Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Zapraszam na kawusię U mnie mokro ,chłodno a zaraz musze wychodzic do pracy ,dzisiaj ciut pożniej mam. Bastylko duzo duzo zdrowia zycze w dniu Twojego święta 🌻 dla Ciebie. Ciekawe czy kupiłas tani bilet? Terix wiem o czym piszesz,zabiegi strasznie rozwalaja dzien a po nich jest jeszcze gorzej,człowiek wraca zmęczony ale co zrobić/ Ja wczoraj zaczełam zabiegi na kręgosłup niby fajne mam masaz wodny całego człowieka az do szyi.Mimo to wracam padnięta do domu. Dobrze ze choc w pracy mam w tym tygodniu troszke luzu to jakos godzę. Teklo nie miej wyrzutów sumienia w przypadku opieki nad dzieckiem.Masz prawo juz troszke wolniej zyć a przy dziecku sie niestety nie da. Vanilko pozapisuje przepisy. Daisy jak przezyłas wczorajszy poranek? U nas na kostce brukowej było lodowisko.Potem posypali gruba solą i mozna było wyjechac nawet z garazu. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvannilikowy
🖐️dziewczyny❤️ Bastylko🌼 wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Serdecznie dziekuje za zyczenia. Jestem troszke w stressie bo wychodze wieczorem na balet Dziadek od orzechow. Ja nie tancze, tanczyc beda wystepujacy goscinnie Rosjanie z Kazania:) Ale zostawiam szamponik, Ja nie pije bo pada tak ze psa anie wygon i chyba pojade michalem. Sciskam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bastylka jeszcze raz najlepszego❤️ przyjemności z oglądania baletu. Już znam termin sanatorium 3.01-24.01 Cieszę się że już mam nerwówkę za sobą, Może słyszałyście jak spadał mi kamień z serca?:) U mnie dzisiaj padało, strasznie ciemno przez cały dzień:( Widziałam Fruwająca jak machnęła, może przyjdzie i opowie gdzie była? Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylia wszystkiego co najlepsze i co tylko sobie zamarzysz ❤️ Tekla nie miej wyrzutów, ja i tak Cię podziwiam, że zajmujesz się wnukami :D Możesz, ale nie musisz :P Terix rzeczywiście zachłysnęłam się wolnością, życie jest piękne :) Jestem na etapie szydełkowania lecą aniołki i dzwonki na choinkę :D Poza tym wożę M po lekarzach do kontroli, jeszcze w czwartek TK i 18 grudnia onkolog :D Do końca grudnia ma przyznaną rentę, więc jeszcze musimy złożyć papiery na komisję :) Vanilia zmniejszasz cukier, masło, a co z resztą składników do sernika, czy pozostają bez zmian ? :) U mnie pogoda barowa, pada to walnę sobie tego szampona Bastylii :P Spokojnego wieczoru wszystkim, a chorowitkom zdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd ten link się wziął, napisał że mam przyznany Na zdjęciach jest trochę upiększony, bo pokazują tylko część komercyjną, w części nfz jest skromniej ale nie najgorzej. Może coś się zmieniło przez kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terix oczywiście zawiesiłam się bo robię aniołka :classic_cool: M nie ma na stałe tylko dostał na 2 lata i w tym roku właśnie tyle mija i trzeba znowu stawać na komisję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Wylogowało mnie to jakieś jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ wyskoczyłam dzisiaj z "obiegu", nie dałam rady wejść wcześniej :O Bywają takie dni. A planowałam wczoraj że wejde raniutko, zapale w kominku, zaparze kawusie i złoże życzenia Bastylii. Dobrze Ploteczko że byłaś rano ❤️ Bastylko - uściski i najlepsze życzenia! 🌻 🌻 🌻 Wypijam szampana za Twoje zdrowie YYYYY ❤️ Miłego wieczoru na spektaklu i spokojnego powrotu do domku 👄 Terixiu - ❤️ wiem co czujesz, wiem że masz dość i że zabiegi rozpieprzają dnie całe. To samo miałam jesienią. Ciesze sie że termin sanatorium pasuje Ci ❤️ możesz przestać sie martwić ;) Na ten basen ze zdjęcia chodziłam codziennie raniutko plumkać bo w sanatorium byłam w marcu i pi*ź*d*z*iło okropnie. Spacer pod tężniami robiłam tylko raz dziennie, raz też było wejście na kultową czekolade na gorąco ;) Fruwająca ❤️- rób janiołki rób ;) My kobietki nigdy nie spoczniemy chyba :P zawsze będziemy twórcze i będziemy cosik "dłubać" :D ❤️ Ja dzisiaj ugotuje efekty warsztatów w decoupage'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvannilikowy
Fruwająca reszta składników bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam i ja :)

U mnie pięknie słoneczko świeci wiec jest i ciepło i cudnie :)

Bastylko.. Wszystkiego Najlepszego !!!!

Przepraszam wczoraj nie było jak i możliwości wejścia na kafe ...a dzisiaj widzę nową szatę nie wiem czy i wy macie to nowe ??? nawet pliki mozna przesłać :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie po kilku dniach nieobecności. Nawet nie będę się próbowała usprawiedliwiać bo same wiecie jak to ze mną bywa;). Myślałam już że nie uda mi się do Was zajrzeć bo próbowałam kilka razy i ciągle wyskakiwał mi ,,błąd,,. A tu proszę taka niespodzianka,remanent na kafe,przyznam całkiem udany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeszcze nie wszystko działa tak jak trzeba,no ale pewnie popracują nad tym i poprawią. Albo i nie,hi,hi.

