Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Elfi😀

Kerem - czarny charakter😎 Ooo, to musi być odmiana😁 

Zeybek Zehry i Omera.... No no, świetnie im wyszedł! 👏😊 Długie ręce i nogi Erkana robią wrażenie w tańcu! Zehra/Hazal jak na niego patrzyła! 😍😊 Dzięki za klip! 😘 Obejrzałam, tak jak radziłaś-  Obejrzyj w YT 😉 

Ja do kwietnia częściej oglądałam  WM o 17:15, być może teraz znowu będę mogła wrócić do tej godz. emisji 😉 

Dzięki za opis WM😘💙🏆 ... mnie też dopadł limit reakcji😅 

>

Kasiu 😘🏆💙 Miło mi! 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

KS 166

Akcja „smoczek Deniz” Emir ma bzika na punkcie podejrzeń, i słusznie😂  Jaka szkoda, że Leyla nie wzięła zamiast smoczka, np. zużytej  pieluszki Deniz do badania😛🤣🤣🤣🤣 A to by się Asu natrudziła w zamianie dowodu 😜🤢🤣🤣🤣🤣 Oczywiście pieluszka by się nie przydała, ale tak mnie naszło🤪, gdy sprytne, diabelskie rodzeństwo  sprawnie współpracowało przez telefony 👹🐉

>

Zeynep honorowo choruje. Nie chce pomocy, lekarza, zupy i Hakana... Spoko! Poradzi sobie, odpocznie i samo przejdzie! 😄

>

Tatuś Leyli i Vildan, to był kawał... drania!😱 Nie ładnie, oj nie... Niewinnego Ayhana wsadził za kratki! Leyla przykro się rozczarowała😔

>

No i Kemal! „Deniz jest moją córką” 😉😉😉 On ma już coraz mniej wątpliwości, mówi o tym w pokrętny sposób do Nihan,  a ona jest w panice! Akcja Emira świra mocno nią wstrząsnęła! To raczej nie dziwi... Bydlak osiągnął cel👹 

Edytowano przez Pani KO
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19:01

Elfi.🙂Dzięki za podpowiedź 😘 Ja również na YT obejrzałam jak tańczą zeybek Omer i Zehra, i podobał mi się ich taniec🙂 Był mimo podobieństw (wiadomo) inny niż te,które do tej pory widziałam.A szczególnie podobała mi się w nim Zehra/Hazal i jej miękkie i delikatne  ruchy...choć i na Omera/ Erkana przyjemnie było popatrzeć😉    

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO 💙💙💙💙💙

Świetny komentarz do KS 😀🥇👏.

Kemal popełnił duży błąd przyjmując konia trojańskiego pod swój dach.

Leyla dzisiaj spisała się na "5" 😀.

Intuicja podpowiada Kemalowi, że Deniz jest jego córeczką, więc próbuje wszelkimi sposobami poznać prawdę.

Nihan jest skutecznie zastraszona przez Emira. Czuje, że Kemal coraz bardziej drąży temat, kto jest ojcem Deniz. Jest przerażona tą całą sytuacją i pewnie dlatego chce wyjechać, aby od nich obu  uciec.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dobry wieczór🙂

Dziękuję za super komentarze, obrazki i muzykę💐😘 Jeszcze  wszystkiego nie posłuchałam, powoli będę nadrabiać🐢

KO  cyt.,,Akcja „smoczek Deniz” Emir ma bzika na punkcie podejrzeń, i słusznie  Jaka szkoda, że Leyla nie wzięła zamiast smoczka, np. pełnej pieluszki Deniz do badania A to by się Asu natrudziła w zamianie dowodu  Oczywiście pieluszka by się nie przydała, ale tak mnie naszło, gdy sprytne, diabelskie rodzeństwo  sprawnie współpracowało przez telefony ''🤣🤣🤣🤣

Szkoda,że scenarzyści na to nie wpadli🤣 

Gdzieś czytałam,że u noworodka  nie da się określić grupy krwi. Jeżeli robi się badanie to tylko w celu określenia rh i wtedy wpisują grupę 0.  Prawidłowy wynik można uzyskać ok 2 roku życia.

