Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Janinka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny szkoda mi Was. Ja pracuje 4 rok i powiem tak. Zamiast kombinować to weźmy się wszystkie solidnie do pracy i cieszmy się że ją mamy. 

Jasne ciesz się, ciesz. Popracujesz jeszcze 4 lata, dostaniesz wypowiedzenie z jakiejś głupiej przyczyny, albo zmienią ci warunki zatrudnienia na takie których nie będziesz w stanie zaakceptowc. Bokiem ci wyjdzie Twoja solidna praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgf
8 minut temu, Gość Janinka napisał:

Jasne ciesz się, ciesz. Popracujesz jeszcze 4 lata, dostaniesz wypowiedzenie z jakiejś głupiej przyczyny, albo zmienią ci warunki zatrudnienia na takie których nie będziesz w stanie zaakceptowc. Bokiem ci wyjdzie Twoja solidna praca. 

Albo prędzej,czego nie życzę będzie leczyć kręgosłup albo żylaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttttt
20 minut temu, Gość Bgf napisał:

Albo prędzej,czego nie życzę będzie leczyć kręgosłup albo żylaki. 

Wypierdzielą na zbity pysk z dnia na dzień z powodu braku zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołłzaa

W rossmanie to teraz taki trend jest modny, zwłaszcza wśród kierownictwa wyższego szczebla. Chce się kogoś pozbyć,  to proponuję się takie zmiany warunków zatrudnienia, żeby ta osoba nie mogła tej zmiany przyjąć. Np degraduje się na niższe stanowisko albo proponuję przeniesienie do innego miasta. W ten sposób sprytnie można się pozbyć pracownika, z winy pracownika. Jest to też sposób na zlikwidowanie stanowiska pracy, nie trzeba odprawy zapłacić,  bo pracownik sam się zwolni. No jpdl, różne rzeczy sie działy, pracuje już tyle lat, ale takich komedii jak teraz, to jeszcze nie było nigdy!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to co
23 minuty temu, Gość Zołłzaa napisał:

W rossmanie to teraz taki trend jest modny, zwłaszcza wśród kierownictwa wyższego szczebla. Chce się kogoś pozbyć,  to proponuję się takie zmiany warunków zatrudnienia, żeby ta osoba nie mogła tej zmiany przyjąć. Np degraduje się na niższe stanowisko albo proponuję przeniesienie do innego miasta. W ten sposób sprytnie można się pozbyć pracownika, z winy pracownika. Jest to też sposób na zlikwidowanie stanowiska pracy, nie trzeba odprawy zapłacić,  bo pracownik sam się zwolni. No jpdl, różne rzeczy sie działy, pracuje już tyle lat, ale takich komedii jak teraz, to jeszcze nie było nigdy!!! 

I kolejny powód aby założyć związki w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Robicie tylko problem, który odbija się na nas wszystkich. Jak jesteście takie mądre to zamiast pisać na anonimowym forum podpiszcie się imieniem i nazwiskiem. Ja chce tej pracy. A Wy jak nie chce Cię to zwalniajcie się. Albo idźcie tam gdzie związki są. Mi związki do szczęścia w Rossmannie nie są potrzebne. Szkodzicie pisząc to publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Dziewczyny wiecie moze czy puszczą dziś przelewy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx

Czy po wprowadzeniu kas samoobsługowych, są cięcia etatów kasjerów ? Mają u nas być 2 takie kasy i boję się, że trzeba sobie szukać nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Nie, nie puszcza dziś przelewów. Wypłata ma być 10 - ego, nie do 10-ego, czyli nie 6, 7 itd. Puszcza na max, jak zwykle, czyli w piątek rano, byśmy miały ostatnia sesja w pt wieczorem, bo 10-ty wyjątkowo niedziela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desw
54 minuty temu, Gość gość xxx napisał:

Czy po wprowadzeniu kas samoobsługowych, są cięcia etatów kasjerów ? Mają u nas być 2 takie kasy i boję się, że trzeba sobie szukać nowej pracy.

