Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość gość

je ba ne mo r de rcz ynie zarodków, oszukujecie nature, mam nadzieje, że wszczepią wam raka w te macice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84
2 godziny temu, Gość gość napisał:

je ba ne mo r de rcz ynie zarodków, oszukujecie nature, mam nadzieje, że wszczepią wam raka w te macice.

Życzę komuś A będzie ci zyczone !pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
5 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Ja bym też mogła mieć codziennie USG🤣🤣🤣 i dlatego z tego też powodu, zamówiłam sobie detektor tętna płodu, można posłuchać serduszka i to na pewno uspokoja😊 Anana kiedy masz wizytę?? 

O cholera nie wiedziałam, że są takie cuda! 😀 Aż muszę o tym poczytać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
6 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Życzę komuś A będzie ci zyczone !pozdrawiam 

Olać ...ów 😜 nie da ci nawet takich rzeczy czytać. 

 

Agulla84 czyżby już w drodze na krew? 😁✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Powodzenia dziś dla wszystkich którzy tego wyjątkowo dziś potrzebują. Trzymamy kciuki, czekamy na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj piękny dzień, piątek 13, niech będzie na przekór przeszczęśliwy 😚 powodzenia zwlaszcza dla testujących i wszystkich z wizytami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Trzymam kciuki za dzisiejsze testy :) powodzenia 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki 🤞za Was wszystkie a w szczegilnosci za Te, dla ktorych piatek 13go okaze sie najszczesliwszym dniem w zyciu🎉💫🎊💕 czekam na informacje 😚🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Dziewczyny mam informacje z laboratorium. Hm nie wiem co myśleć. 3 dzien i zarodki mają po 6 komórek. Chyba powinny mieć po 8 prawda? Czy ja już szukam dziury w całym? Jeden wg skali kliniki jest najlepszy a drugi dobrej jakości no ale te 6 komórek 🙄

Wszystkim życzę pięknego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak  tam pokraki ? Eksperyemnty na ludziach już zaczęte? Hitler byłby dumny, obyście po śmierci się z nim spotkały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny krew oddana trzymajcie proszę kciuki ✊✊🙏🙏🙏🙏

O ktorej bedziesz miala wynik? 

Kciuki mocno zacisniete 🤞🤞🤞🤞✊✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
3 minuty temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny krew oddana trzymajcie proszę kciuki ✊✊🙏🙏🙏🙏

Sciskam kciuki z całych sił ✊✊✊✊✊✊ daj znać od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziewczyny mam informacje z laboratorium. Hm nie wiem co myśleć. 3 dzien i zarodki mają po 6 komórek. Chyba powinny mieć po 8 prawda? Czy ja już szukam dziury w całym? Jeden wg skali kliniki jest najlepszy a drugi dobrej jakości no ale te 6 komórek 🙄

Wszystkim życzę pięknego dnia!

W 3 dniu embrion caly czas sie dzieli I ma od 6 do 8 komorek ,tzw blastomery. Wszystko jest okay 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
27 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziewczyny mam informacje z laboratorium. Hm nie wiem co myśleć. 3 dzien i zarodki mają po 6 komórek. Chyba powinny mieć po 8 prawda? Czy ja już szukam dziury w całym? Jeden wg skali kliniki jest najlepszy a drugi dobrej jakości no ale te 6 komórek 🙄

Wszystkim życzę pięknego dnia!

Jest ok 🙂 nie ma powodów do stresu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziewczyny mam informacje z laboratorium. Hm nie wiem co myśleć. 3 dzien i zarodki mają po 6 komórek. Chyba powinny mieć po 8 prawda? Czy ja już szukam dziury w całym? Jeden wg skali kliniki jest najlepszy a drugi dobrej jakości no ale te 6 komórek 🙄

Wszystkim życzę pięknego dnia!

