Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

3 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Majami ja też juz niebawem zaczynam stymulację, w czwartek ostatnia tabletka anty, zastanawiam się tylko jak długo po odstawieniu antyków będę czekać na @... Jak to było u Was dziewczyny?? 🤔

Ja jednego dnia nie wzięłam tabletek i na drugi dzień pod wieczór pojawiła się @ leciutkie krwawienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
5 godzin temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny czekam pod gabinetem na badania prenatalne. Brzuch mnie boli na maxa. Wczoraj się zapomniałam i dźwignelam niby niedużo, około 7 kg. Ale od wczoraj tak mnie ciągnie brzuch, że się wystraszyłam, musiałam się od razu położyć. Zobaczymy co będzie, mam nadzieję, że z twixami wszystko dobrze

Hej iryza jak tam po wizycie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Jestem, żyję, nie tracę energii🤣Maluchy cyt.,, ten na  górze piękny w parametrach, ten na dole... piekniejszy,,. Tak powiedziała Pani Doktor. 😍😍Prenatalne przełożone na 5 listopada. Maluchy mają o 5 mm zamalo, żeby można było wykluczać genetykę. Mają już😘 rowniutko po 5.5 cm. Kamień z serca mi spadł, bałam się, że im krzywdę zrobiłam tym dźwignięciem. 

Macie rację, dokupiłam nospe, jutro lecę po melise z gruszką i na allegro po puzzle. Dziękuję Wam, jestem spokojniejsza bo wiem, że jesteście😘 i zawsze doradzicie🌱😘 

Trzymam kciuki za powodzenie u każdej z Was💗wierzę, że każda z nas usłyszy kiedyś,, mama,,. 

Tak więc, nie schodzimy z maty, nie poddajemy się😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
2 minuty temu, Gość Iryza napisał:

Jestem, żyję, nie tracę energii🤣Maluchy cyt.,, ten na  górze piękny w parametrach, ten na dole... piekniejszy,,. Tak powiedziała Pani Doktor. 😍😍Prenatalne przełożone na 5 listopada. Maluchy mają o 5 mm zamalo, żeby można było wykluczać genetykę. Mają już😘 rowniutko po 5.5 cm. Kamień z serca mi spadł, bałam się, że im krzywdę zrobiłam tym dźwignięciem. 

Macie rację, dokupiłam nospe, jutro lecę po melise z gruszką i na allegro po puzzle. Dziękuję Wam, jestem spokojniejsza bo wiem, że jesteście😘 i zawsze doradzicie🌱😘 

Trzymam kciuki za powodzenie u każdej z Was💗wierzę, że każda z nas usłyszy kiedyś,, mama,,. 

Tak więc, nie schodzimy z maty, nie poddajemy się😘😘😘

Nooo kamień z serca! Chociaż wiedziałam że wszystko z dzidziulkami ok! Spokojnej nocy wszystkim ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Izulka87 napisał:

Nooo kamień z serca! Chociaż wiedziałam że wszystko z dzidziulkami ok! Spokojnej nocy wszystkim ;*

Wzajemnie:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Iryza napisał:

Jestem, żyję, nie tracę energii🤣Maluchy cyt.,, ten na  górze piękny w parametrach, ten na dole... piekniejszy,,. Tak powiedziała Pani Doktor. 😍😍Prenatalne przełożone na 5 listopada. Maluchy mają o 5 mm zamalo, żeby można było wykluczać genetykę. Mają już😘 rowniutko po 5.5 cm. Kamień z serca mi spadł, bałam się, że im krzywdę zrobiłam tym dźwignięciem. 

Macie rację, dokupiłam nospe, jutro lecę po melise z gruszką i na allegro po puzzle. Dziękuję Wam, jestem spokojniejsza bo wiem, że jesteście😘 i zawsze doradzicie🌱😘 

Trzymam kciuki za powodzenie u każdej z Was💗wierzę, że każda z nas usłyszy kiedyś,, mama,,. 

Tak więc, nie schodzimy z maty, nie poddajemy się😘😘😘

Bardzo się cieszę że wszystko dobrze i tak ma być do końca  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Iryza,

Wrzuć ku pokrzepieniu serc zdjęcie Twinsow  z usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama dzielna, tyle przeszła, to i maluchy silne... piękne wiadomości, tak szybciutko rosną ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
Dnia 16.10.2019 o 07:13, Gość Marcelina napisał:

Ja jestem w invimed, mam dofinansowanie. Dofinansowanie jedt na leki, na punkcje, monitoring, transfer wiec w sumie okolo 6 k oszczędności. Badania potrzebne do in vitro nie sa refundowane ale to normalne bo wiadomo ze nikt nie zrefunduje badan. Polecam dr Dworniaka lub dr Rokickiego. 

