Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Photo book moze najpierw sprobuj z nipletkami zanim poddasz sie przecięcia kanałow...ja nipletek uzywam glownie dlatego aby w przyszlosci moc karmic malenstwo..w sierpniu wychodze za maż i trzeba bedzie cos kombinować;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photo book
magdalena_22- moje sa b.mocno wciagniete i dlatego mam wielkie watpliwosci,czy cos poza operacja pomoze :( mowiac szczerze jestem juz tym na tyle podlamana,ze jestem sklonna podjac bardziej drastyczne dzialania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Photo Book rozumiem Cie przeszlas operacj ektora niestety nie udała sie Ja rowzniez mam bardzo mocno wciagnięte brodawki ale mam nadzieje ze nipltki pomogą mi z tym wygrac mimo ze moze trwać to miesiące Moze i Ty sprobuj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksik20
Dziewczyny mam pytanko, otóz mam ten sam problem co wy. Zastanawiam sie nad zakupem niplette, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Boje sie, że po stosowaniu niplette moje sutki moga wygladac jeszcze gorzej, bo czasem gdy brodawka wyjdzie to widze, ze jest strasznie postrzepiona i jakos "nie trzyma się kupy". Wyadaje mi sie, że bedzie to wygladalo jeszcze gorzej niz teraz. Czy ktoras z was stosujacych niplette ma podobnie? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rowzniez jest postrzępiona nie wiem jak to bedzie wygladalo przy koncu kuracji i kolejne wspolne zmartwienie To u was wszystkich jest ona rowznies postrzępiona???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
U mnie tez sa postrzepione, tak chyba jest... Jesli chodzi o te wydzieline z brodawki, to mialam badana prolaktyne i byla w normie. Ginekolozka powiedziala znowu te znamienne slowa: Taka pani uroda... aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam robioną prolaktyne wyszlo cos tam ok 9 to chyba w normie ;) my to sie mamy z tymi naszymi kosmicznymi piersiami.Dzisiaj nipletka trzymala mi sie prawie calą noc teraz troszke mnie boli brodawka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksik20
do magdaleny i biednej! A czy brodawki wygladaja gorzej niz przed stosowaniem niplette? Czy wygladaja ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy gorzej bo moje zawsze byly mocno wciągniete Jak juz mowilam sa takie postrzępione:P ale chyba zawsze takie byly i troszke mnie bolą ale myslę ze taki bol zaraz po zdjęciu nipletka jest normalny !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
Zaczynam 4 dzień.Przez pierwsze dwa też mnie bolało,ale teraz już boli minimalnie.Zapewne to zależy od stopnia wciągnięcia ale u mnie dzała to rewelacyjnie.Dziś na noc nie wlożyłam nipletki i sutek nie schował się nawet na chwilę.Jestem niesamowicie szczęśliwa bo przez to wszystko zawsze czułam się wybrakowana jako kobieta.Pluję sobie tylko w brodę że wcześniej nie zaczełam szperać w necie na ten temat.Co ja się przez to umęczyłam!Spełnai się właśnie moje najskrytsze marzenie czego i Wam życzę!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 3 dnien z nipletką ;] Nosza ja przez caly dzien w nocy tez sie trzymala pozniej juz spadła ;] kiedy ja zdejmuja chociaz na chwilke to jestem pod wrazeniem jejku jakie cycuszki sa wtedy fajne dzisiaj wyjezdzam na weekend wiec sie zaprecentuje mojemu narzyczonemu ...pewnie mu sie spodoba po zdjęciu nipletki ;PJak tylko wroce zajrze na nasze forum kosmicznych piersi 3majcie sie dziewczyny!! MIŁEGO WEEKENDU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po tygodniu używania po kilka godzin (od 2-do 4) można zauważyć poprawę :) to jeszcze nie to o co mi chodzi ale .... powolutku, mam nadzieję ze się uda. a brodawki rzeczywiście są poszarpane - ale ja wolę takie na zewnątrz niż inne w środku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
Dzień 5.Jestem piękna:-).Dziekuję Ci Harry Silver i dziękuję nipletki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaK.
