foszka. Jak typowy popapraniec pójdzie teraz przepraszać koleżankę a o żonie zapomni ,bo przecież ''jest dla niej za dobry.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona i tak cię kopnę w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona też była moją pierwszą kobietą efekt Miałem podobne dylematy co autor teraz 5 lat po ślubie dwuletnie dziecko i gdybym mógł cofnąć czas nigdy bym się nie ożenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiś dzieciak ten facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 to prowo , z umiejętnie podsycaną fabułą. Autor stosuje typowe dla kafe systemu.Pojawia się rzadko , nie nadąża z odpisywaniem ( btw programiści szybko piszą) , i pozwala tematowi się rozwijać. I trzeci aspekt : rzekoma logika autora. x niestety ale to jest prawdziwy rozdzial z mojego zycia, ktore jak do tej pory toczylo sie jak z bajki, to ze szybko pisza nie oznacza ze caly czas wolny bede poswiecac na to aby odpisywac na kazdy post, poniewaz mam mase innych rzeczy x Lpogicznie prowokatorze informatycy są w stanie sobie wyobrazić architekturę programowania, a ty biedaku nie rozumiesz podstawowych cefch definiujących przyczyny i skutki. Wytłumaczę , bo źle poprowadziłeś narrację. Jako osoba logiczna, pracująca w pokrewnej branży pracuję, lub jestem zajęta 16 godzin na dobę. Świadoma tego, i fakty, że żaden facet tego nie wytrzymuje nie wchodzę w zawiązki. Proste. x akurat nie pouczaj mnie z logiki bo z matematyki zawsze mialem piatke, i wytlumacz mi co ma wspolnego to ile kto pracuje do tego czy moze byc w zwiazku, absolutny absurd, ja akurat pracuje 8godzin + zajmuje sie tradingiem, dla ktorego wkrotce palnuje zrezygnowac z pracy, aby za jakis czas zaczac nowe studia i zainwestowac w dalsza edukacje i podroze. x A teraz poczekam na spiętrzenie sytyacyjne, które będzie budować flow twojej opowiastki. Tylko się nie pomyl w kłamstwach x nie musisz nic sie nie bedzie pietrzyc, bo ja mam juz dosc zmagania sie z nieokrzesanymi ludzmi z internetu ktorzy probuja mi wmowic ze problem jest we mnie ze jestem nic nie warty, gadajcie tak dalej tylko z kim jest problem z jeczybulami, ktorzy nic nie robia czy z facetem ktory chce sie rozwijac robic dore rzeczy i wszystko co robi robi dla zony? Generalnie po co pisaliscie tu jakies posty skoro wasze wypowiedzi to tylko albo krytyka albo to ze prowo, skoro nie potraficie dac mi dobrej rady? Skoro Pani taka zajtea praca po 16 godzin to moze lepiej bylo by tu nie wchodzic i nie psuc mi nerwow, to naprawde niekulturalne jak na osobe wyksztalcona, a to ze zrobilem blad chumor to sie zdarza, mowie biele w 2 jezykach i cala moja wiedza i madrosc zagluszaja ta jedna pomylke gramatyczna ktora zrobilem, bo zawsze bylem matematykiem, zegnam i zycze wiecej zyczliwosci. Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie dziekuje za glosy poparcia i madre i rozsadne slowa od osob znajacych zycie i tych ktore czegos doswiadczyly nie wszyscy tutaj byli zli dla mnie Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×