Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Gość gośćvannilikowy
🖐️ w mroźny poranek u mnie -10 i wyszło słoneczko. Dziękuję za śniadanko i herbatkę.Na razie u mnie w miarę ok.Siostra z pomocą trochę ustoi na nogach niedługo,ale małe postępy rehabilitacji widać,koło łóżka 2 kroki zrobi.Wam zdrowia życzę dziś andrzejki niech spełnią się nam marzenia.Udanego weekendu.Trzymajcie się. Zulka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jakoś nie wpadłam, zleciał tak głupio dzień :-o. Ale wieczór był piękny. pięknie rozgwieżdżone niebo, księżyc w kształcie i kolorze cząstki mandarynki - cudowne! To jest plus mojego mieszkania przy drodze gruntowej, bez ulicznych latarni. Cisza i brak ruchu pędzących aut, spokojne wychodzące na spacery koty...i koniec plusów. Reszta to same minusy - wertepy, jak jest mokro to błoto, jak jest sucho to kurz. I gdyby nie było mi żal auta to chyba tak całkiem nie spieszy mi się do robót drogowych ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wychodzę na comiesięczne spotkanie z moją panią od pazurków, potem jakieś sprawunki. Dzisiaj przyjeżdża brat mojej Mamy - 2 rocznica śmierci. Tak szybko minęło, to już 2 lata a wciąż tak boli. Ja w dalszym ciągu nie mogę nawet rozmawiać na ten temat. I nie chodzi o to, że Mama odeszła. Wiem, że przecież to musiało nastąpić. Nie mogę się pogodzić z tym jak te ostatnie 2 miesiące wyglądały 😭 Koniec, bo znów się rozkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem już w trochę lepszej formie. Zlekceważyłam przeziębienie i wyszło zapalenie oskrzeli. Za szybko pozwoliłam sobie na wyjście z domu:( Plotka też nocami nie spałam ale nie pozwalał mi na to kaszel. Jak człowiek nie śpi to noc nie ma końca:( Bastylka zazdroszczę ci spa, masaży, olejów i i innych pachnideł. Nie wiem kiedy ja się wybiorę, ale na jutro planuję domowe spa:P Dzisiaj wzięłam się za paznokcie u rąk i nie miałam żelu do usuwania skórek, to powycinałam, a przy okazji pokaleczyłam palce:( Fruwająca opowiedz jak wyglądało twoje odejście, miałaś okazję do odegrania się? Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ No i mamy sobote Kto wstał to zapraszam na kawusie i aromatyczną herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? Mam nadzieje że będzie ładnie dzisiaj. Na razie ciemno i minus 9 za oknem Jade dzisiaj do O spotkać się z kimś miłym. Mialam to zrobić 2 tygodnie temu i niestety zamiast jechać musiałam wejść do łóżka. BeTulko ❤️ no właśnie: najbardzie boli JAK sie odchodzi. Nie każdy ma szczęście :O Wspomnienie cierpienia...ehhhh Vanilko - ❤️ ❤️ ❤️ Terixiu - no to sie "załatwiłaś". Dobrze, że już wychodzisz z infekcji ❤️ Ja jeszcze pokasłuje czasami ale czuje sie bardzo dobrze. Spotkanie z Bratem udane bardzo. Cieszy mnie każda chwila z nimi. Miłej soboty Wam życzę. Z O wracam o 17.00 więc może zajrze potem. 🖐️ ❤️ i jeszcze dla każdej z Was wjeżdża pachnąca jajeczniczka z grzankami https://goo.gl/images/wwiJZD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Zamelduje sie wieczorem bom teraz w stresie. Wiadomo znowu zaspalam. Ale lozḱo robi mi dobrze na ten moj nieszczesny brzuch. Jajecznica dzisiajsza Teklo super!!1 Zjadlam na obiad. Jajeczka takie zolciutkie..... Sama nie zniosla bym ladniejszych:P Brawo kurki! Na razie🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle czasu musi byc na wyjasnienie. Dziewczynki ten stary komputer na internecie z CD strasznie fiksuje i wychodza bledy choc jak wiecie nie robie za duzo bledow