Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret po pierwsze wygladasz o niebo lepiej niz jak zaczynalas, po drugie masz jeszcze bardzo duzo czasu, mowilas, ze jak b臋dzie cieplej b臋dziesz chodzila do meza do pracy itd wiec wiecej ruchu, po trzecie za bardzo si臋 z tym wyproznianiem fiksujesz i lepiej b臋dzie jak wyluzujesz i pojdziesz do lekarza, po 4 im bardziej zmniejszasz sobie kalorycznosc chocia偶 nie musisz, tyn bardziej rozwalasz sobie metabolizm i wolno leci, ja tez chcia艂am zejsc na mniej, ale troch臋 o tym czyta艂am i narazie zostaje przy tej kalorycznosci. Je艣li masz ochot臋 to moze sprobuj tej mojej diety? Na mnie i na przyjaci贸艂ke dziala.聽

Og贸lnie kawa艂ek wagi mi wrocil na jeden dzie艅, ale sobie poszedl馃榿 l juz moge podsumowac, ze w zesz艂ym tygodniu bylo - 2,1 kg. A dzi艣 juz 88,5, czyli 艂膮cznie - 13,2 kg od pocz膮tku.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret przeczytakam jeszcze raz Twoj komentarz na spokojnie i bije z niego ogromnym, smutkiem, zalem.. Przytulam Cie bardzo mocno i mam nadzieje, ze u艣miech si臋 na Twojej twarzy pojawi 馃槝. Nie mysl o tym co sobie pomysla o Tobie ludzie w Pl czy jego rodzina, wazne jaki masz charakter!! Poza tym oboje wiecie ile juz osiagnelas, ile to od Ciebie wymaga i, ze swietnie sobie radzisz!! Inni tego nie musza wiedzie膰. Ty masz si臋 mezowi podobac, a nie reszcie 艣wiata!!! Uwierz w siebie, wi臋cej wiary!! Idz kup sobie jakas sliczna wiosenna ...enke, idz do kawiarni na kawe czy herbate, posluchaj fajnej muzyki i potancz sama ze sob膮, zr贸b co艣 dla siebie!!!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Su kie nke

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Wydaje mi si臋 tez, ze Twoje zycie ostatnio kreci si臋 g艂贸wnie wok贸艂 tego ile zjadlas tych kalorii, czy nie za duzo i czy zrobisz ku pe. Masz zal do siebie i do swiata o to, 偶e nie chudniesz tak szybko jak bys chciala, ze dopuscilas si臋 do takiego stanu, ale pami臋taj gorzej juz nie b臋dzie, juz teraz moze byc tylko LEPIEJ. Przeby艂as dluga, wyboista droge, ale juz jestes w jakiejs polowie i na ko艅cu tej drogi stoisz idealna Ty. Nic Cie juz nie powstrzyma, bo nie chcesz byc taka jak kiedy艣, bo jestes SILNA, WARTOSCIOWA I PIEKNA KOBIETA!!!!! Uwierz w siebie prosze i nie cisnij si臋 tak bardzo.聽

Nawet nie wiesz ile dziewczyn odchudza si臋 d艂u偶ej i nawet po艂ow臋 tego co Ty nie zgubily.聽

Za chwil臋 b臋dzie duzo slonca, b臋dziesz wi臋cej wychodzic, wiosna zacznie si臋 budzi膰 do zycia i Ty tez to poczujesz馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

U mnie na sniadanko dzi艣 jajka z pasta z tunczyka i dwa chlebki wasa, nie lubie tunczyka i pasty praktycznie nie tknelam. Na drugie 艣niadanie zupa gulaszowa z wolowina, pikantna, ale pyszna 鈽猴笍.聽

Martyna, a Ty jak? Trzymasz ta diete? Jaki efekt po tygodniu? Smakuje Ci? Bo np dla mnie poniedzia艂ek i wtorek byly blee馃榿, wi臋c ciesze si臋, ze mnie omin臋艂y馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Fatsecret przytulam i ja i to moooocno tak mocno zebys sie ogarnela:), widzisz w takim stanie to zaczynasz podjadac, nie pilnowac kalorycznosci, wszytsko moze pojsc w zlym kierunku... skad ja to znam??? pisze tak, bo tak na prawde pisze o sobie, bo wiem jak sie czujesz, bo wiem ze ja np zaczynalam wtedy jesc i efekt byl taki ze miast tylu czy tylu wyliczonych kg na minusie, to mialam wiecej na plusie, niz wtedy co se obliczalam;)

