Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolka Fasolka28

Dwie kreski na teście w sierpniu i wrześniu łączny się

Polecane posty

Gość gość
21:30 masz coś z głową? Po co się za mnie podajesz? Już i tak mam dość problemów i szukam tu wsparcia więc zostaw mnie w spokoju. I nie używaj wulgaryzmów bo to nas właśnie od siebie różni. Chyba założę niebieski nick. Dziewczyny jutro jadę do rodziny ba kilka dni a on niech przemysli czego chce. Płaczę cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
21:40 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak koralina świrujesz,że az swietny podszyw masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Zycze wam dziewczyny powodzenia i trzymam za was kciuki. Ja spadam. Nie mozna normalnie porozmawiac wiec nie widze sensu pisania bo zawsze znajdzie sie jakis debil. Tylko nie wiem czego sie mnie menda uczepila. Fasolka juz niedlugo zobaczysz swoja kropke. Mamini nie poddawaj sie. Milena moze jeszcze jest szansa. Buziaki. Gosc- fajne historie piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Dziewczyny ja nigdzie się nie wybieram a podszyw jest żałosny. Co cię boli, że tu piszę? Mąż nie spał dziś ze mną. O 10 przyjedzie po mnie koleżanka i zawiedzie mnie do rodziny. Całą noc nie mogłam spać. Boję się ze to koniec mojego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa89
Juz sama nie wiem ktore wypowiedzi to podszyw. Proponuje bys zalozyla niebieski nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Tak założę niebieski nick jeśli tamta nie odpuści. Mąż wstał i zdziwiony, że jestem spakowana. Nie chce żebym wyjeżdżała, chce porozmawiać na spokojnie. Mówi, ze kolejne dziecko go przerasta, ale jak bardzo mi zależy to ok, mam je urodzić. Powiedział, ze wczoraj rozmyślał o aborcji. Nie poznaję go, nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Milena hihi zajzalam tu z ciekawosci czy ten podszyw dalej pisze , nie mam jak udowodnic ze ja to ja a ten ktos to ktos. Nie bede zakladac konta bo nie widze sensu dalej tu przebywac poza czytaniem tych fantazji.Ktos ma fajna zabawe ale z drugiej strony to przykre ze ludzie sa tak paskudnie wredni i nie dadza czlowiekowi spokojnie porozmawiac z innymi kobietami w podobnej sytuacji. Jesli ktos tu zalozy niebieski nick to zapewne nie ja. Do podszywacza...tak dla sprostowania, 1.nie mam meza tylko partnera, 2. To on mnie namawial na kolejne dziecko i nigdy nie pozwolil by na aborcje, 3. To moj 27 dzien cyklu test negatywny. Teraz mozesz zmienic troche historyjke bazujac na odrobinie prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Gośćkarolina Dziękuję:*, wpadaj czasem...olej gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Dziewczyny nie zwracajcie na nią uwagi. Nie bredź o partnerze, bo jestem wierząca i nigdy nie żyłabym w konkubinacie. Póki co nie jadę do rodziny, porozmawialiśmy i na razie jest w miarę ok. Zobaczymy jak będzie dalej. Wesprzyjcie mnie czasem dobrym słowem, a na tę wariatkę, która mnie prześladuje nie reagujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoch tych samych, indentycznych nicków nawet na pomarańczowo nie ma więc musisz sama pisać za siebie i provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie nie zarejestrowane sa na pomaranczowo nawet te same. Sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Niby się dogadaliśmy i jest ok, ale znów spał w innym pokoju a rano wyszedł do pracy bez pożegnania. Brzuch mnie boli i już nie wiem czy z tych nerwów, czy coś złego się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa89
Bolacy brzuch to chyba normalne na poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×