Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Kamila

Można od stycznia do czerwca byc 15dni na l4 !!! 

A nie 14!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbn
1 godzinę temu, Gość Kamila napisał:

Można od stycznia do czerwca byc 15dni na l4 !!! 

A nie 14!!!!

Czyli rozumiem, ze za 16 dni na l4 zabieraja premie a za 15 dni nie zabieraja. Dzieki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hbhb

Okres premii inwenatryzacyjnej jest od 1 stycznia do 30 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrh

Dziewczyny, zwracam się z ogromną prośbą o odpowiedź jeśli ktoś miał podobną sytuację. Otrzymałam swiadectwo pracy, w którym widnieje ze jakobym wykorzystala caly przyslugujacy mi urlop ( 4 dni), co jest niemozliwe poniewaz praktycznie od polowy stycznia przebywalam na zwolnieniu lekarskim. Co za tym idzie, ekwiwalentu na oczy nie widzialam. Dodam, ze kadrowa dzis telefonu nie odbiera, wiec nie jestem w staniu uzyskac zadnej informacji. Czy pozostaje mi napisac wniosek o sprostowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej, czy jest tu ktoś z Radomia? Planuję się przenieść z innego województwa i mam pytanie odnośnie stawki godzinowej asystenta?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

4 dni? To Ty pracowalas od stycznia? I ciągle na l4? Jak jesteś zatrudniona i chcesz ekwiwalent za l4 to przepracuj pełen miesiąc.(jeżeli to twój 1 pracodawca) inaczej nic się Tobie nie należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

4 dni za pewne na żądanie .. skoro więcej dni urlopu nie miałaś w świadectwie,  musisz być nowym pracownikiem. Rany jak można się zatrudnić i od razu na l4 ... praca w zespole nie jestem takich osob... kadrowa z pewnoscia sie nie pomyliła. Tylko Ty oczekujesz gruszek na wierzbie... za l4... i nz oraz reorganizacja pracy całego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNN
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Aktualnie mamy kabanosy, chleb i piwo 🙂

A my wino i różne wibratory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
11 godzin temu, Gość asajdjs napisał:

pierwsze slysze...

No przecież bylo narzekanie na nocki, ze źle, że ciężko. Wiec docelowo firma zewnętrzna bedzie wykladac dostawe na nockach plus jedna funkcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfe
31 minut temu, Gość Jaa napisał:

4 dni za pewne na żądanie .. skoro więcej dni urlopu nie miałaś w świadectwie,  musisz być nowym pracownikiem. Rany jak można się zatrudnić i od razu na l4 ... praca w zespole nie jestem takich osob... kadrowa z pewnoscia sie nie pomyliła. Tylko Ty oczekujesz gruszek na wierzbie... za l4... i nz oraz reorganizacja pracy całego sklepu.

Otóż mylisz sie, pracowałam poltora roku, na pol etatu, co wazne, dlatego moj urlop wynosil 4 pelne dni, liczac po 8 godzin, lacznie 32 godziny. Zeszloroczny urlop wykorzystałam, a od stycznia przeciez wjechał nowy. Przeszlam operacje, stad długie l4 podczas którego rozwiazalam umowe. Ktoś jest w stanie wytlumaczyc mi dlaczego nie wyplacono mi tego ekwiwalentu? Dostalam info ze swojego sklepu ze kadry nie odbieraja telefonu od 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfe
6 minut temu, Gość erfe napisał:

Otóż mylisz sie, pracowałam poltora roku, na pol etatu, co wazne, dlatego moj urlop wynosil 4 pelne dni, liczac po 8 godzin, lacznie 32 godziny. Zeszloroczny urlop wykorzystałam, a od stycznia przeciez wjechał nowy. Przeszlam operacje, stad długie l4 podczas którego rozwiazalam umowe. Ktoś jest w stanie wytlumaczyc mi dlaczego nie wyplacono mi tego ekwiwalentu? Dostalam info ze swojego sklepu ze kadry nie odbieraja telefonu od 3 dni.

Zle sie wyrazilam, urlop wjechał 20 dniowy, ale ze mamy kwiecien to ekwiwalent nalezy mi sie za te "moje" poletatowe 8 dni, czyli 32 godziny. Tak jak wspomnialam urlopu nie mialam okazji wykorzystac ze wzgledu na l4, skad wiec w swiadectwie informacja o jego wykorzystaniu i brak ekwiwalentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

Polecam nowe dostawy. Jesteś funkcyjna i masz dwóch chłopaków. Głównie są to osoby aby były. Nie znają rozkładu sklepu, towaru, co drugi widzi pierwszy raz kolektor na oczy. I nie wierzcie, że to będą stali chłopacy, bo za każdym razem mamy nowych. Trudno cokolwiek rozplanować bo nie wiesz z kim pracujesz. A zapieprzasza za siebie i dwóch od dostawy. Teraz to.sie zaczną zwolnienia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
13 godzin temu, Gość erfe napisał:

Zle sie wyrazilam, urlop wjechał 20 dniowy, ale ze mamy kwiecien to ekwiwalent nalezy mi sie za te "moje" poletatowe 8 dni, czyli 32 godziny. Tak jak wspomnialam urlopu nie mialam okazji wykorzystac ze wzgledu na l4, skad wiec w swiadectwie informacja o jego wykorzystaniu i brak ekwiwalentu?