Nie ma co sie stresowac, wyliczac, po co??? taka presja czasu tylko Cie zdoluje, zniecheci i tyle! Dobrze Ci szlo, dobrze idzie to nie psuj tego, czy chodzisz czy nie chodzisz do WC, to nie ma znaczenia na wage, jak ma spadac to i z wielkim zaparciem w srodku wczesniej czy pozniej spadnie. A liczysz kcal? bo wiesz ze jak waga nei spada to od razu znajdziemy tysiace wytlumaczen, a to @, a to przed, to po, to zaparcie, to woda, to to, to tamto. Ja nie raz sie oszukiwalam. Nie mowie ze Ty oszukujesz, ale warto spojrzec na to co i ile jemy i to przeanalizowac, bo na takim niskim bilansie 1200kcal wierz mi waga musi spadac, nie ma opcji.
A z drugiej strony waga to waga, u mnie kiedys tez tak stala, niby wzrastala lekko nawet, tak bylo przez 3 tyg a tu nagle bach! - 3kg z dnia na dzien i to utzrymany spadek, roznie bywa, a po zdj to raz jeszcze Ci powiem SZOK taka zmiana, to jak taka ma byc za te 3,4 mce to warto dalej ciagnac te diete:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W艂a艣nie wesz艂am z rana a widz臋 ju偶 ju偶 mnie wspominacie 馃榿fatsecret聽my艣l臋 偶e nie masz co si臋 przejmowa膰 tymi ponad 1500 kalorii, bo jednak przek膮ski masz zdrowe (orzechy, pistacje). Pomys艂 sobie o takich osobach kt贸re w og贸le nie trzymaj膮 diety i jedz膮 co popadnie.聽

Co do mojej diety to co艣 schud艂am ale do ko艅ca nie wiem ile. To znaczy, waga moja zale偶y od wody w organizmie i tego czy si臋 wypr贸zniam. Przyk艂adowo :tego dnia kt贸rego zaczyna艂am diet臋, to by艂 moj pierwszy dzie艅 okresu i waga pogazywala 76.7 kg (a np. Tydzie艅 przed pokazywa艂a 74.9).po chyba 5 dniach na dziecie wesz艂am na wag臋 a tam 72.8 馃槻. Dziaiaj czyli 9 dnia weszlam to waga pokazywa艂a 73.8 (ale od kilku dni mam zaparcie). Czyli co艣 schud艂am. Mnie pierwszego i 2dnia diety nie smakowa艂a tylko sa艂atka sledziowa. Tak to wszystko jest smaczne. Otatniego dnia diety tygodniowej nie mia艂am czasu analizowa膰 diety na nast臋pny tydzie艅 wi臋c powtarzam t膮 tygodniow膮 od nowa, mam nadziej臋 偶e nic si臋 nie stanie 馃榿 dziewczyny jak tak patrz臋 na wasze spadki wagi to wam zazdroszcz臋, kiedy u mnie tak zacznie lecie膰? Gratuluj臋 wam ka偶dego straconego kilograma, bo ka偶dy z nich kosztowa艂 mas臋 wyrzecze艅. Niby kilogram wydaje si臋 tak niedu偶o, a we藕my kilo cukru - jednak niby kg a ci臋偶kie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki zagi臋艂a艣 mnie :) nie spodziewa艂am si臋 takiego kopa w odpowiedzi na te moje wczorajsze gorzkie 偶ale... jestem Ci taka wdzi臋czna za te posty, da艂a艣 mi mega kopa do dzia艂ania, serio... przeczyta艂am to wszystko kilka razy i jeszcze pewnie nie raz wr贸c臋 to czyta膰, bo masz 100% racji,聽co do s艂owa.
Zdaj臋 sobie spraw臋 z tego, 偶e niskokaloryczne diety 藕le wp艂ywaj膮 na metabolizm, ale z do艣wiadczenia wiedzia艂am, 偶e ja i tak nigdy nie wypr贸偶nia艂am si臋 regularnie przez ca艂e 偶ycie, a na niskokalorycznej + ruch kiedy艣 wypr贸偶nia艂am si臋 jak cz艂owiek, czasem i kilka razy dziennie i nie wiem sk膮d to. Wierzy艂am, 偶e zn贸w tak b臋dzie i jaki艣 czas by艂o. Min臋艂o 4,5 miesi膮ca mojego odchudzania na tej diecie (z ma艂ymi grzeszkami kilkudniowymi) i teraz ba艂abym si臋 nagle przej艣膰 na wy偶sz膮 kaloryczno艣膰. Nie wiem, mo偶e powinnam stopniowo, tak jak ludzie z anoreksj膮, czyli dodawa膰 50 kcal co tydzie艅 a偶 dojd臋 do odpowiedniej kaloryczno艣ci (chocia偶by do 1400-1500). Pope艂ni艂am b艂膮d z tym rzuceniem si臋 od razu na g艂臋bok膮 wod臋 i to pewnie przez to, 偶e u mnie jest albo wszystko, albo nic i dlatego tak odwa偶nie si臋 tego podj臋艂am, bo diety niskokaloryczne nigdy nie by艂y mi obce i wiedzia艂am od pocz膮tku z czym to sie je, nie wiedzia艂am tylko, 偶e wci膮偶 b臋d臋 mia艂a taki problem z WC.聽

