Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

/c.d./

W hotelu o rożnych porach  różne toczą się rozmowy. Dziś przypadkiem Szura usłyszała rozmowę Seyita i Alego. Wydało się, że Seyit sam nie podjął decyzji o ślubie. Więcej, Ali go wręcz namawiał. Przykro się jej zrobiło, ale słuchała dalej stojąc w ukryciu.  Seyit tłumaczył się ze swoich obaw. Powodem był jego ojciec. Seyit chciałby uzyskać jego aprobatę na ślub z Szurą, chciałby go jeszcze raz zobaczyć. Pomimo tego Seyit chce swoje życie z nią dzielić - Ona jest moją przyszłością, powtórzył Alemu. Teraz Szura rozumie smutek ukochanego i sama też go odczuwa. Nie ma już między nimi tej pełni szczęścia. Ale to nie przekreśla ich ślubu i wspólnego życia. Tak wiele razem przeszli, że to nie powinno niczego zmienić.

/c.d.n./

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Seyit ze słowami ojca w pamięci  i uczuciem do Szury w sercu cieszył się ze ślubu. 

Niestety! Do ślubu nie doszło! Petro zrealizował swój  plan, oczywiście przy pomocy Kapitana! Pobity i skuty kajdankami  Seyit skończył w ładowni statku, który płynął do Rosji! A smutna i zmartwiona Szura czekała na niego w hotelu w sukni ślubnej. Czekała i nie traciła nadziei. Ale im dłużej Seyita nie było, tym nadzieja malała. Na płaczącą pannę młodą ze spokojem patrzył gotowy do pocieszenia ł.ajdak  Petro! 

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Prawie każdy szukał wyjaśnienia i słów pocieszenia ma to co się stało. Prawie, bo jedynie Ayse nie pocieszała Szury, a chyba nawet była zadowolona z tego obrotu spraw. Ona uważa, że Seyit zrezygnował. I według niej, to jest lepsze wytłumaczenie od podejrzeń, że coś mu się złego stało. Jednak kiedy Ayse usłyszała o liście Baronowej i jej wyjeździe z Seyitem do Anglii, już nie była taka spokojna. Zniknięcie Seyita ma wytłumaczenie. I to wcale się jej nie podoba. Seyit uciekł z inną!

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Oczywiście tym listem najbardziej zainteresowana i przejęta była Szura. Nie uwierzyła w słowa Baronowej. To nie może być prawda - powtarzała. Ona zna Seyita! On nie mógłby z tamtą wyjechać. Nie mógłby jej zostawić i to w takim dniu! Szura wierzy w logiczne wytłumaczenie.  Ani ona, ani nikt inny z mieszkańców hotelu nie spodziewa się, że sprawca smutku Szury  jest wśród nich i bezczelnie się odzywa!

/c.d.n./

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Szura nie chce tracić czasu. Muszą sprawdzić listę pasażerów na statku płynącym do Anglii, Seyita nie może tam być. Szura ma rację. Ale jeszcze o tym nie wie. Teraz ma tylko przeczucia i wiarę w Seyita. 

To wszystko to ohydne kłamstwo! List Baronowej napisał sam Petro, a Kapitan zadbał o listę pasażerów. Nie powinno być wątpliwości, że Seyit płynie do Anglii. 

Kilka dni wcześniej Szura dowiedziała Baronową i zaprosiła ją na ślub. Chciała pokazać Seyitowi, że pogodziła się z nią i nie jest zazdrosna. Teraz ten list w jej ręku jest dowodem, że Baronowa wygrała. Ta smutna myśli dręczy Szurę. 

/c.d.n./

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

A Baronowa jest także uwięziona. Ona też przyczyniła się do niepowodzeń Kapitana, dlatego też musi mu zapłacić! Kapitan kazał ja śledzić. Wie, że działała na dwa fronty. (Jej zaprzeczenia były żałosne)  Baronowa bardzo go rozczarowała! Oj, a teraz musi zapłacić za zdradę! Musi! To będzie surowa kara! Na pewno. 

