Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość

U nas można było kumulować dni wolne jeżeli ktoś miał taką potrzebę. Może pora zrozumieć, że skoro urlop musimy rozplanować już cały w listopadzie to wypadałoby być bardziej elastycznym w tych kwestiach. Jak potrzebuję 3 dni wolnego pod rząd (piątek - niedziela) to mam się bawić w urlopy na żądanie? I za 8 godzinnny dzień pracy zabiorą mi 2 dni urlopu? A dlaczego potrzebuję to już moja sprawa, bo niektórzy kierownicy to wszystko muszą wiedzieć. A po co Ci, a dlaczego, a musisz, a na pewno po to, a to ja sprawdzę czy na pewno po to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bghjfdjuh

Chyba pora się przenieść do biedronki. Tyranie takie samo ale wypłaty oni mają lepsze. I lepszy socjal. Dostają paczki na każde święta, wyprawki dla noworodków i szkolniakow bez porównania większe i fajniejsze. Tam pracownicy mają ludzki grafik, tydzień na tydzień, 6-14,14-22. A nie jak u nas cyrk z godzinami, nockami... teraz każdy kasjer w Biedronce przed świętami dostał nagrodę roczną 2100 brutto. Czyli zwykły kasjer na rączkę w tym miesiącu otrzyma grubo ponad 3 tysiące. Asystentowi nawet z tą inwentaryzacyjną półroczną nie wyjdzie taka kwota.. haha śmiech, i jak tu się angażować w pracę skoro tak jesteśmy traktowane.. promocja na kolorówkę w prezencie na święta. I tyraj kobieto przed świętami 6 dni z rzędu, w tym 12 i 10-godzinne zmiany. Zajebiste święta, ledwo odsapniesz i na 6 we wtorek z powrotem do Rossmana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bghjfdjuh napisał:

Chyba pora się przenieść do biedronki. Tyranie takie samo ale wypłaty oni mają lepsze. I lepszy socjal. Dostają paczki na każde święta, wyprawki dla noworodków i szkolniakow bez porównania większe i fajniejsze. Tam pracownicy mają ludzki grafik, tydzień na tydzień, 6-14,14-22. A nie jak u nas cyrk z godzinami, nockami... teraz każdy kasjer w Biedronce przed świętami dostał nagrodę roczną 2100 brutto. Czyli zwykły kasjer na rączkę w tym miesiącu otrzyma grubo ponad 3 tysiące. Asystentowi nawet z tą inwentaryzacyjną półroczną nie wyjdzie taka kwota.. haha śmiech, i jak tu się angażować w pracę skoro tak jesteśmy traktowane.. promocja na kolorówkę w prezencie na święta. I tyraj kobieto przed świętami 6 dni z rzędu, w tym 12 i 10-godzinne zmiany. Zajebiste święta, ledwo odsapniesz i na 6 we wtorek z powrotem do Rossmana. 

Różne chodzą plotki na temat zarobków w Biedronce, ale chyba tam wcale nie jest tak kolorowo. Koło mnie jest Biedronka i oni mają nocki codziennie. Z poniedziałku na wtorek idą do pracy na 24.00. Co to za Święta??? Poza tym w innej Biedronce w moim mieście niedawno koleżanka która jest ZKS mówiła że od dawna brak im rąk do pracy, w pewnym momencie brakowało im 5 czy 7 osób nawet.Więc nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Różne chodzą plotki na temat zarobków w Biedronce, ale chyba tam wcale nie jest tak kolorowo. Koło mnie jest Biedronka i oni mają nocki codziennie. Z poniedziałku na wtorek idą do pracy na 24.00. Co to za Święta??? Poza tym w innej Biedronce w moim mieście niedawno koleżanka która jest ZKS mówiła że od dawna brak im rąk do pracy, w pewnym momencie brakowało im 5 czy 7 osób nawet.Więc nie wiem co lepsze.

Myślę że to jeden uj czy ross czy biedra tyle tylko że tam nikt sie nie wyglupia 3/4 5/8 itp.tylko normalne etaty a co za tym idzie wiecej godzin =wieksza wypłata=mniej kombinacji z chorymi godzinami pracy,bo mając etat raczej mało prawdopodobne by ktoś dymał od 17 do 21 w pracy (cały dzień zrebany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślę że to jeden uj czy ross czy biedra tyle tylko że tam nikt sie nie wyglupia 3/4 5/8 itp.tylko normalne etaty a co za tym idzie wiecej godzin =wieksza wypłata=mniej kombinacji z chorymi godzinami pracy,bo mając etat raczej mało prawdopodobne by ktoś dymał od 17 do 21 w pracy (cały dzień zrebany)

Tylko ze jak podzieli się wypłatę na liczbę godzin to stawka godzinowa wychodzi niższa niż w rossmannie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
39 minut temu, Gość Ccc napisał:

Tylko ze jak podzieli się wypłatę na liczbę godzin to stawka godzinowa wychodzi niższa niż w rossmannie. 

