Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

5 minut temu, Gość Sonea napisał:

A ile tego ananasa jadłaś dziennie? Mój mąż przyniósł dzisiaj do domu 3 świeże ananasy 🤣 kupił wszystko co mieli w sklepie...jutro transfer, dzisiaj zjadłam 1/4 🤭

Ja jadłam 2 plastry takie około 2 cm. Piłam też soki z ananasa takie naturalne. Można w Lidlu kupić. 

Justyśka 000 mi leki przepisał mój lekarz. W Płocku miałam tylko punkcje i transfer. Biorę estrofem 3x1, metypred 2x1, luteine 3x2 (mój lekarz mi zwiększył z 3x1 po badaniu progesteronu), folik 1x1, clexane 1 zastrzyk dziennie. 

Dziewczyny którym się udało do kiedy brałyście o ile wgl estrofem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Justyśka000 napisał:

Kasiula616

O jak miło mi właśnie dr. Hawryluk robił punkcje. Ale jestem po okiem klaudiusza 🙂 napisz proszę jakie leki kazali Ci brać, porownam czy te same. 

Malagosia

Transfer mialam w 22dc ale moje cykle były różne od 15do 33dni

Kasiula ja jestem też w Plocku u Hawryluka😁 może kiedyś się zobaczymy na korytarzu 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
5 minut temu, May1223 napisał:

Iryza wiem ze Ty na pewno miałaś a nie wiem czy ktoś jeszcze... chodzi o kariotyp? Czy potrzebowalas  skierowanie od lekarza? Czy wystarczy ze sama poszłaś do laboratorium i ile placilas?

Chyba nie trzeba miec skierowania, to i tak badanie płatne ok.400zl za jedno. Myślę ze w kazdym laboratorium zrobisz to badanie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

May bardzo mi przykro... trzymaj się!

U mnie dzisiaj 5 dpt i zaczęłam odczuwać co jakiś czas ból podbrzusza jak przed miesiączką. Już nie wiem co myśleć, czy to dobrzr czy źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Kasiula616 napisał:

 

Dziewczyny którym się udało do kiedy brałyście o ile wgl estrofem? 

Ja do 13tc. Mój lekarz w ogóle dość długo trzymał mnie na lekach, twierdząc że o taką ciążę trzeba dbać wyjątkowo i dmuchać na zimne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, May1223 napisał:

Niestety Beta nie drgnęła, znowu...😥

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasia83.1 napisał:

Ja do 13tc. Mój lekarz w ogóle dość długo trzymał mnie na lekach, twierdząc że o taką ciążę trzeba dbać wyjątkowo i dmuchać na zimne 

Kasiu a bralas metypred? Ja już świra dostaje... Wgl lekarz wyjechał na urlop. Wiem każdy ma prawo 🙂 "ale mam tyle pytań no i chciałabym już mieć jakieś potwierdzenie że wszystko ok. Przed urlopem lekarza robiłam badanie Progesteronu i zwiększył mi dawkę luteiny 3x2, a na recepcie która wpisał a ja dzisiaj odebrałam wypusal mi dawkowanie 3x1 (tak jak miałam na początku) i nie wiem co mam robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, May1223 napisał:

 

Przykro mi bardzo ☹. Jeśli chodzi o kariotyp to nie trzeba skierowania. Płaciłam coś ok. 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasiula616 napisał:

Kasiu a bralas metypred? Ja już świra dostaje... Wgl lekarz wyjechał na urlop. Wiem każdy ma prawo 🙂 "ale mam tyle pytań no i chciałabym już mieć jakieś potwierdzenie że wszystko ok. Przed urlopem lekarza robiłam badanie Progesteronu i zwiększył mi dawkę luteiny 3x2, a na recepcie która wpisał a ja dzisiaj odebrałam wypusal mi dawkowanie 3x1 (tak jak miałam na początku) i nie wiem co mam robić. 

Metypred miałam przy pierwszej próbie w Invimedzie. Teraz w Inviccie miałam tylko Estrofem 3x1, Lutinus 3x1 i Prolutex 1x1. 

A nie masz wglądu do zaleceń z ostatniej wizyty? W Inviccie miałam zawsze info. A jeśli nie to zadzwoń do kliniki i powiedz co i jak. Inny lekarz też Ci pomoże. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasia83.1 napisał:

Metypred miałam przy pierwszej próbie w Invimedzie. Teraz w Inviccie miałam tylko Estrofem 3x1, Lutinus 3x1 i Prolutex 1x1. 

A nie masz wglądu do zaleceń z ostatniej wizyty? W Inviccie miałam zawsze info. A jeśli nie to zadzwoń do kliniki i powiedz co i jak. Inny lekarz też Ci pomoże. 