Wszystkich gorąco pozdrawiam, bez Wam zostawiam(u mnie pod blokiem już pachnie😊)

.https://animowane-gify.pl/uploads/Majowy%20bez.gif

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aa 👋😀

Uwielbiam bez, więc dziękuję za tą "pachnącą" gałązkę 🤗:classic_smile:.

 

W tym roku były na maturze "Dziady", więc pewnie za rok ich nie będzie. 

Pewnie śledzicie tegoroczne matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

20:35

Dzień dobry 😀
Udało mi się dziś obejrzeć tylko ALA....Miałam dziś w budynku kontrolę gazu ( taką coroczną )
i musiałam trochę "odgruzować" kuchnię , aby udostępnić przewody gazowe. I jestem wykończona....
Mam teraz niezły " bajzel"....( o rany, ile tych " przydasiów "😧 się zgromadziło...)
No i niestety , nie obejrzałam ani KS ani WM...

Dzięki Wam za wszystkie komentarze do odcinków.
*
Parę dni temu, jak odkryła Elfi, 2 maja Hazal Subasi obchodziła urodziny.
Znalazłam filmiki z jej urodzin, z zeszłego roku - były zorganizowane na planie WM, 
w drugiej rezydencji, w której rozgrywają się dalsze losy WM

.https://www.youtube.com/watch?v=zXeVmQchqZA  

.https://www.youtube.com/watch?v=V40sHFK5AAs

<
A tu urodzinowy klip z tego roku 
.https://www.youtube.com/watch?v=0Fsb9ogFI4k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Kasiu,

Jak będziesz oglądała ALA, zwróć uwagę na piosenkę - wydaje mi się , że śpiewa ją

Mehmet Güreli   ( ten od " Kimse Bilmez" )

.....nie wiem czy mi się tylko wydaje, ale głos jest taki podobny...a jego tak rzadko słychać w innych utworach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Kto jeszcze nie oglądał zeybeka  Omera i Zehry /  WM - podaję linka 

.https://www.youtube.com/watch?v=fskCsKpO4YE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Burak Özçivit tak się nauczył tego zeybeka przy KS , że potem pokazywał go w różnych programach .

Tu w programie Beyaz Show  w 2015 roku  :

 


.https://www.youtube.com/watch?v=uKaKFsSCBtk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Gdyby kogoś tańce weselne jeszcze zainteresowały - popatrzmy jak zeybeka tańczyli Sila i Boran

z serialu "Sila - odnaleźć przeznaczenie '

.https://www.youtube.com/watch?v=MapU1YnoJVk

Ten serial zaczął się chyba równo z GF i też go zaczęłam oglądać - ale nie wytrwałam do końca -

chyba zrobił się zbyt krwawy....

Trochę dziwny ten taniec -  dla mnie nie jest porywający....

 Turcy pewnie znają jego wymowę - chyba Sila mówiła w tym serialu , że uczyła się go w szkole...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko po długim weekendzie :classic_smile:.

KO, Elfiku dobrze, że wróciłyście bezpiecznie i zadowolone z wyjazdu :classic_smile:.

Michałku, Ciebie witam szczególnie :classic_smile:. Oby Twój lekarz pozwolił Ci jechać w plener w ulubione miejsce, bo to dobrze nastraja.

Przepadłam na działce, nie to żebym tam zamieszkała, ale całymi dniami w długi weekend tam przesiadywaliśmy a raczej pracowaliśmy. Dobrze, że nie przestraszyliśmy się zapowiedzi pogodowych, bo było dużo lepiej niż przewidywano. Właściwie oprócz silnego wiatru nic nam nie dokuczyło. Było chłodno ale w ogóle tego prawie nie odczuliśmy przy pracy. Może zresztą dzięki temu zrobiliśmy dużo więcej niż zamierzaliśmy? :classic_biggrin:

Wracałam do domu taka padnięta, że nie w głowie mi było zajrzeć  do komputera czy telewizora.

Elfi :classic_smile:, zazdroszczę Ci, ze mogłaś pobawić się z Filipkiem (fajne zabawy wymyśliłaś!), bo moi Młodzi wyjechali nad morze i nie zagościli na działeczce. Troszkę się za nimi stęskniłam, ale wszystko już w tym tygodniu wróciło do poprzedniego rytmu.

