Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość natalciia
czy, ktoraś z Was nie chcialaby "przekazac" mi swoich nipletek?? jestem potrzebująca!! czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek28
witam, sledze ciągle wypowiedzi dziweczyn, ciesze sie ze efekty u większości sa zadowalające. Ja noszę już dwa miesięce ale chyba się na mnie zawzięły, po ściągnięciu utrzymują sie tylko chwilę. Nie chce tracić nadziei, ponoc po 3 miesiącach ma byc trwały efeky ale widze ze do tego trzeba podejsc indywidualnie. Bedę dalej czytać wasze wypowiedzi i myslę ze moja tez bedzie kiedyś taka dobra. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmalin
do kwiatuszek28 to chyba troche tak jak u mnie, ja juz 2,5 mc regularnie i na razie tez bez (dlugo)trwalych efektow. ale tez nie trace nadziei:) pozdr serdecznie i pisz co u Ciebie. troche to pocieszajace, ze nie tylko ja tak mam;ale oczywiscie zycze szybkich i trwalych efektow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
błagam ktos mi moze odsprzedac uzywane nipletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana eteryczna
bardzo prosze o to jak jakas dobra duszyczka nie uzywa juz to mi taniej odsprzeda, bo nie stac mnie na nowe, a to dla mnie koszmar, wstydze sie powiedziec komukolwiek i chce kocha sie w staniku z moim facetem bo chodz mam sliczny biust o ladnym ksztalcie te sutki "spędzaja mi sen z powiek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala
Dziewczyna jeśli macie do odsprzedania używane nipletki, bardzo Was prosze o kontakt na mój adres e-mailowy, "ubijemy targu" , bo przyznam że takie urządzonko jest bardzo drogie....i tak bardoz przez mnie pożądane Dziękuje Wam wszystkim z góry i czekam na kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
prosze o uzywane nipletki ;( odkupie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalciia
diewczyny ja zakupilam nipletki w tym tygodniu (na allegro - jest taniej) i efetky sa super!! jeden sutel nawet sobie radzi i przez dobe sie utrzymuje, ale drugi =/ bedzie ciezej!! ale tez w niego wierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana eteryczna
wiesz zamiast 150 place 130 to wcale dla mnie Kotus nie taniej ;(, ponawiam apel , kto odsprzeda taniej uzywane niplettki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
hej Kochane udalo mi sie kupic za 65 odkupic od Olenki-Dziubek 2001 wiem ze jeszcze jedna Kochana Duszyczka odsprzeda jej gg 8779999 z glaszajcie sie Dzieki Oleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka23
juz kiedys pojawilam sie na waszym forum .nie mam niplette ale znalazlam swietny sprzet ktory naprawde pomaga. jezeli ktoras z Was ma dostep do pompki elektrycznej do sciagania pokarmu dla matek niech sprobuje. ja uzylam tego cuda 1 raz przez 15 min i wkoncu ujrzalam moje sutki, moze nie na dlugo ale wyszly cale. zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej po kilku takich zabiegach. jezeli macie pompki to do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i jak efekty używania niplette??? może jeszcze ktoś podzieli się opiniami na ten temat. ja właśnie postanowiłam zakupić niplette! i mam nadzieję, że mi też się uda pozbyć męczących mnie kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
wiec tak uzywam niplette 3 dni, juz pryz zimnie ładnie wychodzą co wczesniej bylo niemożliwe, ale wedlug mnie bajki o tym że nie mozna z tym spac, ze jest to widoczne, że boli na max są mocno przesadzone owszem jest jakis tam minimalny dyskomfort ale przy tej chęci i marzeniach o pieknych sutkach jest to niczym, !!!!nie bądzmy kśięzniczkami na ziarku grochu, dziewczynki ja polecam!naprawde warto zainwestowac, bede pisac o efektach, i badzcie silne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam pytanko. Jak wyglądają wklęsłe brodawki?? Moje mają lekko wciągnięte szczyty. Czy to są właśnie wklęsłe brodawki??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek28
Do grzywy:) Przeczytaj sobie wszystkie informacje na temat wklęsłych brodawek , dziewczyny podawały stronki, tam dokładnie widac jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia25