Tak ilośc godzin bedzie zmniejszona. U nas tak było. Regionalna mówiła nam ze po to są wprowadzane kasy żeby zaoszczędzić na czasie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

80Będzie dziś wypłata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosscc

Wyplata jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki
Dnia 25.01.2019 o 05:45, Gość Gość napisał:

Zgłoś to anonimowo do HR

A może ktoś ma już pensje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pko brak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buu

MBank brak będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

U mnie jest wypłata. Pekao bank 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosc

W DP  macie tylko hołe etaty i nie ma szans na dorobienie do pełnego etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli chodzi o kasy samoobsługowe to są zastrzeżenia co do pracy asystentów. Powinni zwracać uwagę na to co wykonują. Zdarza się że klienci zabierają produkty wycofywane (uprzejmy klient parę razy przynosił), błędne potwierdzanie ilości zdjęć (nieraz wogóle nie kontrolowane z paragonem z foto), często klientowi nie znajduje kodu przychodzi asystent i w ostateczności inne produkty są nie naliczane. Były przypadki wycofywania przez osoby nie będące osobami funkcyjnymi(udostępnione hasła kasierskie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

NBP wypłata już jest 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
57 minut temu, Gość Hosc napisał:

W DP  macie tylko hołe etaty i nie ma szans na dorobienie do pełnego etatu?

Dokładnie tak. Czasem jak ktoś pójdzie na l4 to jest szansa na pare godzin więcej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka

Z tymi godzinami firma sama sobie szkodzi.jeśli zostawią gołe 3/4etatu to co jest warta taka praca?poza tym nie można nawet szukać dodatkowej,bo przecież grafik wciąż się zmienia średnio co drugi dzień.tak więc pozostaje wtedy szukać sobie innej i to jak najszybciej za godziwe pieniądze i w ten sposób Rossmann straci dobrych doświadczonych pracowników i zostanie z nowymi,których trzeba wyszkolić no chyba,że zatrudni ludzi ze wschodu na sklepach,bo w magazynie już dawno pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny zwolniłam się w listopadzie. Kiedy mogę spodziewać się pitu? Przyjdzie na adres domowy?  Bardzo proszę o odowiedź jeśli ktoś wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca lutego. Po 15 lutym powinnaś mieć możliwość rozliczenia się na pity w serwisie podatki gov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Powiedzcie mi jak to jest.kierownik w ciągu miesiąca wysyla mnie na urlop(slaba wydajność).mam zaplanowane wiecej godzin,niz moj etat. Ile wtedy ściąga mi godzin z urlopu? Z tego co sie orientuje to w procedurze jest,ze ściąga tyle, ile mam zaplanowane,a nie z etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ma ktoś wypłatę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Niema 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia
15 minut temu, Gość Xxx napisał:

Powiedzcie mi jak to jest.kierownik w ciągu miesiąca wysyla mnie na urlop(slaba wydajność).mam zaplanowane wiecej godzin,niz moj etat. Ile wtedy ściąga mi godzin z urlopu? Z tego co sie orientuje to w procedurze jest,ze ściąga tyle, ile mam zaplanowane,a nie z etatu.

Jak masz 1/2 etatu  to 4g dziennie. Jak masz 3/4 to 6h. Jak masz 7/8 to 7h. Gdy masz np w poniedziałek zaplanowane 10h pracy, twój etat to np 3/4, to i tak zapłacą ci za 6h urlopu A nie 10h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bccc

Zapłacą Tobie za tyle ile masz zaplanowane w grafiku jeśli nie są to godziny ponadwymiarowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 552211
5 minut temu, Gość Bccc napisał:

Zapłacą Tobie za tyle ile masz zaplanowane w grafiku jeśli nie są to godziny ponadwymiarowe. 

Nigdy mi tak nie zapłacili. Zawsze tylko za liczbe godzin wynikających z etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bvcc

To zależy czy miałaś zaplanowany urlop przed zaakceptowaniem grafiku czy po. Jeśli grafik nie był zaakceptowany to płaca za tyle ile wynosi etat. Jeśli grafik już zaakceptowany to płacą za tyle ile jest w grafiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×