Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

4 minuty temu, Keffy napisał:

To ja Wam zajme głowę dziewczyny. Wprowadzając zmiany w życie to przyznaje się że 27 mam wizytę u lekarza po ostatnim nie udanym transferze i będziemy debatowac co robimy. Ja już zapobiegawczo zrobiłam badania jakie tylko miałam aby już z czymś pojechać. Oczywiście nastawiam się na transfer jeszcze w tym roku 🙊🙉🙈

Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ola_ napisał:

Nie rób sobie tego... Weź sobie melise wypij. Relax! Obejrzyj coś może. 

Jestem w pracy z szefem przy  boku 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Keffy napisał:

To ja Wam zajme głowę dziewczyny. Wprowadzając zmiany w życie to przyznaje się że 27 mam wizytę u lekarza po ostatnim nie udanym transferze i będziemy debatowac co robimy. Ja już zapobiegawczo zrobiłam badania jakie tylko miałam aby już z czymś pojechać. Oczywiście nastawiam się na transfer jeszcze w tym roku 🙊🙉🙈

Keffy, wspólnie na pewno ustalicie optymalny plan...trzymaj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Werka 1993 napisał:

Jestem w pracy z szefem przy  boku 😣

aaaaaaa ale może to lepiej...ja dziś rano wygoniłam wspólnika, żeby sam załatwiał spawy i tak siedzę sama jak na szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, majami napisał:

aaaaaaa ale może to lepiej...ja dziś rano wygoniłam wspólnika, żeby sam załatwiał spawy i tak siedzę sama jak na szpilkach

Ale wiesz, to że się stresujemy  to oznacza że czlowiekowi  strasznie zależy  ;* i nie jest  nam to obojętne  ;* każda  z nas zna to uczucie  ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie mam w pracy  melisy  :( ale mam mięte ,  może  być ??

Edytowano przez Werka 1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Werka 1993 napisał:

Kurcze, nie mam w pracy  melisy  😞 ale mam mięte ,  może  być ??

Żołądek uspokoi...pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
30 minut temu, Keffy napisał:

To ja Wam zajme głowę dziewczyny. Wprowadzając zmiany w życie to przyznaje się że 27 mam wizytę u lekarza po ostatnim nie udanym transferze i będziemy debatowac co robimy. Ja już zapobiegawczo zrobiłam badania jakie tylko miałam aby już z czymś pojechać. Oczywiście nastawiam się na transfer jeszcze w tym roku 🙊🙉🙈

Powiedz Kochana jakie badania zrobiłaś? Bo ja nie robiłam po nieudanym żadnych 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Werka,  Majami, spokojnie 🙂 pomyślcie że już i tak nic nie zmieniło, krew oddana rano i stresy na nic się zdadzą. Będzie co ma być, czyli będzie DOBRZE! Bo macie tę moooc!! 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️✊✊

Werka, ja jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Paulina napisał:

Werka,  Majami, spokojnie 🙂 pomyślcie że już i tak nic nie zmieniło, krew oddana rano i stresy na nic się zdadzą. Będzie co ma być, czyli będzie DOBRZE! Bo macie tę moooc!! 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️✊✊

Werka, ja jestem ze śląska

Ooo... a z kad dokładnie ? ;* ja z Pszczyny  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
2 godziny temu, majami napisał:

Oluś, no nie wiem, coś mnie dręczy...ot takie głupie przeczucie...ale...obiecałam sobie, że jeśli dziś będzie ok, to już odpuszczam sobie i Wam nie truję, tylko grzecznie i spokojnie czekam...Buzi

Kochana doskonale wiem co czujesz, ja też sie ciagle zamartwiam, ale staram sie tez myslec pozytywnie, caly czas masuje brzuszek i proszę kropka zeby ze mną został 😊 ja boje się nawet kichnąć czy kaszlnąć... mysle ze ten strach zostanie gdzies tam w srodku juz do konca,  ale wazne jest by te pozytywne myśli byly na pierwszym miejscu!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Paulina napisał:

Powiedz Kochana jakie badania zrobiłaś? Bo ja nie robiłam po nieudanym żadnych 😱

Oj było tego z 10 szt ale robiłam to bez konsultacji z lekarzem. Głównie prolaktyna progesteron ogólnie krew tsh mocz alstat itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochana doskonale wiem co czujesz, ja też sie ciagle zamartwiam, ale staram sie tez myslec pozytywnie, caly czas masuje brzuszek i proszę kropka zeby ze mną został 😊 ja boje się nawet kichnąć czy kaszlnąć... mysle ze ten strach zostanie gdzies tam w srodku juz do konca,  ale wazne jest by te pozytywne myśli byly na pierwszym miejscu!!! 

