Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Witajcie. Przyłączam sie do Was z podobnym problemem. Oprócz wklęsłych brodawek i ogólnie małych sutków boję się, ze będę miała problem z karmieniem piersią. Tak sie składa, że od niecałych trzech miesiecy jestem w ciąży, a na karmieniu piersią bardzo mi zależy. Napiszcie proszę czy można stosować nipletki w ciąży. Anisu - czy u ciebie w rodzinie jakieś kobiety miały problem wklęsłych brodawek i czy jednocześnie występowały problemy w karmieniu piersią? Pytam bo moja mama i siostra miały ogromne problemy i w końcu nie karmiły. Boję się, że i mnie to czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
nadziejka: moja mama też miała ten problem- wklęsłe brodawki, ale karmiła mnie jakieś dwa miesiące. Nie rozmawiałam z nią o tym czy było to problematyczne, czy nie... Ja nawet nie wiedziałam, że to może być problem, żeby karmić z takimi brodawkami... dopiero jak w szpitalu po porodzie przyszła położna i powiedziała: "O wklęsłe brodawki - mamy problem" to się o tym dowiedziałam. Ale położna pokazała mi co mam robić i nie było problemu z karmieniem. Trzeba przed karmieniem po prostu ścisnąć i wyciągnąć brodawkę i wysunąć sutek. Położna powinna Ci pokazać jak to się robi. A po kilku karmieniach nie masz już wklęsłych brodawek i nie ma problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki anisu🌻pocieszyłaś mnie troszkę. Mam zamiar skontaktować się odpowiednio wcześniej z polecana przez koleżankę położną, żeby za wczasu zobaczyła co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka25
Witam! Mam do odsprzedania 1 szt niplette. Za przyzwoitą cene. Używane niespełna 1 miesiąc, bo za pozno kupiłam((byłam w 5 mies ciąży), a od 6 miesiąca nie mogłam juz uzywac. Piszcie na: fascal@vp.pl. Pozdrawiam. Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 25
czesc dziewczyny mam ten sam problem. Tyle że mój jeden sutek jest normalny a drugi jest wklęsly, mnie również trapil ten problem, slyszalam wczesniej o niplettkach ale nie chcialam za bardzo ich kupywac bo balam się ze ktos z rodziny znajdzie i bedzie pytal co to jest, zaczelam kabinowac co dzialalo by na podobnej zasadzie i wiecie co wykabinowalam wprzycisnelam sutka tak aby wyszedl i zalożylam na niego zwyklą gumke recepturke oczywiscie troszeczkę zmniejszoną (poprostu zawiązalam supelek) dziala jak to cudeńko o którym piszecie, trzeba tylko uważać aby nie bylo zbyt ściśnięte bo brodawka drętwieje ale jak sie ustawi optymalną wielkość to jest super wogole nie czuje ze coś mam i caly czas można ją nosić bo wcale jej nie widać i nie podrażnia tak brodawek naprawde sprubojcie ja ostatnio caly czas gapie sie na mojego suteczka bo wkońcu zaczal wychodzić z dziurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewutek
jak dobrze, ze jest ta strona!! mam takie pytanie: czy lepiej jest równocześnie nosić nipletki na obydwu sutkach, czy wystarczy jeden naprzemian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewutek mi sie wydaje ze ;lepiej na obudwu :) lepiej chyba troche dolozyc... bedzie szybciej..... bo z mojego przykladu wiem ze gdybym nosila nazmiane na rezultaty musiala bym czekac o wiele dluzej.... bo nawet teraz kiedy sutki od czasu do czasu same stoja i tak musze nosic nipletki zeby utrwalac efekt....a czasem nawet chowaja sie i mam maly problem zeby je wyciagnac...tak same z siebie... ale uzuwam ich dopiero jakies 2 tygodnie,.... zycze powodzonka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdam
witam wszystkie panie! Mam 18 lat i chyba ten sam problem.. tylko własnie... czy Wasze sutki też czasami sa "normalne". np, po wyjsciu z wody, albo jak jest zimno? Zastanawiam sie, bo caly czas mam nadzieje, ze jescze wszystko sie unormuje... z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna sprawa
cze dziewczyny również mam ten problem. tzn ja mam o tyle lepiej ze moje sutki stercza pod wplywem zimna i pieszczot ale ogolenie to sa wklesłe. a nawet czasami pod wplywem zimna nie stercza..bardzo mi to przeszkadza i wstydze sie tego.. na poczatku myslalam ze tak poprostu jest i ze tak kazdy ma.. mam chlopaka i on nigdy mi nic nie powiedzial na temat moich sutkow.. mysle ze moze nie wiedzial o co chodzi i ze jest z nimi cos nie tak... zawsze podobalo mu sie to ze pod w plywem jego pieszczot one sie uwypuklaja... ale mi to i tak przeszkadza... jak sie robi te cwiczenia?? bo jakos niebardzo rozumiem.. czy tak poprostu sie sutki wyciaga?? czy w jakis szczególny sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka87
no a tak wogóle to ile kosztują te nipletki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Witam, dopiero wczoraj trafiłam na to forum, ale przeczytałam juz wszystkie strony. Za kilka dni zamawiam Niplette, i mam nadzieje, że razem z Wami będe sie cieszyć pieknymi sutkami:) Pozdrawiam i całuje wszystkie "inne", bo razem łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta G_UK