 

Właśnie chodzi o to że ja jeszcze nie miałam wizyty po transferze. Dopiero 18.12 będę miała. U mnie troszkę inaczej bo lecze się u lekarza w jego prywatnej klinice (on nie robi in vitro, ale mnie przeprowadził i przygotował do tego wszy kiego) klinika w Płocku robila mi tylko punkcje i transfer. Nie wiem może lekarz się pomylił na tej recepcie i dalej powinnam brać tak jak mi zalecił po badaniu progesteronu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kasiula616 napisał:

Właśnie chodzi o to że ja jeszcze nie miałam wizyty po transferze. Dopiero 18.12 będę miała. U mnie troszkę inaczej bo lecze się u lekarza w jego prywatnej klinice (on nie robi in vitro, ale mnie przeprowadził i przygotował do tego wszy kiego) klinika w Płocku robila mi tylko punkcje i transfer. Nie wiem może lekarz się pomylił na tej recepcie i dalej powinnam brać tak jak mi zalecił po badaniu progesteronu. 

Ale powiedział Ci,  że 3x2, tak? Może na recepcie nie mógł po prostu inaczej zapisać. Jednak nam dość często "końskie dawki" zalecają, czego nie przewiduje ustawodawca. A przy braniu 3x2 masz wystarczającą ilość leków do wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kasia83.1 napisał:

Ale powiedział Ci,  że 3x2, tak? Może na recepcie nie mógł po prostu inaczej zapisać. Jednak nam dość często "końskie dawki" zalecają, czego nie przewiduje ustawodawca. A przy braniu 3x2 masz wystarczającą ilość leków do wizyty?

Tak kilka dni wcześniej napisał mi sms po moich wynikach że zwiększamy dawkę 3x2 i tak cały czas biorę. Przy tej dawce na spokojnie mi starczy do 18stego, wypisal mi 4 opakowania. Może masz rację, może tak musiał napisać... Dzięki Kasiu za radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasiula616 napisał:

Tak kilka dni wcześniej napisał mi sms po moich wynikach że zwiększamy dawkę 3x2 i tak cały czas biorę. Przy tej dawce na spokojnie mi starczy do 18stego, wypisal mi 4 opakowania. Może masz rację, może tak musiał napisać... Dzięki Kasiu za radę 🙂

Ja bym tak brała jak napisał, skoro nie powiadomił o zmianie. A właśnie na recepcie czasem inne dawkowanie też miałam. Głowa do góry i nie stresuj się Kochana. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Kasiula616

Ja biore co mi zapisali

Luteina po jezyk 3x2 tab , crinone żel na noc dopochwowo 1x1,   duphaston 2x1 doustnie, encortilon 5mg  1 tab rano i 1/2 tab w południe, estrofem 2mg 3x1 tab, neoparin 1x1 amp. Podskórnie (bolesny ten zastrzyk) i buscopan 3x1 .to moja cała litania 😬 oby dała bardzo dobre rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Eh zamiast  encortilon biore encortolon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Justyśka000 napisał:

Kasiula616

Ja biore co mi zapisali

Luteina po jezyk 3x2 tab , crinone żel na noc dopochwowo 1x1,   duphaston 2x1 doustnie, encortilon 5mg  1 tab rano i 1/2 tab w południe, estrofem 2mg 3x1 tab, neoparin 1x1 amp. Podskórnie (bolesny ten zastrzyk) i buscopan 3x1 .to moja cała litania 😬 oby dała bardzo dobre rezultaty.

Oooooo dużo tego 🙂 ale widocznie to wszystko potrzebne 🙂 co my musimy przejść... Tylko same wiemy... Ale cel mamy piękny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Gość Olaaaaa napisał:

May bardzo mi przykro... trzymaj się!

U mnie dzisiaj 5 dpt i zaczęłam odczuwać co jakiś czas ból podbrzusza jak przed miesiączką. Już nie wiem co myśleć, czy to dobrzr czy źle...

Ola nic sie nie martw, ja tez czulam bóle podobne do zbliżającego się okresu i do tej pory czasem odczuwam skurcze. To pewnie zarodeczek się  zagnieżdża 😃😘 kiedy testujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Ja jadłam 2 plastry takie około 2 cm. Piłam też soki z ananasa takie naturalne. Można w Lidlu kupić. 

Pamiętasz może jakiej firmy ten sok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 godziny temu, malagosia napisał:

Dziewuszki... powiedzcie mi proszę (oczywiście mniej więcej) w którym dniu cyklu miałyście transfery? Wiem ze to kwestia indywidualna ale tak się zastanawia jak to wyglada. Ja mam cykle 31-33dni. Inseminacje miałam zawsze w 13dc

A idziesz cyklem sztucznym czy naturalnym?? I co będziesz miała transferowane

 

1 godzinę temu, May1223 napisał:

Iryza wiem ze Ty na pewno miałaś a nie wiem czy ktoś jeszcze... chodzi o kariotyp? Czy potrzebowalas  skierowanie od lekarza? Czy wystarczy ze sama poszłaś do laboratorium i ile placilas?