Ja ALA i WM nie oglądam i mimo zachęcających opisów GRA i Elfi raczej nie dołączę, bo brakuje mi czasu. Zostanę do końca przy KS mimo udziwnień akcji i IM jeśli Wy będziecie przy nich trwać i  się nie znudzicie.

GRA :classic_smile:, tym razem zapomniałabym o rocznicy ślubu Fatmagul i Kerima. Dobrze, ze Kasia  😘 czuwa. To już siedem lat od 2012. Enise może już nawet poszła do szkoły? :classic_biggrin:

Dziękuję za rocznicowy zestaw pięknych klipów z GF. Ciągle mnie wzruszają. :classic_smile:

Paulinko, mnie też dopadł limit reakcji.

Duże serduszko dla Ciebie za KS ❤️.

Elfiku, Aa dla Was też podziękowania za komentarze ❤️.

Pozdrowienia dla całej Ekipy :classic_smile:.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa :classic_smile:, zaciekawiło mnie co napisałaś o grupach krwi u maluchów.

Oto co przeczytałam, w Internecie oczywiście.

„Po wykonaniu badania grupy krwi u noworodka, zawsze zaleca się powtórzenie go, gdy maluch skończy 6 miesięcy.

- O ile bowiem czynnik Rh jest identyfikowany bez problemów już w życiu płodowym, to w przypadku grup głównych może wystąpić tak zwana słaba ekspresja antygenu A lub B - tzn. noworodek ma go na tyle mało, że jego krew jest identyfikowana w badaniu jako grupa 0, czyli pozbawiona antygenu.

- Dopiero po pewnym czasie krew może zostać zidentyfikowana już właściwie - a wtedy może okazać się, że maluszek ma grupę krwi A lub B. „



Deniz już nie jest wprawdzie noworodkiem ale jak myślicie, na ile miesięcy ona wygląda?

Jeszcze nam nie zademonstrowała umiejętności siadania, prawda? :classic_biggrin:

Aa  👏 chyba masz rację, ze ta  grupa krwi może u niej nie być wiarygodna. Interesujące też jest więc dlaczego tak małym dzieciom wpisuje się grupę krwi w dowodzie, w Turcji oczywiście, bo u nas nikt tego nie robi. Chyba, że wymyślone to zostało tylko na potrzeby serialu.

Jednak o ile sobie przypominam moja córka miała wpisaną grupę „0” w swojej pierwszej książeczce zdrowia, którą otrzymałyśmy zaraz po narodzinach w szpitalu. I to się okazało później prawdą.

Córka mi mówi, że w obecnych czasach nie bada się rutynowo grup krwi tak małym dzieciom i ona nie wie jakie są u jej chłopaków. Wykonuje się to tylko w wyjątkowych sytuacjach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj GRA  👋😀

*Ja też kilkanaście odcinków „Sila” obejrzałam i na tym się skończyło.

Jednak zeybeka ich nie widziałam.

*Dzięki za urodzinowe klipy Hazal🌹. U mnie pierwszy się nie otwiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:25  😀

Może dziś na Dobranoc, trochę dla zmiany , wrócimy do polskich piosenek....
<
Na początek Andrzej Piaseczny i piosenka " Chodź, przytul, przebacz"
.https://www.youtube.com/watch?v=uZYKcoW5vqI
<
Zespół Pectus i ich " Barcelona "
.https://www.youtube.com/watch?v=jrJdGIJWfjE
<
Sylwia Grzeszczak i  Liber - "Nowe Szanse"
.https://www.youtube.com/watch?v=lQLqDiGBomY
<
Antek Smykiewicz  i jego przebój " Pomimo burz "
.https://www.youtube.com/watch?v=BtfGG8dhMNc
<
Urszula  i jej piosenka " Anioł wie"
.https://www.youtube.com/watch?v=mzk1IUsF1R0
<
Ania Dąbrowska i jej piosenka " Trudno mi się przyznać "
.https://www.youtube.com/watch?v=TeXNBKzBISg
<
Zespół Wilki i ich przebój "Baśka "
.https://www.youtube.com/watch?v=SCIvOsw0O-M
<
Zespół Feel i Piotr Kupicha - piosenka " Jak Anioła głos"
.https://www.youtube.com/watch?v=_d-bEM88LlM
<
I na koniec , z okazji zbliżającej się Eurowizji, popatrzmy na Michała Szpaka
i posłuchajmy jego przeboju "Color Of Your Life"
.https://www.youtube.com/watch?v=IVI6LGakT4c
<
Ja dopiero biorę się za oglądanie...
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu 👋😀

Wy macie tak blisko morze, że wcale nie dziwię się, że tam chętnie jeździcie. No i dla dzieci piasek i woda to prawdziwy raj.

