Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Dobry wieczór 😉

Elfi😘👋

GRA😘👋

Nie zamierzałam na taaaak długo zniknąć, ale nie dało się inaczej... 😉 

Kasiu😄 Niedziela była aktywna, szczególnie długi spacer miło wspominam 😉🌼🌿🌳🌞 Jutro powrót do szkoły, ale tylko dla MKO, bo przez wolne majowe dni wypadło mi z głowy, że u syna w liceum będą teraz matury😉 

Za wszystkich maturzystów trzymam kciuki!✊🍀🤓

Kasiu😘 Podziwiam i gratuluję pamięci do dat z naszego serialu, 5 maja to dla Fatmagul i Kerima bardzo ważny i piękny dzień 💞 😊😍🤩

Kasiu 😘 Elfi 😘      

Cieszę się, że spontanicznie napisane ogólne streszczenie ALA( tak Elfi, nocna wena mnie naszła 😄) przydało się wam😉😄

>

GRA💛🏆🥇🌷🌼🌻🌺😘 Specjalnie włączyłam laptop dla obejrzenia i wysłuchania Dobranocki! Ach, wspomnienia, wspomnienia...😍😊😄 

Szkoda, że niektóre  tureckie seriale doczekały się u nas powtórek, tylko GF nadal się nie doczekało! Szkoda!

Dobranoc Wszystkim! 😘🌛

Edytowano przez Pani KO
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michałku!😉

Spokojnej nocy...🌛

Dobrrrrrrranoc!

P. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂
Koniec długiej laby kochani😀Rozpoczynamy nowy, dobry tydzień więc...
*5a4ab71f6c.jpeg

 ...z dawno niesłyszaną piosenką 
"Niebezpiecznie piękny świt"- Plateau

*

 

Uśmiechniętego,udanego poniedziałku Gromadko🙂👋

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😀

201209101433006.jpg

Cześć Kasiu😄👋

Miło posłuchać pięknej muzyka rano🎶😍😘... Dzięki za przyjemną pobudkę, trochę nocy mi zabrakło 😂

Pięknego początku tygodnia! 🌞💞👋

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Panie Miś! 😎👋

8d6a1da42302ad2950d3cfd062c50ddb_th2.gif

Wróbel Zaspany Półprzytomny życzy fajnego poniedziałku! 😛😂🤓🌞🎧📺 

P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Dzień dobry Gromadko!

Cześć Kasiu!

Cześć KOsmitko bez snu funkcjonująca! ;-)

Miłego dnia!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  🙂

Witaj Kasiu 👋

I ja też mam nadzieję, że my wszyscy rozpoczynany "nowy, dobry tydzień" 😀💃🌲🌷☀️.

Wewnętrzne akumulatory mamy podładowane i możemy zabrać się do pracy 😀.

Ja już od dzisiaj robię poważny przegląd szaf i szafek. Trzeba przejrzeć, co uzbierało się na tych wszystkich półkach :classic_biggrin:.

Postanowiłam pożegnać się z wieloma przydasiami 🤪.

Dzięki za motywujący obrazek i energetyczną piosenkę 👍:classic_smile:

 

Witaj KO 👋

O tak, trzymamy kciuki za wszystkich maturzystów🍀

 

Witaj Michale 👋

>>

Miłego poniedziałku i udanego tygodnia 😘☀️.

21_1363905715.jpg

 

 

 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Cześć Michaś! 😄✋

Sen mnie ostatnio nie lubi!  😛

A miałam do kurkumy wrócić🤪

Może uda mi się obejrzeć całe ALA, przerrrrwa mi się należy 🤓

P. 

>

Cześć Elfi😄👋

Powidzenia w szafiarnianej loterii 😅 Ja zrobiłam taki przegląd w marcu, trochę rzeczy odłożyłam, a teraz nawet mi ich nie brakuje😂😂😂

>

Kasiu 😄

Macarena! O taaak, to coś w tym stylu... 😂😂😂😂 

Dziewczyny super obrazki! 😅😅😅🏆👏

>

Wkurzyłam się niestety na domowy internet!🤬 Nasz dostawca zrobił modernizację sieci (taaaa...!) i teraz jest loteria, połączy się dziś? nie połączy się dziś? Offf! 😭😤Dziś laptop.... (pi,pi,pi!) nie  chce się połączyć z siecią! A ja mam przygotwane kilka zaleeeeegłych odcinków  KS!😊😉

No nic... Mam w telefonie internet, ale niestety odcinki na dysku przenośnym  🤨😔

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALA 73

Romantyczny Murat musi się dalej starać🤨 Teraz focha ma Hayat... Róża 🌹 we włosach nie spodobała się Hayat? Ojej, a mogło być już tak fajnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leyla słabo udaje amnezję😛 Nawet ta pielęgniarka-naciągaczka jej nie wierzy 🤭