Kariotyp ok 400 pln za osobę i nie potrzeba skierowania. 

Aniatojaa bardzo mi przykro, sama ostatnio miałam negatywną betę wiem  jak to jest.  Z rego co pisałaś to progesteron jest za Niski  z tego co mo się wydaję  w dniu transferu powinno  być koło 10 i potem  powinien rosnąć. 

May1223 następnym razem napewno się uda.

Ja wizytę ponowną mam 5.12 zobaczymy co nam zaproponują znowu i jak się sytuacja rozwinie ale nie chcę się jeszcze poddawać;))

Za wszystkie transferujace trzymam kciuki czekam na wysokie bety !!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Iwonkja napisał:

Pamiętasz może jakiej firmy ten sok?

W Lidlu w lodówkach jest. 🙂 ale firmy nie pamiętam. Kupowałam też w Tesco taki też z lodówek. Ogólnie w wielu sklepach można dostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
17 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ola nic sie nie martw, ja tez czulam bóle podobne do zbliżającego się okresu i do tej pory czasem odczuwam skurcze. To pewnie zarodeczek się  zagnieżdża 😃😘 kiedy testujesz? 

Oby to był dobry znak 😁 chyba zaczekam do 10 - obiecałam mężowi 😁 😁 Istnieje ryzyko fałszywie dodatniego wyniku po stymulacji (miałam transfer świeżego zarodka).

Już miałaś pierwsze usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

May kariotypy robiliśmy w styczniu 2018 r. Cena  770 za dwoje. Cenę mieliśmy w pakiecie, wtedy troszkę taniej jest. Skierowanie nie jest potrzebne bo to badanie jest 100 %płatne, więc zlecajacym jesteście Wy. Ja miałam skierowanie bo robiłam w klinice gdzie prowadzili in vitro. Ale każdy z ulicy może wejść, zapłacić i zrobią. 

Nie poddawaj się. U nas beta 2 razy nic, bo że raz się podniosła to był wynik leku podanego w dniu transferu, więc beta implantacja prawdziwa była zero. Poszliśmy do immunologa Docenta Paśnika. 2 wizyty. Potem konsultacje przez @i są 2 Twixy w brzuchu💗💗najważniejsze to się nie poddać. Odnieslismy wrażenie, że dla niego to była bułka z maslem. Więc tak już w tym naszym losie jest, przewrocimy sie, nie mamy siły się podnieść i nagle widzimy znowu światełko w tunelu🌟 więc nie schodź z maty, odpocznij, stan na środku i do boju. Uda się💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
27 minut temu, Kasiula616 napisał:

W Lidlu w lodówkach jest. 🙂 ale firmy nie pamiętam. Kupowałam też w Tesco taki też z lodówek. Ogólnie w wielu sklepach można dostać. 

Dzięki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kasiula ja bym brała tak jak zalecił, a nie jak na recepcie. Estrofem do 10 Tc bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kasiula ja bym brała tak jak zalecił, a nie jak na recepcie. Estrofem do 10 Tc bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Karolina napisał:

A idziesz cyklem sztucznym czy naturalnym?? I co będziesz miała transferowane

 

 

Hej Karolina. W sztucznym. A co to Ci jeszcze nie powiem bo to mój pierwszy transfer i nie znam się zabardzo jeszcze na tych wszystkich nazwach 😞 a teraz czekam bo moje zarodki są zamrożone bo czekamy na wynik badań genetycznych. 
ostatni MEiL co dostałam z kliniki zawierał to: 

W ciągu trwania hodowli zamrożono zarodki
Dzień 5:
5AB
5CB
5AA
5BA
5BA
2AA 3EB
2AA 3EB

a z tego nie rozumie nic wiec czekam 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojaania:)

chyba dostałam okres 😞😞  ciężko to wszystko ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
53 minuty temu, Gość Olaaaaa napisał:

Oby to był dobry znak 😁 chyba zaczekam do 10 - obiecałam mężowi 😁😁 Istnieje ryzyko fałszywie dodatniego wyniku po stymulacji (miałam transfer świeżego zarodka).

Już miałaś pierwsze usg?

Ja też mialam transfer świeżej 5dniowej blastki.  Bete robilam 7dpt byla wtedy 58, a potem jak lekarz kazał 12dpt wtedy 495. Dzisiaj jest 20dpt a pierwsze USG mam w ten piątek. Bardzo sie martwię mam nadzieje że wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏❤ pierwszą ciążę poroniłam i stąd te moje obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
12 minut temu, Gość Tojaania:) napisał:

chyba dostałam okres 😞😞  ciężko to wszystko ogarnąć

Przykro mi kochana 😔😔 to minie i znów będziesz miala sile i wiarę do dalszej walki ❤ powiedz ktory to był Twój transfer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×