Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Malina82

To oczekiwanie to takie cierpienie dla mnie ze nawet bym wolała @ już teraz i nie musieć siedzieć w niepewności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Gość Malina82 napisał:

Przyszła mama ja testuje w środę jak @ nie przyjdzie! 

Ja testuje jutro bo moje cycki bola i mam wrażenie ze są bardziej wyżyłowane aż mi się zrobił taki wklęsły żylak chyba ... sutki mam jakieś wieksze i na jednej piersi jest taka żyła na sutku dookoła . Jestem jakaś rozbita o becze cały czas , o wszystko się czepiam . Dziś prawie się rozstałam z moim i była scena . Nigdy się tak nie zachowuje . Dodatkowo chce mi się spać niemiłosiernie i mam parcie na zdrowe jedzenie jak nigdy . 

Oby Twoja miesiączka nie przyszła , a jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlaJ

Czesc dziewczyny. Jestem tutaj nowa, szukalam watku o becie a znalazlam wasz watek, ktory mnie zainteresowal. Opowiem swoja historie. Staralismy sie z mezem od grudnia. W styczniu bylismy na wakacjach i bylam pewna, ze jestem w ciazy no bo jak to skoro bylo duzo zblizen moglobyc inaczej. Otoz jakie bylo moje zdziwienie i smutek jak dostalam okresu w terminie. W ogole mam bardzo regularny okres. 

Caly ten czas staralismy sie ostro w lutym takze w terminie 9.02 dostalam okres. Zdolowalam sie faktem, ze cos jest nie tak chociaz to dopiero poczatki staran. Ok 21lutego kupilam 2testy na przyszly miesiac(7.03 okres) ale cos mi powiedzialo zeby zrobic test mimo, ze nastawialam sie raczej na robienie dzidziusia bo zaczynaly sie dni plodne.

Na tescie zobaczylam blada druga kreske. 12 dzien cyklu(21.02) a ja w ciazy, wiec pytam o co kaman? 🙂 beta potwierdzila ciaza ale wciaz nie wiem, ktory to tydzien 🙂 beta z ostatniego pt prawie 2tys. Uwierzcie mi to szok. Regularne okresy i owulacje(oczywisciw bez wiekszej kontroli) W najmniej spodziewanym czasie dowiedzialam sie ze bede mama, dlatego pisze Was zeby podtrzymac Was na duchu, bo ja chyba zaszlam w ciaze albo w styczniowym cyklu i mialam okres albo zaszlam w ciaze tuz przed okresem. Co prawda bralam antybiotyk w stycznii wiec moze owulka sie przesunela albo plemniki zrobily sobie dluzsza przerwe 🙂

we wtorek wizyta u gin na usg sprawdzic ktory to tydzien. Rozumiem kazda z Was i 3mam za Was mocno kciuki 🎀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Madzikkin napisał:

O tak chyba jednego jesyem2 pewna na 100 %, ze owu w tym cyklu jest 🙂

To super, bardzo się cieszę. Przytulaski robcie jak tylko warunki sprzyjają 😊  nawet jak apka pokaże że dni płodne się skończyły!!! Ściskam kciukasy !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
9 godzin temu, Gość KarlaJ napisał:

Czesc dziewczyny. Jestem tutaj nowa, szukalam watku o becie a znalazlam wasz watek, ktory mnie zainteresowal. Opowiem swoja historie. Staralismy sie z mezem od grudnia. W styczniu bylismy na wakacjach i bylam pewna, ze jestem w ciazy no bo jak to skoro bylo duzo zblizen moglobyc inaczej. Otoz jakie bylo moje zdziwienie i smutek jak dostalam okresu w terminie. W ogole mam bardzo regularny okres. 

Caly ten czas staralismy sie ostro w lutym takze w terminie 9.02 dostalam okres. Zdolowalam sie faktem, ze cos jest nie tak chociaz to dopiero poczatki staran. Ok 21lutego kupilam 2testy na przyszly miesiac(7.03 okres) ale cos mi powiedzialo zeby zrobic test mimo, ze nastawialam sie raczej na robienie dzidziusia bo zaczynaly sie dni plodne.

