Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

przylapalam mojego meza z moja matka

Polecane posty

Gość gość

JW Jestem w totalnym szoku obydwoje nago ona lezala na plecach z nogami w gorze a ja ja zasuwal mama tylko piszczala takim ochrypnietym glosem. Nie wiem co zrobic czy wywalic go z domu czy udawac ze nic sie nie stalo i nich ja wali kiedy chce Mama na 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wiesz że Twoja mama jest w wieku kiedy kobiety najbardziej potrzebują dobrego rznięcia i odczuwają maksimum satysfakcji z seksu. Powinnaś podpatrywać, jak ona to robi z Twoim mężem, i dzięki temu nauczysz się jakichś technik które będziesz mogła wykorzystać, kiedy nadejdzie Twoja kolej na seks z mężem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze jeszcze do jednego sie przyznac Otwarcie mi powiedzial ze moja mama jest lepsza odemnie ze nie lezy jak ja tylko czaly czas posladkami pracuje, oraz wspaniale bierze do buzi bo calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob trojkat. Twoja mama tego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu zdobyłam się na rozmowę. Powiedziałam: jesteśmy rodziną, musimy się szanować i wspierać. Postawiłam mężowi warunki: żadnych bab na boku. Obrabiasz nas obie, mnie i mamę. Ja w mam pierwszeństwo. Gdy sytuacja się rozwinie, to zrobimy trójkąt. Mąż zgodził się na wszystko. Nie dziwię mu się. Po pierwsze nie miałby gdzie mieszkać, a po drugie, ma dwie chętne baby pod jednym dachem, na wyciągnięcie ręki (kutasa?). Na razie mnie zaspokaja w nocy, a mamę w dzień, gdy ja wychodzę do pracy. On jest taksówkarzem, więc może to jakoś pogodzić. A ja nie mogę doczekać się trójkąta! Kręci mnie to strasznie, a jednocześnie przeraża. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła pieścić moją mamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli powinnaś sią do tej sytuacji przyzwyczaić. Jest dużo takich przypadków kiedy żięć za pozwoleniem żony pieprzy raz w tygodniu swoją teściową. Warunek żeby Ciebie nie zaniedbywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz fajną mamę, że część obowiązków przejmuje dla siebie i Cię odciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w tym dziwnego? Teściowe wiedzą czym chlebek posmarowany,moja wlazła do łóżka w noc poślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy teraz będziesz mówić: dziś nie, boli mnie głowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest fajnie bo my bzykamy się wszyscy razem czyli w 4 mój facet posuwa mamę jej facet posuwa mnie zaznaczam że to nie jest mój ojciec albo oboje posuwają którąś z nas same z mamą też się zaspakajamy a panowie nas podziwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz się że ci zrobi siostrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny temat żałosnego onana 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 01.01 nie nie boję ani o siostrę ani o brata ani o dzidzię odpowiednio się zabezpiwczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore!!!!!! Patologia!!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym masz patologicznego normalnie dorośli ludzie uprawiają seks tyle że trochę inaczej nie ma w tym nic zakazanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe ilu sie udalo tak naprawde,trafic ze Corka I Matka sie dogaadaja na sex idealne polaczenie a trojkat to juz calkiem szalenstwo. Ktos probowal sam prowokacje by zachecic Tesciiwa na sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochotę na swoją teściowa, nie wiem już jak tu działać, dawałem jej znaki, pisałem wiadomości ze mam ochotę na nia, nawet foty swojego małego wysyłałem i zero odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo dramatyzujesz wlasnej matce będziesz żałować nie dziwiłbym sie obcej babie. Moja ma 55 lat  i jak by tylko chciala to bym zerrzna ile fabryka dala moj fetysz dojrzale mi sie podobaja 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2021 o 10:41, Taktyczny napisał:

Za bardzo dramatyzujesz wlasnej matce będziesz żałować nie dziwiłbym sie obcej babie. Moja ma 55 lat  i jak by tylko chciala to bym zerrzna ile fabryka dala moj fetysz dojrzale mi sie podobaja 

posting jest z 2018 - przypuszczam, że albo się już pogodzili albo dawno są po rozwodzie. Temat pewnie nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

posting jest z 2018 - przypuszczam, że albo się już pogodzili albo dawno są po rozwodzie. Temat pewnie nieaktualny

Temat może i stary, ale fantazja wciąż żywotna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2021 o 11:25, ddt60 napisał:

posting jest z 2018 - przypuszczam, że albo się już pogodzili albo dawno są po rozwodzie. Temat pewnie nieaktualny

Tak..... Mąż rozwiódł się z żoną, a ożenił z jej matką 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu akurat to raczej prowo.. ale fakt faktem dobra teściowa nie jest zła i zawsze pod ręką 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2018 o 12:26, Gość gość napisał:

JW Jestem w totalnym szoku obydwoje nago ona lezala na plecach z nogami w gorze a ja ja zasuwal mama tylko piszczala takim ochrypnietym glosem. Nie wiem co zrobic czy wywalic go z domu czy udawac ze nic sie nie stalo i nich ja wali kiedy chce Mama na 45 lat

Ale rodzinka 🤣😅😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karollorak napisał:

Ale rodzinka 🤣😅😂

Chore, ale znam przypadek, że kobieta rozwiodła się z mężem bo nie mogli mieć dzieci. Wyprowadziła się z domu w którym mieszkali wraz z jej matką do nowego partnera. Śmiano się z faceta, że gość bez honoru bo został z teściową. Po jakimś czasie obie matka i córka jednocześnie były w ciąży....takie  życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ONA83 napisał:

Chore, ale znam przypadek, że kobieta rozwiodła się z mężem bo nie mogli mieć dzieci. Wyprowadziła się z domu w którym mieszkali wraz z jej matką do nowego partnera. Śmiano się z faceta, że gość bez honoru bo został z teściową. Po jakimś czasie obie matka i córka jednocześnie były w ciąży....takie  życie

Też  pięknie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Karollorak napisał:

Też  pięknie 🤣

Tu akurat wszyscy zadowoleni, ale w trakcie małżeństwa to już nie jest tak kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ONA83 napisał:

Tu akurat wszyscy zadowoleni, ale w trakcie małżeństwa to już nie jest tak kolorowo

No jak im takie atrakcje  w głowie  to co zrobisz,  sami muszą  wypić  to piwo  co nawarzyli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, ONA83 napisał:

Tu akurat wszyscy zadowoleni, ale w trakcie małżeństwa to już nie jest tak kolorowo

Serio byli zadowoleni? Co musiała czuć córka skoro jej były zaciążył jej matkę? Tragedia jakaś 😄  Poprawka.......... albo nowy partner cóki zaciążył obie 😄 

Edytowano przez Marcin40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×