Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

czesc dziewczyny 馃檪 O, jak ladnie prawie wszystkie sie melduja. No, to buzi za to dostaniecie 馃槢馃槝

Ja jakas znow przeziebiona, cos ostatnio co chwila lapie mnie jakies przeziebienie. Musze jesc wiecej witaminek. Mezutek tez sie rozchorowal. Ide zaraz na zakupy (na pieszo! 馃槢 zrobie cos tez dla srodowiska, nie tylko dla moich bioder spacer bedzie korzystny ) Musze dzis zrobic jakis rosolek, co by kazdy wyzdrowial. A na wadze cale 100 gram mniej 馃槀

Martyna30, popatrzylam na to kolakowska, calkiem przyzwoicie to wyglada. A najfajniej to sie patrzy jak ktos cwiczy...szkoda, ze w taki sposob nie mozna schudnac 馃槢

Emilka ladnie sie wczoraj trzymalas 馃檪 Ja聽 zjadlam jakies 1800 kcal. Mogloby byc lepiej. Dzis musze sie bardziej pilnowac.

Martyna252, ojj stluczka??cale szczescie nic wam sie nie stalo. fajnie, ze wrocilas 馃檪

Dobra, dopijam kawke, wpadne do was pozniej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cia艂o w przer贸bce

Hej dziewczyny jak kt贸ra艣 chce to prosz臋 m贸j przepis na dzisiejszy obiad. Wi臋cej takich znajdzie cie tam gdzie si臋 odchudzam na fit2be.pl w takiej zak艂adce chyba przepisy.

Lazania z bak艂a偶ana

Bak艂a偶an150 g

Pomidor85 g

Koncentrat pomidorowy75 g

Mi臋so mielone wieprzowo-wo艂owe bez soli95 g

Mozzarella65 g

Cebula10 g

Czosnek 艣wie偶y, ga艂ka muszkato艂owa, oreganodo smaku

Przepis:聽Bak艂a偶ana kroimy na pod艂u偶ne plastry i przez chwil臋 grillujemy lub opiekamy na suchej patelni pod przykryciem. Koncentrat pomidorowy mieszamy z przyprawami. Plaster bak艂a偶ana k艂adziemy na dnie naczynia, smarujemy cz臋艣ci膮 koncentratu pomidorowego i uk艂adamy na nim pokrojone na plastry pomidory, mozzarell臋, wymieszane z koncentratem mi臋so, posmarowany koncentratem plaster bak艂a偶ana, pomidory i mozzarell臋. Czynno艣膰 powtarzamy w zale偶no艣ci od ilo艣ci produkt贸w i wielko艣ci naczynia. Do ostatniej warstwy dodatkowo dodajemy plastry cebuli oraz pokrojony z膮bek czosnku i posypujemy oregano. Pieczemy w piekarniku nagrzanym do 180 stopni przez ok. 40 min.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martyna_30 -聽kurde, do艂膮cz臋 ale nie gwarantuj臋 偶e zaczn臋 to robi膰 TERAZ, jak m贸wisz o interwa艂ach to a偶 s艂abo mi si臋 robi. Wiem jak wygl膮daj膮 a ja mam tak strasznie nisk膮 kaloryczno艣膰 偶e chyba bym upad艂a. Ale dam zna膰 w sumie bo teraz mam niech臋膰 do wszystkiego (choroba mnie roz艂o偶y艂a na 艂opatki 馃槥)

Martyna252聽- B臋dzie dobrze, takkk wszystkie 3 mamy podobn膮 wag臋 wi臋c zobaczymy kt贸ra pierwsza ujrzy 5 z przodu, ale 偶adne zawody, ka偶da niech robi swoim tempem. 馃槣聽.聽Ja tak narzeka艂am 偶e przez tydzie艅 ob偶erania mi si臋 przybra艂o 1,5kg (by艂o ju偶 64,5) a tu w ci膮gu dnia ju偶 kilogram zlecia艂 i mam 65,1. Ale na razie i tak nie wr贸ci艂am na diet臋, jem normalnie (czyli te偶 ma艂o) bo jestem chora, uszy zatkane, z nosa leci, gard艂o po prostu tragedia!! A jutro do pracy.:( Nie wiem jak wytrzymam. Do tego dosta艂am okresu przedwcze艣nie akurat jak choroba si臋 zacz臋艂a rozwija膰. Po prostu idealnie.聽