ortograficznych i w ogole. Tylko bledy zyciowe trafiaja mi sie ciagle.... Przepraszam ale jeszcze 2 tygodnie tak bedzie. Na razie jakos udalo mi sie edytowac post i poprawic bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie kochane :) Wreszcie wolny wieczór ...nie było brata cały tydzień więc musieliśmy co co wieczór jechać do mamy podać tabsy ..wiecie tato poda ale :O wiec mus podać dokładnie by było dobrze :) Mój dyżur to codziennie rano jadę wiadomo co potrzeba robić wsio ,ale nie narzekam ciesze się że mam rodziców jeszcze . U mnie rano było lodowisko okropne ,teraz wilogoć feee. Dziecko pojechało w góry wczoraj i wrócą jutro :) niech korzysta młodość tak szybko przeleci :O Miłego wieczoru kochane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam wieczorem ❤️ Nie martw sie Bastylko b- błędy rzecz nabyta :D mogło być gorzej :d Orsejko - dzielna Dziewczyno - jeszcze przyjdą dobre czasy ❤️ ❤️ ❤️ Ważne że C korzysta z mlodości jak tylko się da ❤️ A my? " Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany Jeszcze wiosenne deszcze obudzą ruń zieloną Jeszcze zimowe śmiecie na ogniskach wiosny spłoną Jeszcze w zielone gramy, jeszcze wzrok nam się pali Jeszcze się nam pokłonią ci, co palcem wygrażali My możemy być w kłopocie, ale na rozpaczy dnie Jeszcze nie, długo nie.. Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze się spełnią nasze piękne dni, marzenia plany Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją Jeszcze w zielone gramy, choć skroń niejedna siwa Jeszcze sól będzie mądra a oliwa sprawiedliwa Różne drogi nas prowadzą, lecz ta, która w przepaść rwie Jeszcze nie, długo nie Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła I myśli sobie Ikar co nie raz już w dół runął Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął Jeszcze w zielone gramy, choć życie nam doskwiera Gramy w nim swoje role naturszczycy bez suflera W najróżniejszych sztukach gramy, lecz w tej, co się skończy źle Jeszcze nie, długo nie!" ps Spotkanie w "O" było miłe, dużo wspomnień ale nie tylko bo plany na przyszłość też ;) Dobrej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Wrocilam niedawno z miasta pieknie swiatecznie ustrojonego. Pieknie! tylko mnie cos czasem z zalu sciska w dolku.... Na kiermaszu bazarze swiatecznym swoj domek- stoisko ma miasto partnerskie Opole. Zawsze sprzedawali badziewie a tym razem trafili w dziesiatke. Pieknie robione welniane skarpety i kapcie. Prawdziwie goralskie kapcie!!! Kiedys mialam takie i choc nie potrzebuje, zakupilam !!!!! a nosze bez skarpetek w domu sa takie mieciutkie i milutkie od srodka. A jakie cieple. Ja jako dziecko zyjace na parterze w sutenerze (ta sutenera to do rymu:P) potrzebuje czegos cieplego. Cieplo w nogi to i cieplo na sercu robi sie od razu:). No dobra! przestane plesc bo pomyslicie ze wypilam za duzo grzanego wina a ja nie pije grzanca w ogole i zimnego wina tez nie. Orsejowo pieknie piszesz. Dobrze ze masz jeszcze kogos o kogo mozesz sie martwic choc to czesto uciaziwe bardzo. Zycze Wam udanego wieczoru. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne pozdrowienia! 