Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Jestem po wizycie u gina. Lekarz dziś potwierdził, że ponownie w tym cyklu owulacji nie ma. 1 marca ( 21dc) mam zrobić badanie progesteronu. Z tego wszystkiego znowu nie zapytałam o ovarin, zestresowałam się tymi informacjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej mam problem

Hej. Mam problem. Otóż ostatnia miesiaczke mialam 19.01 w 13 dniu sluz plodny bol jajnika podbrzusza. A ze staramy sie o trzecie dziecko probowalismy. Wszystko mialo sie pieknie. Podbrzusze dawalo znac od samej owulacji az po dzien spodziewanej @. Okres nie przyszedl, brzuch przestal bolec, pojawily sie zawroty glowy ze nie moglam funkcjonowac. Temp co prawda mierze pierwszy cykl i to nie zawsze ale od owu utrzymywala sie w ok 37/37.1 po spodziewanym @ bylo nawet 37.2/37.3 w pochwie. Testy ciazowe wychodzily negatywnie ale wiem ze tak mimo ciazy moze tez sie dziac. Znam przypadki osobiscie. Jako ze kiedys wyczytalam ze testy owu wykrywaja wczesna ciaze zasiegnelam po nie bo mialam nie wykorzystany zapas a przy ciazy poprzedniej test owu rownie z testem ciazowym mialy takie same krechy. Miesiaczka jednak przyszla wczoraj. Co prawda bardziej skapa bo tj dzis 2 dzien zawsze mnie wrecz zalewalo a dzisiaj szalu wielkiego jak narazie nie ma. A co najbardziej mnie nurtuje to ze te testy owu sa nadal pozytywne. I nie wiem co o tym sadzic? Moze cos z hormonami? Pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guusiak przykro mi bardzo 😞 w takim razie co to było te niteczki krwi? Czemu Ci się to pojawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam, a lekarz nic mi na to nie odpowiedział, tylko, że proszę zrobić badanie progesteronu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie będę żeby wykluczyć ciaze i najlepiej udaj się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Gusiak chodzisz prywatnie? Poza wahaniami długości cyklu to czujesz, ze jest coś nie tak i może nie być owulacji?

Chyba bóle  jak na @ wcale nie wykluczają ciąży, wiec te co czekają jeszcze nic straconego:)  ale Madzikk ma rację, lepiej się nie nastawiać za bardzo, bo potem jest przykro.

U mnie już po owulacji obojętnie kiedy by nie była, wiec zaczynam oczekiwanie, ciekawe czy mi się uda nie ześwirować w tym cyklu.

 

Gość Ania, Rumianek, czytacie nas jeszcze? Jak się czujecie?

Ruda, Lasunia jak humory, kiedy wracacie do starań?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
6 godzin temu, Guusiak napisał:

Jestem po wizycie u gina. Lekarz dziś potwierdził, że ponownie w tym cyklu owulacji nie ma. 1 marca ( 21dc) mam zrobić badanie progesteronu. Z tego wszystkiego znowu nie zapytałam o ovarin, zestresowałam się tymi informacjami. 

Spokojnie , zrob badania , ustabilizuj wszystko i się uda :) jesteśmy z Tobą ❤️

Ja miałam owulacje dopiero w tym cyklu a byłam świecie przekonana ze miałam co miesiąc  bo bolał mnie brzuch i było mi mokro ale okazuje się ze nie tak mokro jak powinno być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasie macie jakies objawy tego ze nie ma owu? Da sie to jakos wyczuć? Czy tylko testy, ewentualne ginekolog? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny właśnie się przeglądałam w lustrze bo raz na jakis czas badam piersi itp . Od wczoraj mam opuchnięte cycki tak jak normalnie przed okresem ale lewa jest obok sutków żylasta i boli bardziej . Miałyście kiedyś coś takiego? Mam to od dziś ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malinka82

Witajcie! Miło, że pytasz. Czytam Was codziennie albo co drugi dzień.  U mnie jak narazie dobrze, panika jest codziennie .... po listopadowej stracie. Ogólnie dobrze się czuje, rano tylko mdłości mam, rosne sobie po prostu cała... apetyt dopisuje hihi. 5 marca mam wizytę. Jak narazie pracuje, bo oprócz zmęczenia nic mi nie dolega 😉 

Cieszę się, że forum tak popularne. Pozdrawiam wszystkich. Dziewczynki jeszcze trochę i wiosna. Bociany przylatuja 😊😊😊 POWODZENIA. CZEKAMY NA NOWE WIESCI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gość przyszła mama ja miałam tak w ciazy takie zylaste piersi tak od brodawek takie grube żyły się rozchodzily 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Gość przyszła mama ja miałam tak w ciazy takie zylaste piersi tak od brodawek takie grube żyły się rozchodzily 