Go艣膰 Cia艂o w przer贸bce聽- smacznego, uwielbiam bak艂a偶ana a tym bardziej lasange,聽ale nie lubi臋 wieprzowiny i za wo艂owin膮 te偶 nie przepadam. 馃槑

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nalka7 kurczak albo jeszcze lepiej indyk te偶 da艂yby rade pewnie 馃檪聽nie s膮dz臋 zeby tam koniecznie wieprzowina musia艂a by膰. A do takiego zapiekania to i chyba drob lepszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wracam dzis ponownie.聽 Glowa peka, czuje, ze nos sie zatyka. Mam nadzieje, ze mnie katar ominie.. 馃槚

Nalka- bedziemy lezaly chyba obie w lozku 馃槢

Poki co zrobilam 13. tys krokow. Zupa zrobiona, salatka z tunczykiem i ryzem zrobiona. Wypilam pol szklanki maslanki. Apka pokazuje chwilowo 1054 kcal, wiec chyba mi sie uda zakonczyc dzisiejszy dzien na 1600 kcal.

Nalka, na razie jak jesz tak malo, to masz racje nie cwicz. Zebys przypadkiem gdzies nie zaslabla.

Ide do apteki po jakies tabletki do ssania, czuje, ze gardlo tez mnie zaczyna bolec 馃槙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej chorowinki!! Wypijcie sobie z艂ote mleko, mnie jak przezi臋bienie zaczyna bra膰, pije sobie i od razu przechodzi 馃檪聽u mnie mleko migda艂owe z lyzka kurkumy, imbir, troszk臋 cynamonu, odrobina pieprzu i lyzka oleju. Je艣li jedzie to mo偶ecie tez doda膰 miod, ale je艣li mleko si臋 troch臋 ostudzi 馃檪. A na gard艂o polecam zaparzy膰 herbatk臋 z tymianku i sza艂wii, mi po jednym dniu przesz艂y powi臋kszone migda艂ki 馃檪聽a tak to zawsze antybiotyk musia艂 by膰 馃檪聽No i du偶o warzywek, a nie same ja艂owe jedzenie 馃槃

u mnie dzi艣 troch臋 zabiegany dzie艅, rano zjad艂am pankejki z od偶ywki bia艂kowej i p艂atk贸w owsianych, p贸藕niej shake bia艂kowy po treningu, a na kolacje 3 tortille z sa艂atka( awokado i wszytskie warzywa kt贸re mia艂am w lodowce)聽聽I fasola duszona w sosie pomidorowym, do tego salsa i jako艣 dobi艂am 1950 kcal 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja bym na rzecz 膰wicze艅 zwi臋kszy艂a kaloryczno艣膰 馃檪聽ruch nigdy nie zaszkodzi, a cia艂o b臋dzie wygl膮da膰 O NIEBO LEPIEJ, widz臋 po sobie. Tym bardziej, ze na tych rabatach spalasz 400 kcal spokojnie 馃槃

Edytowano przez Martyna_30
  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wczoraj ze zm臋czenia pisa艂am jak glupol (przez s艂ownik),聽wybaczcie 馃槢

Ja zaraz id臋 wypi膰 kawe i lece na si艂ownie, a wieczorem planuje porozci膮ga膰 si臋 przy jodze, bo jestem strasznie nierozci膮gni臋ta, a偶 mi wstyd 馃槄. 10 lat temu szpagat robilam, a teraz to mog臋 o tym pomarzy膰 馃槀 tak偶e trzeba si臋 wzi膮膰 za siebie 馃檪聽a wy jak tam dzis?聽

Edytowano przez Martyna_30

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

witam w srode 馃檪

Oczywiscie obudzilam sie z katarem. 馃槙

Martyna30, a sprobuje tego zlotego mleka.. Juz gdzies kiedys o nim czytalam. Musze tylko kupic imbir. A tak mnie zmotywowalas swoim pisaniem, ze ciagle cwiczysz..ze wczoraj weszlam na orbitreka i spalilam 350 kcal 馃槃

Dobra, lece, mam dzis przed poludniem malo czasu 馃檪 Odezwe sie pozniej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Witam dziewczynki.

