Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gosd
Dnia 2.08.2019 o 22:44, Gość Gość 5 napisał:

Co myślicie o nowej premii uznaniowej? 

Mozesz napisac cos wiecej o tej premii? Dla kovo i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
16 godzin temu, PalmaMaNapalma napisał:

nic nie zrobią bo mi odpisali na SD że takie rozbieżności moga występować ze względu na to że jest przebudowa magazynu... 

Ja też grafik przed każdą dostawą zmieniam. Jedna z dziewczyn już powiedziała że ona nie chce pracować bo cały czas coś zmieniamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy ktokolwiek z Gamy u was pracuje na kasie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fugj

Hej ! Czy Warta płaci coś za pobyt dziecka w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nmb
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Czy ktokolwiek z Gamy u was pracuje na kasie? 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak to jest po powrocie z urlopu wychowawczego? najpierw jeszcze musze wykorzystac urlop który miałam zanim poszłam urodziłam? jak szybko wraałyscie do pracy po macierzynskim/wychowawczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axyz

Cześć! Przepraszam, możliwe, że takie lub podobne pytanie już padło, ale trudno przejrzeć 96 stron. Chciałabym zapytać, jakie dokładnie są obowiązki kasjera-sprzedawcy i doradcy klienta. Czy jest jakakolwiek możliwość pogodzenia takiej pracy ze studiami dziennymi (ale takimi, które nie obciążają zbytnio czasowo, jest możliwość samodzielnego układania planu zajęć i dużo grup wieczorami)? Czy łatwo dostać się od razu np. na 1/2 etatu?     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
40 minut temu, Gość axyz napisał:

Cześć! Przepraszam, możliwe, że takie lub podobne pytanie już padło, ale trudno przejrzeć 96 stron. Chciałabym zapytać, jakie dokładnie są obowiązki kasjera-sprzedawcy i doradcy klienta. Czy jest jakakolwiek możliwość pogodzenia takiej pracy ze studiami dziennymi (ale takimi, które nie obciążają zbytnio czasowo, jest możliwość samodzielnego układania planu zajęć i dużo grup wieczorami)? Czy łatwo dostać się od razu np. na 1/2 etatu?     

Osoby na 1:2 nie są potrzebne. Firma zatrudnia na 3/4. Ciężko pogodzić, jest umowa o prace gdzie masz być do dyspozycji pracodawcy. Większość popołudniówek i sobót . Kasjer sprzedawca nie tylko siedzi na kasie. Przyjmuje dostawy marwit,  wykłada dostawę mer...e doradza klientom wykonuje layouty . Jak dla studenta polecam iść gdzieś na umowę zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjer

Ze studiami dziennymi raczej pracy w Ross nie pogodzusz, z zaocznym jest mała szansa, znam tylko 1 osobę, której dawna kierowniczka poszła na rękę. Ross to nie jest praca, jak w normalnym sklepie typu 7-15, czy 14-22. W Ross pracuje się nie dość, że niemal całodobowo, yo każdego dnia inaczej, jednego 5 godz, drugiego 12, trzeciego 9. Czasem idziesz na 9.39 do 21.30, czasem 5-16. Czasem na 1 w nocy, czasem 22-8 rano. Grafik zmienia się często, bo często dostawa przyjeżdża kilka godz np. później, lub szybciej, dodatkowo pracownicy są obcueci na maxa, 2,3 osoby na zmianie, wypada l4 i zaczyba się cyrk, bo to zmiany grafików zawsze dla kilku osób, gorzej, gdy ktoś weźmie uż. Ktoś, kto jest przed lub po nocce nie przyjdzie za tamta osobę, ktoś na być na popo, przy małej obsłudze trudno kogoś przesunąć. Chodzi się też na inne sklepy w danym mieście, gdy tam brakuje pracownika, no chory. Tutaj nie ma pracy na etat (poza kiero) umowa na 5/8, czy 1/2.. Co do obowiązków, nie przepisze ci z papierów, w Ross jest kasjer sprzedawca, asystent, zca i kiero. Doradca to kasjer, czy asystent. Kasjer poza kasa robi niemal wszystko, czyli dostawa, rozkładanie towaru w trakcie dnia, układanie go, kolektor, layouty każdego miesiaca na każdy metr sklepy, priorytety, jeśli uda się znaleźć chwilkę, pytasz klienta, czy mu pomóc, choć zwykle odganiasz jak natretna muchę, by zrobić zlecone ci zadania.  Kasjer, jak i każdy udaje, że zna się na kosmetykach, które sprzedaje, gdyż klient myśli, że jesteśmy szkolne, że znamy firmy kosmetyczne, ich linie kosmetyków, wiemy, jak dany krem zadziała na jego skórę, jaką ma konsystencję, jak zlapie farba, jak się zachowa dany odplamiacz, czy cis jest naturalne, bez sls. Nie wiemy nic poza tym, co napisane na pudełku. Klient oczekuje, że mu podasz do ręki wszystko, bo sam jest zbyt leniwy, by zdjąć z półki, lub odłożyć, więc rzuca, gdzie popadnie. No i promocje, czyli praca do polnocy, czy od 5, 6 rano z cenami, plakatami, bramkami, naklejkami itd. Lista zadań na papierze spora, dochodzi dbanie o towar, kasa. Czasem kasjer prowadzi nocke, czyli papiery z tym związane, pakowanie do boksów odpowiednich kartonów, plomby itp. Kasjer zbiera towary do zwrotu, robi różne rzeczy. Na koniec zmiany mop i podloga. Nie ma życia prywatnego, najlepiej, by nie miał dzieci, lekarza, był robocopem, jest dostępny pod telefonem. Non stop wiadomości z pracy, a to grafik, a to procedury do podpisu, a to coś innego, na co ma być przygotowany. To nie jest tylko stanie na kasie, jsk się komuś wydaje. To tak w krzywym trochę zwierciadle, ale prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas

Czy ktoś wie ile wynosi teraz premia uznaniowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLa
5 minut temu, Gość Kas napisał:

Czy ktoś wie ile wynosi teraz premia uznaniowa? 

A dają jeszcze za coś uznaniową? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauLa

A dają jeszcze za coś premię uznaniową w tej firmie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas

No właśnie słyszałem że dają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy

Da się pogodzić tą pracę ze studiami... wiem z doświadczenia, ale zależy to po pierwsze od kierownika czy on/ona wyraża chęci żeby układać grafik pod ciebie i oczywiście od twojej dyspozycyjności również.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
45 minut temu, Gość gość nowy napisał:

Da się pogodzić tą pracę ze studiami... wiem z doświadczenia, ale zależy to po pierwsze od kierownika czy on/ona wyraża chęci żeby układać grafik pod ciebie i oczywiście od twojej dyspozycyjności również.

 

wszyscy mają pracowac równo nie ma robienia pod kogos grafiku... wiesz z doswiadczenia bo pewno dobrze obciagłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjerka
59 minut temu, Gość gość nowy napisał:

Da się pogodzić tą pracę ze studiami... wiem z doświadczenia, ale zależy to po pierwsze od kierownika czy on/ona wyraża chęci żeby układać grafik pod ciebie i oczywiście od twojej dyspozycyjności również.

 

Serio? Z dziennym studiami? W jakim mieście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
39 minut temu, Gość Kasjerka napisał:

Serio? Z dziennym studiami? W jakim mieście? 

 Apropo studiowania i pracownia w rossmannie: Opole, 3 lata pracowałam i studiowałam dziennie. Bywały momenty że było trudno jak kończyłam nockę o 7 a na 10 miałam zajęcia, ale da się to ogarnąć. Najważniejsze jednak żeby kierownik był tego świadomy i faktycznie miał na uwadze twoje prośby. Najlepiej wtedy pracować w centrum handlowym, bo i soboty dłużej otwarte i jedna niedziela gdzie ewentualnie możesz nadrobić godziny + większą ilość załogi gdzie łatwiej dostosować grafik Do tej pory zdarzają się osoby które studiują i pracują. Wszystko zależy od kierownika oraz od tego jaki będziesz mieć plan na studiach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msksksksk
Dnia 1.08.2019 o 18:23, Gość Gośśćć napisał:

 

Ja studiowałam i byłam pracownikiem weekendowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axyz
9 minut temu, Gość Msksksksk napisał:

Ja studiowałam i byłam pracownikiem weekendowym. 

O, to byłaby świetna opcja, ale to pewnie było jeszcze w czasach, w których nie było niedziel niehandlowych? 

2 godziny temu, Gość gość nowy napisał:

Da się pogodzić tą pracę ze studiami... wiem z doświadczenia, ale zależy to po pierwsze od kierownika czy on/ona wyraża chęci żeby układać grafik pod ciebie i oczywiście od twojej dyspozycyjności również.

 

Dzięki za dobrą wiadomość! Jeśli pamiętasz, powiedz, ile h tygodniowo na uczelni miałaś mniej więcej zajęć wtedy, kiedy udawało Ci się pogodzić tę pracę ze studiami? I jaką miałaś część etatu w Ross? Jakie miałaś doświadczenie zanim dostałaś tam pracę? 

