Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Tak się zakręciłam wolnością, że zapomniałam o laptopie i internecie :P Jutro jadę do K-wa po świadectwo pracy i od czwartku jestem emerytką :D Niech żyje wolność i swoboda :classic_cool: W tamten piątek byłam na termach, w górach nie było śniegu, ale na zewnątrz i tak było super, kąpiel w obłokach pary była niezła :D U mnie na szczęście jeszcze nie zimowo, tylko tak troszeczkę :P Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Herbatka oczywiście z malinkami :classic_cool: pachnie pięknie Bastylko - :D :D :D trafiłaś na dżentelmenów :D Fajnie opisałaś - mogłam razem z Tobą pooddychać atmosferą luksusu ;) Fajnie że odbyłaś zaplanowane SPA bo obawiałam sie że w ostatniej chwili odpuścisz ❤️ ❤️ ❤️ Fruwająca :D - też bywałam w termach jeszcze jak pracowałam (robiliśmy takie grupowe wyjazdy)- zadroszcze Ci ;) ❤️ ❤️ ❤️ Mojemu M w takie miejsca nie chce sie jeździć a ja owszem lubie sie taplać w obłokach ;) Najmilej jednak wspominam budapeszteńskie termy - mogłabym tam siedzieć cały dzień. Trzymam kciuki mocno za czwartek - trzeba jakoś z przytupem ten dzień zaznaczyć :D ❤️ Śniadanko zostawiam https://goo.gl/images/fCZmrX 🌻 https://goo.gl/images/14umFp 🌻 https://goo.gl/images/J2GAT8 i zmykam do łazienki ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dzisiaj jako dzielna emerytka siedzę nad opinią bo na 12 do pracy :-p. Fruwająca :-), witam w kółku ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opróżniłam żółty kubeczek od Teekli :-), dzięki. Bastylio! Ale miałaś fajne popołudnie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie z mroźnego wschodu👄 Serdecznie dziękuję za pamięć👄 Betulka Nieco spóźnione ale z głębi serca życzenia,spełnienia wszystkiego czego tylko pragniesz i o czym marzysz. A na dokładkę zdrowia,zdrowia,zdrowia i 100 lat życia❤️ Dzięki za fotki ja tradycyjnie nikogo nie rozpoznałam,chyba tylko wnusię. Jest urocza i ma oczka jak gwiazdy,można się w nie zapatrzyć aż do zatracenia;) Ja się właśnie zastanawiałam jak sprawuje się suszarka,bo takie cudo do wszystkiego bardzo by ułatwiło życie. No ale piszesz że ,,nie do wszystkiego,, hi,hi zatem poczekam aż technika rozwinie się na tyle że da się suszyć wszystko. Z kotem i psem łącznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Tradycyjnie dziękuję za śniadanie,kanapeczki,rogaliki mniam👄. Jak chodzi o wypad z S,to nie dziwię się że musiał być udany, z Tobą po prostu inaczej się nie da❤️. Jak przebywamy w doborowym towarzystwie to i sami stajemy się lepsi,zatem takiej paczki zepsuć się nie da;). Nie żebym sugerowała że z S jest coś nie tak,hi,hi. To oczywiście super dziewczyna o czym świadczy sam fakt że chciała uczestniczyć w tym projekcie. Ja ze swoją T oj w życiu:p. I teraz pytanie ze mną jest coś nie tak,czy z nią było?:p;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko jak zawsze pięknie to wszystko opisałaś👄. A ten prezent pewnie już ostatni,bardzo mnie wzruszył:(. Wszystko mnie ostatnio wzrusza,zrobiłam się 😭 Tak to opisujesz że aż człowiekowi żal że nie mógł być gdzieś z boku i w tym fajnym ,,incydencie,, uczestniczyć.Na pewno z całej sytuacji wybrnęłaś z pięknym uśmiechem na ustach,dlatego panowie nie narzekali na miłe towarzystwo❤️. Ploteczko Moje guzki nie urosły, za to wynik się pogorszył więc podniesiono mi dawkę leku. Endo. do ,którego chodzę jest bardzo miłym facetem hi,hi szkoda że kolejki do niego takie długie :p . Oczywiście sobie żartuję,jest bardzo miły,szarmancki ale i tak hi,hi iść na wizytę to kara:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak zmarzłam na ostatniej wycieczce na usg?. Postanowiłam sobie że tym razem tak się opatulę że najwyżej będę się po drodze rozbierała:p.. Założyłam na siebie kilka warstw że mi kurtkę ciężko było dopiąć. I wiecie co?, zmarzłam. Autentycznie może nie tak jak za pierwszym razem ale i tak miło nie było I tak sobie myślę że ja powinnam jak Muminki,zasypiać na całą