Jak was czytam to a偶 mi wstyd, 偶e takim leniem jestem i nie 膰wicz臋 a mam si艂owni臋 i basen pod nosem normalnie. Moim problemem jest chyba to 偶e nigdy nie by艂am na si艂owni i nie wiedzia艂abym jak si臋 tymi przyrz膮dami obs艂u偶y膰. A jak ju偶 na co艣 bym wesz艂a to po 3 minutach bym zesz艂a ca艂a spocona i czerwona馃槀 No ale wy super馃憤 ja mo偶e dzisiaj sobie poszukam jakich艣 膰wicze艅 dla oty艂ych na necie. Wczoraj dzie艅 zako艅czy艂am na 1660 kcal wi臋c spoko. Pozdrawiam was cieplutko i zdr贸wka 偶ycz臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cia艂o w przer贸bce
3 godziny temu, I_can napisa艂:

witam w srode 馃檪

Oczywiscie obudzilam sie z katarem. 馃槙

Martyna30, a sprobuje tego zlotego mleka.. Juz gdzies kiedys o nim czytalam. Musze tylko kupic imbir. A tak mnie zmotywowalas swoim pisaniem, ze ciagle cwiczysz..ze wczoraj weszlam na orbitreka i spalilam 350 kcal 馃槃

Dobra, lece, mam dzis przed poludniem malo czasu 馃檪 Odezwe sie pozniej 馃檪

Ja przy przezi臋bieniach pijam herbat臋 z imbirem lub cynamonem, a z owoc贸w kt贸re zjadam w dzie艅 stawiam wtedy na kiwi, grejpfruta w wiekszych ilo艣ciach. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Emilka, ja dopiero zaczelam sie ruszac..wiec ty tez mozesz. 馃檪 Oczywiscie w miare wlasnych mozliwosci. Moze zacznij na poczatek robic codziennie spacery szybkim krokiem? Tak dla rozruszenia?聽 A na silowni sa trenerzy, zawsze mozesz zapytac jak jakies urzadzenie dziala, jak powinnas聽 dane cwiczenie wykonywac. Jeszcze nie widzialam trenera, ktory nie bylby pomocny.

Cialo w przerobce, wlasnie dzis zamierzam kupic troche cytrusow, zeby "zbombardowac" sie witaminami 馃槢

Poki co jestem grzeczna, zjadlam na razie 1000 kcal. Przeszlam juz 14 tys krokow. Mam nadzieje, ze moje dzisiejsze duze zakupy nie zakoncza sie jakims niepowodzeniem. (czyt. nie kupie nic, co byloby zgubne dla mojej figury 馃槢 )

Jedno, co musze zmienic.. to pic duzo wiecej wody. W ciagu dnia zawsze zapominam, by sie czegos napic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Hej馃槝. B臋d臋 odpisywa艂a po kolei na ka偶dy komentarz, wi臋c mo偶e by膰 wi臋cej ni偶 jedn膮 odpowied藕 do ka偶dej, bo si臋 rozpisalyscie jak ju偶 dawno nie馃榾.聽