Hej dziewczyny ,od roku siedze w Anglii i tutaj w sumie dowiedzialam sie o tych nipletkach bo sa w prawie kazdym sklepie .I w porownaniu z cenami w Polsce ...jest dość tanie,kosztyje 30 funtow, nowe ,2 nipletki. Czyl w przeliczeniu okolo 170zl .Narazie nosze je 2 dni i co prawda na poczatku troszke boli i nie jest to przyjemnosc ale jak sciagne je po kilku godzinach i choc przez chwile widze mojego sutka na zawnatrz to az mi sie plakac chce ...mam 21 lat i odkad pamietam mialam straszny kompleks na punkcie moich piersi mam nadzieje ze nipletki mi pomoga chocbym miala je nosci przez pol roku codziennie .Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny i zycze powodzenia...odezwe sie jeszcze za jakis czas..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :)) Jestem po miesiacu kuracji i wsyzstko jest w njlepszym porzadeczku :) od tygodnia nie widzialam moich sutkow wciagnietych :))) co mnie bradzo cieszy... ciesze sie ze w koncu bede miala takie cycuszki jak kazda kobieta :)))) bede nosic niplette jeszcze przez jakies 2 miesiace dla utrfalenia efektow POZDRAWIAM WSZYSTKIE I MAM NADZIEJE ZE WAM TEZ SIE UDA !!! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Miło czytać takie słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta G_UK
Uzywam juz nipletkow tydzien i musze powiedziec ze juz widze roznice ...fajnie ,moze znajde sobie wreszcie fajnego kolesia bez stresow ze ucieknie jak zobaczy moje piersi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Czy któras z Was ma odsprzedac używane niplettki? potrzebuje koniecznie 2 sztuk, lola_20@op.pl zostawiam adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja
a ja od dzis mam swoje nipletki i nie moge sie doczekac kiedy je wyprobuje mam nadzieje ze bedzie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkki
ostatnio sie dowiedzialam, ze znajoma, ktora uchodzi za najwieksza podrywaczke i ma wielkie wziecie u facetow (chociaz ma stalego partnera) ma ten wlasnie problem.. dziwne, ale jest naprawde niesamowicie wrecz pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy
od pewnego czasu przygladam sie rozmowie i musze powiedziec ze ja niestety tez mam ten problem, od kilku dni uzywam niplette mam pytanie do pan ktore tez ich uzywaja: czy w waszym przypadku nipletka tez zasysa otoczke sutka i czy jest mozliwe ze z czasem moje sutki beda wieksze dzieki niplette-teraz sa bardzo male , mam jeszcze jeden problem a mianowicie moje sutki sa tak jakby podzielone i skladaja sie z takich jakby malych grudek bardzo prosze o odpowiedz poniewaz boje sie uzywac niplette z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy
nie wiem co jest na podanej stronce ale u mnie sie nie da otworzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala 100
u mnie tez sie nie da otworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala 100
moje sutki tez sie składaja z małych grudek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieletnia
mam 17 lat i napewno nie uzbieram pieniędzy na to Wasze cudo;( co więc powinnam zrobić? to dla mnie straszny dyskomfort (zresztą Wam chyba nie muszę tego tłumaczyć..) a perspektywa, że będę musiała poczekać jeszcze przynajmniej kilka lat wlace mnie nie pociesza. macie jakieś pomysły? z góry Wam dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek28
Ja jestem juz po kuracji 4 miesiecznej ale moje brodawki chyba sie uwzieły na mnie, owszem wychodzą podczas zimna, podniecenia itp. Ale trwałych efektów nie ma, ale ciesze sie ze w ogóle czasami są. Wiem że jest to na pewno kompleks kazdej dziewczyny borykającej sie z tym problemem, zwłaszcza jeżeli chodzi o bliższe kontakty z facetami nigdy nie wiadomo jak zareagują no i pieszczoty piersi nie beda nigdy takie jak powinny ale nic to:) pozdrawiam zycze sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieletnia
czy może mi ktoś powiedzieć, jaką średnicę mają Wasze nipletki? z racji braku pieniędzy postanowiłam użyć prymitywnego sprzętu: plastikowej buteleczki, która zasysa sutek. po kilkunastu minutach noszenia moje sutki na jakiś czas są wystające i duże! a stosuję ten sposób od wczorajszego wieczora; co jakiś czas zakładam buteleczkę na sutek. czy towarzyszy Wam lekki ból? i zaczerwienienie sutka? bardzo proszę o odpowiedzi, to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
witam was. sledze to form i wszystko wskazuje na to ze mam ten sam problem, jednak prosze o wyjasnienie mi jednej rzeczy: wiele z was pisze, ze po pewnym czasie stosowania nipletek sutki co prawda nie sa wklesle, ale sa plaskie. co rozumiecie poprzez stwierdzenie "plaskie"? bardzo prosze o dokladne wytlumaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewutek
Cześć dziewczyny i Harry! KUPIŁAM!!! Załozyłam dzis pierwszy raz. Wyciągnęłam tylko do połowy pomna waszych przestróg. Co prawda wciągnęło mi prawie cały sutek, ale będę próbować cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×