widac, ze to raczej dziala, takze trzeba rozpowszechniac wiedze o tym cud- wynalazku...zastanawiam sie tylko nad tym odciagaczem do mleka, jak tam wczesniej ktos wspomnial, ze powinien dzialac tam samo? PROBOWALA ktoras z was??? moje tez sa "postrzepione " -na dokladke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek28
Witam, cieszę sie że efekty u większości sa zadowalające, ja nosze niptette juz 3 miesiące reguralnie codziennie po10 godzin ale efektów niestety nie ma, może tak jak króraś z dziewczyn pisała kanały mlekowe są zbyz poskręcane ze nic nie ma sie z tym zrobić, bede jeszcze nosić długo może wygram ta walkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnosnie niplette- czy rozmiar brodawki ma wplyw na efekty ich noszenia? ja mam niestety male sutki i nie wiem czy warto wydac pieniadze na niplettki, jesli by mi nie pomogly. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..po weekendzie wielkosc piersi i otoczki chyba nie wpływa na działanie niplette Ja tez mam male i wszystko jest ok.Nosze chyba od wtorku i kiedy ja zdejmuje to jest pieknie ;]]] po jakims czasie jest juz schowana ale wystarczy troszke masazu i wychodzi ;) Widze poprawe probuje sie zbytnio tym nie cieszyc.....boje sie ze zapesze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja nosze pod stanikiem do tego jakas luzniejsza bluzeczka Nie wiem czy bede dzisiaj nosiła nipletke mam strasznie obolałą piers ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
Witam po weekendzie.U mnie minął właśnie tydzień z nipletką.Jestem baaaaaaardzo zadowolona.W sobotę po raz pierwszy spałam ze swoim nowym chłopakiem.I wiecie co?Było super!Po raz pierwszy nie byłam spięta i skrępowana swoim wyglądem.(On nawet nie zdaje sobie sprawy że ma coś czego nie miał nikt inny przed nim:-))Nie wiedziałam że seks może byc taki przyjemny;-)Serdecznie Was pozdrawiam i życzę super efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneczka to milo ze niplette daje efekty ja tez jestem bardzo zadowolona na weekendzie zaprezentowalam mojemu T moja \"nową piers\" po zdjeciu kapturka ;) był podwrazeniem ,a ja czułam wiekszą przyjemność z pieszczot..? P.S czy wasze piersi sa rowniez obolałe po zdjęciu nipletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy znowu ten pośpiech :P uciekam na uczelnie !!Piszcie dziewczyny ..P O Z D R A W I A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna...
U mnie nawet dobrze. Moje sutki jednak nie sterczą tak same z siebie. Trzeba je troche obudzic,a nawet czasem pomoc im wyjsc i dopiero wtedy z plaskich, robia sie wystajace. Ciesze sie chociaz z takiego efektu, bowiem kiedys przy jakimkolwiek dotyku od razu sie chowaly. To juz duzy sukces:)Nie sadzicie?? Wiem, ze u mnie to niemozliwe, abym miala tak jak niektore kobitki, takie okragle wystajace sutki non stop. Chcialabym, ale coz, ciesze sie chociaz z takiego nipletkowego efektu. Zycze wam lepszych efektow niz moje. Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
U mnie też są obolałe,ale z każdym dniem coraz mniej. Biedna.może u Ciebie poprostu potrzeba troszkę więcej czasu.W każdym razie mocno trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowy do gory dziewczyny nasze tez beda ladniutkie i wystające a nie kosmiczne Ja wlasnie wrocilam z uczelni biegne szybko do lazienki ...\"zarzucić\" nipletke l;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaunia
Cześć wam wszystkim Dawno się nie odzywałam, ale nadal żyje i nosze nipleki ponad półtorej miesiąca, i powiem wam ze efekty u mnie są super. Przestałam się już krepować, jestem bardziej wyluzowana, i myślę że latem odważę się nosić bluzeczki, czy sukienki nie wymagające noszenia stanika, ba nawet nie mogę doczekać się lata :) To jest super uczucie, nie sądziłam ze bez operacji mi się to kiedyś uda. A bardzo poważnie myślałam o operacji. Oczywiście nie jest jeszcze idealnie, bo faktycznie brodawki nie są idealne jak są w stanie nie pobudzenia, ale są i to się liczy. Wystarczy zmiana temperatury, kąpiel, dotyk i reagują niesamowicie :) Na początku to nie mogłam się nawet przyzwyczaić do tego ich twardnienia i w ogóle tego że są. No i musze dodać ze mój chłopak jest zachwycony efektem. Tak więc nie ma co się zastanawiać czy lepiej wyglądało przed czy po zastosowaniu nipletek. Zresztą ja już zapomniałam jak to było dawniej ;) I nie chce sobie przypominać. Oczywiście nadal ich używam, ale już znacznie mniej niż przez pierwszy miesiąc. W pierwszym miesiącu nosiłam prawie cały czas w dzień i spałam w nich w nocy (mi rzadko spadały naszczęście) Pozdrawiam was wszystkie i życzę takich efektów jak ja mam, albo jeszcze lepszych i powodzenia no i oczywiście nie poddawajcie się A i jeszcze jedno, ja startowałam z bardzo bardzo wklęsłymi, wcześniej nigdy mi nie wychodziły, zawsze były wciągnięte i to bardzo i na nic nie reagowały. U lekarza również słyszałam, że taka moja uroda i tyle. Teraz zawsze są na „wierzchu” mniej lub więcej, ale zawsze :) I to jest piękne. I tym optymistycznym akcentem kończę. Jak by co to pytajcie, to chętnie się podzielę doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
Witam po bardzooo dlugiej przerwie.Stosowalam nipletki chyba przez pol roku,chyba na poczatku lipca przestalam je nosic.Bylam ich wielka zwolenniczka poniewaz uwazalam je za jedyny ratunek dla moich sutkow.Bylam bardzo szczesliwa ,ze znalazlam ten temat,z perspektywy czasu niestety tego zaluje.Juz dawno chcialam sie ponownie wypowiedziec,ale nei hccialam Wam odbierac nadziei. Moje pierwsze wypowiedzi mozecie znalezc prawie na samym pocztku,przez kilka miesiecy regularnei wypowiadalam na temat efektow,neistety krytykowalam tez jednak z dziewczyn ,ktora pisala o nipletkach same zle rzezcy.Z tego tez powodu nei hccilam sie wypowiadac ponownie poniewaz musze jej przyznac racje.Na poczatku bylam tak zachwycona samym faktem istnienia nipletek,ze nei przeszkadzala mi ich przesadnie wysoka cena,to ,ze wciaz spadaly,sutki tak mnei po nich bolaly ,ze z bolu az lzy mialam w oczach.......caly czas mialam nadzieje,ze bedzie lepiej.Efekty byly widoczne,ale tylko zaraz po zdjeciu .Mialam straszne rany przez te nipletki,wciaz sprawdzalam czy ich nie zgubilam ,bo wciaz spadaly.Sutki jakis czas byly wystajacea,le tylko wtedy gdy je wyciagnelam palcami(wczesniej nei bylo to mozliwe),tylke,ze koncowka byla zbyt duza.MAm male sutki,a prawie cale teraz wystawaly,nie tak jak u "normalnych" kobiet tylko same koncoweczki(takie malenkie),ale wqielkosci naparstka! Dramat.Niestety od noszenia nipletek mam blizny na sutkach,na jednym bylam mneisza ,ale na drugim wciaz jest.Powstala poprzez otarcie brzegiem nipletki,teraz prezez polowe sutka mam jakby biale polkole,wstretnei