Nalka tak zacz臋艂am prac臋 na pocz膮tku wrze艣nia, nie planowa艂am zachodzi膰 teraz w ci膮偶e, ale wysz艂o szybciej i c贸偶. A co do zwolnienia to po pierwsze nie zale偶y mi na dobrym wypadnieciu w oczach pracodawcy, po drugie ciuchy s膮 traktowane jak膮艣 ujowa chemia, w sumie ka偶dej ci膮gle co艣 dolega, codziennie boli g艂owa itd, nie chce truc tym dziecka, po trzecie powiedzia艂am o ciazy i da艂am za艣wiadczenie, a i tak robi臋 to samo, np ciagam du偶o stela偶y po 100-150kg, gdzie ci膮gnac spinam ca艂y brzuch 偶eby to ruszy膰, po pracy twardnieje mi brzuch, a tak si臋 dzia膰 nie powinno, po czwarte mo偶e by膰 ta cukrzyca, co w og贸le wyklucza ta prac臋, po sz贸ste ci膮gle mam problem od tego syfu z g贸rnym drogami oddechowymi i to te偶 藕le dla ciszy, a po si贸dme to lekarka i tym zdecyduje czy mam isc na zwolnienie.聽

I_can najwa偶niejsze, 偶e pr贸bujesz si臋 rusza膰 i dietowac, w ko艅cu si臋 uda przez ca艂y dzie艅.聽

Martyna_30 nawet mala r贸偶nica daje si艂臋 do dzia艂ania, wi臋c tak 3maj馃槉. Ja te偶 z Ko艂akowska kiedy艣 cwiczylam i w sumie fajnie, bo nie za d艂ugie treningi, a konkretne.聽

Nalka tez mam boczki wi臋ksze ni偶 tylek馃ぃ, zawsze mi w boki szlo, a tylek ala galaretka馃ぃ.聽

Martyna252 mam nadziej臋, ze nic Ci si臋 nie sta艂o i ze szwagierka te偶 niefajnie, mialyscue pechowy czas, ale mam nadziej臋, ze chocia偶 w Spa by艂o super, zazdroszcz臋 馃槏. A co do ci膮偶y rad nie mam, z ma艂膮 przez rok nie wychodzi艂o, a teraz zobacz. Par臋 razy wymioty ju偶 by艂y, po za tym ta chyba narazie najgorzej znosz臋. Codziennie mnie strasznie plecy bol膮 na dole, z rana przez jakiej dwie h mi strasznie niedobrze, na wiecz贸r te偶 i wtedy mnie 偶o艂膮dek bardzo boli i og贸lnie taka jaka艣 rozbita jestem, plus te偶 twardniejacy brzuch.. Licz臋, 偶e szybko Wam si臋 uda i b臋dziesz fit mamu艣ka. Tez czekam na Fatsecret od dawna.聽

I_can widz臋, 偶e si臋 troch臋 rozbujalas i zdr贸wka 偶ycz臋, Tobie i malej馃槉.聽

Emilka z tymi 膰wiczeniami dla oty艂ych to ju偶 pojecha艂as, mo偶e znajd藕 jakies dla pocz膮tkuj膮cych?聽

Buziaki馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰 Go艣膰聽- oj tak, kurczaka uwielbiam bardzo mocno wi臋c na pewno pomy艣l臋 nad tym przepisem i dam zna膰!! 馃檪聽Facet mojej mamy robi艂 zapiekank臋 z bak艂a偶anem i by艂a pyszna.聽

I_Can聽- kochana u mnie ju偶 du偶o lepiej, zosta艂 katar i kaszel聽 kt贸ry ju偶 zanika. 馃槈聽Pij du偶o wody, to bardzo wa偶ne. Ja sobie lej臋 do szklanki i popijam co jaki艣 czas i nape艂niam (mam baniaka 5 litrowego obok fotela kt贸ry mi o sobie przypomina XD)

Martyna_30聽- I tak planuj臋 jeszcze do 58 +/- (bardziej -) kg doj艣膰 i zwi臋kszy膰 stopniowo kaloryczno艣膰 i zacz膮膰 膰wiczy膰. No i chyba tak zrobi臋, do艂膮czy艂am do grupki tej Moniki Ko艂akowskiej i polubi艂am jej profil. Jak wstan臋 to obczaj臋 bo wr贸ci艂am z pracy i id臋 do wyra zaraz. I dzi臋ki za tak膮 trosk臋, mi ju偶 lepiej z chor贸bskiem, organizm sam wywalczy艂 zdrowie, ale dzi臋kuj臋!! 鉂わ笍