Czy macie jakąś swoją ulubioną nadmorską miejscowość, do której stale jeździcie, czy to są wypady w różne miejsca ( nie jest to pytanie gdzie jeździcie). Przyznam, że my mamy takie swoje ulubione miejsca, do których chętnie często wracamy. Kiedy jeszcze mieliśmy psiaka, mieliśmy „swoją” ulubioną, niezatłoczoną plażę. Teraz to miejsce już nie jest takie ustronne.

Mam nadzieję, że wykonaliście wszystkie zaplanowane prace na działeczce. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfiku :classic_smile:, nam się już raczej nie chce jeździć nad morze. Jeśli jedziemy to raczej jako osoby towarzyszące, do pomocy. A młodzi rzeczywiście jeżdżą w jedno miejsce, bo mają tam letnią bazę w postaci domku drugich dziadków. Świetne spokojne miejsce dla dzieci :classic_smile:.

GRA, piękne polskie piosenki przypomniałaś nam dzisiaj na dobranoc. Dziękuję :classic_smile:.

Życzę Wam dobrej nocy :classic_smile:.

PS. Dziwne, ale znowu mam chyba, po krótkiej przerwie,  nowy limit reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA,

Pięknie dziękuję za dzisiejszą Dobranockę :classic_smile:🌸🏵️🌸🏵️🌸🏵️🌸🏵️🌸🏵️.

Gdybym miała wybierać ulubioną piosenkę, to wybrałabym utwór zaśpiewany przez Piaska  „Chodź, przytul, przebacz" i  pięknie zaśpiewaną piosenkę przez Michała Szpaka „Color Of Your Life".

Niestety nie otworzył mi się link z piosenką zespołu Wilki.

>>> 

Dobranoc😴.

Pięknych snów🌈😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Basiu🙂 myślę, że dowód Deniz to odpowiednik naszej metryki urodzenia. Grupa krwi pewnie wpisana na potrzeby serialu.Wątpię, że naprawdę wszystkim dzieciom badają i wpisują grupę krwi do dokumentów🙄.Uściski dla wnuków🤗

Gra, dzięki za filmiki💐 Aż się uśmiechnęłam czytając cyt.,,Trochę dziwny ten taniec -  dla mnie nie jest porywający...'' Mam takie samo zdanie😁 Sila też mnie nie przyciągnęła przed ekran. Dobranockę zostawiam na jutro💚

Elfiku, proszę bardzo, ja też lubię zapach bzu. 🌸 Moi sąsiedzi również ,więc trochę tego u nas rośnie😁

Kasiu, ekstra szafa, jakby trochę moja 😁

Dobrej nocki Wszystkim życzę:classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi, 

Nie wiem, co jest ostatnio z tymi klipami, że u Ciebie się nie otwierają - oglądasz na laptopie ?

Bo w telefonie to jest bardzo różnie - czasami załapuje zupełnie coś innego - ja już teraz nie oglądam w telefonie.

Wilki sprawdziłam jeszcze raz - u mnie się otwierają....

Natomiast klip urodzinowy Hazal sprawdzałam przed wysłaniem - normalnie się otwierał , a teraz widzę komunikat , że  konto jest już zamknięte. Nie wiem,  co jest grane , bo przecież klip był z zeszłego roku.....

Obydwa były trochę podobne - z tej samej uroczystości...

*

Ja bardzo lubię tę piosenkę Michała Szpaka.... ma wszystko , co przebój powinien mieć - nic dziwnego , że Michał miał po tym festiwalu tylu fanów w Europie.... Piękna piosenka.

Zobaczymy , co będzie tym razem  na festiwalu .... to już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA, 

tak, jak jestem w domu, to zawsze oglądam na laptopie. 

