Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteressowanaa

Sala konferencyjna okolice Białegostoku

Polecane posty

Gość Zainteressowanaa

Czy może ktoś polecić salę konferencyjną, najlepiej z hotelem, w Białymstoku lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanninni
Nie wiem jak z terminami w białym, ale jakieś 20 min drogi od Białego jest Bobrowa Dolina w Zabłudowie, tam mają hotel i bodajże sale konferencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozil

Też polecam Bobrową Dolinę - bardzo dobre miejsce na takie konferencje, a obsługa jest pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hramcia

Bobrowa Dolina w Zabłudowie - jak z terminami aktualnie? miałam styczność z tym lokalem ale rok temu i aktualnie myślę o terminach na przyszły rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francisz234

Terminy można bez problemu dogadać, ostatnio umawiałem termin na kwiecień, bo planujemy dwudniowy zjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michar

Zdecydowanie polecam ten obiekt. Lokal jak najbardziej w fajnym standardzie z dobrymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolii

Bobrowa dolina - mają u mnie duży plus za profesjonalne podejście do organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgniC
Dnia 29.03.2019 o 09:41, Gość Karolii napisał:

Bobrowa dolina - mają u mnie duży plus za profesjonalne podejście do organizacji

Ja tu organizowałam przyjęcie rodzinne, dosyć spore i właśnie organizacja i podejście do gości na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robez

W Białymstoku jest kilka fajnych miejsc ale jest tragedia i z cenami i z terminami. z Okolic słyszałem właśnie o Bobrowej, jest dość blisko no i na pewno nie mają warszawskich cen. osobiście byłem tam raz i jest ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karostrzalko

ja często korzystam z oferty bobrowej doliny i nigdy nie było problemów. ogólnie w porównaniu do sal zanajdujących się  w Białymstoku jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jace65k
Dnia 30.05.2019 o 08:08, Gość Robez napisał:

W Białymstoku jest kilka fajnych miejsc ale jest tragedia i z cenami i z terminami. z Okolic słyszałem właśnie o Bobrowej, jest dość blisko no i na pewno nie mają warszawskich cen. osobiście byłem tam raz i jest ładnie

Zgadzam się jeżeli chodzi o ceny, niczym warszawa. serio. Chodzi ci o tę bobrową dolinę k Zbłudowa? to jakieś 20 km chyba od Białego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertKoksi

ja robiłem konfy i w białym i w bobrowej i różnicy w jakości nie widzę, oczywiście mówię o dobrych miejscach w białym. w bobrowej jest natomiast taniej i lepszy terminarz mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julisska
Dnia 30.07.2019 o 17:01, Gość RobertKoksi napisał:

ja robiłem konfy i w białym i w bobrowej i różnicy w jakości nie widzę, oczywiście mówię o dobrych miejscach w białym. w bobrowej jest natomiast taniej i lepszy terminarz mają.

co do cen to się zgadzam. Niby poza Białymstokiem kawałeczek ale dojazd jest bezproblemowy więc się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykKoma

Polecam bobrową dolinę w zabłudowie. mają dobre ceny, nocleg też jest zagwarantowany w dobrym standardzie. Fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×