Zgadza się tylko niestety w biedrze grafik jest staly 6-14 14-22 lub noc i tyle a Ty idąc do ross na 16-21 czy 17-21 juz nie wspominając o 4-16 czy 5 -10 bo i takie zmiany sie zdarzają, koleżanki i koledzy myślę że tu i tam źle bo to market z drogeria nic wspolnego ross nie ma juz od dawna tyle tylko że biedra lidl Carrefour dają caly etat a to na dalszą przyszłość (czytaj emerytura)ma znaczenie, bo gdy rozmawiam po kolezankach znajomych i słyszą że nie mamy etatów to łapią się za głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Ccc napisał:

Tylko ze jak podzieli się wypłatę na liczbę godzin to stawka godzinowa wychodzi niższa niż w rossmannie. 

I co z tego ja wolę kilka zlotych w przeliczeniu mniej cały etat i normalne godz pracy bo 6-14 14 22 czy noc tak da sie zyc i masz geafik miesięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

I co z tego ja wolę kilka zlotych w przeliczeniu mniej cały etat i normalne godz pracy bo 6-14 14 22 czy noc tak da sie zyc i masz geafik miesięczny!

Okej, przecież ja nikomu nie każe pracować w rossmannie, jeśli chcesz zmienić prace to przecież droga wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Ccc napisał:

Okej, przecież ja nikomu nie każe pracować w rossmannie, jeśli chcesz zmienić prace to przecież droga wolna :)

Zastanawia mnie czemu tak bronisz rosska?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Ccc napisał:

Okej, przecież ja nikomu nie każe pracować w rossmannie, jeśli chcesz zmienić prace to przecież droga wolna :)

Czasy są ciężkie nikt w ross dla przyjemność i nue pracuje to juz nie to co dawniwj kiedy się z uśmiechem szło do pracy,dziś idziesz i patrzysz na zegarek-pyk odbębnione do domu hura! przykre to ale taka jest rzeczywistość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Ccc napisał:

Okej, przecież ja nikomu nie każe pracować w rossmannie, jeśli chcesz zmienić prace to przecież droga wolna :)

TYLKO DLA PIENIĘDZY, LUDZIE SIE ZWALNIAJĄ JAK ZNAJDĄ NORMALNĄ PRACĘ PRZECIEŻ NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH DLA PRSYJEMNOSCI TAM NUE JEST....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ccc napisał:

Tylko ze jak podzieli się wypłatę na liczbę godzin to stawka godzinowa wychodzi niższa niż w rossmannie. 

Tak tylko godzina godzinie nie równa!można godzinę pracować godnie,normalnie obsługiwać klientów pracować z normalną przerwą (bez focha że śmiesz iść zjeść)8 -10 h wracasz do domu i funkcjonujesz lub 4-5 czy więcej godzin w pędzie bez łyka wody,toaleta na 3 raty baton też na 3 raty bo o normalnej kanapce/obiedzie nie ma mowy tylko szybki zapychacz ...priorytety flagi czy dziury obojetne kasa zamowienia internetowe,praca ochroniarza (bo wiadome...)kolorowka perfumeria,fejs,obsluga na sali itp. I wracasz do domu i masz ochotę się rozpłakać z wiecznym bólem brzucha z jedzenia w pospiechu(lub nie jedzenia)i bólu głowy z tego samego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Ccc napisał:

Okej, przecież ja nikomu nie każe pracować w rossmannie, jeśli chcesz zmienić prace to przecież droga wolna :)

Może u Ciebie w mieście łatwo o pracę ot tak u mnie nie i nie nie jestem tu gdzie jestem bo chcę być tylko nie mam innej perspektywy a praca w rossku jest jak każdy widzi miodzio!marzę żeby być tu do samej emerytury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
Dnia 19.04.2019 o 05:50, Gość gość napisał:

Firma już nie ma zasad którymi do tej pory się szczyciła, nie ma już dbałości o pracownika jest tylko kij bez marchewki. Pozbyto się inteligentnych ludzi w zarządzie a w ich miejsce powołano zastraszonych, miernych ale wiernych wykonawców poleceń. Zero kreatywności która została stłamszona. Ten smród schodzi więc na dół i nie ma, co się dziwić. Lepiej nie będzie mentalności nie zmienisz tak jak tego, że  nowy właściciel większościowy traktuje nas jak chińczyków.
Pytanie tylko jak długo ta napięta struna wytrzyma, jak długo sklepy dadzą radę pracować w bardzo ograniczonych składach i ciągłym stresie, jak długo.