Mama聽tr贸jki聽- Spokojnie. 馃檪聽Nie musisz mi si臋 t艂umaczy膰, po prostu my艣la艂am 偶e zale偶y Ci na pracy, w ko艅cu po to jej szuka艂a艣聽馃槢聽a jakby uda艂o Ci si臋 um贸wi膰 warunki na zasadzie stania przy kasie i nie dzwigania to same plusy. Jak musisz ci膮gn膮膰 takie ci臋偶ary to racja, nie powinna艣, w pierwszych tygodniach jest najwi臋ksze ryzyko poronienia wi臋c nie wypada si臋 przem臋cza膰 na si艂臋. No a z tymi boczkami to licz臋 na to 偶e w ko艅cu zejd膮, ile mo偶na chudn膮膰 z cyck贸w. xD A jak narzekam na swojego nale艣nika to ch艂opak do mnie 偶e mam przysiady robi膰.聽馃檮聽B臋d臋, ale wszystko po kolei, ja jestem strasznym leniem kt贸ry m臋czy si臋 samym odchudzaniem. XD Zwi臋ksz臋 kaloryczno艣膰 na sw贸j bilans (zrobi臋 zerowy, ani na+ ani na -) i zaczn臋 膰wiczy膰 i zobacz臋 jakie b臋d膮 efekty. Ale jeszcze nie wiem kiedy, pod koniec listopada lec臋 do Anglii, licz臋 偶e uda mi si臋 zej艣膰 jeszcze z 2 kilogramy i zapewne zn贸w co艣 mi podskoczy do g贸ry. Licz臋 偶e chwilowo. Organizm mimo ma艂ej kaloryczno艣ci radzi sobie bardzo dobrze, potrafi臋 zje艣膰 naprawd臋 du偶o, brzuch boli, czuj臋 si臋 jakbym by艂a w ci膮偶y (spo偶ywczej xD) ale 2-3 dni i to wszystko znika, do tego do toalety 2-3 dziennie potrafi臋 chodzi膰 w ci膮gu聽takiego dnia聽wi臋c jest git. Na wadze r贸wniutkie 65, ale id臋 spa膰 wi臋c jak wstan臋 pewnie zejdzie bo si臋 opi艂am wod膮, col膮 zero聽i zjad艂am 2 placki z cukinii. xd聽

Dobranocki, mi艂ego dnia dziewczyny. 馃檪馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

czesc.

No tak, wczoraj do popoludnia bylam grzeczna..potem oczywiscie dobilam z kaloriami do 1900 ...ale pocieszam sie, ze spalilam 2100 ..wiec i tak bylam na minusie..niewielkim, bo niewielkim, ale na minusie.

Na wadze -300 gram mniej 馃槢 Dzis postaram sie wejsc znow na orbitreka.

Mama_dwojki, Nalka.. ja tez mam boczki..a tylek ..no coz..pozostawia wiele do zyczenia. 馃槢

Chcialam sie przywitac, lece pozalatwiac sprawy. do pozniej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Wczoraj posz艂o mi bardzo dobrze, jedynie nie zrobilam wieczornego rozci膮gania, bo corka mi nie pozwoli艂a 馃槈

jestem w艂a艣nie po kawie i lece za艂atwi膰 pare rzeczy na mie艣cie, wr贸c臋 do domu i dopiero wtedy co艣 zjem, bo na razie nie jestem g艂odna, zaplanowa艂am makaron z tofu, tak偶e b臋dzie to na pewno 1000 kcal, drugie 1000 zjem na kolacje.
Nie wiem czemu, ale ostatnio mam w艂a艣nie tak, ze od rana mog臋 nic nie jesc, po prostu nie jestem g艂odna, a nie chce聽w siebie wmuszac jedzenia, zjem dopiero jak b臋d臋 g艂odna 馃檪. Dzi艣 mam wolne od 膰wicze艅, bo od niedzieli by艂 trening codziennie, tak偶e dam troch臋 mi臋艣niom odpocz膮膰 馃檪

