Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość NIEŚMIAŁA 100
Witajcie kochane dziewczyny, mam ten sam problem co wy:( i zawsze myslałam ze tak juz musi byc nigdy w zyciu bym nie pomyslała ze mozna to zmienic, mam wklesłosc 3 stopnia i chyba od zawsze jestem inna juz tak długo ze nawet nie wiem kiedy zorientowałam sie ze moje piersiatka sa inne. zawsze mialam problem w chwilach intymnych z chłopakami ale nigdy zaden nie pytal mnie dlaczego sa inne, ale czułam dyskomfort to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEŚMIAŁA 100
niedawno z nudów podczas nieobecnosci meza z głupoty wpisałam sobie hasło wklesłe brodawki i ZNALAZŁAM WAS kochane dziewczeta jak dobrze ze nie jestem z tym sama, śledze was juz od 5 dni iuwielbiam jak dzielicie sie swoimi powodzeniami z noszenia NIPLETTE i wiecie co tez sobie kupie po wypłacie chce byc szalenie kobieca jak nigdy wczesniej , moaz sie troche obawia mowi ze lubi moje kosmiczne piersiatka,całuje was piszcie prosze o swoich sukcesach i niepowodzeniach tez choc mam nadzieje ze takich nie ma bede was nadal sledzila a jak juz se kupie dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEŚMIAŁA 100
a i jeszcze jedno mam 26 lat czy wiek ma znaczenie na efektywnosc kuracji z niplette? czy ktoras z was tez jest w moim wieku ?? prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEŚMIAŁA 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała 100
hejo! dlaczego nie piszecie słoneczka jak wam sie wiedzie w kuracji?? czekam na wasze dalsze opinie i efekty buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady red
naprawde fajnie ze powstalo takie forum. zawsze czulam sie jak odmieniec. a w kontaktach z facetami balam sie zeby czasem nie zauwazyli mojej wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady red
naprawde fajnie ze powstalo takie forum. zawsze czulam sie jak odmieniec. a w kontaktach z facetami balam sie zeby czasem nie zauwazyli mojej wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady red
niesmiala 1oo ja tez w taki sposob znalazlam te stronke heheh i bardzo sie z tego ciesze. mysle ze kazda z nas czula sie w jakis sposob bardzo niekomfortowo w sytuacjach intymnych. ale takze nawet przy zwyklej kapieli kiedy patrzylysmy na swoje cialo, czy jak ogladalysmy jakis film w ktorym to jakas aktorka pokazala swoje piekne piersi ze sterczacymi sutkami. mnie takze zaden facet nie zapytal dlaczego tak jest ale ja wiedzialam ze on zauwazyl moja odmiennosc i czulam sie okropnie to naprawde zenujace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady red
http://www.ckm.pl/html/kondraciuk3z.html nie wiem moze mi sie tylko wydaje ale ta kobieta z ckm-u marta kondraciuk tez ma plaskie sutki milo widziec ze sie niewstydzi swojej odmiennosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia20
Hej dziewczyny Ja właśnie dostałam paczkę z Niplette i mam do was kolejne pytanie, mianowicie założyłam niplette na brodawkę naciągnełam strzykawką i zaraz pojawiło się małe pęknięcie i krew czy u was też tak było i czy to normalne? U mnie jedna brodawka jest bardzo wciągnięta a druga mniej czy. Odiszcie mi w mkiare szybko. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoZo
Do Lidia 20 Ja rozpoczęłam noszenie 18 maja. Cały czas nie zasysam brodawek do końca. Posłuchałam dziewczyn, bo lepiej nie przesadzać. Nie napisałaś jak mocno je wyciągnęłaś. Myśle, że to czy pojawi się pęknięcie, czy nie zależy od wrażliwości sutków. Ja gdzieś przeczytałam, że dobrze je hartować gąbką podczas kąpieli (pod kątem przyszłego macierzyństwa). To pomogło, bo nawet gdy mocniej zassałam, to nic nie pękło. Teraz gdy noszę nipeletkę prawie cały dzień to nie mam sumienia męczyć ich jeszcze gąbką, są bardzo wrażliwe na dotyk. Dodam, że moje sutki są bardzo wciągnięte, nigdy płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała 100
do lady red: hejka niezła laska ta Kondraciuk faktycznie nie ma wielkich sutków, moze i ma płaskie ale nie wklęsłe:( takie jak moje w trakcie kąpieli i podniecenia robią mi sie jeszcze wieksze dziury niz normalnie:( nie moge na siebie patrzec czasem mam wrazenie ze wogóle ich nie mam została próżnia nic:( jestem na 100%zdecydowana na nifrette tylko teraz kasy brak musiałam mandat zaplacic:( ale juz niedługo!! trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmalin
hei, tak sie sklada, ze tez mam 26 lat. jesli czytalas moje posty kilka stron temu, to powinnas sie orientowac. nic sie nie zmienilo. w telegraficznym skrocie; nosze od 2 listopada, 3 pierwsze m-ce od switu do nocy.potem od noszenia pod stanikiem i wbijajacej sie obwodki powstala ranka i w konsekwencji blizna-do dzis obecna, wiec zaczelam nosic tylko jak jeste w domu bez stanika i jus nie tak regularnie.zdarzaja mi sie kilkudniowe przerwy.co do rezultatow, to tak mam mieszane uczucia. bo niby przy kapieli wychodza na bardzo krotki czas,co sie wczesniej nie zdarzalo, wiec super, ale z drugiej strony przez reszte dnia/nocy sa mega dziury, a to tez sie nigdy wczesniej nie zdarzalo.wygladaja jakby kos wsadzil palec, "wcisnal" do srodka i tak zostalo.przed tem takie nie byly. no ale nie chce nikogo zniechecac.moze jestem nieprzecietnie felerna;) zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia20
Hej !!!! DoZo dzięki za informacje, pytasz jak mocno je zasysam, wczoraj pierwszym razem to przyznam się że dość mocno, dlatego drugi raz założyłam je dopiero dziś i zaczełam od średniej dawki tak tylko by Niplette miał się na czym trzymać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiora15
Hej wam! Nawet nie wiecie jak się cieszę że ktośtakie coś wymyślił jak niplette, ja zakup tego produktu już zrobiłam, i na razie czekam na rezultaty, chciałam bym spytać doświadczone w tej dziedzinie dziewczyny czy po nałożeniu tego urządzenia wasze brodawki stawały się sine bo u mnie właśnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala 100
o jejku to teraz mam problem , czy kupić to niplette, jesli mi tez sie zrobia mega dziury?? to ja juz wole to co mam, chyba ze Livmalin po jakims czasie ci to zejdzie i stana sie normalne ciekawe dlaczego tak jest ??? cholerka przeciez tyle kobiet pisze ze jest wszystko ok czuje ze tez nie bede sie mogła cieszyc nowymi suteczkami :( ale kupie przynajmniej jedno bo sie nie przekonam jak nie sprubuje a tak apropo czy jest jakas dziewczyna ktora juz sie trwale wyleczyla z tego kompleksu i niplette na tyle jej pomógł ze nie musi juz ich uzywac ani obawiac sie ze sutki zaraz znikną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiała 100
czesc! wiecie co dziewczyny przeczytalam wczesniejsze wypowiedzi jednej z dziewczyn nie jestem sama i strasznie boje sie tych niplettek ,zastanawia mnie dlaczego lekarze nie polecaja nam na naszą przypadłosc tego sprzeciuku ktory tak wiekszosc dziewczyn zachwala tylko mowią ze taka nasza uroda ja naprawde mialam nadzieje ze to rewelacyjny wynalazek, ale z kazdym dniem coraz bardziej sie obawiam, piszcie dziewczyny ktore uzywacie juz ich dlugo jakie zmiany zachodza u was po odstawieniu ich? a moze juz nigdy ich nie odstawicie? to jak uzaleznienie Ja to zaczynam myslec ze niplette pomaga tylko tym kobietom ktore maja plaskie sutki lub wklesle ale nie tak bardzo jak ja mam piszcie dziewczyny, pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miklaxx
Cześć! Ja już wcześniej duzo pisalam, kupiłam niplet i używałam ale teraz jakoś przestałam , bo też mi sie wydawało ze czasem może i wychodzą ale cześciej mam mega dziury i boję sie żeby tak nie zosało, teraz jak nie zywam to jest tak jak wczesniej no i mam wielki dylemat.. :( bez sensu ogólnie.. chociaz chyba mysle ze jeszce raz spróbuje ale jakoś nie wieze juz tak bardzo w efekty :/ No a któraś z dziewczyn pytala czy też sutki po zdjęciu są sine, mysle ze to normalne zależy od osoby ale ja też tak mam takze nie ma co sie martwić! to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miklaxx
aha i chciałam jeszce powiedzieć ze wydaje mi sie ze to nie zalezy od tego jak bardzo są wklesłe bo tu dziewczyny mówiły ze mialy mega wklesle i im niplet pomógł a jak np. jedną mam płaska i jakos narazie nie ma efektów.. takze nie wiem od czego to zależy a ja sie powoli przyzwyczajam ze tak mam i pracuję nad przestaniem przejmowania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livmalin
jesli chodzi o to, dlaczego jednym pomaga a innym robia sie jeszcze wieksze dziury, to chyba nie ma dorej odpowiedzi. poprostu. wydaje mi sie, ze dlugotrwale uzywanie nipletek nie wynikaz, z jak to nazywasz uzaleznieneia, tylko faktu, ze boisz sie, ze te mini efekty znikna, jak nipletki pojda w kat. a ja, no coz..chyba musze uzywac, bo te mega dziury naprawde wygladaja gorzej, niz mialam na poczatku i nie chce zeby tak zostalo. chociza przyznam, ze nie wierze, by mi to kiedys mialo zniknac. no moze jak pojawi sie kiedys dzidzia.mam taka nadzieje. a kompleks mam teraz jeszcze wiekszy. bo nigdy nie wiesz ,czego sie spodziewac, jak ci facet rozpina stanik.wtedy przynajmniej wszystko bylo jasne.a teraz 2 mega dziury, moze jedna, ect. ja wpadam w paranoje,i najlepiej mialabym niplet zawsze przy sobie i przed jakas intymna syt najchetniej poszlabym choc na kilka sekund do lazienki, zeby je wyciagnac (sutki znaczy sie:)) chociaz wiem, ze to przeciez na dluzsza mete nie wazne. a jak sa jacys faceci, ktorzy mysla inaczej, to sa palantami, z ktorymi nie warto sie zadawac, tak czy siak kompleks orgomny mi pozostal, a nawet moze wzrosl. wiec warto sie zastanowic. moze wam pomoze, bo mi chyba na dluzsza mete nie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala 100