Marcelina a powiedz mi jakie musieliscie dostarczyć do kwalifikacji wyniki z badania nasienia? Pani w recepcji invimed powiedziała żeby zrobić rozszerzone ale zastanawiam się czy od razu nie robić morfologii żeby już to mieć na zaś.... jak to u was było? 

Partycja a Wam jakie kazali robić w gamecie?

 

😉😀💪 zaczynamy nowy tydzień pełen wyzwań💪. Trzymam za wszystkie kciuki, cieszę się z wami z sukcesów👏, przytulam do siebie w gorszych chwilach...i dziękuję za to że jesteście ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziewczyny, 

Ile po punkcji dostalyscie okres ?? Normalnie tak jak w terminie ?? 

Sylwia,

Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Postaram się jutro wrzucić fotki😘strachu się najadlam przez własną glupotę, takie zagrożenie, ale to dla mnie nowy stan i niby uważam chucham dmucham i bach. Zapomniałam się. Teraz już zapamietam na pewno. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Iryza cieszę się że wszystko pozostało w porządku i rośniecie zdrowo ☺ Ciekawe czy to łobuziaki czy małe łobuziary w Tobie rosną ❤ Czekam niecierpliwie na zdjęcia!

Opijam zdrówko sokiem ananasowym wszystkich dzielnych wojowniczek! 🍹🍍🍹🍍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
9 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Marcelina a powiedz mi jakie musieliscie dostarczyć do kwalifikacji wyniki z badania nasienia? Pani w recepcji invimed powiedziała żeby zrobić rozszerzone ale zastanawiam się czy od razu nie robić morfologii żeby już to mieć na zaś.... jak to u was było? 

Partycja a Wam jakie kazali robić w gamecie?

 

😉😀💪 zaczynamy nowy tydzień pełen wyzwań💪. Trzymam za wszystkie kciuki, cieszę się z wami z sukcesów👏, przytulam do siebie w gorszych chwilach...i dziękuję za to że jesteście ze mną.

Rozszerzone to od razu te z morfologia i właśnie takie dostarczylismy, do tego wszystkie badania potrzebne do invitro lekarz dal na kartce aby sprawdzić ktore mamy a które trzeba zrobić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
11 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Marcelina a powiedz mi jakie musieliscie dostarczyć do kwalifikacji wyniki z badania nasienia? Pani w recepcji invimed powiedziała żeby zrobić rozszerzone ale zastanawiam się czy od razu nie robić morfologii żeby już to mieć na zaś.... jak to u was było? 

Partycja a Wam jakie kazali robić w gamecie?

 

😉😀💪 zaczynamy nowy tydzień pełen wyzwań💪. Trzymam za wszystkie kciuki, cieszę się z wami z sukcesów👏, przytulam do siebie w gorszych chwilach...i dziękuję za to że jesteście ze mną.

Wiesz co, my to tak naprawdę zrobiliśmy tylko świeże amh i badanie nasienia bo ostatnie mieliśmy z 2014r. a resztę to co chcieli to nam pobrali tak jak pisałam na miejscu już za darmo, mi pobierali cytologie, biocenoze pochwy, chlamydie i krew nam obojgu ale nie wiem aż tak dokładnie co oni tam pobierali, na pewno grupę krwi i na choroby zakaźne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozszerzona morfologia jest/będzie potrzebna dla anastezjologa, do tego elektrolity, choroby zakaźne, weneryczne kiła i chlamydia, bo to wymóg ustawowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Dzwonili z kliniki,  jutro o 10:00 wielka chwila ☺ Aż zaczął mnie boleć brzuch z nerwów.. Jakieś sposoby na odstresowanie oprócz litrów melisy?  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Będzie dobrze 😄 Miśka 🙂 trzymamy paluchy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do was z powrotem, choć tak naprawdę to cały czas śledzę wasze historie. Swoje przeszłam i myślałam, że to koniec, ale niestety, życie pisze różne scenariusze. Obecnie jestem na półmetku ciąży, udało się za czwartym razem - szczęście ogromne, nie mogłam w to uwierzyć. Strach na początku był, ale później gdy po każdej wizycie (a miałam je często) okazywało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku strach miną. Wierzyłam, że już teraz musi być dobrze, że już nic złego nie może nas spotkać, byłam spokojna, cieszyłam się tym wszystkim, ruchami naszej księżniczki (bo to dziewczynka), szykowaniem dla niej pokoju. Na badaniach polowkowych (w czwartek) cały mój piękny świat się zawalił. Lekarz stwierdził poszerzenie komór bocznych w główce (dziecko może mieć wodogłowie). Powiedział, że nie wygląda to dobrze, bo powiększenie jest spore, umówił nas na środę do szpitala do innego lekarza na usg i amniopunkcje. Bardzo się boję i nie mogę się z tym pogodzić. Staram się jakoś trzymać (dla niej) ale nie potrafię. Siedzę w domu, nie mogę się zebrać żeby pójść do pracy, nic mi się nie chce. Nie życzę nikomu takiej historii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Miśka spójrz na to z innej strony: dzwonili z kliniki, ale super🤣, jutro o 10 wielka chwila💗nareszcie będę mamą💗💗💗💗