Wilki nadal mi nie wchodzą. Sprawdziłam teraz jeszcze raz. Pojawia się napis "Ta witryna jest nieosiągalna". Jutro poszukam w google, bo teraz oglądam więźnia.

Dzięki, że napisałaś, że oba klipy urodzinowe były podobne, z tej samej uroczystości, bo byłam ciekawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

ja też właśnie oglądałam "Więźnia ", ale tego z TV....( a Ty którego oglądałaś ? )
Niestety, dziś mi się nie nagrało ( bo już mam za dużo ) i KS tez mi się nie nagrał -
 może jutro złapię powtórkę rano....

Dla tych , co nie oglądali WM - krótki opis odc 50 

Alev dalej prowadzi poszukiwania rodziny Zehry.... Udaje się pod uzyskany od opiekunki ze sierocińca adres ..

Demir ją śledzi ... napięcie rośnie.....

Ale u kogo znalazła się Alev ? Czy adres, który dostała od opiekunki jest na pewno dobry? ....
Zehra ma tajemniczą przeszłość, o której sama nie wie...
Ale wizerunek, który przedstawia matka z rodziny adopcyjnej jest zupełnie różny od tego ,
co my wiemy o Zehrze. Dziewczyna według tej kobiety, opuściła tę rodzinę i na koniec jeszcze ich okradła ze wszystkiego ...

To chyba nie ta sama Zehra...I to chyba nie ta sama rodzina... 
Opiekunka się pomyliła czy może chodziło o kogoś zupełnie innego ???

Omer i Zehra w napięciu czekają, co zrobi Alev i czy Demirowi uda się zapobiec większym szkodom i wykryciu prawdy. 
Omer ma cały czas pretensje do Zehry, że nie była odpowiednio ostrożna...

A Ayse znowu wyciąga niewłaściwe wnioski patrząc na swojego brata i Zehrę... 
Widzi miłość ...i uważa to za kolejny cud , który sprawiła Zehra.... znowu widzi, co chce....
Ayse odkrywa talenty plastyczne Zehry. 
A Omer, gdy zostają sami,  ze złością ostrzega Zehrę, że o jej rodzinnych sprawach nikt nie może się dowiedzieć...
 
Yasemin opiekuje się rannym Korayem, i tam oczywiście wcina się Funda, też przyjaciółka...ale taka fałszywa.  Chce z zazdrości koniecznie rozdzielić te domniemaną parę i znowu  robi intrygi ....taka przyjaciółka...

Alev wraca znowu do sierocińca...szuka dalszych śladów , innych śladów z życiorysu Zehry... Dyrektor podpowiada jej ślad z przyjaciółką z dzieciństwa...
Alev zastrzygła uszami ... przypomniała sobie, że jest Leyla, przyjaciółka Zehry......

Ona może coś wiedzieć o przeszłości Zehry...... Może tym razem uda się ją wyeliminować z życia Omera....

Mama Sevim ma ciągłe pretensje do męża, że nie ma pieniędzy...

Do Yasemin -  "Nie zmarnuj swojego życia jak twoja siostra, nie bądź służącą....
Znajdź bogatego męża i dobrze żyj...!!! "   ( same najważniejsze zalecenia dla córki ).
 
Ta kobieta ma niespożytą energię w dręczeniu całej rodziny - to znaczy męża i Zehry.
Ciągle jej wszystkiego mało. Tylko dla swojej córusi Yasemin ma dobre słowo... 

Zehra i Omer  - kolejna noc we wspólnym pokoju .....

A w kolejny dzień : 
Alev ma w planie szukać przyjaciółki Zehry ;
Zehra zrobiła dla Asye piękną lalkę z materiału i daje jej przy śniadaniu , Asye jest szczęśliwa  - daje całuski cioci...
Ojciec Salim idzie znowu szukać pracy ; 
Matka Sevim ma znowu pretensje do męża i do całego świata , 
Alev podpuszcza Zehrę , ale ta już umie się wykręcać 
- jest teraz bardzo ostrożna w rozmowach z Alev...

Ot, życie... jak co dzień..... i w rezydencji i w ubogiej dzielnicy....

Przebiegła Alev podstępem zdobywa informacje o spotkaniu Zehry z przyjaciółką...
I chcąc wyeliminować Zehreę z tajnego spotkania , dodaje do jej kawy krople usypiające...