🖐️ a ja pije winko grzane i zimne też :D - małe ilości, dużo już nie moge ale też już nie smakuje więcej niż 1-2 lampki Moja małzowina pojechał na spacer nad jezioro - ja nie, powietrze jest zanieczyszczone :O Spacer nie bardzo zdrowy w tych warunkach :O Coś niedobrego dzieje się na Świecie :O hmmmmm. coraz więcej trosk. Na obiad robie udka kurczaka z piekarnika, w jarzynach - zapraszam (__@@@@@@__)? do tego sałatka z ogórków ze słoika :P robiona wg przepisu BeTulki albo Plotki - już nie pamiętam ;) Czy któraś z Was zna może przepis na piernik z powidłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ U mnie też były udka pieczone, ale dla mnie gotowane z warzywami. Od wczoraj gościłam dzieci, teraz już pojechali. Ja tez już nie piję wina, kiedyś bardzo smakowały mi wermuty. Tekla piosenka bardzo ładna i słowa "różne drogi nas prowadzą, lecz ta, która w przepaść rwie jeszcze nie, długo nie" oby nie dotyczyły jeszcze nas:( Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu ❤️ - jakoś nie do śmiechu sie zrobiło z tą drogą do przepaści :O:O:O chaos jaki mamy gołym okiem widać, chamstwo nieustające, kłamstwa na każdym kroku bolą jak cholera. W domu ciężko, jelita mi dokuczają, u młodych s....owa z anginą i jeszcze na dodatek mam wyrzuty sumienia bo odmówiłam opieki nad chorą wnusią a młodzi mieli takie oczekiwania :D Ja naprawde nie mam siły zajmować sie chorym dzieckiem kiedy sama walcze z własnymi doopsami :O Jest mi niekomfortowo, stresuje mnie to ale jakbym o tym nie myślała to i tak nie podjęłabym sie tylko dlatego, że tego oczekują młodzi - muszą sobie jakoś radzić, moge pomóc ale w inny sposób eeeehhh szkoda gadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla rozumiem cię doskonale. Małe dziecko może wykończyć, a jeszcze nie jesteś w pełni zdrowa, to musisz wybierać. U mnie już minęło parę lat, ale jeszcze pamiętam dni kiedy czekałam aż mały będzie spał albo leżakował. Ja wtedy nie wiedziałam czy wziąć się za jakąś robotę czy po prostu położyć się i odpocząć. Chociaż bywał jako dziecko bardzo rzadko (dwa, trzy weekendy w miesiącu ) Teraz mam to już z głowy, bo on częściej pyta czy w czymś pomóc. Ale u ciebie musi upłynąć jeszcze parę lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo 🖐️ jest cieplej i troche mokro, to dobrze, bo susza nie służy niczemu Kawusia i herbatka czekają na Was (__)? (__)? (__)? (__)? W nocy bolało mnie gardło i napadały znowy niedobre myśli. Czas sie od tych myśli uwolnić i nie skupiać za bardzo na sobie. Terixiu - dzięki za dobre słowo ❤️ Są tez kanapki :D https://goo.gl/images/1y2jmA jeść trzeba - nie da sie inaczej ;) https://goo.gl/images/w2yU72 🌻 https://goo.gl/images/n5d5P6 Milego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️ jesteś wielka! 👄 Dzięki za link, wqłaśnie takiego przepisu szukam, mam co prawda inny ale ten jest prostszy i jeszcze ma filmik Dzięki 👄 pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvannilikowy
Murzynek Ja używał mikser i ten czas jest świetny i wilgotny. https://www.youtube.com/watch?v=8hfIneengJ8 Zbliżają się święta więc mogę polecić,potem jeszcze wam wkleję parę inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvannilikowy
A do tego sernika użyłam szklanki cukru,wszędzie zmniejszam cukier to jest taka moja inspiracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Vanilkowe przepisy sa the best!!!