Losie mój jak ja się cieszę🤣🤣-to już moja kwestia😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Uwielbiam Cię Iryza ❤❤😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Laski dzwonili z kliniki w zarodki, podobno ładnej klasy. 5.1.1 z 5 doby i 5.1.2 z 6 doby , ktoś wie i podpowie co to znaczy.

Miśka super ,że już jutro ciesz się tą chwila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Karolina napisał:

Laski dzwonili z kliniki w zarodki, podobno ładnej klasy. 5.1.1 z 5 doby i 5.1.2 z 6 doby , ktoś wie i podpowie co to znaczy.

Miśka super ,że już jutro ciesz się tą chwila 

5 to jest najlepsza ocena 😊 brawo Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dzięki Tunessia.

Kamień z serca !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Dziewczyny, w czwartek mam robić bete, ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj sikanca 😛 wyszła druga kreska, bledsza, ale wyszła 🙂 cieszymy się jak diabli, w czwartek oczywiście idę na krew, ale jestem dobrej myśli ❤️😃już wcale nie przeszkadza mi ten opuchniety brzuch, czuję że dzisiaj nawet nie będzie mnie bolał zastrzyk w dupe 🙂 dziękuję Wam że jesteście ❤️😍❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Milka super wieści, znaczy przyjął sie !! Beya tylko do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Laski dzwonili z kliniki w zarodki, podobno ładnej klasy. 5.1.1 z 5 doby i 5.1.2 z 6 doby , ktoś wie i podpowie co to znaczy.

Miśka super ,że już jutro ciesz się tą chwila 

 

40 minut temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny, w czwartek mam robić bete, ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj sikanca 😛 wyszła druga kreska, bledsza, ale wyszła 🙂 cieszymy się jak diabli, w czwartek oczywiście idę na krew, ale jestem dobrej myśli ❤️😃już wcale nie przeszkadza mi ten opuchniety brzuch, czuję że dzisiaj nawet nie będzie mnie bolał zastrzyk w dupe 🙂 dziękuję Wam że jesteście ❤️😍❤️ 

Karolina zarodki masz jak marzenie 👏😉

Milka ale wiadomość!! Rewelacja!! Muszę Ci powiedzieć że ja jak byłam w ciąży z córką to też zrobiłam sikanca na pamiątkę ale jak już miałam wynik bety i druga kreseczka była bladziutka przy becie 260, także gratulacje!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny, w czwartek mam robić bete, ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj sikanca 😛 wyszła druga kreska, bledsza, ale wyszła 🙂 cieszymy się jak diabli, w czwartek oczywiście idę na krew, ale jestem dobrej myśli ❤️😃już wcale nie przeszkadza mi ten opuchniety brzuch, czuję że dzisiaj nawet nie będzie mnie bolał zastrzyk w dupe 🙂 dziękuję Wam że jesteście ❤️😍❤️ 

Wspaniale 🤩🤩 gratuluję 🤗😘🥰😍❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny, w czwartek mam robić bete, ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj sikanca 😛 wyszła druga kreska, bledsza, ale wyszła 🙂 cieszymy się jak diabli, w czwartek oczywiście idę na krew, ale jestem dobrej myśli ❤️😃już wcale nie przeszkadza mi ten opuchniety brzuch, czuję że dzisiaj nawet nie będzie mnie bolał zastrzyk w dupe 🙂 dziękuję Wam że jesteście ❤️😍❤️ 

Super Kochana  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Miśka napisał:

Dzwonili z kliniki,  jutro o 10:00 wielka chwila ☺ Aż zaczął mnie boleć brzuch z nerwów.. Jakieś sposoby na odstresowanie oprócz litrów melisy?  🙂

Super, to jutro przybędzie nam nowy obywatel  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam wynik Amh 0.93. Więc dużo nie spadło  🙂 . Bo przed stumulacją miałam 0.95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×