Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

chciałbym zaznać prawdziwej miłości - jak moi sąsiedzi.

Polecane posty

Gość Marek

Moi sąsiedzi to 80 latkowie, małżeństwo, które często widuję spacerujące pod rękę po mieście.

Czasem im coś w domu pomagam po pracy, typu przykręcić szafkę itp i widać, po nich że mimo tylu lat są wciąż szczęśliwi razem i bardzo się szanują.

Ciężko dzisiaj o taki piękny związek.

Wolałbym być zakochany w jednej kobiecie  niż mieć seks z tysiącem w ciągu życia ale nie kochać ani jednej.

Szkoda, że ludzie zapominają o miłości i romantyzmie... liczy się tylko seks, seks i seks...

seks jest fajny, ale czy nie lepszy z tą jedną jedyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB

Dokładnie. Mało ludzi to rozumie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
3 minuty temu, Gość Marek napisał:

 

Szkoda, że ludzie zapominają o miłości i romantyzmie... liczy się tylko seks, seks i seks...

seks jest fajny, ale czy nie lepszy z tą jedną jedyną?

Ludzie nie zapominają lecz nie doswiadczają.

Seks... ma niewiele wspolnego z miloscia. Ja pragnelabym rowniez jeść z miloscią mojego zycia. Ogladac film, patrzec, sluchac... Z tym jedynym, wszystko jest lepsze, ale to nie znaczy ze mamy sie wszystkiego pozbawiac bo jedyny np zmarł 😉

Wszystko jest lepiej robic z miloscia zycia niz z kimkolwiek innym, dlaczego zawsze piszecie o tym odnosnie seksu, mentalni erotomani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość mmm napisał:

Ludzie nie zapominają lecz nie doswiadczają.

Seks... ma niewiele wspolnego z miloscia. Ja pragnelabym rowniez jeść z miloscią mojego zycia. Ogladac film, patrzec, sluchac... Z tym jedynym, wszystko jest lepsze, ale to nie znaczy ze mamy sie wszystkiego pozbawiac bo jedyny np zmarł 😉

Wszystko jest lepiej robic z miloscia zycia niz z kimkolwiek innym, dlaczego zawsze piszecie o tym odnosnie seksu, mentalni erotomani.

Seks ma wiele wspólnego z miłością. On właśnie ją buduje i gruntuje. Jeśli nie cenisz seksu po co ci partner? Starczy przyjaciel, przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×