Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość z sauny

Widziałem grymas orgazmu na jej twarzy

Polecane posty

Gość gość z sauny

Byłem z niedziele w dużym Aquaparku w pewnym mieście wojewódzkim. Jest tam basen jacuzzi na zewnątrz, stałem przy jednej z tych mocnych dysz masując kręgosłup lędżwiowy. Do dyszy obok podeszła pani lat około 40 o dość ładnej figurze i nieco pełniejszych kształtach ale nie otyła stanęła przodem do dyszy i po chwili zauważyłem na jej twarzy grymas przyjemności gdy na nią popatrzyłem widziałem że się zawstydziła i lekko odwróciła twarz więc ja również odwróciłem się bokiem pozostawiając sprawę własnemu losowi po chwili znowu na nią patrzyłem q**s stał jak szalony chciałem żeby go zobaczyła więc położyłam stopy pod rurkę do trzymania wynurzając się z wody w pozycji leżącej na tafli wody gdy go zobaczyła znów odwróciła głowę ale po chwili zobaczyłem na jej twarzy grymas silnego orgazmu. Ktoś może powiedzieć skąd mam tę pewność otóż mam 48 lat i wiem jak wygląda twarz kobiety podczas orgazmu. Potem zobaczyłem jej postać na schodach wychodząca w pośpiechu z basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wooow. Wydarzenie życia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to jedna z możliwości rozładowania napięcia, nie zawsze ale czasami zdarza mi się tak samo. Mam koleżankę, która regularni korzysta z tego typu atrakcji, a później sesja w saunie, pełen relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.22 gdzie chodzisz do sauny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydawało ci sie ,skurcz ją złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet , , ? Kobiety to ty na oczy nie widziałeś i nie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jakub D
Nawet i kolega spod celi nie narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sauny
Gość Jakub D IQ to ty masz na poziomie taboretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sauny
Dzisiaj znowu idę do sauny ciekaw jestem czy ta pani będzie a może jakaś inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 lat i ci stanął we wodzie no kurde brawo ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego ja mam 50 i nie mam jeszcze kłopotu ze wzwodem a jak pisze autor w jacuzzi jest przecież ciepła woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić bo ,,we" ciepłej wodzie to on był ostatnio jak się kąpał na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grymas to jest z reguły coś negatywnego chyba. może być przy zatwardzeniu albo borowaniu zęba. grymas bólu, grymaszenie. grymas orgazmu brzmi jakby nie chciała oglądać tego starczego fiuta w dziurawych i brudnych kąpielówkach z uciekniętym sznurkiem. myślisz, że masz napisane umbro na czepku i to ... coś znaczy? um, bro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Machu Picchu czytasz ze zrozumieniem?

Autor wyraźnie pisze że było to w jacuzzi w saunarium więc jakie kąpielówki? albo nigdy nie byłeś w saunie albo należysz do tych nielicznych w saunie którzy faktycznie suszą tam kąpielówki narażając innych na odór topionego plastiku.  Jeżeli chodzi o mimikę twarzy to Ty się lepiej nie wypowiadaj.

Pozdrawiam

 

Edytowano przez Sexfan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sexfan napisał:

Machu Picchu czytasz ze zrozumieniem?

Autor wyraźnie pisze że było to w jacuzzi w saunarium więc jakie kąpielówki? albo nigdy nie byłeś w saunie albo należysz do tych nielicznych w saunie którzy faktycznie suszą tam kąpielówki narażając innych na odór topionego plastiku.

Pozdrawiam

 

wybacz nietakt, ale rzuciło mi się w oczy słowo aquapark

poza tym w przeciwieństwie do niektórych z trudnością przychodzi mi wyobrażanie sobie nagich fiutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz sobie wyobrażać zresztą i tak nie masz wyobraźni ale powinieneś wiedzieć że w saunarium jest strefa nagości chyba, że jest to sauna przy wiejskim basenie LZS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sexfan napisał:

Nie musisz sobie wyobrażać zresztą i tak nie masz wyobraźni ale powinieneś wiedzieć że w saunarium jest strefa nagości chyba, że jest to sauna przy wiejskim basenie LZS 

wydaje mi się, że ty nie masz wyobraźni, jesteś za to fanatykiem sauny, która mi koło ...a że tak powiem lata. zapewne będąc na wiejskim basenie lzs byleś głęboko zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Machu Picchu napisał:

wydaje mi się, że ty nie masz wyobraźni, jesteś za to fanatykiem sauny, która mi koło ...a że tak powiem lata. zapewne będąc na wiejskim basenie lzs byleś głęboko zawiedziony.

Nie byłem ale pewnie byłbym zawiedziony, nie ma to jak porządny Aquapark, a co do sauny to jest bardzo zdrowa pod warunkiem, że się z niej prawidłowo korzysta i bez plastikowych strojów. Nie mów mi, że ci ona gdzieś tam lata bo to bardzo nie grzeczne! Proponuję jak skończą się pandemia wyrwać się ze swojej wiochy udać się do jakiegoś Aquaparku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sexfan napisał:

Nie byłem ale pewnie byłbym zawiedziony, nie ma to jak porządny Aquapark, a co do sauny to jest bardzo zdrowa pod warunkiem, że się z niej prawidłowo korzysta i bez plastikowych strojów. Nie mów mi, że ci ona gdzieś tam lata bo to bardzo nie grzeczne! Proponuję jak skończą się pandemia wyrwać się ze swojej wiochy udać się do jakiegoś Aquaparku

wierzę ci, panie miastowy. jak będzie okazja to pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia Wednesday, November 11, 2020 o 15:58, ddt60 napisał:

Też widziałem w jacuzzi i to wielokrotnie zabawiające się kobiety jak również jak dziewczyna chłopakowi robiła ręka co osobiście dla mnie było trochę niesmaczne ponieważ ten cap spuścił się do publicznego basenu. Pomimo to tęsknię już za sauną i jacuzzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem ze spaceru z lasu byłem z psem ale może zacznę od początku , było już ciemno więc zauważyłem w leśnej drodze jakiś blask więc ciekawość wzięła górę i podszedłem bliżej a tam widook coś pięknego dziewczyna robi facetowi loda a następnie on jej minetkę  po czym ona dosiada go na jeźdźca i to wszystko przy zapalonym świetle i odpalonym silniku. Widok smakowity nie dałem rady i musiałem sobie zwalić. Najpiękniejszym widokiem z tego wszystkiego był wyraz twarzy tej dziewczyny jak dochodziła coś niesamowitego. Na szczęście mój pies gdzieś pobiegł bo by za bardzo hałasował i mógłby wszystko popsuć. Za chwilę wrócił i zanim poszliśmy do domu to z daleka widziałem jeszcze przez dłuższy czas znajomy mi blask ale nie podchodziłem już i nie wiem może był drugi numerek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×