hejo! nareszcie sie odezwały moje kochane dziewczyny do:Liv malin nie przejmuj ie tak prosze wczesniej kolezanka pisala ze tez miala mega dziury ale po jakims czasie sutki wróciły do pierwotnego stanu po odstawieniu niplette byc moze taka juz nasza uroda jesli ja zyje juz z tym faktem 12 lat i jakos daje sobie rady to ty tez sobie dasz, moje piersi bez brodawek podniecaja mojego meza a to jest najwazniejsze, przynajmniej jestemy inne niz milioninnych dziewczyn:) głowa do góry ja tez sie bardzo tym przejmuje ale dam rade jak kupie niplette przekonam sie i napisze czy mnie pomogły bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala 100
powiem wam jeszcze dziewczyny bo tam któras pisała o ćwiczeniach palcami, cholerka ja nawet jak palcami cwicze to wydaje mi sie ze na lewej piersi moja brodawka jest tak malutka ze ledwo ją widac:( w momencie gdy ja palcami cwiczać wyciągam na prawej jak palcami cwicze to przez moment jest płaska ,ale tylko pzez moment:( normalnie przez cały dzien mam dwie kreski:(( i tak przez całe zycie:( nie powiem zebym miala male piersi bo są jedrne i okrągłe nosze 75 b czasem c ale te cholerne brodawki :( zycze powodzenia kazdej ktora sie boryka z tym samym probleme buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala 100
zabka plum: facet to świnia, choc nie kazdy widzisz w kazdym temacie jest za i przeciw niektórzy wypowiadali sie okropnie ale były tez milo zaskakujące wypowiedzi:)) a tak apropo zdjęcia jakbym widziała na nim swoje piersi dziewczyna ma naprawde cholerną odwage podziwiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia 0
Cześć to znowu ja! Już od dwuch dni stosuje noplette i powiem tak lewy sutek jest sterczący ale na razie tylko wtedy gdy zdejmę kapturek a poptem znika, do końca jeszcze nie wyszedł jak powinien bo jeszcze nie może się wydostać na zewnątrz mała dziurka, mam nadzieję że z czasem używania niplette to się zmieni a co do prawego sutka to jest tylko minimalna poprawa, ale na razie nie udało mi się go wyciągnąć na zawnątrz. Na razie nie rezygnuje bo to chyba jedyna nadzieja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miklaxx
ale co do tego zdjęcia to jeden pan powiedzial powiedział tak ładnie że widocznie ci co krytykują to jeszce nie wiedzą ze kocha sie to co nie do końca jest idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiała 100
hej dziewczyny czy naprawde zadna z was nie ma juz ochoty dzielic sie z nami swoimi powodzeniami w kuracji ?? piszcie cos prosze jak wam idzie czy sa rezultaty czy jest poprawa czy cos sie pogorszylo cokolwiek piszcie bo sama juz nie wiem czy mam je kupic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady red
hej Dziewczyny mysle ze ta fotka jest naprawde extra moze jak nie bedziemy sie z tym chowac i mowic o swoich piersiach otwarcie to moze juz niedlugo nie bedziemy traktowane calkiem normalnie ze to taka nasza admiennosc jak np inny kolor wlosow czy oczu a nie jakis straszny defekt przez ktory jestesmy wysmiewane przez jakis niedouczonych palantow! a nak na marginesie to ogladalam ostatnio taki program "chce byc piekna" (chyba) i tam jedna pani oprocz powiekszenia piersi operacyjnie wyciagnela sobie sutki bo miala wklesle a miala juz dzieci wiec chyba dala rade je wykarmic. mysle ze te nasze piersi tez sa ok. na swoj sposob tez sa piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek28
Hej cały czas sledze nowe posty, ja stosowałam niplettte przez 4 mieiace reguralnie a teraz sporadycznie,przykro mi stwierdzic że niestety efektów nie ma. Nie wiem czy kiedykolwiek pogodze sie z tym defektem, jest to dla mnie kompleks bardzo duży który utrudnia kontakty z płcią przeciwną. Boję sie odrzucenia. Bo jak same wiecie nie wygląda to estetycznie. Pocieszam sie tylko tym ze nie jestem sama tak kiedys myślałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×