Niestety to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam nigdy czy do Ross czy do innej pracy nie chodzilam z uśmiechem na twarzy😀 czy kiedys w Ross czy teraz chodzę tak samo ...tyle tylko że kiedyś nie było takiego wyboru pracy wszędzie jest to samo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ...ja chodzę do pracy po to żeby zarobić a jedyną jaką widzę różnice w firmię kiedyś a teraz to zarobki kiedyś ludzie chcieli tu pracować bo firma wyróżniala sie na tle zarobków ...teraz każdy jest w stanie dać tyle samo a Rossmann chce rekompensować wyrównane zarobki atmosferą w pracy ....tylko nie rozumieją że ludzie za takie warunki pracy nie chcą przyjaznej atmosfery tylko więcej zarabiać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.G

Hej

Czy w Rossmannie też obowiązują karty pracownicze do logowania się/wylogowywania do/ z pracy oraz na przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość M.G napisał:

Hej

Czy w Rossmannie też obowiązują karty pracownicze do logowania się/wylogowywania do/ z pracy oraz na przerwę?

Tak do logowania i wylogowania z pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.G
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak do logowania i wylogowania z pracy. 

Czyli nie ma logowania na przerwy? 

Jakie są zniżki dla pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
5 godzin temu, Gość M.G napisał:

Hej

Czy w Rossmannie też obowiązują karty pracownicze do logowania się/wylogowywania do/ z pracy oraz na przerwę?

Nie we wszystkich sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
27 minut temu, Gość M.G napisał:

Czyli nie ma logowania na przerwy? 

Jakie są zniżki dla pracowników?

Nie ma zniżek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjan
35 minut temu, Gość M.G napisał:

Czyli nie ma logowania na przerwy? 

Jakie są zniżki dla pracowników?

Buhaha zniżki pracownicze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik

Przerwy też są wątpliwe, przerywane dzwonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5

Mam pytanie do osób, które są już w tym 3miesiecznym okresie rozliczeniowym. Jak to wygląda w praktyce? Jak z godzinami i wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeju
43 minuty temu, Gość Gracjan napisał:

Buhaha zniżki pracownicze....

A skarbonka? Już wolę coś takiego niż zniżka pracownicza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfx

Czy ktoś wie kiedy rossmann wyplaci mi ekwiwalent za urlop? dodam ze wynagrodzenie juz dotarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aJM
22 minuty temu, Gość Jeju napisał:

A skarbonka? Już wolę coś takiego niż zniżka pracownicza 

a ja bym wolała zniżkę. skarbonke można wykorzystać jedynie w grudniu a jak ktoś się zwalnia przed grudniem to pieniądze przepadają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
8 godzin temu, Gość hfx napisał:

Czy ktoś wie kiedy rossmann wyplaci mi ekwiwalent za urlop? dodam ze wynagrodzenie juz dotarlo

A może wykorzystalas cały urlop który należał sie za przepracowany okres? Bo jeśli zwolnilas się w kwietniu to liczysz urlop który sie do tego czasu należał, wiec będzie to pewnie ok 7dni przy 26dniach na cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Do osób ktore sie zwolnily

- Czy kasa z aplikacji calkowicie Wam przepadła ? 

- jesli przepracowaliscie caly rok i byliscie w 1 turze za inwenture to tez Wam kasa odpada ktora bedzie wyplacana lipiec/ sierpien? 

Bo to troche niezgodne z prawem 🙂

w innej firmie kolezanka dostala normalnie kase nawet jak sie zwolnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Do osób ktore sie zwolnily

- Czy kasa z aplikacji calkowicie Wam przepadła ? 

- jesli przepracowaliscie caly rok i byliscie w 1 turze za inwenture to tez Wam kasa odpada ktora bedzie wyplacana lipiec/ sierpien? 

Bo to troche niezgodne z prawem 🙂

w innej firmie kolezanka dostala normalnie kase nawet jak sie zwolnila.

rozwiń to "niezgodne z prawem"? paragraf czy coś podaj, przecież to są wewnętrzne regulaminy i premie wymyślone przez rossmanna mogą robić w tej kwestii co chcą wystarczy że jest to zawarte właśnie w regulaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwww

U Nas na sklepie wcale na przerwy nie chodzimy bo "nie ma czasu" , robisz dostawę, pot po dupie Ci leci, a już dostajesz nowe polecenia, co zrobić jak zrobisz dostawe i jak szybko masz ją zrobić. Dodatkowo skasuj klienta, doradź, zrób zamówienie internetowe, a jesteśmy we 2. Ostatnio chłopaka na dostawę Nam zastępca odmówiła, bo wydajność trzeba zrobić, ale jakim kosztem?? Strach do Wc iść, bo zaraz dzwonek na kasę, wracamy do domu w takim stanie że ledwo wstajesz rano z łóżka. Tak się pracuje w rossmannie!  W wielką sobotę z pracy do mnie dzwonili z pracy bo grafik się zmienił, a ja w kościele z koszyczkiem.o to chodzi centrali? Zero życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×