Na tescie zobaczylam blada druga kreske. 12 dzien cyklu(21.02) a ja w ciazy, wiec pytam o co kaman? 🙂 beta potwierdzila ciaza ale wciaz nie wiem, ktory to tydzien 🙂 beta z ostatniego pt prawie 2tys. Uwierzcie mi to szok. Regularne okresy i owulacje(oczywisciw bez wiekszej kontroli) W najmniej spodziewanym czasie dowiedzialam sie ze bede mama, dlatego pisze Was zeby podtrzymac Was na duchu, bo ja chyba zaszlam w ciaze albo w styczniowym cyklu i mialam okres albo zaszlam w ciaze tuz przed okresem. Co prawda bralam antybiotyk w stycznii wiec moze owulka sie przesunela albo plemniki zrobily sobie dluzsza przerwe 🙂

we wtorek wizyta u gin na usg sprawdzic ktory to tydzien. Rozumiem kazda z Was i 3mam za Was mocno kciuki 🎀

Gratulujemy ciazy :) dzięki za wsparcie, napewno się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Ha ha ha, tego nam było trzeba, teraz będziemy się wkręcać w ciążę też podczas okresu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość przyszła mama i bjak robiłaś test? 

Powiem wam że ja nawet jak dostanę okres robię test. Prz3z ta ciaze pozamaciczna wolę mieć pewność 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin to super owulacja przyszła:) teraz czekamy i mamy nadzieję:) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bezsil napisał:

Madzikkin to super owulacja przyszła:) teraz czekamy i mamy nadzieję:) 

 

Z tego sie ciesze, najbardziej ze owu jest! Nawet jak sie nie uda.. 😉 przynajmniej wiem ze owu występuje u mnie 🙂

a co do testów to tez robie nawet jak czuje ze za chwile na 200% bedzie okres. 😉 ale u nas juz tak bedzie.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Bezsil napisał:

Gość przyszła mama i bjak robiłaś test? 

Powiem wam że ja nawet jak dostanę okres robię test. Prz3z ta ciaze pozamaciczna wolę mieć pewność 

 

Kurde właśnie zapomniałam , kupię dziś i zrobię jutro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mama jesteś już po terminie i nie ma już za bardzo znaczenia czy rano czy po południu;) 

 

Madzikkin no właśnie jest owulacja to jest ważne 😊 ja jestem już tydz prz3d okresem i teraz mi się śluz pojawił 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlaJ

Dziewczyny zobaczycie,ze beda dwie kreski na tescie juz niedlugo. Wiem,ze mowienie "odpusc sobie" czy wyluzuj nic nie daje. Sama sie nakrecalam jak nie wiem co. Jestem mega z Wami ,bo wiem co przechodzicie. Na sama mysl robi sie razniej, ze nie jest sie w tym samej. Ja z regularnym cyklem no musialam zajsc albo ciut przed lutowym okresem albo w ok.4dnia cyklu bo z bety wynika ze to ok 4tydzien. Maz smial się ze mnie bo ja skupilam sie na owulacji ale mimo to kochalismy sie regularnie i to chyba byl ten strzal. Glowa tu chyba jest podstawa, czasem to co wydaje sie logiczne nie dziala a samo zycie lubi niespodzianki. Bede tutaj wpadac, zeby z przyszlymi mamami!!!! obgadywac kolejne etapy ciazy 😉😘 wierze,zeto bedzie lada dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to ze choc jednej sie uda! 😉

Obstawiam ze do wakacji wszystkie będziemy juz w ciąży 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha do wakacji wszystkie będziemy ciężarne i założymy nowy wątek:) nie będziemy odliczać dni do okresu tylko do porodu 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bezsil napisał:

Hahaha do wakacji wszystkie będziemy ciężarne i założymy nowy wątek:) nie będziemy odliczać dni do okresu tylko do porodu 🙂

