Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Go艣膰 Gosc

Powiedzcie czy u was tez tak daja odbiory za pracuj膮ca sobote i niedziele po nocach? W kwietniu mam tylko dwie soboty pracuj膮ce i te dwa dni wolne, dali mi po nocach. Po trzeciej nocy mam zmiane promocji, przychodze na 20 do pracy, wiec tak na prawde nie mam dnia wolnego 馃槙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rosska

U nas po nocy zawsze ddw. Ale to wszystko zalezy od ustale艅 z kierownikiem. Pep przepuszcza odbiory po nocy. A zgodnie z prawem ma byc 11 h przerwy i tyle .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rosska

U nas po nocy zawsze ddw. Ale to wszystko zalezy od ustale艅 z kierownikiem. Pep przepuszcza odbiory po nocy. A zgodnie z prawem ma byc 11 h przerwy i tyle .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rosska

U nas po nocy zawsze ddw. Ale to wszystko zalezy od ustale艅 z kierownikiem. Pep przepuszcza odbiory po nocy. A zgodnie z prawem ma byc 11 h przerwy i tyle .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
12 godzin temu, Go艣膰 Nati napisa艂:

Uwa偶asz, 偶e w hebe dziewczyny maj膮 lepiej i lepiej jest pracowa膰 w tamtej firmie?聽

My艣l臋 偶e jest podobnie z wyj膮tkiem 5 rseczy na raz do robienia,czasu dla klienta i ca艂ego etatu馃構

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Odbiory s膮 zgodne z prawem 11 godzin jest?jest!ale czy to jest fair....to ju偶 inna kwestia馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pracownik sklepu

Sobota obr贸t w sklepie 28 tys 2 osoby reszta uz zwolnienia lekarskie. Brak jakiej kolwiek mo偶liwo艣ci 艣ci膮gni臋cia pracownika z innego sklepu. Wsz臋dzie braki personalne. Brak ochrony. Wracam po 12 h. Zasypiam w ciu hach bo nie mam si艂 si臋 rozebra膰. Dziecka nie widz臋. Koncze ju偶 z tym burdel em po 15 latach pracy. Niech przychodz膮 niemoty co nie maj膮 poj臋cia i 偶adnej ch臋ci do pracy. Skoro firma nie potrafi zarz膮dza膰 by da艂o si臋 w niej godnie pracowa膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pracownik sklepu

A i jeszcze dodam brak jakiejkolwiek przerwy. Bo kiedy. Jak sklep pe艂en ludzi i ka偶dy co艣 chce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Co艣 tam

Szacun za przepracowane 15 lat. Ja wytrzyma艂am 10.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xyz

Ja 4

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Qazplm

Ja 8聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Qazplm

Ja 8聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Klient

Bez komentarza. Szok.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pracownik firmy

W tej firmie ju偶 si臋 nie da pracowa膰. Jest coraz g贸rzej.praca bez przerwy. Ponad si艂y fizyczne i psychiczne. O rodzinie zapomnij. Ma艂a liczba os贸b zatrudnionych. Wypada jeden cz艂owiek. Nie ma go kto zast膮pi膰 bo szkoda firmie pieni臋dzy na wieksza obstawe w sklepie. Ludzie odchodz膮 hurtowo. Zatrudniane osoby z tzw lapanki. Zarobi膰 i nic nie robi膰. No ale Co jak innych ch臋tnych brak. Brawo Rossmann.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Do zobaczenia to ja ju偶 m贸wi臋 od roku,zamiast do widzenia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

A macie zmiany np od 3 w nocy do 15? Bo robi sie u nas juz koszmarnie, to nie jest godzina ani do wstawania ani do p贸j艣cia spa膰聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martwa

U mnie na sklepie jest zebranie sklepowe pod koniec miesi膮ca. A偶 si臋 boje, co nowego ma by膰. S艂ysza艂am co艣 o nowych promocjach, jakich艣 cenach 艁A艁, 9 kuponach do wykorzystania przez pracownika... Wymy艣laj膮 cuda, zamiast upraszcza膰. Je艣li rzeczywi艣cie jest tak, jak m贸wicie, 偶e b臋dzie trzeba klepa膰 jaka艣 regu艂k臋 na kasie, to 偶ycz臋 powodzenia sobie, i nam wszystkim, 偶eby klienci nas nie zlinczowali......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martwa
1 minut臋 temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

A macie zmiany np od 3 w nocy do 15? Bo robi sie u nas juz koszmarnie, to nie jest godzina ani do wstawania ani do p贸j艣cia spa膰聽

呕e co? To tak mo偶na ? 馃槷

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ruma
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Martwa napisa艂:

呕e co? To tak mo偶na ? 馃槷

Nie wiem czy mo偶na, ale u na sklepie tak jest. Czysta ciekawo艣膰 czy tak jest na innych sklepach聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pracownik

U nas te偶 tak jest na 3.00 lub 4.00 do 13.00 lub 14.00

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, Go艣膰 Qazplm napisa艂:

Ja 8聽

A m贸j sta偶 w ross to prawie 14聽lat. Kawa艂ek 偶ycia i zdrowia zostawi艂am w tej firmie i nareszcie jestem wolna,widz臋 swoj膮 rodzin臋 i spe艂niam swoje marzenie. Praca na etacie nas ogranicza,聽jeste艣my sfrustrowane, z艂e i niestety jest to droga do nik膮d. Czasami trzeba podj膮膰 odwa偶ne decyzje i nie ogl膮da膰 si臋 za siebie.

