Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolka Fasolka28

Dwie kreski na teście w sierpniu i wrześniu łączny się

Polecane posty

Gość gośćkoralina
Czesc Milena. Powodzenia i 2 kresek zycze. Mamini no tak dziecko potrafi zajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Hej,ja już po wizycie.Serduszko bije,jest dobrze,ale martwię się moim ciśnieniem..Wczoraj u lekarza było 154/93,później w przychodni 143/92,leków zbytnio nie mogę brać,bo jeszcze karmię piersią córeczkę.Lekar chciał dać duphaston na podtrzymanie,ale,że karmię piersią to w żadne hormony bawić się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Gośćkarolina Oj tak i bardzo dobrze! Mam mniej czasu na zamartwianie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Super ze wszystko ok z dzidziusiem Beata a lekarz nie odradzil karmienia piersia? Mojej siostrze zabronil bo podczas karmienia wytwarzana jest oksytocyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa89
Chyba nic z tego nie bedzie w tym miesiacu. Nie mam zupelnie zadnych objawow ciazy takze nawet nie nastawiam sie na dwie kreski ale to poczatek staran takze nie doluje sie. ;) Jesli mnie nie wyrzucicie z tematu mimo braku kresek w sierpniu i wrzesniu to chetnie z wami tu zostane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Milena nie wazne czy masz objawy czy nie nie wszystkie maja objawy tak szybko, dopoki nie ma @ jest nadzieja. A ja dzis zrobilam test i wyszla mi cienka blada kreska i nie wiem czy sie cieszyc czy to jakis blad testu. Bo w zaleznosci od kata patrzenia to jest albo blado rozowa albo wyglada jak rowek w miejscu w ktorym powinna byc kreska. Zrobilam przed chwila drugi ten sam test i nie ma nic co prawda to 3 godziny roznicy wiec jesli cos sie dzieje to teraz juz nie ma odpowiedniego stezenia hcg , ale chcialam zobaczyc czy to nie wada testow bo to te tanie hurtem kupione Chyba jutro powtorze ale kupie jakis lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Lekarz nie odradził jeszcze zaprzestania karmienia, mówił,że będziemy martwić się tym jak dzidzia w brzuchu trochę podrośnie.Moja mama też karmiła swoje pierwsze dziecko jeszcze 7miesiecy a była już z drugim w ciazy i na szczęście nic się nie stało.Corke karmię tylko w nocy i czasem raz w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w zeszłym roku przeżywałam to co wy teraz, także dziewczyny życzę wam powodzenia..bycie mamą daje w kość ale to cudowne uczucie. trzymajcie się ciepło Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa89
Ja nic nie widze ale moze wina zdjecia. Zrob test za dzien dwa lub kup poprostu lepszy tak jak pisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Karolina a ja widzę,na pierwszym teście cień cienia.Zrob test za trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Zrobie jutro ale jakis lepszy. Cien cienia ale na zywo troszke lepiej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koraliny rozkminy nieustanny ciąg dalszy. Bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup test o większej czułości w terminie miesiączki powinno coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa89
GosciuKarolino i jak robilas dzis jakis lepszy test jak wynik? Ja dzis zrobilam z ciekawosci bo jeszcze 4 dni do okresu ale wyszedl negatywny. Zobaczymy czy przyjdzie @ ale pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Oj tak udało się. Jednak opłacało się przymuszac zmęczonego męża, nie było mowy aby zasnął przed stosunkiem choć czesto chciał się wykręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa89
No to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Dzięki Milena, ale mąż jakiś struty chodzi i mam wrażenie, ze się nie cieszy. Gdy mu pokazałam test, to nic nie powiedział poza "o, w ciąży jesteś", pokręcił się jeszcze godzinę po domu nie odzywając się do mnie i wyszedł, nie ma go do teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mobbing seksualny na tym mężu koraliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Dlaczego mobbing od razu? To jak miałam zajsć w ciążę? On niby też chciał dziecka, a teraz co? Wrócił niedawno pijany i przebąkiwał coś o spapranym życiu i wydatkach na dziecko. jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Niestety to prawda. Dziewczyny wesprzyjcie mnie bo strasznie ciężko. Cała moja poranna radość zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś w ciąży? Które to będzie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Jestem, ale chyba zaczynam żałować bo mąż w kłótni powiedział, że to ja nalegałam na to dziecko, a on wołał żeby było jak przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nje chciał dziecka. Pytanie dlaczego uprawiał z,tobą sexbez zab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mógł wcześniej Ci powiedzieć że nie chce dziecka , chyba że mówił i nie słuchałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Mam ochotę się spakować i wynieść od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina Może mąż jest w szoku,ale chyba wie z czym się wiąże seks bez zabezpieczenia?Poza tym Wy w ogóle nie rozmawiacie?Nie mówiłaś mu,że testowalas na owulacji itd.?nie reagował negatywnie?Może jest w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Milena89 to nie ja odpisywalam , jakas psycholka sie podszyla. Nie nie robilam dzis testu poczekam jeszcze pare dni. Do psycholki- czepilas sie mnie jak bym cos ci zrobila to ze ty nie mozesz miec dzieci to nie moja wina , a jesli ich nie chcesz to po jaki ch*j tu wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×