Lili, Kasjer- również dziękuję za odpowiedzi 😉 No właśnie, najgorsze byłyby te zmiany grafiku, jeżeli chciałoby się robić coś jeszcze. Wiem, że nie ma tylko kasy i doradzania klientkom, to nie stanowi dla mnie problemu, problem mogą stanowić rzeczy niezależne ode mnie, jak to, żeby godzinowo udało się ogarnąć... Tak poza tym to trzymam kciuki, żeby albo tu się polepszyło albo za znalezienie jakiejś innej, lepszej pracy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
4 godziny temu, Gość PauLa napisał:

A dają jeszcze za coś premię uznaniową w tej firmie? 

 

Premia uznaniowa jest przyznawana przez kr dla kasjerow przyjmujących dostawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
8 godzin temu, Gość axyz napisał:

O, to byłaby świetna opcja, ale to pewnie było jeszcze w czasach, w których nie było niedziel niehandlowych? 

Dzięki za dobrą wiadomość! Jeśli pamiętasz, powiedz, ile h tygodniowo na uczelni miałaś mniej więcej zajęć wtedy, kiedy udawało Ci się pogodzić tę pracę ze studiami? I jaką miałaś część etatu w Ross? Jakie miałaś doświadczenie zanim dostałaś tam pracę? 

Lili, Kasjer- również dziękuję za odpowiedzi 😉 No właśnie, najgorsze byłyby te zmiany grafiku, jeżeli chciałoby się robić coś jeszcze. Wiem, że nie ma tylko kasy i doradzania klientkom, to nie stanowi dla mnie problemu, problem mogą stanowić rzeczy niezależne ode mnie, jak to, żeby godzinowo udało się ogarnąć... Tak poza tym to trzymam kciuki, żeby albo tu się polepszyło albo za znalezienie jakiejś innej, lepszej pracy.   

Widzę, że złych wiadomości nie bierzesz w ogóle pod uwagę, respektujesz tylko nieliczne dobre dla Ciebie informacje. Więc polecam przejść się po sklepach pozostawiać cv od razu mówiąc że studiujesz dziennie. Nikt z ross nie oddzwoni nawet zaprosić Cię na rozmowę, więc Twoje dylematy są bez sensu. Byłam przy tym jak cv przynosiły osoby na studiach, dziennych i zaocznych, ich cv od razu szły w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
9 godzin temu, Gość Ross napisał:

Premia uznaniowa jest przyznawana przez kr dla kasjerow przyjmujących dostawy 

Za pomoc na innym sklepie też. I dla osób, które są na umowie kasjerami, ale pełnią obowiązki asystenta (chyba 150 wtedy jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Powiedzcie mi jak rossmann reaguje jak idzie się oddać krew? Robią z tego powodu jakieś problemy??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość nowy
13 godzin temu, Gość aga napisał:

wszyscy mają pracowac równo nie ma robienia pod kogos grafiku... wiesz z doswiadczenia bo pewno dobrze obciagłas

Hahaha, nie nie obciągałam geniuszu. Nie oceniaj ludzi własną miarą. Dla osoby zainteresowanej pracą a przy okazji studiującej. Czasami kierowniczka szła mi na rękę, czasami ja musiałam zrezygnować z wykładów i przyjść do pracy. Tak jak wspomniałam wcześniej wszystko zależy od kierownika również twoich chęci i dyspozycyjności. U mnie wciąż pracują osoby na pół etatu i studiują dziennie... I jestem przekonana że bez obciągania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fggvg

Hej ! Czy Warta płaci coś za pobyt dziecka w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisci
8 godzin temu, Gość Ona napisał:

Za pomoc na innym sklepie też. I dla osób, które są na umowie kasjerami, ale pełnią obowiązki asystenta (chyba 150 wtedy jest)

Przecież od zeszłego roku na inny sklep idzie się bez dodatkowej premii, bo jest się zatrudnionym nie sklep jr xxx, tylko dane miasto, by mogli cię wysyłać wszędzie w ramach powyższego nie ponosząc kosztów.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik

Głupoty gadacie ! Kierownik wnioskuje o taka premię mimo tego że jest to na terytorium danego miasta i regio przyznaje,Może macie du...... nie kierownika 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
1 godzinę temu, Gość Kierownik napisał:

Głupoty gadacie ! Kierownik wnioskuje o taka premię mimo tego że jest to na terytorium danego miasta i regio przyznaje,Może macie du...... nie kierownika 🙂

Chyba snisz.Chcieliscie ze mnie zrobic KORPOKIEROWSMIECIA abym zarabial wieksze pieniadze zeby URZAD SKARBOWY zapierdalal mi duzo pieniedzy ale tak nie bedzie.To pozostanie tylko w sferze waszych marzen tak samo jak zniszczyliscie moje plany i marzenia.Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Komuś chyba nie obca Marysia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
23 godziny temu, Gość Ona napisał:

Za pomoc na innym sklepie też. I dla osób, które są na umowie kasjerami, ale pełnią obowiązki asystenta (chyba 150 wtedy jest)

Słucham? Nigdy nie dostałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×