Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolka Fasolka28

Dwie kreski na teście w sierpniu i wrześniu łączny się

Polecane posty

Gość gość
Sorki, ale jesteście p***b/ane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Dziękuję za zainteresowanie tematem;) Koralina jak myślisz co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Hej dziewczyny,ja się trochę martwię,Dziś oparzylam sobie brzuch olejem,córka jest przeziębiona,zielone gile aż miło ..a ja nadal ja karmię piersią.Nie mogę się doczekać 19stego żeby gin potwierdził,że z maleństwem wszystko dobrze.A tak to senna i leniwa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Hej Beata. Ja też nie mogę doczekać się spotkania z lekarze. Czuje się super w tym tygodniu nie mam żadnych objawów nic mi nie dolega. Ciekawa jestem co powie za 2 tyg lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Fasolka niektore dziewczyny maja niby pozytywne testy owu w ciazy , nie wiem na ile to prawda ale bylo by fajnie jesli tak jest , no chyba ze mam podwojna owulacje hihi Beata sprobuj zapobiegawczo troche wody z cytryna i z miodem na cieplo ale nie goraco, zacznij od pol szklanki wody, malej plaskiej lyzeczki miodu i cytryna, zobaczysz po 24 godzinach czy twoja mala nie ma uczulenia jesli nic sie nie bedzie dzialo mysle ze smialo mizesz pic takie cos codziennie . Fasolka to dobrze ze dopisuje ci dobre samopoczucie oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Co tam słychać Dziewczyny ? :) cisza jakaś? Koralina czy już u Ciebie sytuacja się wyjaśniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Czesc dziewczyny Jest tu ktos jeszcze? Mi sie chyba wszystko pokickalo i owulacja byla pozniej wiec chyba i @ powinnam pozniej dostac. Wedlug testow i temp owu byla dopier w srode . Mam nadzieje ze @ paskuda nie przyjdzie. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGośka
Cześć dziewczyny, ja miałam ostatnią szansę w tym roku na zajście w ciążę. Mój mąż jyz na innym kontynencie... syatalismy sie w ubiegłą sobote/niedzielę/poniedziałek. Pozostaje mi tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Czesc Gosia A kiedy masz termin na @? Ja na 26.09 liczac od owulacji 14 dni ale to tak przypuszczalnie. Zawsze mialam regularnie teraz cos nie styka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
U mnie 6 tydzień- ziarenko ryżu:) samopoczucie bez zmian czyli zero mdłości i innych objawów dokuczliwych. Nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia i pierwszej wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Z miłą chęcią do was dołączę. Czekam na dwie kreseczki ale na luzie z tym że jestem po anty i w sumie do końca nie wiem czy @ będzie za 1.5 tyg czy gdzieś koło 4.10. Mam już dwójkę maluchów 3.5roku i 2 latka. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Czesc Ania. Trzymam kciuki zeby sie udalo. Fasolka jeszcze chwila i zobaczysz swoja mala fasolke :) Ja zaczynam pomalu sie niecierpliwic Robilam dzis test, wynik negatywny :( Cos czuje ze nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Hej,ja się ostatnio czuje paskudnie,ciągle mnie mdli i czuję się wiecznie jakby mnie jakieś chorobstwo brało,jeść mi się w ogóle nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Czesc Beata. Wspolczuje, ale ponoc to mija :/ Ja nie mialam nigdy zadnych objawow we wczesniejszych ciazach tz tylko jakies zachcianki ale nic poza tym. Zawsze sie zastanawialam czy wszystko ze mna ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koralina przecież ty nie jesteś w ciąży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Gosc, przeciez nie napiasalam ze jestem Gdzies tak napisalam? Bo nie widze. W ostatnim poscie pisalam o wczesniejszych ciazach. Czytaj uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle wgrywasz sobie, że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Hmmm no tak mam nadzieje ze sie udalo ale nie robie sobie wielkich nadzieji. Nie doszukuje sie objawow na sile a testy robie bo sobie chce, przeciez to moja sprawa. Przeszkadza ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koralina, now krecasz sobie cale czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Czesc mamini Jednak zajzalas. Trzymam kciuki zeby ten cykl byl udany. A dlugo juz sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Co prawda w tym temacie to juz zaciazone babeczki ale miejsce dla nas tez sie znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Ja raczej na nic nie liczę...żyje z dnia na dzień, z mała iskierką nadziei, że po ponad roku starań jeszcze kiedyś się uda. Nie jest łatwo, momentami to bardzo stresujące. Na szczęście, mamy już jedną córeczkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Kochana spokojnie czasem tak bywa moja siostra o 2 ciaze starala sie rok czasu. Tz rok kazda. Ja nigdy problemow nie mialam a teraz 1,5 roku i 5 poronien. A twoj partner robil sobie badania nasienia? A moze sproboj wyluzowac troche, nie myslec ciagle to w koncu samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Tak, robił, wszystko w porządku. Wiem, wiem, próbuje o tym nie myśleć..dlatego już jakiś czas temu trochę sobie odpuscilam i może akurat się uda. Tylko nie zawsze to takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Mamini wiem ze jest ciezko nie myslec itp. I ze latwiej powiedziec niz robic ja tez probuje ale czasem lapia mnie jakies doly i schizy. Ja jestem po pol rocznej przerwie w staraniach 1,5 roku troche mnie zmeczylo no i czekam na badania ale to dopiero po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Fasolka czekam na wiesci po jutrzejszej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Ojj pokickaly mi sie terminy ty masz chyba 28 a moja kolezanka ma miec jutro. Wybacz. :) Tak czy inaczej czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa89
Czesc mam na imie Milena. Mam nadzieje ze uda mi sie dolaczyc do tematu dwoch kresek. Za tydzien planowana miesiaczka i jesli nie przyjdzie zrobie test. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Gośćkarolina To powodzenia! ;) Ja staram się skupić, jeszcze dużo bardziej na córeczce, żeby nie myśleć o tych staraniach i dac sobie trochę spokóju z tymi. Powoli wychodzi coraz lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×