Qkartka Tobie te偶 dzi臋kuj臋 za s艂owa otuchy i dobrze jest wiedzie膰, 偶e Ty te偶 przez to przesz艂a艣. Odno艣nie wagi to prawda, bo u mnie te偶 o dziwo ca艂y tydzie艅 mo偶e si臋 waha膰, a na koniec nagle spadnie -1 kg w jeden dzie艅. Te偶 tak mam.聽
Opr贸cz wczoraj to skrupulatnie wszystko liczy艂am, wi臋c tak jak m贸wisz, powinna spada膰 i nie ma innego wyj艣cia. Dzi臋kuj臋 za komentarz co do zdj臋膰 i faktycznie, nie ma co si臋 poddawa膰, lepsza nawet mniejsza zmiana, ale zawsze to zmiana na lepsze :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martyna, to prawda, chocia偶 tyle 偶e nie przekroczy艂am kaloryczno艣ci czym艣 niezdrowym, tylko g艂贸wnie orzechami i p艂atkami owsianymi. Ahh znam to, gdy masz zaparcie i nagle waga w g贸r臋, u mnie te偶 dzisiaj skoczy艂a do g贸ry, wystarczy jeden dzie艅 si臋 nie za艂atwi膰, a p贸藕niej z g贸rki nie za艂atwiam si臋 jeszcze d艂u偶ej. Fakt z tymi kilogramami :) i聽ciekawe jest to, 偶e kilogram t艂uszczu jest znacznie wi臋kszy ni偶 kilogram mi臋艣ni, ale to zapewne wszystkie wiemy :)聽


Na 艣niadanie ugotowa艂am p艂atki owsiane na mleku kokosowym, doda艂am otr臋by pszenne, siemi臋 lniane i rodzynki. Dawno owsianki nie jad艂am, a ona mi mo偶e pom贸c, wi臋c dzi艣 zaczynam tak konkretnie dzie艅 -聽sama ta owsianka ma 250 kcal. Zjem r贸wno o 11:30, bo pilnuj臋 pory posi艂k贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna nie wazne ile w jakim tygodniu, wazne, ze polecia艂o. Pewnie, ze nic si臋 nie dzieje. Ta salatka u mnie wyl膮dowa艂a w koszu. Pierwszego miesiaca trzymalam si臋 scisle, jak jie smakowalo nie jadlam i teraz tez tak b臋d臋 robi膰 , ale ba kwiecie艅 raczej wezme kolejna diete. A ile od poczatku poszlo, ze narzekasz馃榿? Martyna masz super tylek, chcialabym taki, brzuch tak samo, tylko do lekkiej poprawki. Ja np od urodzenia malej to caly czas jestem w ciazy, tylko miesi膮ce mi si臋 zmieniaj膮 馃槀.聽

Ja c贸rk臋 juz dawno schudlam, jeszcze troche i syna zrzuce馃槀 i wez takie dziecko na reke i porownaj w lustrze ile zgubi艂as馃槀馃槀馃槀.聽