zimę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz się odmelduję,buziaki i bardzo udanego,słonecznego i zdrowego dnia. terix Udanej rehabilitacji Zuleczko Wprawdzie mi się nie śniłaś,bo ostatnio nie śnie wcale ale i tak bardzo mi tęskno:(. Chciałabym się Ciebie poradzić w temacie szumów w głowie bo wiem że na nie narzekałaś.Różni lekarze różne leki mi dają a tu se szumi,szumi,szumi. Tomografia dopiero 4 stycznia ale i tak coraz bliżej hi,hi bo czekam już czas jakiś. Mam nadzieję że doczekam:(. No nic buziaki i zdrówka👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Dzien doberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BastyIia
Witam wszystkie alkoholiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popoludniowo. Na obiad byla u mne kasza:P Z maslem , przysmazona cebulka i serkim ziolowym. Dziwne zestawienie ale bardzo, nawet bardzo mi smakowalo. Nie jadlam kaszy pare lat. Podobno kasza robi dobrze na jelita. Musze czesciej jesc. A z jelitami mam problem tak jak i Ty Tekla. Wczesniej mialam tez, a po operce zrobilo sie gorzej. Nic dziwnego po prostu w brzuchu jest wiecej miejsca i organy sie przemieszczaja, obsuwaja, rozciagaja..... miesnie tez sa przeciete....To moja teoria....ale chyba logicznie rozumuje. Ciekawa jestem Betulko kiedy zmudzi Ci sie suszareczka:) bielizne bawelniana np podkoszulki dla meza musisz kupowac o rozmiar wieksza bo ciut sie kurcza rzeczy w suszarce. Ja nie uzywam suszarki. Moja jest starenka , kupiona 21 lat temu jak wprowadzalismy sie do mieszkania. Wtedy byly to drogie rzeczy. Ze 6 razy uzywalam , nie wiecej. Nie lubie bo w lazience jest bardzo goraco od suszarki i boje sie o moje kremy i kosmetyki ze sie popsuja:P Musze kiedys sprobowac czy jeszcze funkcjonuje, moze popsula sie bo jest nieuzywana.Najlepiej lubie suszyc pranie w piwnicy. Tam mamy pomieszczenie i tam stoja suszarki elektryczne sasiadek i jest cieplo. Oprocz tego sa sznurki i normalne suszarki i tam wieszym moje pranie. Ludzie z 2 i 3 pietra susza pranie na strychu bo mamy stromy dach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wczorajszego Spa tak wybielala mi skora na rekach ze widac brazowe starcze plamy. Co wiecej widze ze jest duzo nowych malutkich brazowych punkcikow czyli nastepne plamy rosna:O Nic tylko zrobic sobie tatuaz na lapkach, chyba juz lepszy wytatuowany "waz na sztylecie" jak plamy😠 Daisy wiesz nie moge sie rozczulac nad soba. Musze za to zrobic wszystko zeby uprzyjemnic sobie zycie. Dlatego w najblizszym czasie planuje ze zrobie sobie pare wycieczek. A teraz juz koncze. Bede sie pomalu zbierac . Ide do kina na polski film Zimna wojna. Nie chce mi sie ale dzisiaj graja ostatni dzien. Troszke sie zniechecilam bo przeczytalam ze rezyser jest ten sam co filmu IDA. Ale nie trzeba miec uprzedzen. Pojde i tyle. Udanego popoludnia zycze. Sciskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny. Ja ciągle zaganiana, zapracowana. No qrcze, na nic nie mam czasu. Przede wszystkim spóźnione życzenia dla Daisy i Betulki. Zdrówka dla Was Koleżanki 😍. \Aktualnie wzięłam sobie dwa dni urlopu i jestem w Cz. Bastylko, obrączki boję się i na razie nie mamy nic w planach. Po prostu nie jestem na taki czyn jeszcze gotowa. Za dużo obciążeń, za dużo obowiązków w codzienności, małżeństwa już bym nie udzierżyła. Dobranoc Koleżanki. Obiecuję, że kiedyś będę częściej. Dobranoc 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za oknem mam piękny czerwony wschód słońca i bezchmurne niebo ale za to minus osiem na termometrze. Zapraszam na kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? 🌻 Bastylko jestem bardzo ciekawa Twoich wrażen z "Zimnej wojny" ❤️ Plamami na dłoniach sie nie przejmuj. Podobno wybiela sok z cytryny więc zanim wrzucisz plasterek do herbaty posmaruj nim wierzch dłóni :P:P:P Faktycznie najszybciej starzeją sie dłonie (ale ile one zrobiły w ciągu naszego życia!) i szyja. Eeeehhhh... lepeij nie patrzeć i spoko Dorixiu - spokojnie ❤️ my się nie obrażamy. Długo tak nie pociągniesz: życie na dwa domy i praca która Cię wykańcza. Przydałaby sie emerytura ale za młoda jesteś. Pomyśl jednak chociaż nad zmianami w pracy ❤️ Daisy ❤️ ile bierzesz Eutyroxu? 50? Śniadanko https://goo.gl/images/7QSrtv 🌻 https://goo.gl/images/iVV8qa 🌻 https://goo.gl/images/qMZEGb Miłego dnia życzę Wam ❤️ Zajrze poźniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MastemaSatanael
