Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Wolne111
Dnia 17.06.2019 o 19:19, Gość Trollllll napisał:

 

Ja też bym chciała z tego zrezygnować.  Były jakieś infa z kadr ? Wydaje mi się ze ross powinien mieć jakoś wnioski na erossie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćmi specjalnymi
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Błagam jak chcesz zacząć pracować w ross to idź na rekrutację tam wszystkiego się dowiesz A na szkoleniu wyjaśnia Ci co to layout, kolorowka, flagi, zic itd. Spróbuj, nie czytaj tych bzdur bo te paniusie Ci zaraz nagadaja, że to obóz pracy I więzienie i żebyś lepiej zamiatala ulice. Naprawdę.

Jasne na rekrutacji odpowiedzą Ci na te pytania.Jednak jeśli masz rodzinę , przyjaciół, życie prywatne to ja Cię błagam .Nie pchaj się tu.Pidzę to z pełną odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćmi specjalnymi
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Błagam jak chcesz zacząć pracować w ross to idź na rekrutację tam wszystkiego się dowiesz A na szkoleniu wyjaśnia Ci co to layout, kolorowka, flagi, zic itd. Spróbuj, nie czytaj tych bzdur bo te paniusie Ci zaraz nagadaja, że to obóz pracy I więzienie i żebyś lepiej zamiatala ulice. Naprawdę.

Jasne na rekrutacji odpowiedzą Ci na te pytania.Jednak jeśli masz rodzinę , przyjaciół, życie prywatne to ja Cię błagam .Nie pchaj się tu.Pidzę to z pełną odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak zrezygnować z  wpłat na ppk  i czy już z tą wypłatą odciągną nam pieniądze ?

A to co jest to ppk? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutaaaa
40 minut temu, Gość Gość napisał:

A to co jest to ppk? 

Pracowniczy plan kapitałowy. Wpisz w google, a wszystkiego się dowiesz bardzo szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutaaaa
40 minut temu, Gość Gość napisał:

A to co jest to ppk? 

Pracowniczy plan kapitałowy. Wpisz w google, a wszystkiego się dowiesz bardzo szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutaaaa
40 minut temu, Gość Gość napisał:

A to co jest to ppk? 

Pracowniczy plan kapitałowy. Wpisz w google, a wszystkiego się dowiesz bardzo szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tututu
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

A to co jest to ppk? 

Pracowniczy plan kapitałowy. Wpisz w google, a dowiesz sie o wszystkim bardzo szy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukla

Która to taka mądra kiera z galerii pod dębami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedy premia za inwentaryzację ktoś coś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

N a pewno w lipcu ale nie wiem czy po 20 czy z wyplata, skoro okres rozliczeniowy był do końca czerwca to nie może być w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
39 minut temu, Gość Gość napisał:

N a pewno w lipcu ale nie wiem czy po 20 czy z wyplata, skoro okres rozliczeniowy był do końca czerwca to nie może być w sierpniu

Mają 60 dni na wypłacenie, może być w sierpniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.07.2019 o 09:54, Gość Gość napisał:

Wie ktoś może kiedy będą puszczane przelewy pożyczkowe?

Pożyczki dopiero styczeń, luty ostatnio dzwoniłam. Czas na składanie masz od maja do października. Na decyzję listopad i grudzień. Wypłaty styczeń luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Hej napisał:

Mają 60 dni na wypłacenie, może być w sierpniu 🙂

Niby tak, ale wypłaty też teoretycznie są 10 a zawsze wpływają 9, tak samo inne premie na których wypłacenie maja kupę czasu a są w 1 terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolik

Nasza kierowniczko 891 , jak bierzesz to podziel się z nami . Kasjerki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pożyczki dopiero styczeń, luty ostatnio dzwoniłam. Czas na składanie masz od maja do października. Na decyzję listopad i grudzień. Wypłaty styczeń luty.

