Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość po-KREC-ona
to ja wiem, ale czy znacie jakies strony z fajnymi fryzurami? Bo jak chodzę do fryzjera to zazwyczaj ścina mnie tak jakby obcinał osobę z wlosami prostymi. Potem muszę używać prostownicy :-O No a ja chciałabym w końcu nie używać tego wynalazku, bo wlosy robia się jak sianko:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzaa
Czeeść pięękne;]. Ja osobiście ostatnio zaczełam zapuszczać włosy(przez to że trafiłam na forum jak zapuszczać włosy). Ale te specyfiki co zaczelam używać dobrze wpływają na kręcone włosy. One są odżywcze i rzecz jasna nawilżają włosy co się wiąże z tym że się lepiej kręcą bo są zdrwosze. Nie wypadają, sąpiękne i szybciej rosną(chyba:PP) -maseczka nafta kosmetyczna+olejek rycynowy+żółtko(można dodać też soku z cytryny -wax -jedwab -oczywiście jakiśdobry szampon ja mam elseve do zniszczonych(żółty) jak dla mnie jest booski;] I używam jeszcze tej lekkiej ozywki pantene albo wosk. Oczywiście wszystko stosuje na zmiane. Aha i zaczelam pić jeszcze drożdże(fuuuj) Moge wam jeszcze polecić włos do włosów(miałam bodajże z kiełków) zajebiście odżywia włosy i boosko się ręcą po tym. Tooo tyle :)) POzdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręciolek
a ja nie moge sie przyzwyczaić do moich kęconych włosów ;| czuje sie z nimi jak buszmen ;| Zawsze je prostowalam, ale nawet prostownica nie doprowadzala ich do ładu, i tak za chwilke już byly kręcone. i robilo sie tylko jedno wielkie siano a do tego wypadla mi polowa wlosów. suche jak siano ;| a teraz w sumie ścielam znisczone końcówki i mam wlosy do ramion, a głowe mam calutką w lokach i komletnie sie w nich nie widze chociaż mi mówią ze tak dobrze. kompletnie nie wiem jak je czesac zeby nie bylo takiego hełmu na głowie.. moze macie jakieś pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzaa
Forum cos ucichlo;/ Nie ma juz dziewczyn z kreconymi wloosami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! również jestem posiadaczką pięknych, kręconych włosków :) stosuję ten jedwab do włosów i wydaje sie byc całkiem niezłym wynalazkiem :) mankamentem kręconych włosów jest to, że są baaaarrrdzooo suche!! dlatego ja od chyba 3 lat juz nie uzywam suszarki, tylko zostawiam je, żeby same schły :) polecam \\\"Lekką Piankę\\\" Timotei - nie obciąża włosów i bardzo ładnie utrwala!!! :) najgorsze jest to, że nie mogę wymyślic ani jakiegos fajnego cięcia, ani upięcia, ani fryzury!!! :) jeśli macie jakieś pomysly, to piszcie! :) buziaki!!!! :) a co myślicie o pasemkach? np na brązowych włoskach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciolek
jesli chodzi o fryzurki to krecone wlosy fajnie wygladaja jak upina sie je zwyklymi wsuwkami,trzeba upiac pasemko po pasemku i to tworzy taki fajny balagan na glowie. a jesli chodzi o pasemka na kreconych wloskach to wygladaja super lebiej niz na prostych wedlug mnie,mialam kiedys i bylam bardzo zadowolona.pozdrawiam wszystkie sprezynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooleta
kręciołek-- Jak pospinane? nie mam pojecia jak Ty too roobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka83
Przyłączę się dziewczynki do wasej dyskusji, gdzyż również jestem posiadaczką kręconych włosów. I odkąd pamiętam zawsze je prostowałam. Niedawno byłam jednak podciąć zniszczone końcówki (rozjaśnianie i prostowanie) i tam pani fryzjerka uświadomoła mi jakim skarbem są moje włoski. Jeżeli chodzi o cięcie, to nigdy nie byłam lepiej. Niestety troszkę włosków musiałam poświęcić, bo niestety były bardzo zniszczone. Pierwszym szokiem jakim przeżyłam w salonie był ten, że fryzjerka podeszła do mnie i nie zapytała ile ma obciąć i jak tylko sama zaczęła na wstępie mówoć CO TRZEBA ZROBIĆ, żeby było lepiej i czy ja na to przystaję. Oczywiście się zgodziłam. Najpierw ścięła mi zniszczone końcówki, jednak wzięła pod uwagę to, że po skręceniu chciałam mieć włosy za ramiona powiedziała mi że po wysuszeniu moje włosy podnoszą się około 5-7cm. Potem mocno wycieniowała moje włosy i efekt wyszedł boski. Dodatkowo mam zakaz rozjaśniania włosów. A żeby ożywić ich kolor i nadać im polysku jestem już zapiusana na szampon kolor czekolada, bo szampony tak nie niszczą włosów i ich nie wysuszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooleta
wlasnie wrocilam od fryzjera. Cieeniowanie i to mocne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_A_S_I_A
Cześć wszystkim!!:) tez nietstey mam kręcone włoski, i ich po prostu nienawidze :/ bardzo bym chciala nosic je rozpuszczone ale zaraz mi sie pusza i robi mi sie siano:/ próbowałam już wielu rzeczy ale nic mi nie pomaga:/ nawijalam sobie wlosy na papiloty ale efekt byl straszny dlatego bo mam krotkie wlosy tzn. takie do ramion. Pomóżcie mi.. bardzo bym chciala miec piekne krecone wlosy i bardzo bym chciala je polubic bo jak narazie nienawidze ich!!!!!!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciolek
do wiooleta:upinam je do tylu tak jakbys podbinala je do gory klamerka tylko bierzesz zwykle wsuwki i i dzielisz je na kilka pasemek i podpinasz je wsuwkami do gory to znaczy nie musisz dzielic tych pasemek tylko bierzesz spontanicznie pasmo po pasmioe i je tak podpinasz,nie umiem inaczej wytlumaczyc musisz pokombinowac i jak ci sie uda to naprawde fajnie wyglada i jest to bardzo prosta fryzurka,moze ktoras z dziewczyn tez tak robi i bedzie potrafila lepiej wytlumaczyc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooleta
Kręciołek: Yyyy ale podpinać nan od dołu czy od góry??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciolek
ja zaczynam podpinac je od gory tak chyba wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolaa
nie czytałam całosci i moze sie powtórze ale chciałam tylko polecić maseczke z rossmana :) mi pomaga, bo ładnie nawilża i zmiękcza suche z natury kecone włosy :) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolaa
do gza - jaki włos do włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-k-k-k-
pewnie chodzi o wosk do wlosow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka=*
Ohh z kąd ja znam te problemy...;D Moje loczki kręcą sie z przodu bardziej niż z tyłu;/ co mnie troche denerwóje . Przewaznie wstaje rano przed szkołą i myje moje włoski rano bo gdy umuje je wieczorem i rano wstane to mam niezłe siano, ale gdzieś przeczytałam ze po wyschnięciu przed spaniem związać je wysko na czubku głowy:P luznie w kucyk:) wyprobuje to dzis:D:P. Używam szamponu z Nivei do włosów kręconych i pianke wellafleks (pewnie źle napisałam nazwę:P) Od czasu do czasu uzywam tez odzywki Pante Pro-v do włosów kręconych:). Lubię swoje loczki chodz muszę przyznać ze od czasu do czasu mnie zdenerwója i je prostuje...:P(ale nie czesto)... Pozdrawiam właścicieli loczków:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiooleta
Karola- Dobrze napisałam włos do włosów;] Z Zaji. To jest taka odżywka w spreju, ładnie pachnie, i sąpo niej ładne loczki. Tylko szybko się kończy. Kosztuje chyba 8 czy 9 zł. Są różne rodzaje do włosów suchych, farbowanych itp. ( zielone opakowaie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaa
a czy ta odzywka z ziaji wzmaga przetłuszczanie włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka=*
Znacie jakis fajny jedwab do włosów kręconych ale tak do 12 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bardzo dobry jest jedwab biosilk w takiej malej buteleczce,w sklepach fryzjerskich kosztuje 7 zl a u fryzjera od 10-12zl,chyba,ze jeszcze na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooleta
Kasiaaa- nie, mi nie przetluszczala. A co do jedwiabiów to ja mam ProfiSilk. To jest serum jedwabne ale loki sa po nim booskie. Ja placilam chyba 7 zl(malutka buteleczka) w kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ;> używała któraś z was takie cos jak LOTION? czy cos takiego ;> taka duza butelka, pryska sie na włosy i wgniata ;> nie wiecie, czy to dobre ;>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooleta
nieznanna- ja nie uzywalam, a no cooo to jest? gdzie mozna kupic? i za ile??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sola
a czy komuś sie wyprostowały włosy po urodzeniu dziecka? Bo mnie właśnie to spotkało i to z dnia na dzień. Stało sie to gdy moja mała skończyła 6 miesięcy. I zastanawiam sie czy zaczna mi sie kiedyś krecić czy juz zostaną takie proste. Dodam że ciągle jeszcze karmię piersią (myślę sobie że moze to ma jakiś zwiazek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszzzz. To ladnie. No ja nie rodzilam takze nie wiem. Ale moja mama po 2 ciazach dalej ma krecone wlosy. Wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiooleta>> to jest na włosy. Po wysuszeniu, po wyschnieciu, przed wyschnięciem albo kiedy chcesz tego używasz. Pryskasz na włosy, bo to jest w \"spreju\" i ugniatasz włosy, to one lepiej sie kręc, to jest tak troche na zasadzie takiego lakieru do włosów, podkreślającego skret włosów. Moja kumpela kazał mi to używać, bo powiedziała że jeszcze ładniejsze loki bede miała. Nigdy tego nie używałam, dlatego napisałam bo myslałam, że już któras to próbowała. to kupuje sie w kosmetycznym albo u fryzjera, kosztuje w granicach 10-12zł taka duża niebieska butelka chba z firmy joanna ale nie jestem pewna. Jak kupie już sobie to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mam
z natury krecone wlosy (niestety),a wolalabym miec proste poniewaz nie takie wlosy wymagaja troche czasu itp....Niedawno gdy bylam u fryzjera,to dalam sobie wyprostowac i strasznie sie sobie podobalam.Niestety dlugo sie nie utrzymaly,wilgoc w powietrzu...Moje wlosy mam do ramion (choc marza mi sie dluzsze).W tej chwili uzywam szampon Gliss kur do wlosow suchych i zniszczonych i odzywke z Nivei-skret fal i lokow.Gdy myje wlosy robie tak: -po zmyciu szamponu od razu nakladam odzywke i od razu rozczesuje.Odczekam pare minut i zmywam.Po zmyciu tej odzywki,wgniatam troche zelu z woskiem z Joanny.Od dluzszego czasu go uzywam i mi odpowiada.W porownaniu z innymi zelami,nie usztywnia wlosow no i dzieki temu wlosy nie pusza sie.A na noc spinam je luzno na czubku glowy. Mam tylko jedno zapytanko,co zrobic aby bardziej podkreslic ich skret.Moze zle cos robie :-/.Jak wgniatam odzywke,lub zel to normalnie to robie,nie biore glowy na dol,tylko tak normalnie-moze to jest ta przyczyna?Doradzcie mi kreciolki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×