Akszeinga szukasz dziury w całym 🙂  Naprawdę jest dobrze!!!!! 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
13 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny krew oddana trzymajcie proszę kciuki ✊✊🙏🙏🙏🙏

👨‍👩‍👧  trzymamy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

O której macie wyniki bety? On Line gdzieś widzicie czy dopiero odbieracie później popołudniu? ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
4 minuty temu, Mags1706 napisał:

W 3 dniu embrion caly czas sie dzieli I ma od 6 do 8 komorek ,tzw blastomery. Wszystko jest okay 💕

Dziękuję za uspokojenie. Właśnie przekopuje internet wzdłuż i wszerz 😉 I w środku gdzieś tam mam olbrzymią nadzieję że może się udać. A jak to jest dalej? Kto i kiedy podejmuje decyzję o ilości tranfrerowanych zarodków? A co jak endometrium nie będzie odpowiednio przygotowane? Sprawdzają to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84
2 minuty temu, malagosia napisał:

✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼🍀🍀🍀🍀

Ja już też krew oddałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
9 godzin temu, Gość Angelin napisał:

Właśnie chciałam ostatnio zapytać ale nasz czas w gabinecie się skończył 😓

Chciałabym 2+1 ale nie wiem czy z uwagi na niskie AMH nie powie że lepiej ten drugi program... co do płatności to na stronie nie ma zbyt wielu  informacji, ale przypuszczam że byłoby zbyt kolorowo gdyby wszystkie transfery były w cenie🙄

Ale Ty póki co nie masz w ogóle co myśleć bo na pewno nie będziesz potrzebowała kolejnego 💕💕

Tak wiec Paulina powodzenia na jutrzejszej wizycie❗🥰🥰🥰

I dziewczyny trzymam jutro kciuki za każdą z Was 🤩🤩🤩✊✊✊✊

Wiesz co, jeśli boisz się że tak będzie wyglądała nastepna wizyta że nie będzie kiedy o tym porozmawiać z lekarzem to jak przyjedziecie to pytajcie od razu w rejestracji tych dziewczyn. One przynajmniej powiedzą Wam co jest w danym pakiecie. Może dałoby radę żeby daly Wam umowy do porównania na spokojnie w domu 🙂 A z lekarzem też rozmawiajcie i nie dajcie się wyprosic z pokoju 🙂

będzie dobrze ✊✊

Ja juz sie nie mogę doczekać mojej wizyty, bardzo  jestem ciekawa czy jesyt poprawa. Wczoraj tak już o tym myślałam że cała noc snilo mi się że jestem już po transferze i że w 1 dni i po wyszedł mi sikaniec i 2 krechy i latałam po laboratoriach robić betę 😂😂 chory umysł dosłownie 😁

Dam znać po wizycie. 

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze testerki. Niech piątek 13go będzie pomyślny dla nas wszystkich 😘✊✊✊🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
13 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

To świetny wynik. Wszystko będzie ok. Poniedzialek już niedługo będę trzymać kciuki! 

Punkcja o 10:00. :classic_ninja:

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
5 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziękuję za uspokojenie. Właśnie przekopuje internet wzdłuż i wszerz 😉 I w środku gdzieś tam mam olbrzymią nadzieję że może się udać. A jak to jest dalej? Kto i kiedy podejmuje decyzję o ilości tranfrerowanych zarodków? A co jak endometrium nie będzie odpowiednio przygotowane? Sprawdzają to? 

Jak endometrium nie będzie ok to na pewno Ci nie zrobią transferu tylko zamroza zarodki więc spokojnie 🙂 co do ilości zarodków to lekarz podejmuje decyzję w oparciu o Wasze sugestie. Nie mówili Ci nic kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
3 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Jak endometrium nie będzie ok to na pewno Ci nie zrobią transferu tylko zamroza zarodki więc spokojnie 🙂 co do ilości zarodków to lekarz podejmuje decyzję w oparciu o Wasze sugestie. Nie mówili Ci nic kiedy transfer?

Mają dziś dzwonić ale najprawdopodobniej tranfser jutro. Tak mi mówił mój lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
6 minut temu, Gość Martu napisał:

Punkcja o 10:00. :classic_ninja:

 

 

 

No to o 10 całe moje mysli skupią się na Tobie Marta !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Ja już też krew oddałam. 

Trzymam mocno!!!! 🍀✊🏼🍀✊🏼🍀✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
20 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Ja już też krew oddałam. 

✊✊✊✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×