(ale angielka ze mnie:P) Przeslawna racepte na bialy barszcz mam w glowie i gotuje czasami do dzis. I salatka z papryki, kapusty, cebuli i marchewki. ... To byla ulubiona salatka meza. Ciastek nie pieke .... bo nie:P Tekla przestan sie dreczyc wyrzutami. Pomagasz duzo. Przyprowadzasz prawie codziennie wnusie. Mialo byc tydzien, dwa czy miesiac ..... wyszlo inaczej, choc rozumie dzieciom trzeba pomagac. .... Ale wiem jak boli jelito. U mnie drugi dzien jest lepiej. Mam nadzieje ze sie uspokoi bo wariuje cala jesien. Juz sie balam ze trzeba do szpitala na operacje. A mialam z poltora roku spokoju. Na sniadanie jem owsianka, a przez caly dzien pije duzo bardzo duzo rumianku. Zamiast wina czy wodki! Zdecydowanie schodze na psy i sie starzeje. No nic ide do Lidla. Jest akcja sprzedaja tanie bilety na pociagi expresowe. Mam plan. Pojade do Hamburga. Nigdy nie bylam. Wynajme hotel na 2-3 dni. Moze sie nie zgubie:P Nigdy tez nie jechalam tym szybkim nowoczesnym pociagiem. Tylko zwyklymi pociagami na krotkie trasy. Normalnie bilety kolejowe sa bardzo drogie ale jest akcja i sprzedaja po 55 euro:))) a jutro sa moje imieniny wiec sprawie sobie maly prezencik bo jestem grzeczna. W zwiazku z tym "lece za prezentem" i koncze pisanie. Sciskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko ❤️ 👄- serdeczne dzięki za linki do serniczka i murzynka. Przydadzą sie ;) Ja teraz zdecydowanie nie pieke :P, tak jak Bastylka. Mój czas pieczenia minął. Unikam cukru jak ognia. A przy kawce odrobine tylko i to mi wystarczy. Jedziemy w Zawadzkie na spotkanie przedświąteczne z moimi Emerytkami i na tą okoliczność upieke makowca i piernik właśnie. Bedzie miał kto jeść bo my same to 6 sztuk a dwie Rodzinki do których jedziemy to drugie tyle, nie liczac psów :D Bastylko ❤️- jesteśmy w tym samym klubie;) Całą wiosne i wakacje miałam spokój a zaczęlo sie w październikiu i trwa :O Myśle że składają sie na to też stresy a miałam troche właśnie w październiku;) Alkoholu unikam bo to nie sprzyja jelitom ale zamiast rumianku pije siemie lniane (3 x dziennie) :O nawet polubiłam ;):D Schodze na psy i sie starzeje :P:D Trzymam kciuki za pozytywne "złapanie" biletów ❤️ Vanilko - dziękuje za MMSa - niestety choć mam XperieZ to nie odbieram i nie wysyłam MMSów bo chyba Orange chce mnie zmusić do zmiany abonamentu i blokuje mi tą usługę. Musze wybrać sie do punktu Orange i jeśli mi nie przywrócą to powiem im że zmieniam dostawce sieci jak tylko zbliży sie termin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bialy barszczyk też robie od czasu kiedy Vanilka podała przepis :D Bo u mnie żurek to tylko w restaracji. Nigdy nie gotuje żurku bo uważam że nigdy nie jest tak dobry jakbym chciała, \Barszczyk Vanilki wychodzi mi \PUCIO :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci MastemaSatanael :) - pierwsze co zrobiłam to sprawdziłam ustawienia :P Wszystkie ustawienia wszystkich aplikacji i systemowe mam dobre a MMSy orange każe mi sobie odczytać na swoim profilu na stronie Orange. I niech sie pocałują w doope bo zalogować sie tam to trzeba mieć anielską ciepliwość. Czasem sie udaje a najczęściej nie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Bastylka wszystkiego najlepszego, udanego wypadu do Hamburga i przyjemnego zwiedzania. Niech ci słonka świeci przez wszystkie dni🌻🌻🌻❤️ Ja mam już dość zabiegów i rozpieprzonych dni. Wracam z zabiegów jem obiad i się kładę, bo jestem zmęczona:( W nocy nie śpię, bo zasypiam w dzień. Rano wstaję niewyspana :( A jeszcze dochodzą nerwy, bo sprawdzając listę skierowań do sanatorium boję się, że mogą mnie wysłać na święta Vanilka jak zawsze na posterunku, zna wszystkie przepisy i jeszcze każdy wypróbowany:) Odnośnie cist,to piekę tylko na święta. I tak zawsze za dużo, połowę młodzi zabierają ze sobą. Fruwająca zachłysnęła się wolnością i już pewnie gdzieś wyjechała:) Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Dziewczynki witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×