Czy Zehra uśnie...? I czy Alev spotka Leylę ...? I co z tego wyniknie .... 

Zobaczymy jutro....

( Oj, miało być krótko... )


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dobry wieczór 😉

Aa😄 Basiu 😄 GRA😄 Cześć!👋

>

Aa😅

Szkoda, że ci pomysłowi scenarzyści nie wpadli na akcję z pieluszką😜😂 Czyżby nie chcieli Asu rąk brudzić?😅 

Dzięki za pachnący bez😘 Ten zapach zawsze mi się kojarzy z majem. Szczególnie wieczorem czuć ten piękny zapach, przed moim rodzinnym domem i domem Teściów rośnie biały bez😉 W mojej okolicy też kiedyś rosło dużo bzów 😁

>

Basiu😃

Miałaś aktywny wypoczynek na działce 😉 Dobrze, że pogoda za bardzo nie kaprysiła i nie przeszkadzała w pracach działkowych. Dobrze wiem,  jak to jest na wiosnę, ale na takiej duuużej  działce 😄😉

>

GRA😘

Tańce, urodziny Hazal i Dobranockę zostawię na laptop, teraz tylko Urszuli posłucham🎧 😊Dzięki za piękne piosenki, rano dobrze mieć takiego muzycznego gotowca do odsłuchania🎶 💞😘🌸🌼🌷🌻 

Teraz już pora...

Niech się pięknie śni i dobrze śpi...Dobranoc Wszystkim 🌟😘

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

GRA, dzięki 😘🌷🏆

Super się rozpisałaś o WM! 😀 Ta  wersja opiekunki o Zehrze zupełnie nie pasuje do niej, ale przypadkiem pasuje  do wyobrażenia Omera o swojej żonie. My wiemy jak jest...  A ja pomyślałam, że ta opiekunka ma tak mówić Alev, bo jest podstawiona przez Demira! Ups, ostanio nieuważnie obejrzałam😉 No i to byłoby przecież bez sensu, że tak źle miałaby się wyrażać o Zehrze 🤦‍♀️ Alev nie odpuści, już  złapała trop. 

Sevim to mi bardzo  Mukaddes z GF przypomina😡  Ciekawe, czy Salim, jak Rahmi postawi się kiedyś tej... babie!? Dziś, a zresztą ona zawsze jest niezadowolona,  to tak narzekała, bo rachunki, rachunki, a kasy brak, a niech sama do pracy pójdzie! 

Dobranoc jeszcze raz...😘🌟

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michałku! 🌛😉

Spokojnej nocy...chociaż sama jeszcze nie śpię 😴

Do zobaczenia!👋

Dobrrrrranoc...

P.aaaaa! 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry👋

Miłego dnia, Ekipo🙂🌞

.https://repostuj.pl/upload/2018/07/18/52c93369-dca4-457b-8dc1-edaf755363db.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🤗

>
Witaj Aa🙂
Pod linkiem,który wkleiłaś tablet wyświetla mi jakieś bzdury 😀Laptop otworzę później🙂
Wtedy też otworzę inne linki i przeczytam posty 🙂
>
Pięć minut sasiedzkich pogaduszek nieco się wczoraj wieczorem przeciągnęęęęło...😜
>
Dziś matura z matematyki...Znajdzie dziewczyna odpowiedniego kandydata?
*jak_poznac.jpg


😀
Pozdrawiam Gromadko🤗 i życzę...
*33732.gif

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry😁

1497286955_ppff0o_600.jpg

Aa 😄👋

Dla pewności obrazek sprawdzę na laptopie 😉😁

Kasiu 😄👋

Sprytna dziewczyna, kandydat już na wstępie przejdzie test 😂

Maturzystom życzymy powidzenia i dobrych humorków! 🍀🌞😄

Fajnego wtorku! 💞😘👋

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie Misiu! 😉👋

 Dobrrrrrego dnia życzę!

a8e73fc0b0f66aeceaf17d2ed61f9f84_th2.gif

P. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa 😂😂😂 Dzięki za uśmiech😘🏆💙

Sprawdziłam obrazek... Koledzy raczej matury nie zdawali, ale jeśli nawet, to z polskiego oblali 🤣🤣🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×