Witam!Mam ten sam problem wklęsłych brodawek....Obecnie jestem w 14 tygodniu ciązy i duuuzoo naczytałam siętu u Was o nipletkach. Zastanawiam się czy w moim stanie bez zadnych przeciwskazan mogłabym ich uzywac ? Nie wiecie czy to nie wplywa w jakis sposob negatywnie na dzidziusia? Strasznie chcialabym karmic malenstwo piersia....ale boje sie, ze bedzie to niemozliwe. Mowiam mojemu ginekologowi o moim probemie, ale jakos dziwnie go zbagatelizowal....poczulam sie dziwnie, bo to przeciez tak wazna rola w zyciu kobiety. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska123
do Kasi25: Niplette najlepiej stosować przez pierwsze sześć miesięcy ciąży lub w ciągu kilku pierwszych dni po porodzie, przez kilka minut przed karmieniem. Na pewno nie można stosować niplette w ostatnim trymestrze ciąży. Ja używam niplette od jakichś 3 tygodni. Mam jedną brodawkę wklęsłą, drugą płaską. Z tą płaską praca idzie oczywiście lepiej, ale i z tą wklęsłą jest już coraz lepiej. Ja na razie nie planuję dziecka, ale już teraz chcę zadbać, żeby kiedyś nie mieć problemów z karmieniem, bo przecież to takie ważne dla dzidzisia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fari
Do Kasi25!!!Miałam ten sam problem . Kiedy zaszłam w ciążę też postanowiłam coś z "tym" zrobić . Poszłam do poradni laktacyjnej i tam pielęgniarka stwierdziła że mam za mocno wciągnięte brodawki i że dziecko nie da rady ich "wyciągnąć" i będę miała problemy z karmieniem . Poleciła niplette.Po dwóch miesiącach efekt był zadowalający i mnie i dziecko . Marta ma teraz prawie dwa lata i niedawno odstawiłam ją od piersi . Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia25
Wielkie dzieki Fari, ulzylo mi, że to jednak pomaga i mozna potem karmic malenstwo. Zamowilam juz niplette, teraz czekam na dostawe i biore sie do pracy....:-). Pozdrawiam :-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Hej, po troche trwajacej nieobecnosci znowu powracam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiscie z super wiadomoscia. Jestem po kuracji (tak mysle), nipletki nosilam przez 3 miesiace, codziennie 10-12 godzin, na obu sutkach. Wlasciwie to tydzien temu przestalam, bo wlasnie wtedy minely owe 3 miesiace. Czuje sie rewelacyjnie, bo sutki juz tydzien sie nie wciagaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak jest mi zimno, to super stercza, jestem szczesliwa. Bede informowac o dalszym stanie sutkow, ale jestem pelna nadziei, ze to trwaly efekt;) Nipletek nie chce sprzedawac, musze je zostawic tak dla pewnosci i komfortu jakby jednak sie nie udalo:( TYDZIEN Z NORMALNYMI SUTKAMI, BEZ NIPLETEK. Dziewczyny badzcie wytrwale, caluje, pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmalin
wow! super. ja nosze juz regularnie ponad 3 miesiace na obu i nie wyglad na to, zebym miala w najblizszym czasie przestac:( chyba jestem tak na maksa felerna, ze nawet nipletki mi nie pomoga:( jedyne, kiedy wychodza i wygladaja dobrze, to jak sie kapie. a tak normalnie, to bida. tak sie zijaja do srodka i wyglada to okropnie! takei wielkie dziury, gorzej niz przed. no ale co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteryczna
a ja jestem załamana na poczaku pomagalo, ale zaczelo mi cos leciec, jakas zólta ciesz z peirsi i odlepiaja sie nipletki, nie wiem czemu to cos leci, moze dlatego ze biore dlugi diane 35, pomocy!bo nie moge stosowac niplette, bo zaraz wypelniaja sie ciesze i odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Z tego co wiem, to taki wyciek to rzecz normalna. Ale nie wiem czy u Ciebie nie jest zbyt intensywny. Ja tez tak mialam, taki zolty plyn, ale w ilosciach, ktore nie przeszkadzaly w noszeniu. Moze dlatego ze mam male piersi i jest tam tego mniej, nie wiem... Byly jednak takie dni, ze przez caly dzien nic mi nie wyciekalo. To bylo wtedy kiedy sutkow tak mocno nie zasysalam. Ach, ta natura. Nie martw sie i moze np.przetestuj nie zasysanie ich tak mocno:) Moze to pomoze. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna a po jakim czasie było widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czy miałaś płaskie czy wklęsłe? ja mam jedną płaską a druką wciągniętą :( od kilku dni mam niplette i noszę po 2, 3 godziny dzienne. zważywszy na fakt, że Ty nosiłaś po 10 godzin to ja zamiast 3 miesięcy będę potrzebowała 9 ??? pociesz mnie kobieto miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