Cześć dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Tekla z dzisiejszym sniadaniem chcialas mnie przechytrzyc. To miod i ser wygladal na chlebku tak jak pieknie "usadzone" jajka. Ale natychmiast sie zorientowalam i zauwazylam! Nie ze mna te numery Bruner!!!!:P Pytasz mnie o film. Jestem pod wielkim wrazeniem filmu. Piekny i smutny...Nieskonczenie zmyslowy.. Muzyka przepiekna.... Ten motyw przewodni ludowej piosenki w roznych wersjach czaruje tyle magicznych momentow. A na koniec przkleja sie do ucha i natretnie powraca. Ja nuce "Dwa serduszka cztery oczy" jeszcze dzisiaj..... No i te zdjecia.... Czarno -biale tal krysztalowo czyste. Przyciete na punkt, do wlasciwego momentu. Nie znam sie na zdjeciach ale to sie widzi i czuje nie trzeba sie znac. A glowna aktorka jest tak naturalna, prosta i tak bardzo autentyczna. Wczoraj byl ostatni dzien. W kinie byly 3 osoby, Ja i jedna para, sympatyczni, mlodzi kinomani, miejscowi "bez pochodzenia" Troche rozczarowani brakiem akcji. Nawet ich rozumie. Pewnych rzeczy nie zrozumieli do konca. Pewnie trzeba sie urodzic albo troszke pozyc w P. zeby w pelni zrozumiec. Ja jako Polka odbieralam to inaczej. Chociaz i ja taka Polske jak w filmie znam tylko z opowiadan ksiazek i kina. Bede czesto wracac myslami do tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki. Daisy ja tez tak strasznie marzne. Nie wiem co sie dzieje? Chodze ubrana juz w zimowy puchowy plaszczyk, kozaczki, nosze czapke i rekawice. Temperatura jest na plusie, niewiele ale nie ma mrozow. A ja marzne strasznie. Co bedzie jak przyjda mrozy? U nas swiateczny bazar od tygodnia ju czynny. Nawet nie wiedzialam. Wczoraj zobaczylam. Pieknie wyglada miasto i deptak milion swiatelek:) Ale mnie wlasciwie to smuci bardziej jak cieszy, no moze nie smuci ale napawa melancholia jakas... Zycze spokojnej nocy. Sciskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie klikajmy w Pajacyka. Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pamiętaj, że kliknięcie w brzuszek, to pierwszy krok, by pomóc dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie Bastylko opisałaś film. Mam zamiar iść i nie byłam pewna czy mnie nie rozczaruje. U nas "zajawka" to kilka scen, które nie bardzo przemawiają i specjalnie nie zachęcają. Zmotywowałaś mnie Bastylko ❤️ 👄 Wczoraj właśnie myślałam o tym marznięciu Daisy - teraz Ty Bastylko. Ja też zmarźluchem jestem ale pomyślałam, że może to jakieś tarczycowe przyczyny (?) bo przy niedoczynności tarczycy oprócz innych objawów ma się ciągle uczucie zimna. Nasze pokolenie w ogóle jest tarczycowe :O Pozdrawiam Was wieczorowo - pewnie już śpicie albo co? bo oprócz Bastylki i mnie - nikt nie zajrzał ;) Śpijcie więc słodko i dobrze, wyśpijcie sie w ciepełku miłym ❤️ ❤️ ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
witam nocką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę Teklo spać,wieczorem padlam a teraz mogłabym wszystko robic.Juz chyba nie zasnę a rano trzeba do pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznike z teksase
wyp***alac stare grube zjepane melepety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamy piękny wschód słońca, będzie ładnie. U mnie minus 10 Chodź Plotko na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? Zapraszam wszystkich i na herbatke też 🌻 a jak ktoś głodny to mamy kanapki: https://goo.gl/images/BXeFrq 🌻 dla lubiących rybki ;) https://goo.gl/images/BXeFrq Miłego dnia Wam życzę Do mnie przyjdzie na przedpołudniową kawę Braciszek z Żonką - ide sie zorganizować ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×