to wyglada.Nie mowiac jzu o tym ,ze po ponad pol roku efektow nie ma praqwie wcale i tak jest od wielu miesiecy,jak konczylam nosic nipletki to wszystko wrocilo do normy....co Ja mowie?! Do jakiej normy?! Jest jeszcze gprzej.Poza blizna jest jeszzce jeden minus,sutki jeszzce bardziej sie cofaja! Powstal jakby krater! Wczesneij byla mala dziurka w miejscu wciagniecia a, teraz jest ona wielkosci takeij jak opisany wzceniej sutek ,ktory tpo kiedys odstawal,tzn. mneij wiecej jest jak 1/2 nipletki...no moze troszke mneijsza. NA poczatku sutki wciaz mi sie cofaly,a jedynei jak bylo zimno to wystawaluy,ale jak wspomnialam bylo to zbyt duzy pagorek,ale przezblizny( bo w takim stanie i druga sie uwydatnaila) na czesci sutka ,ktora nei wystaje zamiast byl gladko lub wystepowac takie male kropeczki to sutek wygladal jak u pomarszczonej babci. Teraz tez tak wyglada gdy robi sie zimno tyle ,ze jzu nei odstaje ,a jest wklesly.Tyle sie nastaralam z tymi nipletkami,a jak pierwszy raz zobaczyl je chlopak ,z ktorym sie zazcelam wtedy spotykac bylam szczesliwa ,ze zpobaczy normalne sutki.JAk nie patrzyl co chile je wyciagalam palcami,bo pomimo tego ,ze okolo godziny wczesniej jeszzce je mialam na sobie (nipletki)to jzu sie cofaly.Gdy zaczal mnei rozbierac z ulga odetchnelam gdy zobaczylam ,ze odstaja jak powinny,a on powiedizla,ze mam sutki jak mloda karmiaca mama!!!!!!! To byl dla mnei cios.Pozniej powtarzal to jeszzce wioelokrotnie (oczywiscie nei zloscliwie,raczej w zartac),ze tak to wygladalo,jakbm dopiero oderwaaln dziecko od piersi ( a mial swoje wlasne dziecko z poprzedneigo malzestwa wiec wie jak takei piersi kobiety wygladaja). Wypowiadam sie ,bo poczulam ,ze to nei fair ,ze przestalam pisac,a czekacie na wypoowiedzi doswiadczonych dziewczyn.TAk wiec wiecie ajk bylo u mnei,oczywiscie moze Wasze piersi zareaguja zupelnei inaczej. Niestety chyba nigdy nei pogodze sie z tym jak wygladaja moje sutki,ze sa inne,ale nei bede jzu niczego probowala.Niech sa jakie sa,nei chce jeszzce bardziej pogorszyc ich wygladu tak jak nipletkami. Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaunia bardzo dziekuję Ci ze sie odezwałas uwazam ze takie opinie również powinny sie pojawić na tym forum kazdy powinien zdawac sobie sprawe z tego jakie pozytywne efekty przynoszą nipletki ale takze to ze mogą tez przynieść negatywne ;( ja stosuje nipletki ponad tydzien i juz bardzo boli mnie sutek i nawet jakby robi sie popekany nie wiem co mam robic zastanawiam sie nad ich odstawieniem a jednoczesnie wiem ze moga pomoc..:( Jak przeczytalam Twoja wypowiedz to sie przeraziłam zaczełam zastanawiać sie czy moze byc jeszcze drastyczniej...sama nie wiem co mam robic z tymi nipletkami ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane trzeba się zaakceptować - to przede wszystkim ... ja nipletki nosic będę bo marzę o pięknych piersiach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 26
Trochę przygnębiło mnie to co napisała "Nie jestem sama"-(,tak jak wcześniej pisałam ja jestem bardzo zadowolona z efektów ale teraz boję się że to się może cofnąć.W tej chwili noszę nipletkę tylko w dzień i przez noc sutek mi się jeszcze ani razu nie schował.Może u mnie stopień wciągnięcia nie był taki duży?Może u efekty będą trwałe?Mam taka nadzieję.Będę o tym pisać.Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×