Droga emu. Ja mialam tak: Brodawki byly czasem plaskie (bardzo zadko), ale nigdy wystajace, zazwyczaj jednak wciagniete. Plaskie byly tylko wtedy, kiedy bylo mi super cieplo. W kazdym przypadku zmniejszenia temp. lub stymulacji od razu sie chowaly. Prawa zawsze byla jakas trefna, bo na dodatek wyciekal z niej plyn, taki mleczny i powodowal strasznie nieprzyjemny zapach. Jesli sutek byl prawie ciagle wciagniety, to tam poprostu wszystko sie rozkladalo.:( Teraz juz z tym niemilym zapachem nie mam problemow, cale szczescie. Z lewego natomiast nic nie wyciekalo, ale byl zazwyczaj wciagniety. Kiedy sutki sie chowaly, to robily mi sie takie 2 dziury i jeszcze na dodatek sie tak dziwnie zaciskaly. Strasznie to wygladalo:( Moja aktualna sytuacja: Dzisiaj rano wstalam i oczywiscie sprawdzam sutki i okazalo sie , ze sa plaskie. Nie zalamalam sie jednak, gdyz sie nie wciagnely. Po chwili jak zrobilo mi sie troche chlodno i je dotknelam z przerazenia, ze moglyby nie wyjsc, wyszly natychmiast, co mnie niezmiernie ucieszylo. Moze ja tak bede miala, ze sutki beda plaskie (bo to chyba nie jest takie nienormalne w stanie spoczynku, kiedy nie sa niczym stymulowane), a wtedy kiedy bedzie trzeba, beda wychodzily na zewnatrz. Mam takie wrazenie, ze nie moglyby byc ciagle na zewnatrz, takie napiete, bo to chyba fizycznie niemozliwe, bo przeciez musialyby byc ciagle w stanie pobudzenia. A moze ja mam taka budowe, ze nie sa one takie okraglutkie i wychodza tylko wtedy kiedy trzeba. GRUNT, ŻE SIĘ NIE WCIĄGAJĄ. Nie poddawaj sie emu. Zobacz nawet jakbys miala nosic te 9 miesiecy, to jaki to jest krotki czas w porownaniu z reszta zycia. Moze warto sie troche pomeczyc, ten czas zleci pewnie niepostrzezenie i efekt bedzie zapewne widoczny. Życze Ci wytrwalosci. A moze bedziesz potrzebowala mniej czasu...Kto to wie :> P.S. Nie to, zebym ja sie juz zupelnie tym nie denerwowala. Ciagle po glowie mi chodza pytania czy efekt bedzie trwaly. Czy ktos moze wie, czy te kanaly mlekowe moga sie ponownie skurczyc? Boje sie jednak tego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANECZKA26
Nawet nie wiecie jak sie cieszę że trafiłam na to forum.Mam jedną wklesła brodowkę od jakiegos 13 roku zycia i stanowi to dla mnie dość poważny problem w kontaktach intymnych.Przez ostatnie 6 lat byłam z jednym facetem więc jakby sie oboje do tego przyzwyczailiśmy choć zawsze mnie to trochę krępowało i nigdy nie potrafiłam do końca cieszyć się z seksu.Teraz zaczynam spotykac sie z kimiś innym i straszne boję sie konfrontacji.właśnie przed chwilą zamówiłam nipletki i mam nadzieje ze w końcu pozbędę sie tej wstydliwej dla mnie przypadłosci.Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Dawno mnie tu sie nie udzielałam ;) ale sledzilam forum caly czas i wreszcie decycja zapadła wczoraj zamowilam niplette i rowniez czekam na dostawe, juz nie moglam patrzec na te swoje kosmiczne piersi.Glownie zrobilam to z powodu tego ze neidlugo wychodze za maz i chcialabym jak najszybciej miec malenstwo i nie miec klopotu z karmieniem.Chociaz musze powiedziec ze moje siostra ma tak samo wciagniete brodawki jak ja -a moze miala bo pol roku temu urodzila blizniaczki i walczyla ile miala sił.(było to bardzotrodne)ale .udało sie dziewczyny same wyciagnely i do dzis je karmi.Wiec wszystkie przyszle mamy nie załamujcie rąk napewno dzieciaczki poradza sobie trzeba wytrwałosci.Co do nieprzyjemnej wydzieliny ktora sie zbiera w srodu to ja tez tak mam ,nie przez cały czas ale czesto zbiera mi sie tam cos o nieprzyjemnym zapachu..byc moze jest to zwiazane z poceniem sie....? nie wiem Moze wy znacie odpowiedz na to pytanie..:)Juz nie moge doczekac sie przesylki tylko nachodza mnie wciaz mysli czy takie wyciaganie jest 100% bezpieczne??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna dziękuję Ci bardzo za pocieszający esej. wczoraj 3 godziny na lewej... cały czas to notuje .... potem zdam relację Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×