Skoro masz pół etatu to liczysz tak ze 20dni dzielisz na 12 miesięcy, wychodzi na miesiąc 1,66dnia za przepracowany miesiąc. Skoro masz 1/2 etatu to dzielisz to na pół to masz 0,83 dnia na miesiąc. Skoro pracowałaś do kwietnia to masz przepracowane 3 pełne miesiące wiec mnożysz 0,83*3 i może coś jeszcze dodatkowo za kwiecień, zależy ile pracowałaś i tyle dnia się Tobie należy wiec pewnie coś koło 3 pełnych dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.04.2019 o 10:36, Gość Gość napisał:

U Nas dzwoni do Ciebie kiero i kaže Ci przedyktować hasło i login do testy i wysyła jako Ty wniosek urlopowy by wydajność zrobić, nie ważne że miałam zaplanowany wyjazd, ale ot i tak nic koleżance nie da wolnej soboty przed 2tygodniowym urlopem bo miała L4 w tamtym miesiącu i za karę nie dostanie przed urlopem wolnej soboty

I dlatego ja jestem zadowolona z tego planowania nowego. Nie ma wydajności o nie ma spinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.04.2019 o 10:36, Gość Gość napisał:

U Nas dzwoni do Ciebie kiero i kaže Ci przedyktować hasło i login do testy i wysyła jako Ty wniosek urlopowy by wydajność zrobić, nie ważne że miałam zaplanowany wyjazd, ale ot i tak nic koleżance nie da wolnej soboty przed 2tygodniowym urlopem bo miała L4 w tamtym miesiącu i za karę nie dostanie przed urlopem wolnej soboty

I dlatego ja jestem zadowolona z tego planowania nowego. Nie ma wydajności o nie ma spinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.04.2019 o 10:36, Gość Gość napisał:

U Nas dzwoni do Ciebie kiero i kaže Ci przedyktować hasło i login do testy i wysyła jako Ty wniosek urlopowy by wydajność zrobić, nie ważne że miałam zaplanowany wyjazd, ale ot i tak nic koleżance nie da wolnej soboty przed 2tygodniowym urlopem bo miała L4 w tamtym miesiącu i za karę nie dostanie przed urlopem wolnej soboty

I dlatego ja jestem zadowolona z tego planowania nowego. Nie ma wydajności o nie ma spinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASWQ

Urodziłam niedawno dziecko. Papiery o rodzicielskie itp złożone z tydzień temu.

A jak to jest z paczką wyprawkową? Muszę skłądać jakiś wniosek, czy sami wyślą? I kiedy mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona78

Tak. Na paczkę wyprawkową trzeba wypełnić druczek i wysłać do działu socjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dargda
6 godzin temu, Gość ASWQ napisał:

Urodziłam niedawno dziecko. Papiery o rodzicielskie itp złożone z tydzień temu.

A jak to jest z paczką wyprawkową? Muszę skłądać jakiś wniosek, czy sami wyślą? I kiedy mniej więcej?

Pampersy masz na rozmiar 4/4+. Różnie jedni po miesiącu inni po 4:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.03.2019 o 10:59, Gość Olx napisał:

 

Mam pytanie do osób, które są już w tym 3miesiecznym okresie rozliczeniowym. Jak to wygląda w praktyce? Jak z godzinami i wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie do osób, które są już w tym 3miesiecznym okresie rozliczeniowym. Jak to wygląda w praktyce? Jak z godzinami i wypłata

W dostępności i tak wszyscy mają gołe etaty więc ten 3 miesięczny okres rozliczeniowy nic nie zmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2019 o 13:56, Gość ASWQ napisał:

Urodziłam niedawno dziecko. Papiery o rodzicielskie itp złożone z tydzień temu.

A jak to jest z paczką wyprawkową? Muszę skłądać jakiś wniosek, czy sami wyślą? I kiedy mniej więcej?

Zadnych wnioskow nie ma.2 razy rodzilam.i sami przysylali.Kadrowa Ci potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagda
7 minut temu, Oxana12 napisał:

Zadnych wnioskow nie ma.2 razy rodzilam.i sami przysylali.Kadrowa Ci potwierdzi

Są wnioski :) wprowadzili je w 2018r. Jak nie wypełnisz dziecko nie dostaje żadnej paczki ani wyprawkowej ani na święta :) nie wprowadzaj w bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

dokładnie. sama rodziłam w marcu i kazali mi wypełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

W dostępności i tak wszyscy mają gołe etaty więc ten 3 miesięczny okres rozliczeniowy nic nie zmienia. 

Mój sklep nie jest w dostępności jeszcze przez  2 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ekwiwalent dostajesz tylko za urlop niewykorzystany z zeszłego roku . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My jesteśmy w dostępności i mamy całe etaty od pół roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

My jesteśmy w dostępności i mamy całe etaty od pół roku 

Ta jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 27.04.2019 o 11:06, Gość Ccc napisał:

Skoro masz pół etatu to liczysz tak ze 20dni dzielisz na 12 miesięcy, wychodzi na miesiąc 1,66dnia za przepracowany miesiąc. Skoro masz 1/2 etatu to dzielisz to na pół to masz 0,83 dnia na miesiąc. Skoro pracowałaś do kwietnia to masz przepracowane 3 pełne miesiące wiec mnożysz 0,83*3 i może coś jeszcze dodatkowo za kwiecień, zależy ile pracowałaś i tyle dnia się Tobie należy wiec pewnie coś koło 3 pełnych dni. 

dzwoń do kadrowej do skutku, na pewno to wyjaśni, nawet jak jesteś  na   L4 urlop jest naliczany za te miesiące,  urlop udzielany jest w wymiarze godzinowym, 20 dni podzielony na 12 miesięcy X godziny z etatu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×