trzymajcie si臋!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

I_can I Martyna30 mam do was pytanie bo wiedz臋, 偶e 膰wiczycie to jeste艣cie ogarni臋te w temacie st膮d moje pytanie. Mam w telefonie aplikacje co liczy kroki, jazd臋 rowerem itd i pokazuje spalone kcal. Czy to mo偶liwe, 偶e jak id臋 na spacer i zrobi臋 6000 krok贸w to spale ponad 300kcal. A jak jad臋 rowerem tak spokojnie i przejd臋 15 km to spa艂am 500 kcal. Mam w tej aplikacji wprowadzon膮 wag臋, wzrost i wiek. I tak si臋 zastanawiam czy tej aplikacji wierzy膰 czy nie? W jaki spos贸b wy liczycie spalone kcal? Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowied藕. Pozdrawiam Nina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

聽Ja od 2 dni biegam (szybkie chodzenie/bieganie) i uda艂o mi si臋 zrobi膰 codziennie po ad 7 km. Dziiaja biegamy znowu a jutro przerwa. Powiem wam 偶e w kupie ra藕niej! Wczoraj biega艂y艣my w 3 osoby a diziaj mamy zamiar w 4 馃檪 nied艂ugo mo偶e uda mi si臋 przywie艣膰 orbitreka ze starego domu, i b臋d臋 mog艂a 膰wiczy膰 2 ciep艂ku gdy pogoda na dworze nie dopisze.聽

Mama dw贸jki聽w ko艅cu do spa nie dojecha艂am przez t膮 stluczk臋, 馃槀

E-milka a masz mo偶e fitness ko艂o siebie? Ja na si艂owni te偶 bym si臋 nie odnalaz艂a. Ale na fitness gdzie pokazuj膮 wszystkie kroki, koryguj膮 postaw臋 i motywuj膮- bardzo mi si臋 podoba. Ka偶dy musi sobie znale藕膰 tak膮 aktywno艣膰 fizyczn膮 jak膮 lubi.聽

Go艣膰 go艣膰 a masz aplikacje w telefonie po艂膮czon膮 z urz膮dzeniem, czy sama aplikacja kt贸ra opiera si臋 na lokalizacji? Ja mam mi banda pod艂膮czonego z aplikacj膮 w telefonie i te偶 mi pokazuje kroki, kcal itd聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Aplikacja opiera si臋 na lokalizacji.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie mam poj臋cia ile to 6000 krok贸w, ale w ci膮gu godziny szybkim marszem mo偶na spali膰 oko艂o 300 kcal, wszytsko zalezy od twojego metabolizmu 馃檪

ja u偶ywam opaski fitbit, kt贸ra mierzy t臋tno i na ten podstawie aplikacja Wylicza ile spali艂am kcal, ale wiadomo, ze tez nie jako艣 super dok艂adnie 馃檪聽nie patrz臋 na to, obliczy艂am聽swoj CPM i tego si臋 trzymam 馃檪

dzis rozpocz臋艂am聽35 dniowy challenge na po艣ladki 馃檪聽zrobi艂am ju偶 zdj臋cia przed, mam nadzieje, ze wytrwam do ko艅ca, bo na dupce najbardziej mi zalezy 馃檪聽tez jestem team wi臋ksze boczki od po艣ladk贸w, ale ju偶 nied艂ugo mam nadzieje 馃ぃ馃ぃ plus zrobi艂am sobie 20 minutowe rozci膮ganie przy jodze 馃槉 zjad艂am oko艂o 2000 kcal 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰 go艣膰 mi opaska pokazuje no przy oko艂o 15 tys krok贸w marszu/biegu 偶e spali艂a ponad 300 kalorii (w analizie o t臋tno, ilo艣膰 krok贸w, przebiegniete km, i co tam jeszcze dalej to nie wiem). Z kolei orbitrek pokazywa艂 mi przy godzinnej aktywno艣ci 偶e spali艂am ko艂o 500 kcal(bez analizy t臋tna). My艣l臋 偶e bardziej wiarygodne s膮 obliczenia opaski.聽

Martyna 30 powiedz mi od kiedy tak ostro 膰wiczysz? Czy to chwilowe, czy ju偶 masz taki styl od dawna?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie powiedzia艂abym, ze cwicze ostro 馃ぃ, ale cwiczyc zaczelam od razu na pocz膮tku mojego odchudzania w marcu/kwietniu z waga 80 kg, wiadomo, nie by艂y to tak intensywne cwiczenia jak teraz, ale mysle, ze to przez to nie mam obwis艂ej skory na brzuchu聽馃檪.