Ktoś się jeszcze nabrał na grę Leyli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Brawo! Gratuluję! Będzie ślub! Babcia przyjęła oświadczyny Dziadka💍😁

Ale rodzinie jeszcze nie powiedzą, poczekają aż się młodzi pogodzą? Dziadek ma rację... on prędzej umrze 🤨

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziadek jest szczęśliwy- rodzina jest w szoku 😅 No tak.. Dziadek w dobrym nastroju, to dziwny widok 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ooo... Foch Hayat, to grubsza sprawa! Murat przegiął! 😡 Chciał siłą  „zrobić” Hayat swoją żoną!? Co za... prostak! 🤬

I jeszcze się dziwi reakcji Hayat!? Jest zaskoczony, że nie chce z nim rozmawiać!? Chce wybaczenia!? Końca kary!? ...a! 😡

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leyla wkroczyła do akcji... Nocą dowiedziała Deryę w jej sypialni 🤨 To było do przewidzenia! 😆😆😆

Teraz Derya szuka ratunku u innych? 🐍 ... Ojej!!! Nikt jej nie wierzy??? Co za żal! 🤣🤣🤣😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj! To już koniec małżeństwa? Nie będzie zgody? Jednak rozwód? Hayat powiedziała, że to koniec! 😭😭😭 Chyba mi smutno? 🤭 Murata mi nie żal! 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kerem nie nauczył się tańca na ślub! A to tuż, tuż!!! Co teraz? ... Cagla radzi jemu... uciekać???? 🤯😱 Eee... Chyba bez udanego tańca da się wziąć ślub w Turcji???😩 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leyla pozbyła się znajomej pielęgniarki-wspólniczki😲... Chwila strachu i pyk, pyk, pyk... sturlała się po schodach😳 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ślub Ipek i Kerema...

Emre zna Deryę? Co to wnosi do tej historii? 🤔🧐🤨

Kerem boi się zatańczyć?😲

Ipek szuka go w WC? 🙄

Dziadek jest optymistą! 🤨

Tuval wymusiła ma Muracie taniec z Hayat... Romantyk, bufon  sam się nie domyślił??? 😔 Hmm...

No i mamy taniec weselny...

Ale zamiast Ipek i Kerema... tańczą Hayat i Murat... 💃🕺🏻... Ten taniec ma ich zbliżyć💕💞💗 ... Kroczek, kroczek, bok do boku, rączka tu, rączka tam... I mamy głębokie spojrzenie w oczy za firanki rzęs... (ale Hayat rzęsyyyy wydłużyli! aż do brwi!) 

Będzie całus??? ... No nieee! O matko! Znowu foch!!! Tym razem Murat odbił piłeczkę... -„Powiedziałaś - Koniec? Koniec będzie po  mojej śmierci” I urażony buc wyszedł z sali chwiejnym, a jednak pewnym krokiem! A idź w... 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pani KO napisał:

I urażony buc wyszedł z sali chwiejnym, a jednak pewnym krokiem!

KO, super 🤣😂

Też obejrzałam ALA. Dzięki temu, że ostatnio napisałaś krótkie streszczenie wiedziałam o co chodzi.

Za to nie wiem, o co chodzi Muratowi!🤯😡. Najpierw po chamsku obraził Hayat (scena przy łóżku - może było coś na ten temat w poprzednich odcinkach??), dzisiaj zostawił ją na parkiecie 😲... i te jego słowa jakoś nie pasujące mi do tego, co zrobił.

Dziwna jest ta miłość Murata 🤔.

Ciekawa jestem czy Turcy uczą się zeybeka w szkole, skoro muszą go odtańczyć na weselu?

 

Kerem wstyd! 😲Będziesz siedział w kiblu na swoich zaręczynach? A narzeczona będzie stała pod drzwiami?? 😱

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu

padłam ze śmiechu 🤣😂.

Skąd tak dobrze znasz zawartość mojej szafy?😂

 

No i reakcje się skończyły🙁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia zeybek Kemala

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi, miło mi! 😅😘

Ja już nie wiem o co chodzi Muratowi? 🤕 To facet czy baba? 🤨🤭 Czy to jednak geny matki?🧐 Jeśli tak ma być dalej, to w tą wielką miłość nie uwierzę😫 Rozstać się i nie dręczyć siebie, poszukać innego do kochania😛  Taaaa, łatwo powiedzieć 😂

Z Kerema zrobili fajtłapę i mazgaja!!! 😭😭😱 Czy to zemsta zazdrosnej, odrzuconej  scenarzystki?😡 Śmiechu w tym dla mnie nie ma! Kerem jest zakochany, jest super facetem, powinien Ipek pod sufit rzucać ze szczęścia, a oni go w klozecie zamknęli!  No też coś...😲😳🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi 😄

Ja jednak wolę zeybek Kerima i Fatmagul 😍🤩

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO

Kerem stał się fajtłapą, bo aktor grający go poszedł do "SOZ-u" i tam gra czarny charakter:classic_biggrin:.