Hahaha byloby super 😂 fajnie jakbysmy sie dalej "trzymaly " razem 🙂 jakos przyzwyczaiłam sie do was jako wirtualnych koleżanek ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się już przyzwyczaiłam:) jakoś łatwiej czasem jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 dni do okresu. Dziś dopiero temp m8 skoczyla do 37 . W sumie nawet nie wiem jak do końca jest z tą temp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u gina z wynikiem progesteronu, wynik wynosi 2.06 (w 21dc). Powiedział że wynik jest za niski i że na pewno ten cykl był bezowulacyjny. Powiedział że trzeba w ten sam sposób zbadać kolejny cykl, jeśli również okaże się bezowulacyjny to będzie stymulował owulację. Powiedział że jest to niebezpieczne, bo mogą się pojawiać torbiele, może być ciąża mnoga itd. powiedział też że przed stymulacją owulacji mąż musi wykonać badanie nasienia, bo musi być pewny, że z mężem jest wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guusiak to teraz pewnie musisz wysłać swojego partnera na badania. A na czym ta stymulacja ma polegać? Tabletki ? Zastrzyki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już dzwoniłam do kliniki żeby go umówić. Nie wiem na czym ma to polegać, na razie łudzę się, że może to jednorazowy wybryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Ja dzisiaj wieczorem nie wytrzymałam i zrobiłam test. Jest bardzo blada kreska i jak na złość zaraz po testowaniu przyszły bóle brzucha jak na okres i ból głowy, mimo ze od trzech dni nie miałam żadnych objawow. U mnie dopiero 12 dzień po owu jest, nie wiem na ile mogę ufać wieczornemu testowi? Głupia jestem nie wiem po co robiłam ten głupi test zamiast spokojnie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Malina82 A kiedy przypada ci dzień okresu? 

Powtórz jeszcze jutro rano test Ale myślę że jak wieczorem wyszło to rano będzie lepiej. I nie nakręca s8e że coś boli, niektóre mają bóle jak na okres ,ale go nie dostają:) 

Ja mam jeszcze 7 dni testy już czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlaJ

Malina82 ja tez mialam bladziucha strasznego. Zrob rano moze bedzie tez blada ale jak wyjdzie to zaciazylas. 

A glowa z nerwow pewnie boli i jajniki moze zaczynaja ciagnac. U mnie tak sie zaczelo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Malina82 napisał:

Ja dzisiaj wieczorem nie wytrzymałam i zrobiłam test. Jest bardzo blada kreska i jak na złość zaraz po testowaniu przyszły bóle brzucha jak na okres i ból głowy, mimo ze od trzech dni nie miałam żadnych objawow. U mnie dopiero 12 dzień po owu jest, nie wiem na ile mogę ufać wieczornemu testowi? Głupia jestem nie wiem po co robiłam ten głupi test zamiast spokojnie poczekać.

Robilas ciazowy czy owu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Robiłam ciążowy o czułości 25. Okres mam dostać jutro. Nie mam więcej testow, kupiłam tylko jeden bo byłam pewna ze będzie negatyw. Pójdę jutro po test ale zatestowac będę mogła dopiero w środę bo nie dam rady załatwić tego bez sikania;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja to bym pewnie kupiła 2 i zrobiła j3den jutro drugi w środę;) Ale szkoda kasy bo niedługo pewnie udasz się na bete 🙂 bedzi e ciaza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Malina82 napisał:

Ja dzisiaj wieczorem nie wytrzymałam i zrobiłam test. Jest bardzo blada kreska i jak na złość zaraz po testowaniu przyszły bóle brzucha jak na okres i ból głowy, mimo ze od trzech dni nie miałam żadnych objawow. U mnie dopiero 12 dzień po owu jest, nie wiem na ile mogę ufać wieczornemu testowi? Głupia jestem nie wiem po co robiłam ten głupi test zamiast spokojnie poczekac.

Jednej z nas musiało się udać! Gratulacje 😍

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Natalii

Witajcie.

Ja przymierzam się do testowania jutro. Dziś robiłam test owu (24dc, około 12dpo) i wyszły 2 grube krechy. Mąż chce, bym jutro zrobiła ciążowy. Mnie się wydaje, że za wcześnie. To nasz pierwszy miesiąc starań po przerwie. W listopadzie 2018 przeszłam poród sn martwego dziecka.

Proszę o kciuki. Ja trzymam za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×