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Petro i Kapitan triumfują! Jednak Celil i Szura nie wierzą w listę pasażerów, będą szukać Seyita w Stambule. Szura jest pewna, że wkrótce on wkrótce  wróci. A Petro tylko patrzy i słucha i widzi jak niezłomna jest jej wiara. Nie widzi, że swoją osłupiałą miną zdradza się. Nie okazuje zmartwienia z powodu zaginięcia przyjaciela, tak jak Celil. To chyba i tak nie ma znaczenia, bo inni są  przejęci i wspierają  Szurę.

/c.d.n./

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Wstrętny Riza swoje mądre słowa o nieuczciwych białych Rosjanach może sobie wsadzić... w buty! Ayla chce szczerze pocieszyć Szurę i być przy niej w hotelu. Przyniosła jej także prezent, który miał być prezentem ślubnym. Ale największy prezent zrobiła Szurze jej ciotka! Przyjechała na ślub do hotelu. Bardzo się starała zdążyć, ale dotarła dopiero wieczorem. Dostała wszystkie listy od bratanicy, dlatego dziś tutaj jest. Pomimo wcześniejszej niechęci do Seyita, tego dnia chciała być z nimi. Wiele się wydarzyło, ciotka Szury także mogła się zmienić. 

Petro także się ucieszył z tej niespodziewanej wizyty. On zawsze miał w niej poparcie. Czy miał coś wspólnego z pojawieniem się ciotki Szury? 

 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO.Bardzo Ci dziękuję za piękne! streszczenie IM 22 😘 Czytałam, a jakbym oglądała ten odcinek 🙂...👏🏅🌹🌹

*P.S.Słownik wiedział lepiej i z Erkana zrobił mi Ekran 😁

Edytowano przez Kasia_5
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry🤗

.https://img1.picmix.com/output/pic/normal/3/0/8/4/7184803_e2f82.gif

👋Kasiu, 👋KO, 👋M.

Dziękuję za cudne wpisy o IM👍🏆💝 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dobry wieczór

Dla zainteresowanych  - 22 odc IM

.https://www.youtube.com/watch?v=w0vqyk56RdA

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:.

Kasiu 😘, pięknie dziękuję za Twój wspaniały komentarz a Paulince 😘 za super streszczenie IM 22. Każde Twoje streszczenie jest SUPER 🏅.

GRA :classic_smile:, uwielbiam piosenkę " Unchained Melody" właśnie w tym wykonaniu. Dziękuję pięknie ❤️.

Przywitałam się i zarazem żegnam, bo jutro mamy ciężki dzień. Jedziemy z Mamą do lekarza bardzo wcześnie. I obawiam się, że będzie czekanie.

Dobranoc :classic_smile:.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:47

Basiu 😘🙂

Basiu.Życzę Twojej Mamie dużo zdrowia i pogody ducha oraz bardzo dobrych wiadomości po Waszej jutrzejszej wizycie lekarskiej.No i oczywiście jak najkrótszego czekania na tę wizytę🙂 Pozdrawiam Cię Basiu 😘

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:55

Dobry wieczór 😀
"Imperium miłości" znowu przykuwa naszą uwagę .
Może na Dobranoc obejrzymy kilka klipów w temacie....chociaż zrobiło się późno ....
Piosenki wykonywane przez mniej znanych piosenkarzy. 🎶
<
Na początek fragmenty filmu i piosenka " Compass",  którą śpiewa Zella Day :
.https://www.youtube.com/watch?v=--Ww48RSX5w
<
W drugim klipie piosenka rosyjska "Вопреки", (W przeciwieństwie do) , którą śpiewa Walery Meładze :
.https://www.youtube.com/watch?v=gkxsmUrWtlw
<
W trzecim klipie piosenka " Everytime we touch", którą śpiewa Cascada :
.https://www.youtube.com/watch?v=kS-yffZwol8
<
W czwartym klipie piosenka " Silhouette" którą śpiewa Aquilo :
.https://www.youtube.com/watch?v=JcQhKPpnzIE
<
W kolejnym klipie piosenka " Terrible love " którą wykonuje Birdy:
.https://www.youtube.com/watch?v=wkYDbvvrISU
<
I jeszcze piosenka " The power of love " w wykonaniu Gabrielle Aplin
.https://www.youtube.com/watch?v=fkdHHsl27nA
<
A na koniec piękny , rosyjski walc  "Na wzgórzach Mandżurii " i fragmenty z filmu:
.https://www.youtube.com/watch?v=2WgzUTvVu4U
<
Jutro, po kilku ciepłych dniach zapowiadają znowu załamanie pogody - uważajcie na siebie.
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