Przyznam, że po ALA dziwnie ogląda mi się Go w takiej roli.

 

Dzięki za zeybek Kerima i Fatmagul 🌹.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to do kompletu jeszcze zeybek Zehry i Omera 😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WM 49 (40 turecki)

Krótkie wprowadzenie dla tych, którzy oglądają serial w kratkę.

Omer jest bardzo spięty, bo przez dociekliwość Alev, może wydać się jego kłamstwo, że Zehra nie ma rodziny. Do tej pory Ayse (siostra Omera) uważała go za osobę, która nigdy jej nie zawiodła, nigdy nie okłamała. Był jej opiekunem, bohaterem, wzorem i autorytetem. Omerowi bardzo zależy, aby nie zawieść zaufania bardzo chorej siostry. Ponadto obawia się, że jak wyda się, że jednak Zehra ma rodzinę, to też może wydać się jego największe kłamstwo o jego fikcyjnym ślubie. Omer biorąc fikcyjny ślub z Zehrą nie chciał, aby jej rodzina o tym wiedziała. Chciał ich trzymać na odległość sądząc, że przez pół roku jakoś to ukryją.

Na obecnym etapie ich związku Omer nie ufa Zehrze. Sądzi, że go oszukuje, jest materialistką i że jest związana z Yenerem. Aby nie wydało się, że zawarł fikcyjne małżeństwo podejmuje różne działania, których Zehra nie rozumie i sądzi, że są one złośliwie wymierzone przeciwko niej. Uważa go za despotę ( w telefonie Zorba), który ogranicza jej wolność stosując nakazy lub zakazy.

Omer do tej pory nie starał się niczego wytłumaczyć Zehrze. Nie rozmawiał z nią szczerze, nie próbował wytłumaczyć przyczyn swojego postępowania.

Ciągle musi „gasić jakieś pożary” i dlatego nawet spokojnie nie może zająć się swoją pracą w holdingu. Wraca wcześniej do domu, aby kontrolować sytuację i Zehrę (która stale znika z domu). Rodzina widząc taką zmianę w zachowaniu Omera sądzi, że robi to z miłości do żony.

W ostatnim odcinku widzieliśmy już trochę innego Omera. Mniej szorstkiego i despotycznego. Powoli zaczyna słuchać Zehrę i normalnie rozmawiać z nią. Wspólne problemy zmuszają ich do współpracy.

 

Fajną postacią w serialu jest Demir, szczery i oddany przyjaciel Omera. Bardzo go lubię.

To jedna z niewielu osób, której Omer ufa. Demir jest bardzo spokojny i rozsądny. Na wiele spraw otwiera oczy Omerowi. Bardzo ciekawe są ich rozmowy, dające sporo do myślenia Omerowi.

 

Obecny wygląd Zehry  (odc.49) średnio mi się podoba. Już pisałam, później Hazal wygląda dużo bardziej korzystnie! Jak Ona to zrobiła??

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

>
KO🙂Nie zdążyłam na ALA😩(później obejrzę powtórkę) ale przeczytałam Twoje suuuper komentarze pisane na gorąco🙂Dzięki😘👍🌷
 >
Elfiku😀A bo myślę,że na pewno nie wszyscy, ale jednak więęęększość z nas ma podobną zawartość szafy😀😂
>
Elfi,KO.Dzięki za linki z tańcem Zeybek.
...No jakoś tak się dziwnie składa,że i mnie bardziej podoba się Zeybek Kerima i Fatmagül💕 😍Oczy same mi się uśmiechały i robiło się ciepło na serduszku💕 gdy na nich patrzyłam.Fatmagül/Beren w tym tańcu była urocza,prześlicznie wyglądała i poruszała się z niezwykłą gracją,a Kerim...eh💓😍
*Elfi.Niestety, klip z Zeybek Zehry i Omera jest już zablokowany😏

*Ja właśnie oglądam/łam serial WM w kratkę, a nawet powiedziałabym w dużą kratę 🙂 i dziękuję Ci Elfi za przybliżenie mi jego fabuły😘      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

przed chwilą sprawdziłam. Dziwna sprawa z tym klipem z WM. 

Można obejrzeć go, jak kliknie się " Obejrzyj w YouTube" ale obraz nie jest całkowicie wyraźny.

Ja znalazłam ten klip wpisując w google  "zeybek Omera i Zehry" i tam nadal wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×