Fatsecret ciesz臋 sie bardzo, ze podzialalo tak jak mia艂o, jak Ci ponaga to czytaj i tysi膮c razy!!! Sie rozpisalam, bo siedzial mi Twoj post w g艂owie i skonczylam jak wylecial馃榿. Uwazam, ze te zwi臋kszanie o 50 kcal to m9ze byc strza艂 w dziesi膮tk臋! No ja bym si臋 na taka wode nie rzucila, bo wiem, ze zjadlabym wszystko lacznie z dzie膰mi 馃槀.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki a wracaj膮c do tematu, to -2,1 kg w jeden tydzie艅, wooow! Szacun :) 13,2 kg Ci臋 mniej od pocz膮tku, ale super :)
z tego co pami臋tam to Tw贸j m膮偶 pracuje w Szwecji - kiedy teraz si臋 widzicie? Pewnie jeszcze to Ci臋 nap臋dza do dzia艂ania, myl臋 si臋? szcz臋ka mu opadnie jak przyjedzie i zobaczy, 偶e Ci臋 tak du偶o uby艂o :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzi臋kuj臋 鈽猴笍

Chcia艂am mu si臋 pokaza膰 dopiero na zywo, ale nie wytrzyma艂am i wyslalam mu te fotki co Wam, przyjedzie pod koniec marca, mam nadziej臋, ze cos nie cos poleci jeszcze do tego czasu馃榿. Napedza strasznie 馃槏. Zreszt膮 on powinien najbardziej widzie膰 ta roznice. Z wygl膮du 9 miesi膮ca ci膮偶y zejde do 6, moze 5馃槀馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Na obiad mam kurczaka z suszonymi pomidorami i br膮zowym makaronem, na podwieczorek salatka owocowa z amarantusem, a na kolacje kasza gryczanw zapiekana z kurczakiem i pieczarkami takze smacznie鈽猴笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ale super :) ja Ci zazdroszcz臋, bo pomimo 偶e on zobaczy r贸偶nic臋 na zdj臋ciach, to nie widzi na 偶ywe oczy tej r贸偶nicy i i tak b臋dzie w wielkim szoku :) a u mnie jak na codzie艅 偶yjemy ze sob膮, to nie b臋dzie czego艣 takiego, bo przecie偶 codziennie widzi to, co ja, czyli minimum r贸偶nicy, ale za jaki艣 czas b臋dzie dumny 偶e wchodz臋 w swoje ubrania kt贸re kiedy艣 by艂y na mnie idealne, w rozmiarze S. I to b臋dzie dumna, ale nie b臋dzie takiego szoku jak u Ciebie, gdy si臋 nie widzi kilka miesi臋cy i jest zmiana :) ale super, musisz by膰 mega zmobilizowana :)聽

a obiadek brzmi pysznie, cho膰 nie lubi臋 smaku suszonych pomidor贸w, ale i tak mniam :) zapiekanki z kurczakiem uwielbiam :) czy ziemniaczane, czy makaronowe - pycha!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

To tez mu pokaz te fotki co nam to zobaczy鈽猴笍.聽

Na zywo si臋 na pewno 艂adniej ubiore niz na fotkach馃槀. Roznica pi臋kna to b臋dzie jak zejde do 70馃槏(marzenia). Mam nadziej臋, ze b臋dzie uznanie w jego oczach馃槏.聽

Ja tez takie lubie, a z kasza? Hm si臋 okaze 馃榿, nie jad艂am nigdy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Odk膮d jestem z wami to schud艂am tylko tyle co teraz na tej diecie. Niestety, pr贸bowa艂am liczenia kalorii i na mnie si臋 to nie sprawdza, jak ju偶 zaczn臋 je艣膰 to nie mog臋 przesta膰. A tak do pracy mam wszystki spakowane w pude艂ku i wiem ile mog臋 zje艣膰. No i staram si臋 ca艂kowicie odstawi膰 alkohol, co jest w moim przypadku bardzo ci臋偶kie, bo co chwila jakie艣 spotkanie ze znajomymi itd. W niedziel臋 b臋d臋 mia艂a spotkanie ze znajomymi 偶e studi贸w i ju偶 zapowiedzia艂am 偶e przyjad臋 autem nie pije

Wracaj膮c do tematu jedzenia sieciowych rzeczy, to powiem wam 偶e widz臋 偶e bez tego cera mi si臋 bardzo poprawi艂a. Ju偶 du偶o ludzi mi m贸wi 偶e buzia mi si臋 艂adna zrobi艂a i nie mam tylu wyprysk贸w co kiedy艣. Jak kiedy艣 zrobi艂am sobie miesi膮c bez cukru to w ko艅cu mog艂am si臋 pokaza膰 bez makija偶u, bo wcze艣niej to na basen mi by艂o wstyd jecha膰 bez podk艂adu na twarzy聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