 Bastylko

Ciut spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia,sto buziaków,mnóstwo kwiatów,spełnienia marzeń,zdrowia,kasy,przyjaciół i podróży.

Teeklo

 Euthyrox teraz będę brała 50 mg,wcześniej było 44.Zaczynałam jeszcze od mniejszej dawki i jak tylko zaczęłam go brać przez jakieś dwa lata było super. Zero depresji i zero zimna,wcześniej był koszmar. Myślałam że jak będzie mi zwiększał dawki leku to znowu będą spektakularne efekty ale niestety nie,nie ma tak dobrze. Szkoda bo przydałby mi się jakiś zastrzyk dobrego samopoczucia, lub przynajmniej obojętności.

 Jak chodzi o alkohol to piłam w sylwestra,hi,hi. Widać ze wszystkie mamy ostatnio dni abstynencji. No bo po co pić jak i bez tego we łbie się kręci. Ja na dokładkę muszę być w ciągłej gotowości,dyżur 24 godzinny jak to się napić choćby niewiele?!. Jeszcze główka mi się taka słaba zrobiła że wystarczy że powącham a już narąbana :p

A teraz zmykam,noc miałam nieprzespaną a roboty po pachy choć kondycji brak,chęci także. Buziaki i bardzo udanego dnia[usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł Dziewczynki [czesc]

Nasza Kafeteria ma nową szate graficzną.

Od rana nie dalo się nic wysłać bo było komunikat że trwają prace...

Ale teraz jest :D 

Logowanie jest łatwiejsze, nie trzeba kombinować.

Zanim wyślecie cokolwiek otwórzcie w górnym (u mnie czerwone) menu "zaloguj" - loguje bez problemu.

Nowością jest okno wpisywania tekstu -bo chyba można pogrubiać czcionke,  pochylać też :D

Ale nie wiem jak wstawiać emotki bo widze, że poprzednie nie działają ;) a zasobnik z emotkami mam pusty .

Zobaczymy jak będzie :-)

Na razie poprzyglądam się temu 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi troche przeszkadza - to wielkość czcionki 

Pisze z laptopa i czcionka jest malusieńka

Ale za to Wasze awatary Orsejko, Daisy, Vanilko :D są duuuże :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekla faktycznie logowanie się poprawiło. Emotikony puste. Zobaczymy co będzie dalej. Spokojnej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fruwająca :D  brakuje mi emotek bo często używałam zawsze 

Dbrej nocy życże  też :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejciu, jejciu. Już myślałam, że zabłądziłam , takie tutaj zmiany!

Witajcie Koleżanki.

Przede wszystkim spóźnione ale najszczersze i najgorętsze życzonka dla naszej Bastylki.

Kochanie - zdróweczka, spokojności, wesołości i spełnienia wszystkich marzeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terix,  widziałam to Twoje sanatorium "na żywo". Gdy jechaliśmy nad morze pokazywał mi je mój Cz. jako ciekawostkę. Faktycznie, duży obiekt ;) Fajnie, że sobie trochę podleczysz. Ja też czekam w kolejce i chyba w przyszłym roku już się załapię :)

Dziewczyny, ja jak to ja. Ciągle zakatarzona, zasmarkana, i w ciągłym ruchu.

Obiecuję sobie zwolnić ...i na obietnicach się kończy.

Nie potrafię znależć panaceum na ten mój rytm życia i źle mi z tym.

Już sama nie wiem z czego zrezygnować by odzyskać normalność.

No i wyżaliłam się. Ale nic to. Optymizmu sobie i Wam życzę.

Dobranoc :) [usta]

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam [czesc]

W kominku napaliłam :D i herbakte kawusie zaparzyłam (__)? (__)? (__)? (__)?

Chodźta posiorbać :D

U mnie zapowiada sie troche słońca ale póki co minus dwa za oknem

Mamy Mikołajki! :-))))) hłe hłe 

Widać że mam malutką czcionke bo ro bie "literówki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak będzie ze śniadankami - musze wukuać jak sie wkleja linki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie mogę wcale za

A ja sie nie mogę zalogowac. tu plotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki. U mnie niestety od rana pochmurno choć zapowiadali słońce. Temperatura na leciutkim minusie i w związku z tym że od zachodu idzie do mnie front z opadem,pewnie będzie śnieg. A że dzieckiem już nie jestem,śnieg cieszy mnie jedynie w święta a te jak pamiętacie od ,,x,, lat raczej z błotem,hi,hi. Jednym słowem jak zawsze ostatnio mam 1000 powodów  do narzekania. Ale na śniadanko od Teekli nie narzekam,jak zawsze pyszne,smaczne i wyszukane . A na nowej kafe jeszcze kurtka bardziej apetyczne. Teeklo dzięki,cmok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że emotki się pojawią bo bez nich oj niefajnie,zwłaszcza że stare nie działają.No i jak chodzi o mnie nowa odsłona bardzo mi się podoba,zwłaszcza że już za pierwszym razem udaje mi się zalogować.A mój awatar taki duży hi,hi i dobrze widać moją staruszkę.

Dorix

 Oj i ja chciałabym masę rzeczy przemeblować w swoim życiu, ale na razie nie mam szans.Kurtka w kiedy człowiek będzie mógł odpuścić,zwolnić i zacząć wreszcie korzystać i cieszyć się z życia?!. Świadomość mijającego nieubłaganie czasu niestety nadzieją człowieka nie napełnia. O czym bym nie pomyślała to beznadzieja a wyłączyć myślenia się nie da,horror jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×