Mi chodzi o wypłaty z wniosków do kwietnia... pytanie czy będą w lipcu czy dopiero w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Dziewczyny czym zajmuje się hr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Jola napisał:

Dziewczyny czym zajmuje się hr

Teoretycznie są dla pracowników, kiedy masz problem, jest Ci źle, konflikt w zespole itp powinni Ci pomóc. A w praktyce mają za zadanie, wyłapywać takie osoby i je delikatnie usuwać z firmy. Uwaga czystki się już zaczęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hutnik
13 godzin temu, Gość Krolik napisał:

Nasza kierowniczko 891 , jak bierzesz to podziel się z nami . Kasjerki 

A co bierze , jesteśmy ciekawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik

Hej dziewczyny, taka sytuacja. Z góry napiszę, że do kadr nie będę dzwoniła ponieważ chcą od razu numer kadrowy, a później będzie "uprzejmie donoszę ". Urodziłam córkę 5 sierpnia, wracam do pracy po wybraniu urlopu 4 listopada. Chce popracować dosłownie chwilę i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem chce mieć drugie dziecko. Czy dobrze się orientuję, że muszę przepracować (w tym urlop ) równe 3 msc ? Czyli na dobrą sprawę mogę przynieść L4 ciążowe powiedzmy 10 listopada? Chodzi o to, żeby przez te 3 msc pracy nadgonic lepszą stawkę. Wiadomo, urlop jest lepiej płatny, więc biorąc pod uwagę że mam prawie 3 msc urlopu plus powiedzmy tydzień pracy powinnam mieć troszkę lepszą wypłate na L4 ciążowym ? Proszę o odpowiedź, bez obelg - dość się już nasiedzialam w tym obozie, dość mnie wykorzystali - teraz przyszedł czas dla mnie. Dodam, że po drugiej ciąży nie zamierzam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli od momentu zakończenia macierzyńskiego do momentu wzięcia L 4 na drugą ciąze nie minie 3 miesiące to bedziesz mieć taką samą wypłate jaką dostawałas na L4 w pierwszej ciazy czyli srednia z 12 m z premiami itp. Jesli bedzie ponad 3 mies to z tego co wiem to nalicza nową podstawe i wezma pod uwage  te mies w ktorych przebywasz na zaleglym urlopie czyli wyplata za gołe godziny bez dodatkow premii sama stawka godzinowa razy ilosc godz z etatu.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Wy jesteście ...ane takie sytuacje wyciągać na forum a później płacz ze na macierzyńskim umowy nie przedłużają. Autorka powyższych postów jak widać to taka słodka ...ka podaje o sprawdzenie twojego IP. A do pracy w Ross się widocznie nie nadajesz skoro taka pusta głowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyplata juz jest ;-D

Jest juz wypłata pko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gość
Dnia 7.06.2019 o 10:45, Gość Gosc gość napisał:

 

Wypłata? Po co tak sciemniacm wypłata będzie w. Środę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wypłata

poniewaz mnie to bawi zawsze.I taka wasza zawisc ze kto napisal prawde ze ma a druga strona ze klamie.Tak jak wy tu sie szanujecie to ja dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A pomyślałaś że może ktoś czeka na tą wypłatę? Że może samotna matka. Czy coś? Zastanów sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyplata juz jest ;-D

Jasne trzeba wyskoczyc z samotna matka bo ktos inny pewnie nie czeka....komentarz i tak bez sensu bo pisalem oczym innym .O walce ze ktos ma wyplate a ktos inny nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej każdy czeka na wypłatę.

Do dziewczyn, które rzuciły się na matkę po macierzyńskim, widać jaki poziom reprezentuje personel, kolejny powód na to, że firma schodzi na psy skoro zatrudnia takie osoby. 

Pozdrawiam wszystkie kim Lizo.upy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz

A wiecie kiedy będą wypłacać premię inwentaryzacyjną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×