👋Basiu, przyłączam się do życzeń Kasi🙂

Ja również się pożegnam,  chyba wystraszyłam wszystkie koty w okolicy🤣

Dobrej nocki życzę😴

.https://www.xdpedia.com/obrazki/dobranoc_wszystkim_34564.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:32

Bardzo dziękuję za dobranockę, GRA 😘🌹Bardzo było miło było posłuchać i popatrzeć na te piękne fragmenty IM...

*Nie widziałam wcześniej żadnego z tych klipów🙂

>

DOBREJ NOCY i słodkich snów nam Wszystkim 🙂👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim😉

Kasiu 😘

Aa 😘

Basiu 😘

Dzięki❣️ 🤗

>

Basiu 😘👋

Pomyślnej i krótkiej wizyty u lekarza😘  Zdrówka i siły dla Ciebie i Twojej Mamy w codziennych zmaganiach do polepszenia sprawności. Trzymam kciuki!!! 💗🍀

>

Aa😘👋

Biedna! 😘🤗 Masz przekichane! 😅 Niech szybko to minie!!! 

>

GRA 😘👋

Na Dobranockę włączyłam laptop, żeby obejrzeć wszyskie klipy. Tak jak Kasia, żadnego wcześniej nie widziałam😉 Kilka innych też obejrzałam 😊 Dzięki! 😘💐

>

Na mnie też pora... W dzień były lekcje, a rano czeka szkoła😉

Dobranoc i niech się pięknie śni... 😍🌟

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrrrrrranoc Misiu!🌛😉

Trzymaj się prrrrrracusiu i dbaj o siebie! 😘👋

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Czytając i myśląc o IM przychodzi mi do głowy taki cytat: Miłość jest epizodem w życiu mężczyzny, stanowi zaś całą historię życia kobiety...

Dobranoc Ekipo!

Dobranoc Pauliniu!

Basiu - trzymam kciuki!!!

M.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06:49

Dzień dobry🙂

 Dziś ...Dzień Gofra (?!) 😯😉

*b3e145dedcfcc658b5f69ec9a68041d2.jpg

Smacznego😋

>

Pomyślnego poniedziałku nam wszystkim 🙂👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🌞

Cześć Kasiu! 😄👋

Gofry!!! 🤩 Przypomniały mi się wakacje! 😛😋

Gofry_belgijskie_brukselskie_3_1587.jpg

Pysznego gofrowego poniedziałku! 😘👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrrrry Panie Misiu! 😎👋

Są też gofry dla Ciebie... 😛😂

images?q=tbn:ANd9GcQzvc3m_gj8BTXlGHg6cHc

>

Piękny nocny cytat i jaki prawdziwy... 🌹

Pozdrrrrrrawiam prrrrrrracusia!!!😉👋

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALA 50

Babcia i Doruk również zatrzymają prawdę dla siebie. Doruk dobrzej radzi  Hayat,  powinna porozmawiać z Muratem. Kłamstwo nadal pozostanie kłamstwem? 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Derya musiała, po prostu musiała, jest taka uczciwa! Jest dobrą matką!!!  Pobiegła do Murata ze zdjęciem prawdziwej córki pana Kemala! I jeszcze jej przykro, że tak go uraziła tą wiadomością! 🐍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć KO🙂

Ależ ta żmija Derya miała satysfakcję patrząc jak Murat cierpi po tym co od niej usłyszał,prawda KO ?Nie mogę na nią patrzeć!🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murat jest wściekły! I to bardzo! Zwolnił Hayat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu 😉

Prawda! Offf! Co za... z tej 🐍

Ona musiała, jest matką, wychowała Murata!  To był jej obowiązek! Że co???🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że chory Murat tak głęboko spał(😉)gdy Hayat gdy mu w o wszystkim opowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło!

Dziadek Hayat  pofatygował się do miasta, żeby pouczyć wnuczkę. Emine broni córki, ale dziadek chyba ma tam więcej do powiedzenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×