聽w ci膮gu lata troch臋 przystopowalam z 膰wiczeniami i dieta przez wyjazdy, ale od wrze艣nia znowu regularnie cwicze i聽聽nie wyobra偶am ju偶 sobie聽inaczej:).聽
mam swoj cel ( 艂adny, okr膮g艂y聽ty艂ek ),聽a bez 膰wicze艅 tego celu聽nie osi膮gn臋, wiec聽albo b臋d臋 z dieta sta艂a w miejscu i brzydko chud艂a, albo b臋d臋 cwiczyc i osi膮gn臋 swoj cel,聽wiec wyb贸r wg mnie jest prosty 馃檪聽plus mam 176 cm i wage 62/3 kg, nie chce wa偶y膰 mniej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Martyna 30 a jaki masz model tej opaski fitbit?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Charge? 2 albo 3? Szczerze nie pamietam, ale jestem bardzo zadowolona 馃檪

dzie zrobi艂am najd艂u偶sza tabate w 偶yciu i opaska pokaza艂a -600 kcal, do teraz czuje zm臋czenie, a to ju偶 1,5 h聽po 馃檪

diete trzymam, dzi艣 widzimy si臋 ze znajomymi, wiec mo偶e jakie艣 wino wpadnie, ale na pewno dolicze聽to do dziennych kalorii 馃檪

tak tam weekend dziewczyny?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Hej dziewczyny

U mnie dietka zgodnie z planem. Dzisiaj na wadze 86,7 wi臋c super. Musz臋 tylko si臋 zmusi膰 i jako艣 wi臋cej si臋 rusza膰 bo mam z tym problem. Pozdrowionka i buziaczki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

dzien dobry w poniedzialek! 馃檪 Kilka dni mnie nie bylo, jak zwykle bylam troche zalatana, a w weekend bylam odwiedzic rodzinke, wiec czasu na internety nie starczylo 馃槈聽 No coz, w sobote troche pogrzeszylam, ale od dzis znow wracam na dobre tory.

gosc, przeczytalam twoj wpis i w czwartek wlaczylam specjalnie moja opaske fitnesowa, ktora mi pokazala, ze zrobilam ponad 3000 krokow i spalilam 180 kcal. To wszystkie spalane kalorie liczone sa nie tylko na podstawie wieku, wzrostu.. ale rowniez tetna. Wydaje mi sie, ze nie majac jakiejs opaski trenigowej, zegarka, lecz majac sama aplikacje na telefonie, nie do konca mozna apce wierzyc..to takie wartosci "mniej-wiecej" .Przyklad- bylam ostatnio na orbitreku (orbitrek jest porzadnej firmy)- zegarek pokazal mi 350 spalonych kcal- orbitrek 50 kcal wiecej. (na orbim nie mierzylam pulsu).

Martyna30- jak tam posladki? jaki to challange= sama sobie go wymyslilas? czy trzymasz sie jakiegos planu?

Emilka, i widzisz, waga sie ruszyla 馃槢

A ja jutro wejde na wage, choc chyba dzieki mojemu pieknemu weekendowi, waga bedzie pokazywala tyle samo, co w poprzedni wtorek 馃槢 No nic, zaraz zabieram sie za porzadki..i chyba wskocze na "orbiego". Trening bedzie z glowy 馃槢I musze zrobic plan obiadowy na caly tydzien.