Mam tylko na jednej i są co raz mocniejsze , na drugiej delikatnie ale duzo mniej ich . Może miałam tak co miesiąc przed okresem a nie zwracałam uwagi a teraz to robię bo się doszukuje objawów . Zeswirowalam , chciałabym nue nakręcać się ale to niemożliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może miałaś wcześniej a może nie😀mi jeszcze w ciazy robiły się bardzo wyczuwalne gruczoły mleczne😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mama w tym cyklu przed okresem bolala mnie tylko jedna piers mialam te zylki takie tez tylko na jednej plus takia czerwona otoczke kolo brodawki 🙂 zauwazylam, ze od momentu staran ciagle zauwazam inne objawy.. Pewnie dlatego ze wczesniej nie zwracalam uwagi na takie błahe sprawy. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
8 minut temu, Madzikkin napisał:

Przyszla mama w tym cyklu przed okresem bolala mnie tylko jedna piers mialam te zylki takie tez tylko na jednej plus takia czerwona otoczke kolo brodawki 🙂 zauwazylam, ze od momentu staran ciagle zauwazam inne objawy.. Pewnie dlatego ze wczesniej nie zwracalam uwagi na takie błahe sprawy. 🙂

Pewnie tak :) czekam na okres, już po swoim zachowaniu widzę ze będzie . Wszystko mnie tak wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyszła mama A kiedy okres masz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla89

Ja staram się prawie pół roku, od dwóch cykli stosuje komputer cyklu myway, który wyznacza moje dni płodne na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Na razie jestem dobrych myśli. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Madzikkin napisał:

Ania który to juz tydzien? 🙂

lasunia czytasz nas jeszcze? 🙂

Za 2 dni będzie 9 tydzień. Liczony od ostatniej miesiączki, to tak ok. 7 tydzień od zapłodnienia. 

Ja na początku miałam też żyłki delikatne na piersiach i po bokach brzuszka. A teraz na piersiach większe i piersi bardzooo bolesne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu bo ty jestes juz po stracie? A lekarz dal ci jakies leki tak zapobiegawczo? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina
18 godzin temu, Madzikkin napisał:

Wlasie macie jakies objawy tego ze nie ma owu? Da sie to jakos wyczuć? Czy tylko testy, ewentualne ginekolog? 🙂

Poznasz tylko po tym że miesiączka jest bez skrzepów.Czyli cykl był bezowulacyjny bo pękniety pęcherzyk nie został wydalony wraz z miesiączką.Czyli go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madzikkin napisał:

Aniu bo ty jestes juz po stracie? A lekarz dal ci jakies leki tak zapobiegawczo? 🙂

Tak po stracie w listopadzie. Dostałam luteine. Żadnych dolegliwości nie mam, plamien  czy coś tylko brzuszek bolał na początku. 

Edytowano przez GośćAnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde to jezeli nie ma skrzypow to mam co drugi cykl bez owu bo mam tak jakby na zmiane. Jeden okres bez bolesny bez skrzepow itp, jakby nie to ze musze podpaske zmieniać to bym nie wiedzila, ze mam okres. A następny jest taki ze umieram! Skrzepy, bole takie ze sciany gryze.. 

 

Ania dzięki za odpowiedź :), dobrze, ze daja cos takiego... Chociaż zawsze wieksza nadzieja ze pomoże cos 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przyszła mama A kiedy okres masz mieć?

We wtorek ma być :) cycki mnie najbardziej bola po bokach i duzo bardziej boli prawa pierś . Brzuch to mnie tak cmi od dobrego miesiąca w dole brzucha na środku ale może to być rownie dobrze od kręgosłupa lędźwiowego . Zobaczymy we wtorek, objawy mam typowo okresowe wiec się nie nastawiam ... ale chciałabym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ginekolog stwierdził cykl bezowulacyjny a okres miałam bolesny i ze skrzepami. Przed staraniami nawet nie zwracałam uwagi na żadne objawy, więc nie mam porównania jak było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz cały czas pobolewaja mnie jajniki, tylko nie wiem dlaczego... Bo wczoraj gin nie wydział żadnego pęcherzyka , więc to nie na owulację, która właśnie powinna być.

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Musimy być cierpliwe dziewczyny :( 

czytam te wątki i poprostu nie ogarniam tego ze laski chcą mieć dzieci tylko ze względu na to ze teraz będzie i za pierwsze dziecko 500+ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Musimy być cierpliwe dziewczyny 😞

czytam te wątki i poprostu nie ogarniam tego ze laski chcą mieć dzieci tylko ze względu na to ze teraz będzie i za pierwsze dziecko 500+ ...

Bzdura totalna. Myślę, że żadna nie robi tego dla śmiesznego 500+ !!!!     Po prostu nadchodzi czas że kobieta po prostu czuje że chce i potrzebuje dzieciątka. 

A Ty dla kasy chcesz zajść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Chyba mnie nie zrozumiałaś . Chodziło mi o wątki poza naszym tematem .. jakaś dziewczyna założyła i jest dyskusja a jak ja czytam to nóż mi się w kieszeni otwiera . Mam nadzieje ze teraz wypowiedziałam się jaśniej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez widziałam te wątki... Masakra jakaś.. Zysk robia z tego. Szoda gadac 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×