Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Starszy69

3M Mamy wrzesień.

Polecane posty

Coś widzę zaganiane jesteście,ja za chwilę idę pod prysznic ale tutaj będę cały czas bo potem pakowanie i lecę na lotnisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MokraSpragniona
Zapraszam Panów na odrobinę odprężenia i niepowtarzalną rozmowę na seks telefonie. Odezwij się do mnie pod nr (708-777-053) i podaj numer wewnetrzny 200. Zaspokoimy wzajemne potrzeby. Gotowy na najlepszą rozmowę telefoniczną w swoim życiu? Czekam, buziaki :* Cena za minutę to jedyne 4.92zł/min. Niewiarygodnie niska cena za niesamowicie wspaniałe doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaz Młoda byłem ciekawy pierwszego meczu nowego trenera.No zobaczymy pewne zmiany są ale nadal Lewandowski i długo długo nic,choć Zieliński dzisiaj szalał.W drugiej połowie zszedł z boiska.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz Maryś,że ten sen dopada Cię przez ciśnienie? Gdy jutro wyląduje w twoim miasteczku pomyślę o Tobie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawałka też swoje zrobił tylko rozsypał się przed mistrzostwami.Nie wiem pewnie chłopaki potrzebowali pomocy psychologa albo zmęczenie materiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,że nie twoje do końca.Mieszkasz w okolicy a pochodzisz z innego rejonu,ale pracujesz w nim i w jakiś sposób określasz się przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to miło.Pewnie masz do niego przez ten fakt trochę sentymentalne podejście.Młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odnalazłem swoje temat sprzed wiecie,że tematy chodziły do ponad 60-ciu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknę na chwilę.Idę głowę umyć aby potem nie biegać z mokrą po mieście.15-20 min i jestem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ułatwienia dodam,że w późniejszym czasie były dwie wokalistki wcześniej sami faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak Maryś nie znam.W swoim mieście teraz dużo knajp nie znam a co dopiero u Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film oglądałem i pamiętam ale muzyka wyleciała mi z głowy nie pamiętam co było w filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak u Ciebie jest tego sporo i to dwa miejsca kultowe,gdzie są knajpy.U mnie też jest sporo choć mieścina mniejsza ale gdy są studenci i turyści to muszą być knajpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak muzyki w filmie było dużo ale jak mogło nie być skoro o Beksińskich film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak jest.Ja je uwielbiam za surowość i takie niedokończenie choć z drugiej strony to zabawa na ...(w przenośni,bo wiem,że tam niczego nie ma) czyiś kościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzymaj się Maryś.Dobranoc.:) Przed południem kręcę się po twoich terenach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.90% moich wylotów to nieprzespana noc.Tak było na przełomie czerwca i lipca.A wracam bardzo późno i za dwa tygodnie w pracy będę po trzech godzinach snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem od ludzi,że jeszcze 20-30 lat temu to był niezagospodarowany teren i kraina meneli ale teraz to się zmienia.Pewnie dlatego,że tam mieszkasz to nadal Ci kojarzy się z takimi klimatami.Ja lubię tam wypić herbatę lub czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×