No czyli Ci sluzy, super, ciesz臋 si臋 bardzo :). Pryszcze si臋 robia bardzo po chipsach, czekoladzie, fastfoodach w艂a艣nie, wi臋c same plusy. Mi tez pomaga trzymanie si臋 sztywnego planu鈽猴笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja dzi艣 jaki艣 z艂y dzie艅 trafi艂am, jakie艣 za艂amanie mam...:(

Wsta艂am o 11, tabletki mi si臋 sko艅czy艂y dzi艣, trudno. Zrobi艂am jedzenie dla ch艂opaka do pracy, zmy艂am naczynia, wypi艂am kaw臋, wywiesi艂am pranie, zjad艂am 艣niadanie - 2 kromki chleba razowego z rukol膮, pomidorem i kabanosem, zapali艂am papierosa i...... tak siedz臋, siedz臋.. i mnie taka senno艣膰 z艂apa艂a.... by艂a godzina ok. 14.. a ja usn臋艂am, po prostu po艂o偶y艂am si臋 spa膰 i usn臋艂am. Ustawi艂am dla pewno艣ci budzik jakbym mia艂a usn膮膰, chyba z 5... 呕aden mnie nie obudzi艂, obudzi艂am si臋 samoczynie po 5h!! o 19聽馃槰

No i co? Wsta艂am i jem ''obiad'' czyli bu艂k臋 z ziarnem z past膮 tu艅czykow膮 i og贸rkiem kiszonym i do tego da艂am sobie banana, coby troch臋 przyj膮膰 tych kalorii. Masakra..聽

Mam nadziej臋 偶e jutro b臋dzie lepiej.. Ale strasznie mnie ci膮gnie do grzech贸w....聽

Nie wiem jak ja dzi艣 usn臋..聽

Dziewczyny dam zdj臋cie jutro bo dzi艣 zawali艂am wszystko..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki to 70 kg to marzenia do zrealizowania i dobrze wiem, 偶e obie dojdziemy do tej wagi :) ka偶da w swoim tempie, ale dojdziemy do tej wagi na pewno :) ojjj na pewno b臋dzie z Ciebie bardzo dumny!

Te偶 nie jad艂am zapiekanki z kasz膮 nigdy :D聽

Martyna聽gratuluj臋, dieta Ci s艂u偶y pomimo, 偶e nie jest rozpisana pod Twoje zapotrzebowanie kaloryczne -聽mo偶e akurat okolice tego, co potrzebujesz i idealnie Ci pasuje聽:)聽

ja planuj臋 zwi臋kszy膰 troch臋 kaloryczno艣膰 bo na tej mojej diecie niskokalorycznej nie mog臋 sobie pozwoli膰 na przeskok na kilkaset wy偶sz膮 kaloryczno艣膰 ale jeszcze troch臋聽i te偶 co艣 z Waszej diety sobie powoli b臋d臋 dodawa膰 do jad艂ospisu bo macie tam pyszne jedzenie w niekt贸rych dniach聽:) trzymam kciuki, 偶eby metabolizm mi si臋 troch臋 poprawi艂 jak zwi臋ksz臋 lekko kcal... jad艂am wcze艣niej ok. 1100-1150 kcal, wi臋c kolejny tydzie艅 b臋d臋 na 1200 kcal, p贸藕niej 1250 kcal,聽1300 kcal i 1350 kcal. Zajmie mi to miesi膮c, ale mo偶e warto. 1350 kcal brzmi ca艂kiem zdrowo i znacznie lepiej ni偶 teraz, je艣li waga nie b臋dzie si臋 jedynie podwy偶sza艂a, to dojd臋 do 1500 kcal i tak mog臋 je艣膰 nawet ca艂e 偶ycie, to sporo jedzenia :) a jak jaka艣 aktywno艣膰 zwi臋kszona, to wi臋cej jedzenia, czyli mo偶e i 1700 kcal. To brzmi tak zdrowo, 偶e ahhh... 偶a艂uj臋 troch臋, 偶e od razu zacz臋艂am od 1000 kcal. Bo pierwszy ca艂y miesi膮c jad艂am 1000 kcal. No ale nie ma tego z艂ego, dobrze 偶e si臋 obudzi艂am po 4,5 miesi膮cach, a nie po roku z wi臋kszymi problemami metabolicznymi ni偶 teraz, mo偶e da si臋 to uratowa膰聽:)聽