Kochana a ty jak się czujesz  ? Przypomnij mi czy ty miałaś jakieś objawy przed  badaniem BETY? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny...mam wyniki...trochę się martwię...ale może taka moja uroda? Co 48h mam wzrost wartości średnio o 70%...dziś to 217mIU...kurcze, niby wg norm podwaja się co 2-3 dni a co 48h to minimum 66%, ale czy to mimo wszystko nie za wolno, czyżbym była typem, że jednak trwa to nieco dłużej a  końcu ruszy...? Dwa dni temu było 125, więc wzrost jest, ale czy z kropkiem wszystko ok? Jejku...wizyta dopiero we środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
4 minuty temu, majami napisał:

Dziewczyny...mam wyniki...trochę się martwię...ale może taka moja uroda? Co 48h mam wzrost wartości średnio o 70%...dziś to 217mIU...kurcze, niby wg norm podwaja się co 2-3 dni a co 48h to minimum 66%, ale czy to mimo wszystko nie za wolno, czyżbym była typem, że jednak trwa to nieco dłużej a  końcu ruszy...? Dwa dni temu było 125, więc wzrost jest, ale czy z kropkiem wszystko ok? Jejku...wizyta dopiero we środę...

Majami, wszystko dobrze z malenstwem! Taki maly indywidualista i troszke wolniej beta przyrasta - i juz. Zabraniam Ci myslec inaczej💗Zamartwiac to bys sie mogla jakby beta stanela albo spadla. A tak wszystko dobrze🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
3 godziny temu, Ola_ napisał:

A ja leżę, relanium mnie osłabia i jestem cały czas senna. W nocy śpię jak zabita. W dzień chodzę "przetrącona" tym relanium i modlę się, by kropki ze mną zostały. 

Zostana, zostana 🙂 bedziesz mialam najpiekniejszy prezent na Swieta😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, majami napisał:

Dziewczyny...mam wyniki...trochę się martwię...ale może taka moja uroda? Co 48h mam wzrost wartości średnio o 70%...dziś to 217mIU...kurcze, niby wg norm podwaja się co 2-3 dni a co 48h to minimum 66%, ale czy to mimo wszystko nie za wolno, czyżbym była typem, że jednak trwa to nieco dłużej a  końcu ruszy...? Dwa dni temu było 125, więc wzrost jest, ale czy z kropkiem wszystko ok? Jejku...wizyta dopiero we środę...

Mi się wydaje ze wszystko jak najbardziej  OK !! :D 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
4 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Kochane właśnie dzwonili do mnie potwierdzić jutrzejszy transfer, jak zobaczyłam że dzwonią z kliniki to byłam pewna że złe wieści, że nie mam już zarodków a tu ulga na szczęście.... 

Proszę trzymajcie jutro kciuki 🙏

Patrycja wspaniale 🤗 A powiedzieli, czy oba beda transferowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Werka 1993 napisał:

Mi się wydaje ze wszystko jak najbardziej  OK !! 😄

Eh, no oby...u mnie w ogóle wszystko małe i chude, więc i beta cienka...ale ważne że w mieści się w normie...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Werka 1993 napisał:

Mi się wydaje ze wszystko jak najbardziej  OK !! 😄

A twoje, są już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, majami napisał:

Eh, no oby...u mnie w ogóle wszystko małe i chude, więc i beta cienka...ale ważne że w mieści się w normie...chyba...

Ja dalej  czekam. ... i już odchodzę  od zmysłów; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Werka 1993 napisał:

Ja dalej  czekam. ... i już odchodzę  od zmysłów; P

Będziesz szczęśliwa jak zobaczysz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, majami napisał:

Będziesz szczęśliwa jak zobaczysz 🙂

Nawet nie wiesz  jak chce  juz to szczęście  poczuć  ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Werka 1993 napisał:

Nawet nie wiesz  jak chce  juz to szczęście  poczuć  ! 😘

Oj wiem...i z całego serca Ci tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, majami napisał:

Oj wiem...i z całego serca Ci tego życzę

A dlaczego idziesz juz w środę  do lekarza  ? Szybko coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
6 minut temu, Gość Aga napisał:

Patrycja wspaniale 🤗 A powiedzieli, czy oba beda transferowac?

Aga w mojej klinice zazwyczaj transferuja dwa po 35 r.z. a mi jeszcze trochę daleko do tego wieku 😉 poza tym ja raczej nie zdecydowałabym się na dwa, wiesz ja już mam jedno dziecko więc jeszcze jedno to byłby już szczyt moich marzeń a z tego co mówili to ten drugi jest słabszy więc też nie robię sobie jakichś wielkich nadziei że on do jutra dotrwa, jestem przygotowana niestety na to że mogę jutro usłyszeć że mam tylko jeden. No chyba że nadgoni i da się zamrozić to na pewno po niego wrócę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Werka 1993 napisał:

A dlaczego idziesz juz w środę  do lekarza  ? Szybko coś 

Jesteśmy umówieni na USG...kazał się pokazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, majami napisał:

Jesteśmy umówieni na USG...kazał się pokazać...

Oo... juz na  USG ? :) SUPER; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Werka 1993 napisał:

Oo... juz na  USG ? 🙂 SUPER; D

No, tak bardzo kontrolnie...czy aby pojawi się pęcherzyk...ale pewnie jeszcze nie...chyba że przyrost ruszy z kopyta...ale wiem, że są dziewczyny, które też miały przyrost na tym poziomie (70%/48h) i bobasy fikają w brzuchach, więc pocieszam się tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×