聽呕ycz臋 powodzenia;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martwa

Tak, to prawda, 偶e etat nas ogranicza. Godziny s膮 czasami tak 偶a艂o艣nie u艂o偶one, 偶e jednego dnia przychodzi si臋 do pracy na 3,5h. I gdzie tu sens? Ani nie mo偶na pojecha膰 gdzie艣, ani um贸wi膰 si臋 z kim艣...

Albo te godziny na pracy na 6 rano. Sklep otwierany o 9:00. Po co to? Ostatnio klientka si臋 zdziwi艂a, jak us艂ysza艂a, 偶e pracujemy do p贸藕nych godzin nocnych. Wszyscy sobie wyobra偶aj膮, 偶e praca w Rossmannie jest taka lekka i przyjemna, bo wystarczy zalozyc bia艂y fartuszek i bia艂e r臋kawiczki i jest przyjemnie po prostu....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ccx
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Ruma napisa艂:

Nie wiem czy mo偶na, ale u na sklepie tak jest. Czysta ciekawo艣膰 czy tak jest na innych sklepach聽

Oczywi艣cie ze mo偶na. Godzina rozpocz臋cia pracy mo偶e by膰 ro偶na聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Jak mo偶na to zapraszamy osoby z centrali w godzinach od 3 do 15 do pracy w sklepie. Najpierw dostawa do 9 nast臋pnie dostawa +praca na kasie jednoczesnie. Najlepiej kogo艣 ze szczebla zarz膮dzaj膮cego w firmie. Powodzenia. Mi艂ej pracy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jjjj
29 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Jak mo偶na to zapraszamy osoby z centrali w godzinach od 3 do 15 do pracy w sklepie. Najpierw dostawa do 9 nast臋pnie dostawa +praca na kasie jednoczesnie. Najlepiej kogo艣 ze szczebla zarz膮dzaj膮cego w firmie. Powodzenia. Mi艂ej pracy.聽

Hej mam pytanie,Jak si臋 robi spis zer i jak to wygl膮da zeby do 9 si臋 wyrobi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ala

Ile to razy by艂y zmiany 聽 聽3-15 聽 4-16 聽 5-17 聽 nic szokujacego,dla nas oczywiscie,gorzej jak klient patrzy 偶e jakie艣 takie jakby wczorajsze jeste艣my 馃a my poprostu niewyspane drogi kliencie,to jak z regu艂kami przy kasie,nie,nie,nie nie m贸wimy tego dla przyjemno艣ci tylko bo musimy,jesli wam szanowni klienci to nie odpowiada to prosimy mowi膰 g艂o艣no przy kasie 偶e spbue nie zyczycie,bardzo prosimy馃構

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ala
Przed chwil膮, Go艣膰 Ala napisa艂:

Ile to razy by艂y zmiany 聽 聽3-15 聽 4-16 聽 5-17 聽 nic szokujacego,dla nas oczywiscie,gorzej jak klient patrzy 偶e jakie艣 takie jakby wczorajsze jeste艣my 馃a my poprostu niewyspane drogi kliencie,to jak z regu艂kami przy kasie,nie,nie,nie nie m贸wimy tego dla przyjemno艣ci tylko bo musimy,jesli wam szanowni klienci to nie odpowiada to prosimy mowi膰 g艂o艣no przy kasie 偶e spbue nie zyczycie,bardzo prosimy馃構

*sobie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martwa

Jestem w totalnym szoku, nie wiedzia艂am, 偶e s膮 takie nieludzkie godziny pracy.... Przynajmniej w moim regionie z tym si臋 nie spotka艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 3znaki

Jak dostawy sa realizowane dziennie bo gora szuka oszcz臋dno艣ci to tak to wyglada. I nas przychodzimy na 4 lub 5 rano i oramy z dostawa do 14-15....聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Dziewczyny ja zrezygnowa艂am z pracy w rossie.聽 Min臋艂y ju偶 3 m-ce , a ja co noc mam stresuj膮ce sny zwi膮zane z t膮 prac膮.聽 Jak sobie przypomn臋 ten ob贸z to naprawd臋. Teraz jestem szcz臋艣liwa, a co najwa偶niejsze? Moja rodzina jest szcz臋艣liwa. Moje dzieci mnie widz膮,聽 a nie to co wtedy. To firma dla os贸b, kt贸re nie maj膮, b膮d藕 nie chc膮 mie膰 rodziny. Inaczej na d艂u偶sz膮 met臋 nie wyobra偶am sobie tam pracy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×