Dziewczyny mojemu bratu zawsze wyskakiwa艂y pryszcze po s艂odkim albo ostrym, a mi nic nie wyskakuje... nie chc臋 zapeszy膰, ale serio nigdy nic :) po s艂odkim nic mi si臋 nie dzieje, a po ostrym zdarza mi si臋 mie膰 jedynie zgag臋 raz na rok. Szcz臋艣ciara ze mnie, ale i z drugiej strony to mo偶e te pryszcze by mnie mo偶e mobilizowa艂y do niejedzenia s艂odyczy! ale no na cer臋, paznokcie i w艂osy nie mog臋 narzeka膰 na ca艂e szcz臋艣cie, bo wtedy dodatkowo聽z moj膮 wag膮 czu艂abym si臋 ju偶 totalnie 藕le.聽


Ugotowa艂am na kolacj臋 zup臋 og贸rkow膮 bez 艣mietany i wysz艂a przepyszna :) Zachcia艂o mi si臋 zupy, a nie ci臋偶kiego jedzenia i jest :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka, a ja tu my艣la艂am, ze w ko艅cu Cie zobacze, ale c贸偶 tyle czekalysmy to jeszcze poczekamy spiochu馃榿. Pozazdro艣ci膰 Ci tyle snu馃槏.聽

Fatsecret, bo ja chcia艂am na pocz膮tku 1300, ale ona napisala, ze mniej niz 1400 dac mi nie moze, moze gdybym nic nie zaproponowala da艂a by mi wi臋cej, ale ciesze sie, ze nie.聽

Najgorzej ze tak naprawd臋 z tygodnia na tydzie艅 wolniej leci i tyle trzeba na to wszystko czekac.. No jak si臋 du偶o sportu uprawia i chce si臋 trzyma膰 ju偶 dana wage to wtedy si臋 zwi臋ksza. Tez chcialabym docelowo by膰 juz na stale na wi臋cej kalorii i nie tyc.聽

Mi od jedzenia tez nie wyskakiwaly, ale na okres obowi膮zkowo jeden ogromny i teraz tez raz na jakis czas jakis maly przyjdzie馃槼. Zupy sa fajne, bo maja malo kalorii, w zasadzie wysikasz je i tyle馃榿.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽- ja sobie nie zazdroszcz臋 nocy, og贸lnie dzie艅 dzi艣 mam do dupy. Na obiad mia艂 by膰 kurczak z broku艂em, fasol膮 szparagow膮 i ziemniakiem. Mam nadziej臋 偶e jutro b臋dzie lepiej..聽Bo dzi艣 to ma sa kra. Coraz mniej mi si臋 chce dietowa膰, ale postaram si臋 przetrwa膰 ten kryzys psychiczny i spi膮膰 dup臋. Buziaki dziewczyny mi艂ego wieczoru. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny co tu taka cisza? Ja dzi艣 na 艣niadanko mia艂am bu艂k臋 ziarnist膮 z serem 偶贸艂tym i og贸rkiem kiszonym. 馃檪聽I kawka. 馃槈

Ch艂opak mi skoczy艂 z rana po tabletki tak偶e musz臋 dalej ci膮gn膮膰 diet臋. 馃槃

Na obiad nale艣niczki ze szklank膮 zupy. Kolacj臋 musz臋 sobie sama wymy艣li膰聽- niestety ale jeden jedyny dzie艅 dzi艣 wypada gdzie nie umiem przegry藕膰 tej kolacji. 馃槙聽Wezm臋 sobie z jakiego艣 innego dnia, jakie艣 lekkie i powinno by膰 git. 馃檪

Wys艂a艂am zdj臋cia na poczt臋 - masakra. 馃槣

Mi艂ego dnia, buziaki. 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka no w koncu!! Super, powiem Ci, ze wida膰 duza roznica zw艂aszcza z boku, no odstawalo Ci duuzo, a teraz jest ju偶 sympatycznie i nawet pepek jak sie pokazal w por贸wnaniu do zdj臋cia z przed, po udach tez widac, ze zeszlo:). Ale i tak do mnie tu Ty juz chudzina jeste艣! I na pierwszym widz臋 rozst臋py, a na drugim nie 鈽猴笍