Dziewczyny, do sylwka dwa miechy i trzy dni! 馃槢 (nie liczac dzisejszego).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Co tu tak cicho? Rozumiem weekend weekendem, ale ju偶 wtorek 馃檪

u mnie wszytsko zgodnie z planem 馃檪

challenge sobie sama wymy艣li艂am, po prostu 3聽dni w tygodniu b臋d臋 cwiczyc po艣ladki 馃檪聽ewentualnie je艣li b臋d臋 mia艂a jakie艣 zakwasy, to rzadziej, ale na razie wszystko jest OK聽鈽猴笍 Wczoraj zrobi艂am godzinny trening w艂a艣nie na te partie i powiem szczerze, ze usi膮艣膰 nie mog艂am przez godzine聽na ty艂ku, ale dzi艣 ju偶 jest w porz膮dku 馃榿 je艣li cwicze w domu to odpalam paew聽filmikow na yt na po艣ladku, bo najcz臋艣ciej trwaja one聽15-20 min聽i 艂膮cze je w godzinny trening, naprawd臋 daje to w ko艣膰 馃檪聽. A je艣li jestem na si艂owni, to tam najcz臋艣ciej robi臋 膰wiczenia, kt贸re gdzie艣 kiedy艣 widzia艂am i uk艂adam sobie w 3 lub 4supersety, ka偶dy po 3 cwiczenia i聽po聽3聽serie i 15 powt贸rze艅 馃グ
dzis mo偶e sobie jaki艣 interwa艂 szybko zrobi臋 lub tabate, ale przez te pogod臋 na razie mi si臋 nie chce 馃檪

Edytowano przez Martyna_30

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dzien dobry 馃檪

Dziewczyny! Meldunek, i to szybko prosze! 馃槢

U mnie dzis sniadanie 500 kcal, chce zmiescic sie dzis koniecznie w 1500. Wczoraj nie pocwiczylam, przeszlam za to 15 tys krokow, zjadlam jakies (na oko liczone) 1500-1600 kcal. Dzis bedzie znow skrupulatne wpisywanie kalorii do apki 馃槈

Martyna30, u mnie dzis tez jakos szaro na dworzu. Najlepiej zaszylabym sie w lozku z ksiazka...ale od tego nie schudne 馃槢 Wiec chyba zaloze zaraz buty sportowe, stroj do biegania..i postaram sie przebiec chociaz te marne 3 km... Martynka, jak ja cie tak czytam, ile ty cwiczysz..to jakos mnie mobilizujesz do ruchu 馃檪聽 Ja stwierdzilam, ze przez miesiac postawie raczej na aeroby-musze zrzucic troche tluszczu. A po miesiacu dorzuce cwiczenia silowe. Mam nadzieje, ze w taki sposob do konca roku, schudne 4-5 kg. Plan jest.聽 Tylko trzeba sie go trzymac...聽

No nic, ja zjadlam sniadanie, teraz mozna sie wziac za obowiazki domowe. A o 11 ide biegac.

Pa, do pozniej .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

I can i zosta艂y艣my same 馃槢. Bardzo si臋 ciesz臋, ze cie tym motywuje 鉂わ笍
u mnie wczoraj wszystko zgodnie z planem. Zrobi艂am tabate, dzi艣 albo odpoczn臋, albo wieczorem zrobi臋 trening si艂owy, zobacz臋 jak b臋dzie z motywacja, bo na razie to nic mi si臋 nie chce szczerze m贸wi膮c 馃檪

ide zaraz wypi膰 herbatk臋 mo偶e poprawi mi si臋 humor 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 E-milka

Hej, hej nie jeste艣cie same ja te偶 jestem tylko jako艣 nie mam weny do pisania. Dieta idzie zgodnie z planem, codziennie robi臋 spacerki takie po 15000 krok贸w no i w tych spacerach troch臋 zaczynam biega膰 chocia偶 jeszcze za du偶o wa偶臋 I jest mi troch臋 ci臋偶ko ale powoli zaczynam. Dalej poszukuje sobie opaski i dzisiaj przejd臋 si臋 do Saturna i co艣 sobie kupi臋. Zobacz臋 co mi tam polec膮. Mi艂ego dnia dziewczyny.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×