Czemu masz takie zalamanie dietowe znowu? Co si臋 dzieje? Chcesz miec znowu taki brzuch jaki mialas? Nie szkoda by Ci by艂o tego co juz osi膮gn臋艂as? Nalka nie poddawaj si臋, masz nas, faceta kt贸ry Cie wspiera i komplementy do oko艂a, chyba warto co?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰 Mama dw贸jki聽- dzi臋kuj臋 bardzo za te s艂owa! No fakt rozst臋py bardzo pomniejszy艂y si臋.:) Co艣 Ty nie poddaj臋 si臋 i brn臋 dalej, za艂amanie by艂o, by艂o, ale ju偶 przesz艂o. 馃槣聽Wczoraj mia艂am lekkie bo tabletki mi si臋 sko艅czy艂y i spa艂am prawie ca艂y dzie艅, waga dzi艣 wskaza艂a +0,2 ale patrz膮c na to 偶e opi艂am si臋 wody na noc i z rana nie sika艂am to domy艣lam si臋 sk膮d ten podskok. 馃槈聽Dalej si臋 dietujemy, cel - 70kg na 艣wi臋ta! 馃槢聽W膮tpliwe, ale jaki艣 cel trzeba sobie obra膰. 鉂わ笍聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 kobitki

Ja tylko na chwil臋bo mam tydzie艅 z kategorii ''niech mnie kto艣 dobije '' !!!! G艂owa p臋ka , okresu nadal brak , dieta le偶y i kwiczy !!!!

Jeszcze mi co艣 w nog臋 wlaz艂o i mam wra偶nie jakby od kolana w d贸艂 by艂a oblepiona betonem i boi do tego jak fix !!!

Najgorsze ze sobota ,niedziela do pracy i chyba tam padn臋 ca艂kowice na ryj !!!!

Dobra nie marudze ju偶 wi臋cej bo musze si臋 po艂o偶yc :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Nalka a jakie tabletki bierzesz? - kochana ale Ty masz cuuuuudowne w艂osy!!!! i jakie dlugie!!!!

Zolza marudo:):):), no ale Twoje marudzenia koncza sie sobotnim spadkiem to mozesz;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

zo艂za40聽- te偶 mia艂am ten okres, gdzie okresu brak, waga sta艂a prawie 2 tygodnie. I co? Okres si臋 pojawi艂 koniec ko艅c贸w a waga spad艂a od razu. Nie ma co zaprzepaszcza膰 diety przez g艂upi膮 cioci臋. 馃槣聽Bierz tabletki od b贸lu, jedz zdrowo i wypoczywaj. 馃槝

qkartka聽- olimp therm line fast. 馃槈聽Dzi臋kuj臋. W pa藕dzierniku je podcina艂am bo by艂y bardzo nier贸wne. 馃槈聽Ale no kazdy zachwyca si臋 moimi w艂osami. 馃槢聽Jak b臋dziesz chcia艂a to Ci pode艣l臋 zdj臋cie po obci臋ciu i sprzed 2 dni jak ch艂opak mi robi艂 偶eby por贸wna膰 ile mi uros艂o. 馃檪聽buziaki 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nalka tez mam dlugie wlosy 馃槏. U Ciebie nie zauwazylam, bo patrzylam na cialo 馃榿. Jak nie zapomn臋 przy nast臋pnej fotce to rozpuszcze馃榿.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰 Mama dw贸jki聽- niech zrobi Ci kto艣, albo zr贸b w lustrze zdj臋cie w艂os贸w. 馃檪聽Chcia艂abym zobaczy膰 Twoje w艂osy!! Ja ponad rok temu mia艂am okres wypadania w艂os贸w, straci艂am prawie p贸艂 g艂owy.. Na szcz臋艣cie ju偶 si臋 odrabia. 馃檪馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Zrobilam, ale nie dosc, ze slabe swiatko to jeszcze granatowa bluzka i wszystko zlewa si臋 w jedna ca艂o艣膰, wi臋c zrobi臋 jutro w dzie艅 i wtedy wstawie.聽

Nalka mi po jednej i drugiej ciazy sie tak sypaly, normalnie dywan z w艂os贸w codziennie i tak przez kilka miesi臋cy, a w ciazy sa pi臋kne i rosn膮 nowe i po co to wszystko :D? Wydaje mi si臋, ze mozesz mie膰 dluzsze, chyba, ze nizsza jeste艣 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×